Pokojowy podbój Śląska. Jak Niemcy wspierają śląskie ruchy separatystyczne i antypolską propagandę

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Nazwa serwisu: 
[WARSZAWSKAGAZETA.PL]
Cytat: 

Separatyzm chowany pod płaszczykiem autonomii to tylko sprytna zagrywka. Prawdziwe intencje działaczy autonomii śląskiej pokazał słynny wiernopoddańczy list do rosyjskiego dyktatora Władimira Putina w 2013 r. – aby Rosjanie nie kierowali w ich stronę rakiet z głowicami jądrowymi, bo oni w Polsce znajdują się nie z własnej woli i nie chcą ponosić odpowiedzialności za rusofobiczne zachowania polskich władz.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

natomiast ja byłbym ciekaw jakie działania w tej sprawie zostały podjęte przez nasze służby przez ostatnie trzy lata po "powstaniu z kolan". Obym się mylił, ale obawiam się, że chyba żadne...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1573276

podpisane przez Goeringa w lutym 1940 - "zlikwidowało" ośmiomilionową  polską "mniejszość narodową", grabiąc, przy okazji jej majątek. Obecnie polska mniejszość w Niemczech nie istnieje, chociaż "prawo" na podstawie którego została zlikwidowana - było w istocie bezprawiem! A co z "mieniem bezspadkowym"? Może należałoby o to mienie wystąpić przed jakimś trybunałem międzynarodowym (Strasburg?) I upomnieć się o amerykańskie "wsparcie"? Oraz o przyznanie Polakom w Niemczech statusu mniejszości - z prawem do owego "mienia"? Bo na Śląsku obecne, dwujęzyczne nazwy, przyznam - mocno irytują. Zwłaszcza przy takiej, politycznej "asymetrii".

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1573278

Na powyższych przykładach widać ospałość

Bo PIS nie cały dba o Polski wspaniałość

Dla wielu z nich kasa zasłania widzenie

Stąd takie jest w społeczeństwie powodzenie

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1573465

To bardzo ciekawy i wdzięczny materiał na batalię prawną, zwłaszcza gdyby ją odpowiednio międzynarodowo nagłośnić. Dla "demokratycznych" i chcących znowu pouczać i przewodzić Niemiec to byłaby niezwykle niezręczna sytuacja gdyby w świat poszło, że dalej jakby nigdy nic obowiązuje u nich prawo III Rzeszy.

Dla Polski wielki zysk i dobra odpowiedź na permanentny niemiecki atak, a stosunkowo niewielkie koszty wynajęcia rozgarniętych prawników i zorganizowania kampanii medialnej. Aż dziwne, że taka perełka sobie leży nietknięta gdy wystarczy się tylko po nią schylić.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1573591

więc wszystkie rece na pokład i piszmy o TYM wszędzie ,gdzie sie da 

serdeczne pozdrowienia

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1573596

dzięki za podanie tej ważnej informacji popartej prawem

serdecznosci z drogi do Naprawy Naszej Polski :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1573597