Treści z tagiem: Żyrinowski

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ostatnio gdzie się nie oglądniemy tam zobaczymy polityków PO którzy ostrzegają nas przed Rosją i złym Putinem. Zaczyna to przybierać groteskowe rozmiary, przecież to Ci ludzie przykładali rękę do przedstawiania światu Putina i obecnych władz Rosji jako idących w dobrym kierunku demokratów. Jako że najlepiej posługiwać sie konkretami przedstawiam poniżej co ciekawsze wyskoki.

 NATO...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika patria
Świat

 

Nie będzie ruski pluł nam w twarz !

 

Lider nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Władimir Żyrinowski oświadczył w poniedziałek, że w razie konfliktu wojennego między Federacją Rosyjską i Zachodem o Ukrainę, Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi.

Od lat wiadomo, że ten gościu jest nieoficjalną tubą Kremla, a nie żadną...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Jinks
flaga USA
Świat
Wojna idiotów z USA z tzw. "Państwem Islamskim" rozkwita w najlepsze ku uciesze reszty idiotów tego zidiociałego świata. Amerykańskie naloty w Iraku, to nic innego, jak zielone światło dla Putina na Ukrainie. Konfraternia Murzynka Bambo zawiązuje “luźną koalicję”, która ma bronić jakichś Kurdów, gdzieś na irackich pustyniach. Przeciętny mieszkaniec Litwy, Estonii, czy Polski, nie ma bladego nawet...
2.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:15)
Obrazek użytkownika matka trzech córek
Świat

   Ze sceny Majdanu płynęły żarliwe zapewnienia o poparciu dla zmian zachodzących na Ukrainie i lojalności względem narodu ukraińskiego.

Sytuacja wymaga takich deklaracji. Zwłaszcza teraz, kiedy losy kraju ważą się w niepewności jutra.

Po przedstawicielu mniejszości żydowskiej, który potępił Putina za aneksję Krymu i ostro skrytykował jego propagandowe dywersyjne ataki na...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika pacyna
Świat

      Gdy awantura na Ukrainie nabierala rumiencow w rozmowach z przyjaciolmi wprost twierdzilem, ze jesli Putin chce likwidacji Ukrainy to powinien wraz z Polska, Wegrami, Rumunia i Bialorusia rozebrac cale ukrainskie terytorium. Spokojnie wytyczyc granice wplywow i jednym szybkim pociagnieciem wymazac Ukraine z mapy swiata.

     Dzis w portalu wpolityce.pl ( link dla zainteresowanych...

1.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:3)
Obrazek użytkownika ander
Świat
Czy Putin wygra wybory prezydenckie w Rosji, które odbędą się już za kilka dni, 4 marca 2012 r.? Wszystko wskazuje, że tak, mimo nader licznych manifestacji i demonstracji, organizowanych w ostatnich miesiącach przez jego przeciwników. On sam jest tak pewny wygranej, że na spotkaniu z dziennikarzami pism międzynarodowych powiedział, że jeszcze się nie zastanawiał, czy wystartuje w wyborach...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Świat
Okrągła rocznica sowieckiej agresji na Polskę przyniosła nam kilka nowych niepokojów. Najgłośniejszą medialnie sprawą było wycofanie się Amerykanów z planów budowy elementów świętej pamięci tarczy w Czechach i u nas. To akurat niespecjalnie nas zaskoczyło, od dawna domyślaliśmy się przecież, że administracji Obamy tarcza nie w smak i będzie szukać pretekstu, aby z projektu się wycofać. Pretekst...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Historia

Sam niedawno stwierdziłem, że bzdur wygadywanych przez Władimira Żyrinowskiego nie byłoby warto nawet komentować, gdyby nie jedno zastrzeżenie. Zastrzeżeniem tym jest fakt, że polityczna kariera Żyrinowskiego rozwija się pod czujnym, przychylnym okiem Kremla.

Tym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Świat

Zwycięstwo Baracka Obamy we wczorajszych amerykańskich wyborach prezydenckich jest już pewne (Choć oficjalnie dowiemy sie tego dopiero 6 stycznia). Ten wybór narodu amerykańskiego spotyka się z wieloma komentarzami na całym świecie.

0
Brak głosów