Treści z tagiem: program PO

Obrazek użytkownika Politykierski
Humor i satyra
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Kraj

Jedynym zasobem nieodnawialnym jest czas. Wszystko inne – pieniądze, kopaliny, wodę albo powietrze człowiek może w jakiś sposób zdobyć na nowo. Pieniądze zarobić, nowego, nieznanego źródła wody się dowiercić, nowe złoża węgla odkryć. Ale do nowych zasobów czasu ani się nie dokopie ani nie dowierci.

Z tego punktu widzenia ostatnie cztery lata są spektakularną wprost porażką Donalda Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

Motto 1:

Zawsze tym charakteryzowały się nasze spotkania w kluczowych dla Polski momentach w ostatnich latach, że sobie i wszystkim Polakom mówiliśmy prawdę.

Donald Tusk

Motto 2 :

ludzie którzy mają odwage dzierżyć przywództwo w tym kluczowym momencie dla POlski musza miec przede wszystkim odwagę mówienia najgłębszej, najczystszej prawdy o tym co myślą...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj
Przyszła kryska, znaczy się kolej na kibiców! Premier zaPOwiedział, że Euro 2o12 odbędzie się przy pustych trybunach! I słusznie! Bo i tak nie będzie jak dojechać na główne areny, skoro nie zostaną ukończone główne inwestycje towarzyszące infrastrukturze sportowej! Np taka hgw w samej stolicy mocno się POstarała, aby nie było drugiej nitki metra, nabudowała najdroższych w świecie wiaduktów do...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wojcicki
Kraj

Na stronach internetowych Dziennika nie znalazłem tej rozmowy (Dziennik z wtorku, 9 czerwca). Mniejsza z tym, wielu ważnych kwestii nie znajdujemy w źródłach informacji.

0
Brak głosów