Klaudiusz Wesołek

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj
Nieznani sprawcy spalili dom pomorskiego blogera Klaudiusza Wesołka. Wraz z domem spalone zostały jego psy. Ten znany opozycjonista antykomunistyczny prowadził niezależną telewizję internetową TVG-9. .
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Spłonął dom Klaudiusza Wesołka. Blogera, antykomunisty, gościa niepogodzonego ze światem.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Relacja z dzisiejszej pikiety przed Aresztem Śledczym w Gdańsku. Na pikietę w proteście przeciwko uwięzieniu Klaudiusza Wesołka przybyło w dniu dzisiejszym około 50 osób.

Na pikietę w proteście przeciwko uwięzieniu Klaudiusza Wesołka przybyło w dniu dzisiejszym około 50 osób. Państwo Anna i Andrzej Kołakowscy, Przedstawiciel Gazety Polskiej Filip Stankiewicz, delegat stowarzyszenia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

 

Aresztowanie Klaudiusza Wesołka jest kolejnym przypadkiem celowego atakowania w Polsce niezależnych dziennikarzy. W stosunku do Wesołka zastosowano tryb nakazowy, instytucję rodem z PRL.Za co skazano Klaudiusza Wesołka?

Klaudiusz Wesołek, twórca prywatnej telewizji internetowej TVG-9 – jak już pisałam...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

uwolnić Klaudiusza Wesołka

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kultura

 

Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas naprawdę.

Zmartwychwstały

Spokojność senna i milczenie
w srebrnej melodii księżycowej
na nieskończone szły przestrzenie,
ciche na wzgórzach snując cienie
i zatapiając się w parowy.

Wysoko kędyś po gór zboczy
księżyc złociste słał mgławice
płynąc w otęczy mgieł przezroczej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Ogłoszenie

wyrazem protestu wobec odmowy nadania mu statusu więźnia politycznego.  

W dniu dzisiejszym (22 kwietnia 2011 r.) Poseł PiS Zbigniew Kozak wraz z Waldemarem Kalinowskim z Porozumienia Rawskiego, odwiedzili Klaudiusza Wesołka, przebywającego w areszcie śledczym na ul. Kurkowej 18 w Gdańsku Głównym. Relację z wizyty oraz treści rozmów z Klaudiuszem uzyskaliśmy z rozmowy z Waldemarem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj
W manifestacji pod aresztem, w którym przebywa Klaudiusz wzięło udział ok. 100 osób. Niestety nie zostanie on wypuszczony przez najbliższe dwa tygodnie. Udało się załatwić dostarczenie paczki i widzenie z posłem Zbigniewiem Kozakiem (o ile Klaudiusz wyrazi taką chęć). POlicja czuwała i w pocie czoła spisywała manifestujących. :) We wtorek o godzinie 12 kolejna manifestacja. MUSICIE TU BYĆ...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Zaprotestuj razem z nami przeciwko bezprawiu wymiaru tzw. "sprawiedliwości".

Dzisiaj (czwartek 21 kwietnia) o godzinie 12.00 przy parkingu Policji na ul. 3 Maja w Gdańsku będzie miało miejsce spontaniczne zgromadzenie bez organizatora mające na celu zaprotestowanie przeciwko niesprawiedliwemu wyrokowi i aresztowaniu Klaudiusza, który teraz przebywa na Kurkowej.

[video:...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj
Klaudiusz Wesołek aresztowany. Porozumienia Rawskie - grupa sprzeciwu DOŚĆ!!! była na miejscu próbując się dowiedzieć powodu zatrzymania. Dalsza relacja wkrótce. [video: http://www.youtube.com/watch?v... Dla tych którzy Klaudiusza nie znają, film przybliżający jego osobę. Rozmowy z sąsiadami przeprowadza...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

 

Władza chyba traci całkowicie kontakt z rzeczywistością. Bloger Klaudiusz Wesołek, prowadzący niezależną telewizję internetową TVG-9, trafił do aresztu na 2 tygodnie za filmowanie happeningu.

  

 

Za filmowanie happeningu na tygodnie do pudła

Klaudiusz Wesołek podał właśnie na Facebooku, że ma trafić do aresztu na 2 tygodnie. W chwilę póżniej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
O sprawie Klaudiusza Wesołka pisałem 27 października tego roku. Jeżeli ktoś nie zna całej sytuacji, zapraszam do zapoznania się z tamtym wpisem i zalinkowanymi w nim materiałami.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Klaudiusz Wesołek. Magister prawa i dwóch kursów podyplomowych na zachodnich uczelniach. Znający kilka języków, przez chwilę pracujący w URM i MSZ. Wieczny buntownik, który wybrał wierność swoim przekonaniom, a co za tym idzie – życie na marginesie III RP. Współpracownik wielu organizacji i społecznik. Wkrótce być może – po raz kolejny – więzień. W swoim przekonaniu – więzień sumienia – i chyba faktycznie na takie miano Wesołek zasługuje.
0
Brak głosów