atak na Kościół

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Lewactwo polskie pod egidą „Wyborczej” chce się dobrać do pieniędzy Kościoła. Warto przyjrzeć się, jak zorganizowano medialną nagonkę na zakon Chrystusowców, aby wydrzeć miliony z tytułu rzekomej odpowiedzialności Kościoła za przestępstwo popełnione przez byłego zakonnika-pedofila.

 

Znaczne roszczenia bez podstawy prawnej

Dwudziestokilkuletnia ofiara księdza, ukryta w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

20 września w Poznaniu w Sądzie Apelacyjnym odbyła się rozprawa odwoławcza o zadośćuczynienie dla 23-letniej kobiety, która około 10 lat temu była ofiarą przestępstwa pedofilii ze strony byłego już zakonnika Towarzystwa Chrystusowego. Przewód sądowy został zamknięty. Wyrok zostanie ogłoszony 2 października.

 

Sprawca dopuścił się tych haniebnych czynów wówczas, gdy ofiara miała...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

PETYCJA OD PANI RED. MAGDALENY KORZEKWA petycje@citizengo.org

P.T. ALEKSANDER SZUMAŃSKI

Szanowni Państwo,

Komitet ONZ ds. Ochrony Praw Dziecka wydał ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Katarzyna Wiśniewska w Gazecie Wyborczej: „Polska prawica ma coraz większy kłopot z głową Kościoła. Na przykład dla Tomasza Terlikowskiego z Fronda.pl słowa Franciszka o gejach były jak fanga w nos. "Jeśli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Boga, ma dobrą wolę, to kimże ja jestem, żeby go osądzać?" - powiedział do dziennikarzy papież na pokładzie samolotu.”

Widać wyraźnie, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

Sprawa księdza Wojciecha Lemańskiego, którą na siłę media głównego ścieku chciały przedstawić opinii publicznej, jako szykanowanie i prześladowanie przez władze kościelne bohaterskiego i prawego kapłana to nic innego jak zakończona fiaskiem i kompromitującą wpadką kombinacja operacyjna przeprowadzona, co prawda w stylu SB, a ściślej, IV departamentu MSW, ale...

0
Brak głosów