#tuś 2011 WOZI PRZYSZŁEGO ZIĘCIA Staszka Cudnego RZĄDOWYM SAMOLOTEM

Obrazek użytkownika wilre
Notka

...  (  )

Przez ostatnie miesiące premier Donald Tusk (54 l.) mówił w kółko o zaciskaniu pasa. Najwyraźniej jednak szefa rządu i jego najbliższych ta zasada nie dotyczy! Wczoraj za jego zgodą rządowa limuzyna woziła po Warszawie chłopaka Kasi Tusk (23 l.) Staszka Cudnego (23 l.). Potem rządowym, luksusowym samolotem młodzieniec wrócił z córką premiera i jej tatą do Gdańska. Panie premierze, dlaczego mamy płacić za lot chłopaka pańskiej córki?

(  )

Na Tuskównę i Cudnego pod szpitalem czeka już służbowa limuzyna z Kancelarii Premiera oraz funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. Skoda superb wiezie ich do rządowej willi przy ul. Parkowej. Niedługo później pojawia się tam premier Donald Tusk. Ma za sobą ciężkie ostatnie godziny: sejmową awanturę z posłami PiS oraz debatę nad wotum zaufania dla szefa MSZ Radka Sikorskiego. Szef rządu szybko przebiera się i wskakuje do limuzyny. Rusza w asyście Biura Ochrony Rządu na lotnisko Okęcie. W tej samej kolumnie jedzie Kasia Tusk i jej chłopak.

Samochody wjeżdżają na płytę wojskowego lotniska. Tam czeka na nich już rządowy embraer, strzeżony przez kilku rosłych funkcjonariuszy BOR. Jako pierwsza do samolotu wchodzi Kasia Tusk, za nią Staszek Cudny, a na końcu Donald Tusk ze współpracownikami. Samolot odlatuje do Gdańska.

Za ten lot zapłacą Polacy, którzy - według premiera - muszą zaciskać pasa. Panie premierze, może powinien pan zacząć od siebie?!

" Donald Tusk WOZI PRZYSZŁEGO ZIĘCIA Staszka Cudnego RZĄDOWYM SAMOLOTEM - ZDJĘCIA "

CAŁOŚĆ  

Za :  https://twitter.com/RokJerzy/status/1159899303822987265

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

od bzyków i spółki?

Tak "ambitnie" komentowali loty marszałka Kuchcińskiego.

To jak będzie? Gdzie oni są teraz? W "innej, lepszej ojczyźnie"?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599579