Ryszard F Brejza 17 016

Obrazek użytkownika wilre
Notka

Coraz więcej Polaków popełnia samobójstwo

66 498      Tadeusz Truskolaski, BIAŁYSTOK

215 323    Hanna Elżbieta Zdanowska

197 019    Jacek Maria Majchrowski

28 791       Czesław Jerzy Małkowski

127 125     Jacek Jaśkowiak

129 683     Paweł Bogdan Adamowicz

505 187     Rafał Kazimierz Trzaskowski

"  państwo Trzaskowscy dobrali się idealnie. On - zaradny mąż "złota rączka" mocujący szybę plastrem (dobrze że nie przybił jej gwoździem do ramy), ona - troskliwa i zapobiegliwa matka dzieląca się publicznie swoimi mądrościami. Jak to dobrze, że tacy ludzie będą sprawować władzę w stolycy. "

etc etc etc

________________________________

"Kaczyński jak Hitler" Tak twierdzi publicysta

PiS jak podpalacze Reichstagu 

Zakamuflowana opcja niemiecka głosuje na PiS

etc etc etc

_____________________________________

Rządy PiS nie tylko są demokratyczne, ale są dupowate

 " 
Obecna władza nie podejmuje żadnych kroków w kierunku represji i nikt się władzy nie boi. Internautom nie wywala się drzwi o 6.00 rano, staruszkom z ORMO prawicowa młodzież nie kiepuje petów na szyi i nie oddaje moczu na transparenty, które prawdę mówiąc nadają się do tej czynności idealnie. Władza pozwala pisać o sobie wulgaryzmy w sraczach i profanować pamięć tragicznie zmarłych. Bohaterowie takich akcji stają w światłach ramp i opowiadają dzieciom bajki, jak choćby Maciej Stuhr w „Uszatku”. Tak to z grubsza wygląda i rzecz jasna czas na właściwe pytanie. Co autor w takim razie proponuje? Jakie zaleca represje, żeby było sprawiedliwie? Czy ORMO-wców należy walić z kopa w ryj, kiepować im na czole i potem gasić ciepłym moczem? Czy należy postawić przy nich 1000 policjantów w pełnym rynsztunku? Czy wyprodukować prowokatorów, którzy w koszulkach KOD podpalą kościół albo wóz transmisyjny TV Trwam? A może posadzić do aresztu na kilka miesięcy wszystkich literatów powielających jakże oryginalny dowcip „Andrzej Dupa”?

Jeśli mam być szczery to marzy mi się aby hołotę potraktować w sposób właściwy, czyli lać ile wlezie i patrzeć, czy równo puchnie, ale do tej roboty wśród ludzi przyzwoitych wielu chętnych się nie znajdzie. Dlatego moja propozycja jest inna. Niech rządy PiS będą demokratyczne i niech w najmniejszym fragmencie nie przypominają zamordyzmu PO, ale na miły Bóg, dość tej dupowatości. Pomiędzy represją i nobilitacją istnieje morze stanów pośrednich, w tym olewanie. Byłbym rad, gdyby brak aresztów za „matoła/dupę” i pieszczot z półobrotu w ramach prewencji, uzupełnić o brak awansu dla hołoty. Tak sobie to wyobrażam w praktyce, że chama nie oduczysz i nie powstrzymasz przed lżeniem żywych i umarłych, ale płacić mu za „Uszatka” i zatrudniać w reklamie państwowego banku? Jeśli tak, to muszę takie działania nazwać dupowatością, nie demokracją. Rozumiem nie bić, nie wsadzać do pierdla, chociaż chętnie poznam humanitarne metody resocjalizacji, o ile takie istnieją. Nie rozumiem nagradzania pospólstwa indywidualnymi honorami i awansami.

"

 etc etc etc

_________________________________________

https://polki.pl/magazyn/o-tym-sie-mowi,doda-duda-i-tort-memy,1600,wideo...

https://i.wpimg.pl/960x681/e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/133b2228d721d711e220d...

____________________________________________

WOJNA hybrydowa przeciw Polsce ? . . . 4,7milona Polaków . . . opuściło "demokratyczną" Polskę za chlebem https://www.youtube.com/watch?v=OGjGbbIbXyg&t=155s   AntyPolonizm samorządowy ?

_____________________________________________

"  

Dzisiejsza Unia Europejska Wielkich Niemiec to wypisz – wymaluj- "euro-dom wariatów”.Dyrygują bankierzy świata a pierwsze skrzypce gra tercet „Pu-Me-Kozy”. I odbywa się taniec chocholi ze stadem bezwolnych orłów, upojonych amokiem pozorów demokracji ostatnich 22 lat,bądź obezwładnionych absolutnymi powrozami obojętności i niemocy.Bezmyślny spektakl Unicestwienia – tylko Wesela już nie będzie.   

Czy Polska jest więc skazana na zagładę – na byt a raczej wegetację – bez poczucia godności, wartości, wspólnoty kulturowej i dziedzictwa – w ramach beznarodowej, bezideowej struktury Unii Europejskiej. Czy Polacy godzą się aby ich Ojczyznę przekształcano w folwark/fabrykę, taniej siły roboczej dla Unii Europejskiej Wielkich Niemiec. Nie-wiary-godny, kompletny absurd.

Pytam więc i wołam: czy obecnie odbywa się ostatni akt historii Polski? ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU?  "

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)