Przygotowania do wykonania ustawy 447?

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Czy dr Kurek słusznie przestrzega?

Ocena polecanki: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)

Komentarze

będzie wymyślał teraz te kryteria segregacji rasowej zabytków?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1596023

...poprzez zmianę prawa polskiego w tym zakresie.

„Ministerstwo spraw obcych” K. Balińskiego to tytuł książki z której dowiadujemy się ,że od roku 48, od czasów Bieruta , Bermana, cały czas, niezależnie kto jest przy władzy, w ministerstwie spraw.zagranicznych główne stanowiska zajmują żydzi, będący jednocześnie obywatelami Polski.

Począwszy od Schnepfa, który pracował jednocześnie dla Polski i Mosadu , poprzez Geremka, Juńczyk – Ziomecką ...cały czas trwa ta sama obsada, resortowe dzieci. Nawet w stanie wojennyn, gdy Regan udzielał Polsce pomocy finansowej dla Solidarności , w przepływie i rozdziale pomocy dla internowanych , pośredniczył Mosad poprzez amerykańskich żydów polskiego pochodzenia.

Porozumienie Centrum było finansowane z tych pieniędzy...jak i przez Baksika i Gąsiorowskiego ..i tp. źródeł. We wszystkich negocjacjach ze stroną izraelską bioirą udział tacy Polacy jak Wildstein, Michnik, Kuroń itp.

To wszystko reortowe dzieci Geremka. Obaj Kaczyńscy również i cały tzw. KOR czy Bnei Brit= Synowie przymierza , którym w Polsce patronował L. Kaczyński ...i Schnepf, którego Waszczykowski tak długo odwoływał go ze stanowiska...aż upłynęła jego kadencja. Nowelizacja ustawy o IPN i potem jej manipulacje to przygrywka do przekazania mienia bezdziedzicznego przez uchwalenie nowego prawa polskiego dotyczące dzidziczenia bezspadkowego. https://gloria.tv/article/9HPinWUJwuVy1BuRQxDveVsT9

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1596044

Dla każdego Polaka/Polki jest oczywistym po co ten spis się robi
Jeśli będzie zbyt duży opór społeczny do rozliczenia się z Judami bezpośrednio przez ich ziomków typu kaczelnik czyli judami na rządowych posadach to będzie to z kolei podstawa do roszczeń na drodze Sądowej - i nie ma co się łudzić, że poprzez Sądy Polskie, bo te będą już tylko ew. przyklepywały wyroki zagraniczne czytaj Juesejowskie
I tak to po raz kolejny Nas wydutkali - i na dodatek znów za nasze pieniądze
DOBRA ZMIANA - tylko że nie dla Polaków a dla kaczelnika rodaków
Brawo Wy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1596214

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1596171

Mark Zuckerberg i wszyscy, którzy tam byliśmy od początku, okłamują was i wykorzystują wasze życie osobiste w kontrolowanym przez rząd eksperymencie prania mózgów i kontroli umysłów.

Facebook to w zasadzie projekt wojskowy (zwłaszcza CIA), który wymknął się spod kontroli. W tym momencie Mark Zuckerberg stracił kontrolę nad firmą, której nigdy tak naprawdę nie posiadał ani nią nie zarządzał.

Facebook był zawsze bronią wojskową – podobnie jak Google Erica Schmidta, który był inkubowany w taki sam sposób, jak Facebook. Im większe kłamstwo, tym łatwiej jest ludziom w nie uwierzyć.

Mark Greenberg (Zuckerberg) nie stworzył Facebooka. Facebook jest monopolem rządowym dokonującym najbardziej zaawansowanych wirtualnych modyfikacji behawioralnych na ziemi dzięki skradzionym i zmodyfikowanym patentom, własności intelektualnej oraz tajemnicom handlowym od wynalazców, którzy nie otrzymali wynagrodzenia za swoje wynalazki.

Po zniszczeniu Facebooka nowe firmy będą stosowały system kredytów społecznych „Dragonfly” Erica Schmidta.

Mark chce stać się kimś w rodzaju Erica i kontrolować świat z cyfrowej Wieży z Kości Słoniowej i nadzorować wyludnianie się ziemi.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/149846-facebook-jako-c...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1596175

heh od razu mi śmierdziało jak Kaczyński mówił, że nie odda żadnych pieniędzy - od razu pomyślałem, że pieniędzy moze nie odda ale w inny sposób im odda - jak widać w nieruchomościch

rzygać się chce jak widzę taki niby polski rząd - dawno mówiłem, że PiS potrzebuje opozycji ale nie takiej jak PO (ktorzy od PiSu nie wiele się róznia, a w tej kwestii to praktycznie niczym), tylko Konfederacji, która nie dałaby rozebrać Polski obcym skur...m

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596199

tak pytam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1596200

wg mnie Korwin nie tyle nie pasuje do Konfederacji ile jest wręcz szkodnikiem dla niej...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596201