Jak powstało TVN [stare, ale jare]

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Artykuł
Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

To między innymi, były zakrojone na szeroką skalę przygotowania do "okrągłego stołu" i przejęcia majątku państwa "robotników i chłopów" przez "morderców" elit m.in. w Katyniu. Komunizm Moskiewski w swojej istocie, podstępnym "internacjonalizmem" zaangażował ludzi na całym świecie iluzją "światowej sprawiedliwości społecznej" a okazało się, że wszyscy pracowali dla korporacji "Rosja". Wielu komunistów aktywistów, morderców starego tradycyjnego postępu światowego zoriętowało się w tym oszustwie i zakłamaniu idei światowego komunizmu, dlategop zaplanowali na grobach zakatowanych przez sebie ofiar, uwolnić się od tych zależności. Nie wiem dzisiaj czy tym zbrodniarzom się to uda, ale w imię starego przysłowia, że kara Boża dosięgnie każdego, mniemam, że społeczeństwo nie będzie czekać na "tą" sprawiedliwość i wszyscy w końcu zawisną na przysłowiowych latarniach i to jest jedyna nadzieja na satysfakcję dla pomordowanych!!! I to niech będzie przestrogą dla tych, którzy mają jeszcze cząstkę wyobraźni, jak może wyglądać gniew ludu??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407258

capitanemo
Wierze w kare Boska. Ale czół by sie bezpieczniej jak by narod przy pomocy Boskiej wymierzyć sprawiedliwość. Bo jak narazie beneficjenci okrągłego stołu maja raj na ziemi. A plebs ochłapy. I do tego pralnie mózgu. Czy nie czas wstać z kolan. I pogonić w czeluści Tartaru te kreatury. Jak inne państwa maja nasz szanować jak nie potrafimy sami zaprowadzić sprawiedliwości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

capitanemo

#407263

karać takie przeróżne antypolskie ścierwa?!
Za te ich draństwa jest kara wymierzona przez ludzi.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#407266

U źródeł leży Firma Polonijna Contal.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#407269