Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Świetobor
Historia
Obiecałem podczas dyskusji o szczepionkach napisać artykuł o zbrodniczych działaniach I.G. Farben. Wklejam jednak to umieściła na portalu Interia jedna z redaktorek. Choć jest to czubek góry lodowej, to pokazuje jednak z czym tak naprawdę mieliśmy do czynienia i kto chronił zbrodniarzy po wojnie. 

 

"Planujemy eksperymenty z nowym lekarstwem usypiającym....
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Świetobor

Świetny wywiad. Polecam obejrzeć choć jest długi. Cała prawda.

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

Znany strongman po raz kolejny skomentował bieżąco politykę, a jego wypowiedź robi furorę w internecie, „Petru to oszust” – mówi Mariusz Pudzianowski.

 

„NowoczesnaPL z panem Ryszardem Petru na czele – polecam przeczytać tym, co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie. Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, więc skąd to wiedział??????”

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

Dziennikarze tygodnika "Do Rzeczy" ujawnili notatkę Centralnego Biura Śledczego z akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. Wynika z niej, że istnieje jeszcze mnóstwo nieopublikowanych nagrań poważnie obciążających obecną ekipę rządową. Wśród nieujawnionych materiałów ma być m.in. rozmowa Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem. Najbogatszy Polak miał ustalać z prawą ręką Tuska kwestie dotyczące przejęcia państwowego giganta chemicznego CIECH S.A. na warunkach dogodnych dla Kulczyka.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

Tylko w zeszłym roku legalny drenaż Polski z kapitału wyniósł blisko 82 mld zł, równowartość 5 proc. PKB. To rekord ćwierćwiecza. Jednak, wszystko na to wskazuje, zostanie on szybko pobity.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor

Dlaczego wciąż psują się nasze telefony, drukarki, komputery, samochody? Albo dlaczego w rajstopach nagminnie „lecą oczka"? W ogóle dlaczego wszystkie dzisiejsze produkty tak szybko się psują? Z tego samego powodu, dla którego już 90 lat temu powstał kartel producentów żarówek. Kartel, który uzgodnił, że wszystkie żarówki na świecie mają działać o wiele, wiele krócej...

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor
Świat
Wpis z blogu https://astromaria.wordpress.c...   Podpisujcie i przekazujcie dalej! Czas skończyć z przymusowym ludobójstwem! Nikomu nie zakazuję szczepienia WŁASNYCH dzieci (od cudzych wara)!!!!

Jeśli ktoś czuje taką potrzebę, to proszę bardzo,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor

Powie ktoś, że mam obsesję i że zajmuję się bzdurami, pisząc kolejny tekst o losie polskich kierowców po wprowadzeniu drakońskich przepisów. Owszem, mam obsesję, ale na punkcie tego, jak polskie państwo traktuje swoich obywateli, jak ogranicza naszą wolność, jak pozycjonuje nas jako wrogów. Szczególne w tej mierze zasługi ma Platforma – ha ha ha! – Obywatelska, która w swoich deklaracjach z 2007 roku zapowiadała coś dokładnie przeciwnego.

Tym, którzy nie rozumieją wagi sytuacji takich jak ta z drakońskim zaostrzeniem kar dla kierowców, wyjaśniam: choć pozornie...

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

Media mainstreamowe jak ognia unikają pytań dotyczących krytycznego podsumowania pięciolecia urzędowania Bronisława Komorowskiego na stanowisku Prezydenta RP. A szkoda, bo jego kadencja obfitowała w szereg niekorzystnych decyzji, które kosztowały Polaków miliardy złotych. Przypomnijmy tylko, że obecny prezydent zatwierdził podwyżkę VAT, zwiększenie składki rentowej, grabież oszczędności w OFE oraz podwyższenie wieku emerytalnego. Tymczasem media lansują "Bula" jako "dobrego wujka" wszystkich Polaków oraz ordynarnie prostują każdą jego wpadkę i kompromitację.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Świetobor

Przełom w Zielonym Miasteczku

W imieniu całego zespołu Kampanii NIE RZUCIM ZIEMI dziękuję za walkę polskich rolników w Zielonym Miasteczku przed Radą Ministrów.

Dziękujemy za propozycję dołączenia do Państwa protestu. W załączniku przesyłam oświadczenie, w którym włączamy się w protest Zielonego Miasteczka.

– napisał Wojciech Jachymiak – reżyser, założyciel Uniwersytetu Człowieka „Ognik” i organizator kampanii „Nie rzucim ziemi”.

ZAPRASZAMY na oficjalne wprowadzenie do obiegu LOGO „BEZPOŚREDNIO OD POLSKIEGO ROLNIKA”.

CO?:...

5
Średnio: 5 (głosów:4)

Strony