Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu Roman - skad się wzięla chabanina? Nie wiem drogi Romanie, ale chętnie się dowiem.Noworocznie serdecznie pozdrawiam - Zyga
3
Życzenia Noworoczne od Poznanioków.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Tylko jeden fakt. Tylko jeden znamienny fakt, a wiele do myślenia daje, tłumaczy nam wszystko - przedstawia obraz - nędzy. Platfusowych polityków skorumpowanie!. Premier zamiast bez zwłoki podać się do dymisji wolał czym prędzej, czmychnąć z własnego kraju. Czy to nie wydaje się dziwne - że za ościennego kraju akceptacją i jego poręką, uciekł rudy kudła - niczym szczur z tonącego okrętu. Miast śledcze organy nasłać na ten skorumpowany mafijny biznes.
7
Mafie, neohitlerowcy i bolszewicy razem z Platformą przeciwko Polsce…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu ROMAN MA RACJĘ!. Widać w Polsce - taka, demokratyczna norma głosowałeś bracie na PiS - a wyszła Platforma!. Wyraźnie do świadomości naiwnego wyborcy doszło że mechanizmu strategii tych magików prosty. Oni wespół zespół zwijają nam Polskę!. Co czyni różnicę? Platforma nie miała żadnych skrupułów - na chama grabiąc naszą krwawicę. PIS lepiej naszą naturę rozumie, więc zmieszał się z patriotycznym tłumem. Zakradł się jak lis do kurnika. Robi to samo ale powoli, ostrożnie - można by powiedzieć, w białych rękawicach. * A ptactwo śpi snem głębokim, ani się nie ruszy choć Roman aż z Ameryki sen błogi mu płoszy - przeraźliwie wrzeszcząc „pobudka” do ucha.
9
Strzał w dziesiątkę powoli wysadza całą strzelnicę w powietrze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu ROLA PROWOKATORA. Obserwując rzeczywisty obraz, współczesnej Polski pisze ksiądz profesor, zachodzę w głowę - gdzie jest ten - zoologiczny nacjonalizm? Wściekła ksenofobia? Ten antysemityzm w słowie i czynie? Gdzie atakująca Polaków bestii sfora?. Jest w działaniu - podstępnych prowokatorów!. Tych którzy zacny naród chcą skłócić, na siłę przypisując wszelkie plugastwa zabrane innym. Właśnie taka główna prowokatora rola, nienawistnego intryganta zajęcie. Kanalii chodzi o splugawienie tego wszystkiego co dla Polski święte. Taka widać wasalno - kundelska natura tego pokroju ludzi. Ich od destrukcji żadna siła nie zdoła odciągnąć. Nawet własne gniazda będą ci nienawistnicy kalać, swój dom będą paskudzić.
2
Katalizator
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Święta prawda, drogi Kazimierzu! Wschód i Zachód - mocuje się z krzyżem - pragnie go wyrwać z polskiej barykady. A diabeł coraz bliżej, zaciska nam na szyi pętlę zdrady. Ukłony, Zyga
4
GDY EUROPA CZARNE MSZE ODPRAWIA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu STREFA ZAKAZANA. czyli współczesny aspekt grzechu zaniechania To dla mnie ogromny zaszczyt, iż mogę przyczynić się do upowszechnienia - tego cudownego miejsca w Polsce - o którym przyznaję z wielkim wstydem - jeszcze do niedawna, nie miałem bladego pojęcia. Próbując dociekać dlaczego - odkryłem, że miejsce objawienia NMP w Gietrzwałdzie - było nieustannie nader skutecznie blokowane. Najpierw przez władze pruskie, potem sowieckie ruskie, następnie podległe Kremlowi, wreszcie polskie reżimowe władze PRL. Władze komunistyczne nie tylko zakazały wszelkich publikacji prasowych czy książkowych dot. tematyki objawień lecz nawet nie pozwolił budować dla setek tysięcy przybywających do warmijskiego Gietrzwałdu pielgrzymów choćby namiastki bazy noclegowej. Trzeba postawić pytanie – co dzisiaj się zmieniło?
1
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. V ostatnia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu OBRONIMY CIĘ POLSKO!. Ona uczyła naszych przodków bieli w łagrach Syberyjskich, a czerwieni w bandażach krwią przesiąkniętych. Ofiara drogi wieszczu nie pójdzie na marne. Jeszcze powrócą ku nam znamiona zwycięstwa, które wyrastają z ziaren prawdy, z godności i z wiary. Bo Polska jest trwale ukorzeniona w naszych sercach. Błogosławionej niedzieli życzę Kazimierzu.
3
OBRONIMY CIĘ POLSKO..!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Droga Verito! POLSKA NIE JEST WARTA DODATKOWEJ MSZY!. Nie ma zgody władz kościelnych - na mszę polową pod Sejmem w Rycie Trydenckim!. Jest zbyteczna Pewnie byłoby o tę jedną mszę za dużo. Dlaczego nasz król Jagiełło wygrał bitwę po Grunwaldem ?. Bo wierzył w moc sprawczą liturgii. Więc rozkazał odprawiać na polu ostatecznej rozprawy z Zakonem Krzyżackim, kilka mszy pod rząd. Dobry przykład współczesnym władcom kraju.
4
Porozumienie w sprawie marszu - tuż przed północą
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu REBELIANTKO!. Dziękuję Ci za udostępnienie obszernych wpisów Pana Janusza Górzyńskiego - ps. „POLSKA”. Zachęcam też wytrwałych „Niepoprawnych” - do ich zgłębiania!. Od Gietrzwałdu - pisze tam dziennikarz, autor dwóch opracowań - rozpoczęła się moja duchowa przemiana. Nie tylko odkrywałem głęboko skrywaną przed światem tajemnicę ale narodziłem się w Gietrzwałdzie na nowo Warto wiedzieć, że Gietrzwałd - to jedno z dwunastu objawień Maryjnych w świecie które są uznawane przez Kościół. Więc przywilej to dla nas Polaków, ogromny!.
2
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. III
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
3 miesiące temu Dziekuję Rebeliantko! Przeciw komu organizujesz rebelię, jeśli można być niedyskretnym?Pozdrowienia, Zyga
1
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. II
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony