Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 dni temu NIE MA TEGO ZŁEGO… Ale przyszedł na Lechitów czas dobry najwyższa pora, żeby już nie skomleć jak bity pies, kładąc po sobie uszy, ale pokazać pazury, groźnie obnażyć kieł. Zabrać się do weryfikacji fałszywych sympatii, zmiany szkodliwych sojuszy.
5
Moim zdaniem. Żydzi....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 dni temu Ukierunkowanie bezcenne! Leopoldzie, dziękuję za linki są niesamowite i budujące. Zachęcam innych do eksploracji. Może nie wszystko stracone! Cytuję dla zachęty ciekawsze zamieszczone tam opinie rodaków: Michał N Politycy zachowują się jak tchórze nie poruszając tej sprawy na forum publicznym. Cała sprawa stała się głośna dzięki internautom. Widocznie patriotyzm i dbałość o interesy Polski i Polaków nie są priorytetem obecnego rządu jak i poprzednich. Brawo dla Polonii Amerykańskiej. Jestem z Was dumny. Wstyd mi za Rządy Rzeczypospolitej Polskiej bo nic nie robi w tej sprawie. Agent oo7 Trzymajmy się wszyscy razem. Jeżeli Amerykanie to zrobią to znaczy, że nigdy nie byliśmy ich sojusznikami tylko kozłem ofiarnym. Pozdrawiam i życzę dużo siły i wytrwałości, a prawda i tak w końcu zwycięży. Pozdrawiam Zyga z Łazarza
4
CZY SIĘ OPŁACI ZEMSTA STARSZYCH BRACI?.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu ZBIÓR RUNA. Ostatnio zrobił się wielki jazgot we łże mediach!. O co tutaj naprawdę chodzi - wszyscy doskonale wiedzą. Nie mogą przecież, durne polskie barany wierzgać gdy ich gospodarze pejsate bace strzygą. Pozdrawiam niezależny Poznań
2
Gdzie jest pies pogrzebany, który dziś tak mocno szarpie Polskę?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu ZEMSTA JEST SŁODKA. Jak żydów od wieków stygmatyzowali Dawidową gwiazdą, tak symbol hańby innym naszywają -znamię holokaustu. Jak żydów w pogromach mordowali to kiedy zyskali przewagi szansę też zabijali w ubeckich katowniach - rodaków, sąsiadów własnych.
2
NARÓD W MACHINIE WOJEN WCIĄŻ ARMATNIM MIĘSEM
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu KROKODYLE ŁZY. Dzisiaj obcy jako dawniej bywało, udają zatroskanie słowiańskiego narodu losami. Wylewają krokodyle łzy. A żydzi z żydami debatują o polsko-żydowskim pojednaniu.
2
Dlaczego tłumaczymy się przed "bratnim" "narodem"?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu CO MÓWIĄ W KNESECIE. Miłość do Izraela, okazała się nieodwzajemniona - bo Polska nie mówi do rzeczy o żydach, z kornej pozycji na kolanach. Państwo Izrael, wie o polskim antysemityzmie już wszystko. Próbują ukryć goje - paskudne szwindle za plecami nazistów. Usiłują Polacy - napisać swoją historię na nowo, o zbrodniach holokaustu nie wspominając w poprawionej wersji ni słowem. Ale hucpa wokół holokaustu, to tylko pretekst, broszka. Chodzi o klimat do wyłudzenia dużego grosza - uzasadnienie roszczeń.
5
Żydzi i ich niechlubna rola w Holocauście własnego narodu... publikacja ponowna...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu PROROCTWO MATKI POLKI. Zacna kobieta, matka księdza -wypowiedziała słowa prorocze: - „dokąd zmierzasz Europo?” Bezbożna Europo, zadufana w swojej potędze. Nie widzisz, że śmiertelne niebezpieczeństwo zawisło nad tobą, brutalnej islamizacji kłębią się chmury czarne? „Obudź się Europo z letargu!”. Jeśli ten krzyk błagalny - owa przestroga bogobojnej kobiety rodaków nie otrzeźwi, wnet - „ będą opłakiwać swoje dzieci”. Pozdrawiam Rochu, świetny tekst. Zyga
16
Na miły Bóg przecie Polska to nie Arabia Saudyjska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu JAKA ANNA, JAKI PATRYK! Jaki Patryk - nic sobie z najsłynniejszej w kraju „bufetowej” nie robił. Pokonał na niwie prawnej - profesora prawa!. Nikt wielki, ledwie skromny magister politologii. Brawo Patryk, wielkie brawa! Dzięki Jakiemu cała Polska zobaczy opasłe tomy sfałszowanych aktów. Najrozmaitszych oszustw przekrętów i przeinaczeń. Ze smutkiem zauważa że miasto bohater było żmijowym kłębowiskiem - miastem złodziejstwa, korupcji i bezprawia. Kocham was drodzy rodacy, aż miło popatrzeć!!!
0
Jaka jest pani Anna Jaki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu Nie ma róży bez kolców. Nie jest zgodne z prawdą, zdrajczynią - Róży Thun nazywanie!. Róża już nie jest Polką. Nasz kraju nie jej ojczyzną - zmieniła swoje przyporządkowanie. Trzeba jej tę ludzką słabość wybaczyć! Zdrada przypadłość wielu magnackich rodów, rzec można normalność!. Róża wcale nie zdradziła, jedynie przeniosła na Unię Europejską pokorną lojalność. Trzeba na polskość - dowodu lepszego? Oto właśnie poznajemy przedstawicieli naszego kraju po owocach. Czy jest tą kobietę winić za co? Po prostu wybrała wartość, która się najbardziej opłaca.
2
Róża Pancerfaust może oczerniać  Polskę, ale na Róże ani mru mru
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 miesiąc temu MINISTER OD ZAGRANICY. Minister Czaputowicz nie wyfrunie, bo to nie orzeł żaden!. Chociaż osobnik w polityce znany - to lewicy człowiek. słynnego "stołu bez kantu" biesiadnik dziś przystał na prawicowego kompana. Jakież były tu motywy i racje wyboru kolegi Sienkiewicza, Klicha, na szefa dyplomacji? Partii - „Wolność i Pokój” przewodnika. Członka ugrupowania ekipy starszych braci - Gieremka korporacji. pan Czaputowicz - niejeden o nim powie poczciwe chłopisko!. Zamiast służyć prawicy czapkę trzymać na swej głowie - będzie się czapkę zagranicy kłaniał, jako przystoi wasalom do ziemi, nisko.
4
JAK WŁADZE Z NARODEM SIĘ LICZĄ!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony