Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 dni temu ROLA PROWOKATORA. Obserwując rzeczywisty obraz, współczesnej Polski pisze ksiądz profesor, zachodzę w głowę - gdzie jest ten - zoologiczny nacjonalizm? Wściekła ksenofobia? Ten antysemityzm w słowie i czynie? Gdzie atakująca Polaków bestii sfora?. Jest w działaniu - podstępnych prowokatorów!. Tych którzy zacny naród chcą skłócić, na siłę przypisując wszelkie plugastwa zabrane innym. Właśnie taka główna prowokatora rola, nienawistnego intryganta zajęcie. Kanalii chodzi o splugawienie tego wszystkiego co dla Polski święte. Taka widać wasalno - kundelska natura tego pokroju ludzi. Ich od destrukcji żadna siła nie zdoła odciągnąć. Nawet własne gniazda będą ci nienawistnicy kalać, swój dom będą paskudzić.
2
Katalizator
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 dni temu Święta prawda, drogi Kazimierzu! Wschód i Zachód - mocuje się z krzyżem - pragnie go wyrwać z polskiej barykady. A diabeł coraz bliżej, zaciska nam na szyi pętlę zdrady. Ukłony, Zyga
4
GDY EUROPA CZARNE MSZE ODPRAWIA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 dni temu STREFA ZAKAZANA. czyli współczesny aspekt grzechu zaniechania To dla mnie ogromny zaszczyt, iż mogę przyczynić się do upowszechnienia - tego cudownego miejsca w Polsce - o którym przyznaję z wielkim wstydem - jeszcze do niedawna, nie miałem bladego pojęcia. Próbując dociekać dlaczego - odkryłem, że miejsce objawienia NMP w Gietrzwałdzie - było nieustannie nader skutecznie blokowane. Najpierw przez władze pruskie, potem sowieckie ruskie, następnie podległe Kremlowi, wreszcie polskie reżimowe władze PRL. Władze komunistyczne nie tylko zakazały wszelkich publikacji prasowych czy książkowych dot. tematyki objawień lecz nawet nie pozwolił budować dla setek tysięcy przybywających do warmijskiego Gietrzwałdu pielgrzymów choćby namiastki bazy noclegowej. Trzeba postawić pytanie – co dzisiaj się zmieniło?
1
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. V ostatnia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu OBRONIMY CIĘ POLSKO!. Ona uczyła naszych przodków bieli w łagrach Syberyjskich, a czerwieni w bandażach krwią przesiąkniętych. Ofiara drogi wieszczu nie pójdzie na marne. Jeszcze powrócą ku nam znamiona zwycięstwa, które wyrastają z ziaren prawdy, z godności i z wiary. Bo Polska jest trwale ukorzeniona w naszych sercach. Błogosławionej niedzieli życzę Kazimierzu.
2
OBRONIMY CIĘ POLSKO..!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu Droga Verito! POLSKA NIE JEST WARTA DODATKOWEJ MSZY!. Nie ma zgody władz kościelnych - na mszę polową pod Sejmem w Rycie Trydenckim!. Jest zbyteczna Pewnie byłoby o tę jedną mszę za dużo. Dlaczego nasz król Jagiełło wygrał bitwę po Grunwaldem ?. Bo wierzył w moc sprawczą liturgii. Więc rozkazał odprawiać na polu ostatecznej rozprawy z Zakonem Krzyżackim, kilka mszy pod rząd. Dobry przykład współczesnym władcom kraju.
3
Porozumienie w sprawie marszu - tuż przed północą
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu REBELIANTKO!. Dziękuję Ci za udostępnienie obszernych wpisów Pana Janusza Górzyńskiego - ps. „POLSKA”. Zachęcam też wytrwałych „Niepoprawnych” - do ich zgłębiania!. Od Gietrzwałdu - pisze tam dziennikarz, autor dwóch opracowań - rozpoczęła się moja duchowa przemiana. Nie tylko odkrywałem głęboko skrywaną przed światem tajemnicę ale narodziłem się w Gietrzwałdzie na nowo Warto wiedzieć, że Gietrzwałd - to jedno z dwunastu objawień Maryjnych w świecie które są uznawane przez Kościół. Więc przywilej to dla nas Polaków, ogromny!.
2
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. III
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
1 tydzień temu Dziekuję Rebeliantko! Przeciw komu organizujesz rebelię, jeśli można być niedyskretnym?Pozdrowienia, Zyga
1
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA. cz. II
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 tygodnie temu NALEWKA PISU POMAGA NA BÓL GŁOWY I ZGAGĘ. Coraz trudniej „dobrej zmianie” na głupotę i wsiowego elektoratu liczyć. Nawet na wsi dzisiaj idiotów ostało niewielu. Nie pożywi się układ mlekiem chudej krowiny - na coraz biedniejszej polskiej prowincji. Do ostatniej kropli została wydojona nasza karmicielka - przez dzielnych ludowców, zuchów z PSL-u. Wielkie miasta trzeba oblegać a mury obronne zburzyć. To fakt powszechnie znany, w Polsce ojczyźnie obcym zaprzedanej. Wielkomiejskich bastionów - nie zdobędzie papierowa formacja fircyków i tchórzy. Uzurpatorów wystrojonych w paradne szyszki patriotyzmu ze zwodniczymi sztandarami haseł sloganów bogoojczyźnianych. Oto PiS został ukarany - bo zakpił z wyborców - odpuścił sobie naród!. Może póki czas trzeba ich na zbitą twarz wywalić - bo przepiją naszej babci domek cały. Potrzeba czym prędzej cofnąć poparcie - społecznego zaufania prolongatę, bo przepiją także babci barchanowe majtki w kratę. Pozdrawiam Wawel24.
1
Nalewka PIS: 64% układu, 36% alkoholu i 50% wzgardzonych, czyli szklany sufit w JK
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 tygodnie temu XI PRZYKAZANIE - DO DEKALOGU ROMAN Z USA DODAŁ NIE BĘDZIESZ POLAKA ROBIŁ W KONIA. KTO? Naiwnie sobie myślał, że jego szczodrobliwość zupełnie do korumpowania elektoratu wystarczy. ale się przeliczył wraca z pola bitwy na tarczy. Złamał obietnice i oszukał wyborców! Bez mydła elektorat wyru... - sprowadzając do nas tabuny nachodźców. Teraz jego słowa - są jako zeschłe jesienne liście albo brzęczenie natrętnej muchy. Przyjął Kaczor w celu kulturowego ubogacenia - śniadolicych wcale nie mało. W ubiegłym roku cichcem 680 tysięcy do kraju przyjaciół zjechało DLACZEGO NIE PIS? Proszę przestać się PIS-em zachwycać - bo ten sztuczny zachwyt - inteligencji Polaków ubliża. „Czas Apokalipsy” wielkimi krokami się zbliża. Więcej w tym kraju dzisiaj trumien niż kołysek. * Pozdrawiam Romanie, cenne spostrzeżenia.
10
11-te-Nie będziesz Polaków w "konia" robił!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 tygodnie temu Odpowiedzi na komentarze Slawia. Droga Slawiu, dziękuję za bardzo refleksyjny i uduchowiony wpis. W każdym słowie masz rację!. Ze wstydem przyznaję, że jako mężczyzna już niemłody - jeszcze do czerwca tego roku nie wiedziałem o istnieniu Sanktuarium w Gietrzwałdzie. Kiedy wybrałem się z pielgrzymką mojej parafii to duchowe przeżycie pozostawiło w sercu głęboki i myślę trwały ślad. Zachęcam innych, aby odwiedzili cudowne miejsce - które tak sobie upodobała Warmijska Pani. Sławomir Tomasz Roch. Sławku, dzięki za cenne uzupełnienie. Błogosławionej niedzieli. Ukłony Zyga
1
GIETRZWAŁD - POLSKA FATIMA.
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony