Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu CASIUM. Dziękuję Casium za cenne uzupełnienie!. Jeśli Twoje statystyki są prawdziwe - to tylko kłaść się i umierać!. (Byłby ciekaw źródła.) Pomimo tego, że zostałem tak brutalnie sprowadzony do parteru przez uświadomienie mi mojej zwierzęcej małości goja - pozwól że nie stracę wiary w ludzi po obydwóch stronach barykady i względnie dobrego stosownie do obecnej trudnej sytuacji samopoczucia. Kłaniam się nisko Zyga.
3
JAKIE Z TALMUDU KORZYŚCI?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu Leszek1 UOGÓLNIENIA SĄ NIEDOZWOLONE ! Dziękuję za cenne uzupełnienie mojej intencji, żeby nikogo nie stygmatyzować poprzez nadmierne uogólnienie. Księdzu Trzeciakowi, bo na podstawie wnikliwej lektury jego książki „Talmud o gojach, a kwestia żydowska”- piszę powyższe słowa chodziło jak sądzę również o pokazanie dla pogłębionej zadumy refleksji i przestrogi - dominującej tendencji postępowania tej jakże inteligentnej i zaradnej życiowo nacji. Dlatego wszelkie uogólnienia są tu niebezpieczne bo mogą ukrzywdzić wielu żydów sprawiedliwych i zacnych ludzi. Niekiedy większych patriotów od zadufanych w sobie próżnych Polaków. Jako ilustrację podam tylko jeden przykład: WYBITNI LEKARZE WYNALAZCY, POLSCY ŻYDZI. Hirszfeld ( grupy krwi ); Beck ( neurolog ); Koprowski ( Haine - Mediana ); Węgierko ( insulina ); Funk ( witaminy ). Pozdrawiam Zyga.
2
JAKIE Z TALMUDU KORZYŚCI?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu ZDECYDOWANY AMATOR. Nie w tytułach, etatach sedno sprawy czy osiągniętych zaszczytach, lecz w tym jak tu pomóc powstać z kolan swoim braciom, niewolnikom!. Głęboko wierzę w ich inteligencję i patriotyczny potencjał inaczej bym czasu na zbyteczną pisaninę nie mitrężył. Bo nie jesteśmy wolni „oni” tu rządzą!. Lecz panicznie nieobliczalnych goi się boją, dlatego też niemiłosiernie łupiąc naród cały czas badają nastroje. Żeby zagrożenie neutralizować trzeba go najpierw widzieć. Po to właśnie wypuszczają co pewien czas swoje sondy: rozmaite Grossy, IPN-y, „Pokłosia” czy „Idy”. Może jako dyletant, "zdecydowany amator" do czegoś się rodakom przydam. Spełnię jakąś niewielką, pożyteczną rolę. Przecież Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko - którego dzisiaj 19 marca kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci z nabożną czcią obchodzę, także nie posiadał tytułów ani zaszczytów. Też był zdecydowanym amatorem. Serdecznie pozdrawiam!
1
TALMUD, WYKŁADNIA PRAWA STOSOWANEGO.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu PROGRAM ELIMINACJI NARODU. Państwo już przejęli dranie, teraz chcą skundlić naród - rzucić bydło na kolana. Nie wolno pozwolić obcym, zniszczyć narodowców, czy skłócić między sobą katolików!. Bastion Kościoła trzeba za wszelka ceną - niezdobytym utrzymać.
1
SPADAJ ! gówniarz prezydencik, żydowska kukła - czyli kukułcze jaje
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu „CISZA” PRZEMAWIA NAJGŁOŚNIEJ. Cisza przemawia najgłośniej, z ziaren prawdy wolność urośnie. Nie wolno nam, czasu żniwa czekać, ale pochwycić za rękę naszych wrogów -spleśniałych ziaren obłudy i fałszu siewców. Lecz siewcy ci przebiegli, jak lisy ostrożni rozrzucają ziarno niezgody pod osłoną nocy. Spleśniałe ziarno rzucają niegodziwcy żydzi na cudze pole, chociaż wiedzą że zło czynią dlatego zemsty "suwerena" panicznie się boją. A my już nic nie mamy do stracenia, jeszcze z kolan wstaniemy, żeby rabów los odmienić. Od takich wpisów serce nam rośnie!. Chwalmy bracia ciszę, bo cisza przemawia najgłośniej.
10
Wyobraź sobie, że tak przemawia polski premier lub prezydent.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu WŁADCY POLSKI WOBEC ŻYDÓW. Król Kazimierz Wielki (1343r) mąż żydówki Esterki - który żydów sprowadził ponad miarę nazywa żydów nieprzyjaciółmi naszej świętej chrześcijańskiej wiary. „Cel żydowskiej mówi przewrotności - na tym polega, żeby diabelską sztuką wydrzeć majętność chrześcijan, albo ją chociaż trochę uszczuplić”. Władysław Jagiełło (1420r.), mąż świętej królowej Jadwigi, który pod Grunwaldem wygrzmocił grzbiety teutońskie, tak oto rozpowiada o żydach: „Ci od samego początku za nieprzyjaciół nasz naród Chrześcijański mając, za cel rozdrapać posiadłość słowiańską sobie stawiają, pragną wejść w posiadanie dóbr cudzych i majątków” Zygmunt Stary (1528r.) niech mu opatrzność łaskawszą za to będzie wydał rozporządzenie aby bezwzględnie blokować podstępnym żydom obejmowanie zaszczytów i piastowanie najwyższych urzędów. Pozdrawiam Panie Marku
6
TALMUD, WYKŁADNIA PRAWA STOSOWANEGO.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu Winni są Polsce wdzięczność. Na potwierdzenie naszych zasług dla Izraela ważki epizod autor wspomnieć nam pozwolił. Generał Anders jak biblijny Mojżesz wywiódł - ponad trzy tysiące żydowskich żołnierzy z sowieckiego domu niewoli. Życzliwa żydom Polska, bez względu na różnorodne wspólnych dziejów meandry - wyposażyła państwo Izrael szczodrze - w kwalifikowane dla zarządzania kadry i wojskowe elity, do okładania arabów po …
3
Pochwała dezercji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu MARCOWE IDY. Kolejna rocznica marcowej rewolty, już trudno połapać się w tym wszystkim. Czy to był „zryw wolności” czy zadyma z inspiracji komunistów. Tak czy inaczej program partii chamów, był jak drut prosty, wpierw trzeba było wojsko oczyścić z elementów żydowskich i tych „patriotycznych akowskich”. Potem za ciosem idąc, pozbyć się z rządowych stanowisk żydów, których towarzysz Gomułka świeżo wypuszczony z tiurmy - nazwał publicznie z sejmowej mównicy „piątą kolumną” Pozdrawiam Apoloniuszu
2
KLEPUŚ BAJDUŚ.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu WYBRANE MYŚLI BLOGERÓW. Zamiast wpisywać mądrości nowe pozwólcie zacytować: Chyba droga ku „suwerenności” prowadzi nas nie tędy!. Kaczyński wywala z PiS patriotów a wstawia przybłędy. Jjj Jak długo jeszcze będą nam wciskać o dobrej zmianie kit. Widać jak żydowsko - probanderowski stał się PiS. Pan Marek * Zanim nie zobaczycie guzików od mundurów naszego wroga powiedział pewien przezorny dowódca - nie strzelajcie!. „Polacy już widzą twarze wroga, Targowicy zdrajców!”. wg Chrisa Pozdrawiam Zyga.
7
Czy w końcu wstaniemy z kolan?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
2 miesiące temu POLACY TO MAJĄ DOBRZE!. Dobrze że „Wiadomości” - póki co nie prowadzi dziennikarz w jarmułce!. Dzięki Bogu, że rabin nie uczy polskich dzieci religii w niedzielnej szkółce. Dobrze, że póki co, nie bronią odmawiać po polsku pacierza. Że trepom z Izraela premiera fotela się dotąd nie powierza. Dobrze że nie każą nam żydzi co dzień - zafundować czegoś z budżetu. Że nie ma, póki co masowych po napletkach cięć. Że jeszcze nie każą wozić się - po naszych miastach karetą. Dobrze, że jeszcze mają goje przywilej władze państwowe wybierać!. Dziękować trzeba za taką łaskawość losu. Choć będzie podobno liczyć głosy wiarygodna firma z Izraela. Pozdrawiam Zyga
4
DEMONY ANTYPOLONIZMU GROŹNIE STRASZĄ....
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony