Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Piter1
1 tydzień temu To jest powtórka z rozrywki, bo na prawicy znów pojawili się jątrzący i "niepodważalnie sprawiedliwi patrioci". Czy ktoś z nich pamięta zadymę i rozpad prawicy po słynnym "Konwencie Św. Katarzyny"?To jest żądza zaistnienia i zdobycia wpływów a z drugiej strony totalne pustosłowie. Korwin-Mikke jak zwykle zmąci wodę, coś chlapnie i pójdzie grać w brydża a towarzystwo obliże sobie łapę. Co złego zrobi w międzyczasie to niestety inna sprawa.A Totalsi? Tym to się już chyba zwoje palą z rozpaczy - co robić, co robić...? Oby tak dalej :-)
4
Polexit vs. ustawa 447, atak z dwóch stron
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
1 tydzień temu Nauczyciele? Podczas strajku zadzwoniłem do koleżanki z klasy z liceum. Nasza klasa zwykła spotykać się na początku maja aby przy okazji galopujących rocznic naszej matury po prostu wycałować się, powspominać i porozmawiać współcześnie, na teraz. W tym roku spotkania nie było.Moja (nasza) klasowa koleżanka jest nauczycielką. Z początku rozmowa była miła ale zawadziliśmy oczywiście o matury i strajk. Z pianą na ustach wykrzyczała do telefonu nic więcej poza Antykaczyzmem i że oczywiście strajkowała a teraz nie dostała pensji.W tej sytuacji uprzejmie poprosiłem o dalsze muuu...czenie jak krowa przed swoją szkołą - przed naszym Reytanem pewnie by się nie odważyła. Z drugiej strony nie wiem - może w Reytanie jest już gender, LGBT, "wiosna" i rządzi dyrektor z namaszczenia Trzaskowskiego i Rabieja.W moich czasach był rygor ale i szacunek dla profesorów - robiliśmy oczywiście różne "akcje" a potem była trzęsiawka przed wychowawcą. Po maturze 1978 roku na początku lipca była wielka impreza -  95% zdało egzaminy na studia.Po latach, na spotkaniu historycznym (100 lecia istnienia szkoły) rozmowy z naszymi profesorami były wzruszające. Oni pytali się o nasze kariery a my przepraszaliśmy za nasze "numery" i "akcje". A oni tylko śmiali się... - wielu z nas dzięki nim nie wyleciało ze szkoły za poglądy.A teraz? Broniarz i strajkowe muczenie z kwiczeniem przed młodzieżą... Żałość to małe słowo. 
3
Ze złą wolą na sztandarach
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
2 tygodnie temu Witam, pracuję w Anglii i spotykam w pracy od czasu do czasu Polaków. Nie pytamy się o poglądy ale od razu widać (z wyjątkiem, oczywiście czarnych owiec), że jest dobra energia i dobry duch. Ten dobry duch to nasza dzisiejsza więź poprzez historię - NASZĄ WYJĄTKOWĄ W SKALI EUROPY HISTORIĘ.I jak przyjdzie w potrzebie do słowa i do czynu, to spoko. - nikt nie da nam rady.Pozdro :-)
7
Polskość, to wielkość i duma
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
1 miesiąc temu Dziesiątka w tarczy Witam Pana Kapitana,Wpis jak strzał w dziesiątkę. Byłem w długiej podróży bez bieżących informacji i odpaliłem dziś internet - Pana komentarz wystarcza mi i nie będę śledził portali informacyjnych w tej kwestii.Banicja to za mało.Pozdrawiam,
12
ACTA 2 czyli haniebny deal Platformy Obywatelskiej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
2 miesiące temu S24? Witam Zetjot,Na S24 były moje pierwsze kroki jako blogera (?)... W ramach zmiany funkcjonalności portalu zmieniło się też całe podwozie, czyli kto komu o czym i jak... i zrobiło się poprawnościowo-dziwne plastikowe nadwozie.Dzięki temu trafiłem na Niepoprawnych. Rzadko się odzywam ale dam znać.Pzdr. 
3
Salon24 - piaskownica dla mniej lub bardziej dorosłych ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
3 miesiące temu Tak to właśnie się odbywa. Wąska grupa miliarderów od lat konsekwentnie, różnymi "soft" metodami działa na rzecz przerobienia świata w wymieszaną, odmóżdżoną magmę, goniącą za następnymi gadżetami do kupienia. Niezależne i krytyczne myślenie jest dla nich zagrożeniem, takim samym jak "nieliberalne" rządy i suwerenne państwa ze swoją  konserwatywną lub inną od lew-lib polityką.Czym jest takie HRW widać jak na dłoni - to lewacko-liberalna tuba, jedna z wielu głoszących lewackie multikulti i multipłci. A to właśnie droga do zrobienia ze świata magmy, łatwo sterowalnej przez "elitę" banksterów i korporacji.Na szczęście zaczęli przeginać i ludzie, a co za tym idzie państwa, zaczynają się budzić z letargu i działać w swojej i tradycyjnej, naturalnej kultury obronie.Ale HRW (czyli ta "elita") tak łatwo się nie podda - używać będą coraz bardziej agresywnych metod do ogłupienia ludzi. Oczywiście pod płaszczykiem dobra i miłości. Damy radę. 
4
Human Rights Watch -Raport 2019
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
4 miesiące temu Witam, Witam,Przyznam, że atak na Adamowicza wcale mnie nie zdziwił (w sensie faktu a nie osoby) - to wisiało i cały czas wisi w powietrzu, kiedy totalsi i ich prowadzący zrobią ruch po bandzie aby obalić "faszystowsko-populistyczny" PIS. W Anglii to news obok Trumpa i w podtekście oczywiście rządy "faszystów" w Polsce.A czy zamachowiec to kryminalista czy wariat? Kogo to w lewackich mediach obchodzi.
7
FATALNE BŁĘDY PIS - KRYTYKA FELIETONU MARZENY NYKIEL
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
4 miesiące temu Osiemnasty rok? Witam, Z całym szacunkiem ale kończy się dziewiętnasty a nie osiemnasty rok XXI stulecia _ rok 2000 był już w tym wieku, reszta prosta.Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślności oraz zdrowia w Nowym Roku.
1
2018>>>>>>>>2019
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Piter1
4 miesiące temu Poeto, Poeto,Niezależnie od ran trzeba odrzucić smutek i spojrzeć na swoje realia pozytywnie. Tak, aby wróciła wesołość, energia i chęć do działania aby Święta były znów wesołe...!Pozdrawiam,
2
Świątecznie szczególnie tęskniąc za Polską
Obrazek użytkownika poeta
Obrazek użytkownika Piter1
4 miesiące temu Droga Mała Mi i Redakcjo, Droga Mała Mi i Redakcjo,Świętujcie tradycyjnie w Polsce tak jak my świętujemy po polsku za granicą.Spokoju i pogody ducha, reszta przyjdzie za tym...Pozdrawiam,
8
Wesołych Świąt!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony