Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 godzina temu Politrucy z mafijnego PO szukają prostego języka... Rzecznik postbolszewickiej mafii znanej jako PO Jan Grabiec - odnosząc się do słów Grzegorza Schetyny o "pisowskiej szarańczy" - stwierdził, że: "Nasi wyborcy mówią nam, że mówimy zbyt intelektualnie. Dlatego szukamy prostego języka".Także znany z metodycznego niszczenia Wojska Polskiego bolszewicki menel i wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak, zapytany we wtorek o wypowiedź Grzegorza Schetyny podczas sobotniej konwencji w Poznaniu ocenił ją jako" "porównanie PiS do szarańczy uważam za trafne"...Dlatego ta zbrodnicza mafia z PO znalazła prostszy język - język więziennych żuli i meneli... Używając takiego języka na pewno dotrą do nienawidzących polskich patriotów: bolszewickiej mafii oraz przestępców rabujących Polskę i Polaków. 
1
Motywacją popierania Platformy jest organiczna nienawiść do PiS
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
6 godzin temu Bolszewiccy politrucy z "GWna" szaleją z nienawiści... Bolszewiccy degeneraci z "GWna" znów pokazują swój prawdziwy, komunistyczny i antypolski ryj - rozsiewając histeryczną nienawiść do Polaków i polskich patriotów. Zbrodnicza michnikowszczyzna wydaliła ze swojego "GWna" antypolski dodatek pod wymownym tytułem „Czarna księga trzech lat rządów PiS.
3
Motywacją popierania Platformy jest organiczna nienawiść do PiS
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 dni temu Szef postbolszewickiej mafii i antypolskiego lewactwa... Schetyna popiera przestępców prawomocnie skazanych przez sądy bo - jak mówi - popierając Zdanowską, jednocześnie popiera się polską demokrację.Załganie typowe dla bolszewickich politruków nienawidzących Polaków i polskich patriotów. Zbrodnicza mafia z PO jest zdesperowana, bo znów przegra wybory i skończą się możliwości rabowania Polski i Polaków przez mafie z PO i PSL także i w samorządach.
2
Zagłosujesz na grupę rekonstrukcyjną im. Bolesława Bieruta ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 dni temu Plakat o nazistowskaiej nienawiści PO do polskich patriotów... (...) Poseł Platformy Obywatelskiej Grzegorz Furgo zamieścił w mediach społecznościowych skandaliczną grafikę. Na Twitterze opublikował zdjęcie z wizerunkami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Politycy partii rządzącej są przedstawieni na nazistowskim plakacie. Poseł dziś rano usunął post.– Niebywałe, poseł Platformy Obywatelskiej udostępnia grafikę kopiowaną na propagandowym nazistowskim plakacie, a jego szef partii nazywa oponentów szarańczą. W tweecie oznacza rzecznika Jana Grabca i Sok z Buraka najbardziej hejterskie konto – zaznaczają użytkownicy Twittera.Chodzi o zdjęcie udostępnione przez Grzeogrza Furgo – posła PO. (...)Cytowane za: http://niezalezna.pl/240612-politycy-pis-na-nazistowskim-plakacie-grafike-opublikowal-posel-platformy-teraz-sie-tlumaczy
5
Motywacją popierania Platformy jest organiczna nienawiść do PiS
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
4 dni temu Zbrodniczej mafii nie delegalizuje się... Zbrodniarzy i rabusiów z PO, którzy przez lata ograbiali i Polskę i Polaków lub na to przyzwalali - trzeba osądzić i zamknąć w więzieniu na długie lata.
4
STO DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Znakomity tekst. Dziękuję za przypomnienie. Niestety, dzisiaj także mamy wielu postsowieckich zdrajców ukształtowanych w PRL sowietyzowanym przez agentów zbrodniczego NKWD: Bierut, Gomułka, Jaruzelski czy Kiszczak, czyli zbolszewizowaną mafię znaną jako PO wraz z jej lewackimi przybudówkami.I ta zdegenerowa i zbolszewizowana hołota wytaczaj wojnę totalną polskim patriotom.
2
Oficerowie polscy, Polacy z wyboru tekst powtórzony
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Eurokraci? To bardzo łagodne określenie... Moim zdaniem obecna czołówka w UE to są wyznawcy teorii tow. Marksa, a więc zdegenerowani lewacy usiłujący uzyskać totalną władzę w UE - mający jako swój wzór Związek Sowiecki, z paroma modyfikacjami. Przy tym, ci lewaccy degeneraci za nic mają międzynarodowe traktaty zapewniające krajom UE niezależność w wielu dziedzinach.Ich jedynym celem jest zmiana społeczeństw europejskich na modłę bolszewicką - za pomocą lewackich metod inżynierii społecznej. Warto przypomnieć maoistę i pedofila Daniela Cohen-Bendita, który zajmował wysokie stanowiska w UECele przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości zostały szczegółowo określone w art. 67 TFUE: „Unia stanowi przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości w poszanowaniu praw podstawowych oraz różnych systemów i tradycji prawnych państw członkowskich.
1
Szaleństwo eurokratów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Lewaccy degeneraci używają małe dzieci Chyba dwa lata temu byłem w Białowieży. Zdegenerowane lewactwo wyciągnęło z przedszkoli i szkół podstawowych malutkie dzieci - użto te dzieci do machania transparentami o konstytucji.Jest to typowe bolszewickie działanie, bo przecież te dzieci niczego z tej lewackiej awantury nie były w stanie zrozumieć. Lecz właśnie w ten sposób zbolszewizowani i zlewaczeni degeneraci wychowują sobie nowe pokolenia kolejnych stalinowskich odmóżdżonych małp.
2
Dziecięce bojówki KOD
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Między człowiekiem a rzeczywistością (...) jest gruby mur Może jednak wolność tkwi w jednostce, a nie jak autor sądzi: “Wolność wydaje się tkwić poza jednostką”.Warto tu przytoczyć słowa jakie prof. Andrzej Zybertowicz usłyszał na na jednej z konferencji filozoficznych:“Między człowiekiem a rzeczywistością, między naszymi odczuciami a tą prawdziwą rzeczywistością jest gruby mur. W toku dziejów, na szczęście, w murze tym wybiliśmy cztery okna. Przez nie możemy wyjść z naszych imaginacji, subiektywnych wyobrażeń, z dziwacznych nierzadko tworów naszej głowy, ku zewnętrznej prawdziwej rzeczywistości.Te okna to: wiedza potoczna, religia, sztuka oraz nauka.”A. Zybertowicz pisze, iż intrygujące jest to, że przez każde z tych okien dostrzegamy nieco inną rzeczywistość, albo co najmniej inne aspekty tej samej rzeczywistości. I dalej, że ludzkość, patrząc przez te okna, stara się się znaleźć odpowiedź na liczne pytania, z których dwa są najważniejsze.Po pierwsze: kim jest człowiek. I drugie: jak najlepiej zorganizować życie społeczne.Myślę, że pytanie blogera zetjot o skalę wolności czy też wolnej woli u człowieka wpisuje się w oba pytania zadane przez prof. A. Zybertowicza. A odpowiedź zależy od tego, przez jakie okno patrzymy na świat.Cytat za: “Sieci”, nr 39/2018, s. 114.
1
Kłopotliwa kwestia ludzkiej wolności
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 tygodnie temu autor "pokazuje jak nasi artyści"... Dla mnie to nie są "nasi artyści". To jest postsowieckie bydło wychowane przez komunistów w PRL, albo zdegenerowane lewactwo nienawidzące Polaków i polskiego patriotyzmu. W dodatku uparcie szkalują oni Polskę, bo dostają na to pieniądze od lewackich degeneratów z Zachodu czy - bo były też i takie przypadki - z Moskwy.Co gorsze, byli także finansowani przez lewackich degeneratów, którzy zarządzali Polskim Instytutem Sztuki Filmowej...
12
Kler. Szambo dla motłochu i ćwierćinteligentów
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony