Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika civilebellum
11 godzin temu Cisza Dziękuję za obszerną ilustrację materii! Rozszerzając nieco zagadnienie podzieliłbym się taką uwagą:ludzie, którzy wierzą, nie tyle w dobro własne (co paradoksalnie łączy osoby religijne z lewakami) ile w dobro wspólne - nie grupowe, lecz te obwarowane prawem naturalnym ("nie zabijaj" itd.) są solą tej ziemi. Przeciwstawianie się ich apelom, wyśmiewanie ich, umniejszanie ich społecznej roli jest najwyraźniejszym sygnałem zdeprawowania...Ofiarowanie nas Matce Bożej - nawet ludzie o innych przekonaniach powinni przyjąć jako sygnał, że jesteśmy my, Polacy, w jakiś sposób odmienni od tego zmaterializowanego i zideologizowanego świata, bo bardziej uduchowieni i chcący samych siebie widzieć w szerszym, niż tylko osobiste powodzenie, wymiarze.Niech 6 czerwca 2017 r. stanie się dla nas ważnym krokiem na drodze do Pokoju i Dobra, drodze otwartej dla wszystkich! 
7
Fatima, Rosja, III wojna światowa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika civilebellum
12 godzin temu Muni Każdy może mieć własne zdanie, jest tylko kwestia, na czym je opiera: jeśli Pan widział "fotele" - to na zdjęciu z mojej notki, w której udowodniałem, że to nie są fotele z naszej tutki; do tej samej konstatacji doszedł też bloger @Piko; obaj dokonywaliśmy szczegółowych analiz, toteż było by miło, gdyby Pan napisał co - oprócz informacji w gazetach - skłoniło Pana do swych kategorycznych twierdzeń? Intuicja?"Jeżeli eksplozja była w powietrzu" - pisze Pan dodając: "Nie było maskirowki".  To jest logicznie sprzeczne.Ale nie jest pozbawione ideologicznego zapędu, więc na koniec i z tym muszę się rozprawić: nie zajmuję się ideologią: badam i opisuję ogólnodostępne fakty (tzw. biały wywiad); wyciągam wnioski; nie potrzebuję do tego podszeptów polityków.P.S.nie używam słowa maskirowka - Pan tak; skąd Panu się to wzięło? 
0
Kolejne „braki” na wrakowisku
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika civilebellum
12 godzin temu Casium - dzisiaj "wiele wątków" już jest zbadanych, opisanych! Jesteśmy na takim etapie, że tylko brak dostępu do "tajemnic śledztwa" nie pozwala ujawnić całej prawdy i są to, jak wszystko na to wskazuje, przesłanki polityczne, a nie brak dowodów...Wśród tych przesłanek wymienić trzeba przesłanki wewnątrz krajowe, gdyż np. poumarzane ciupasem sprawy przestępstw dokonanych przez członków tzw. komisji Millera (pisałem już o tym) praktycznie uniemożliwiają ponowne postawienie zarzutów, a więc i dochodzenie, a wiedza tych ludzi byłaby niezbędna...Dziękuję za linki i serdecznie pozdrawiam 
0
Kolejne „braki” na wrakowisku
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika civilebellum
12 godzin temu artykuł porządkuje nasza "zewnętrzną" wiedzę co do porażających faktów - bardzo dziękuję! Jest bardzo potrzebny w sytuacji, gdy coraz częściej podnoszą się głosy niezadowolenia z publicznego stanu wiedzy o rozliczeniach tych decydentów, którzy opisany stan spowodowali: to musi potrwać! Siatki powiązań w tzw. służbach nie da się na szast-prast nakryć czapką, to jest delikatny proces, jeżeli chce się go przeprowadzić możliwie całościowo. Dotyczy to przecież także jej otoczenia politycznego, nadal aktywnie przeciwstawiającego się temu procesowi.Jest jednak ciekawe, na ile te zmagania uzyskują akceptację naszych sojuszników, którzy mogą mieć swoje racje w wykorzystaniu przewerbowanych po 1990 r. polskich służb - w tym kontekście nie jest wiadome, czy powstaje jakaś wyłącznie polska, nowa, służba? 
1
Felonia - zdrada sojusznika na polu walki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika civilebellum
1 dzień temu w wojskowej prokuraturze „smoleńskiej”? to powyżej to cytat z notki: prokuratura Warszawa-Praga jest cywilna!Pan się uparłeś pisywać u mnie komenty nie na temat. A'propos: nie odpowiedział Pan na proste pytanie - dlaczego "znaleziono na wrakowisku" (akurat...) dwa dokumenty dwóch tupolewów - wie Pan? To nietrudny problem jak na takiego mądralę. Ale doceniam, że chociaż co do losu Delegacji jesteśmy zgodni: szukajmy więc razem dowodów na odejście tupolewa (co za różnica, z jakim n/b) znad Siewiernego! I znowu: nie, gdzie mogli odejść, tylko dowodów na odejście. To podejście "z nawrotem" - które Pan lansuje - jest dobrą hipotezą, ale jak każda wymaga dowodów przecież... 
0
Kolejne „braki” na wrakowisku
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika civilebellum
2 dni temu 35stan -przecież nie chodzi o samolot, a o Delegację! O samolot z Delegacją - a "wiedza" o blachach wzmacniających niczego nie wnosi: proszę odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ruscy "znaleźli" na wrakowisku (w kokpicie, którego nie ma) AKTUALNY paszport techniczny stodwójki? Bo był od stycznia w Rosji? No i co z tego - po co by mieli go podrzucać? Żeby się Pańska teoria wydała? A może nie podrzucili, tylko zapomnieli schować (bo to gapy są), bo Delegacja leciała stodwójką? A są dowody na katastrofę na Siewiernym? To jest prosty problem, da Pan radę - tylko proszę jasno się określić: "ja, 35stan, jestem pewien, że na polance samosiejek przed pasem lotniska Siewiernyj, rozbił się/rozbito samolot z Delegacją" - i wtedy będę wiedział, że nie warto Panu odpowiadać na zaczepki. 
2
Niepoprawni w sprawie smoleńskiej
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika civilebellum
3 dni temu clip Piosenka słodka (i słodkie obrazki), ale nie mogę się zgodzić, że wszystkie Damy są piękne, bo nie byłoby tej najpiękniejszej!  I że wszystkie Komentatorki :)
3
Niepoprawni w sprawie smoleńskiej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika civilebellum
3 dni temu dziękuję, Casium, za linki! W sprawie pomocy Trumpa można domniemywać, iż nie miał ona jeszcze dobrej okazji (sprawa nie może przecież być priorytetem USA) by o tym wspomnieć Rosjanom - zresztą na za wiele bym nie liczył, zwłaszcza, że mogą go zbyć.Ciekawsze wydaje mi się stanowisko Podkomisji: Nowaczyk i Berczyński powiedzieli Polonusom, że wiedzą iż Rosja ich nie wpuści - skąd? Wizjonerzy? Bo jakoś nie słychać, żeby choć próbowano o to oficjalnie wystąpić i to też jest zastanawiające...To wszystko nie wygląda dobrze: może chociaż ten Campo coś zwojuje?Serdecznie pozdrawiam
2
Niepoprawni w sprawie smoleńskiej
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika civilebellum
3 dni temu absolutnie nie jestem ...zainteresowany Pańską twórczością epistolarną.Liczę na wzajemność.
2
Niepoprawni w sprawie smoleńskiej
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
Obrazek użytkownika civilebellum
3 dni temu Marku! Będę Ci wdzięczny, jak wprowadzisz poprawkę do tytułu:"...przestał być - wg mnie - portalem..."A wpisuję się, bo wg mnie - nie.
2
Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony