Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 godzina temu @matka trzech córek Witam!No popatrz! Też właśnie m.in. czytam "Niemców" właśnie. Jestem przy Własowie. Autentycznie - włos się jeży.Jutro rano dam pełną odpowiedź. Będzie o depresji i o wywiadzie rodziny w Oko press. Serdeczności
3
Szczucie
Obrazek użytkownika matka trzech córek
Obrazek użytkownika jazgdyni
18 godzin temu @mikołaj Jest polaryzacja, bo toczy się wojna. Pora, by cały czas mieć tego świadomość. Olbrzymie pieniądze są zagrożone.Przecież cała opozycja, wspierana przez przepotężne siły - neoliberalne lewactwo całego świata, odwiecznych wrogów Rzeczypospolitej, widzących Polskę wyłącznie jako swoją kolonię: Niemcy i Rosję, skretyniałych komisarzy Unii i finansjerę dla której nasz kraj jest wyłącznie dojną krową.Tu nie można działać, jak w normalnych czasach. Też chciałbym mieć media neutralne i obiektywne, bez propagandowego przegięcia. Zlikwidować TVN to Polsat się uspokoi, a TVP będzie mogło działać normalnie.
3
Szczucie
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @ronin Witaj!Tu masz rację. Odpowiednia rodzina i wychowanie zabezpiecza człowieka przed paskudnymi wpływami. Kiedyś też dobry ksiądz na niedzielnym kazaniu przywracał właściwe priorytety. Lecz to jest coraz rzadsze . Pozdrawiam
4
Szczucie
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @Tadeusz Korzeniewski Witaj!Proszę państwa, 21 października 2017 roku skończyła się w Polsce żydokomuna.Za chiny ludowe tego nie rozumiem. Dlaczego? 21-10-2017???Kosińskiego nie cierpiałem i nie cierpię. Beztalencie, które sprzedawało na zachodzie polskie przechodzone szmoncensy jako własne wspomnienia. Jedyne, co mu dobrze wyszło, to śmierć.Słuszna uwaga z tym biletem w jedną stronę. Po zorganizowaniu strajku PLO na 10 Lutego w Gdyni, miałem roczny szlaban na pływanie. Aż tu nagle po roku dostaję zaokrętowanie na M/S Zabrze na Zatokę Meksykańską. Czyli do USA. Huston i Galveston. To wówczas było zaproszenie do emigracji - one way ticket. Zeszło wówczas ze statku siedmiu marynarzy, zostało w Stanach z natychmiastowym pozwoleniem na pracę. Ja kurczę wróciłem. I nie żałuję.Michnik? Urban? Chwalisz się, czy żałujesz? Bardzo szemrane towarzystwo.PozdrawiamPs. Jak zwykle, wrzucę to na Niezależną, czyli naszeblogi.pl. Właściwie sam mógłbyś tam umieszczać swoje.
4
Jak zmarnowałem szansę na Nike
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @a nie mówiłem WitamCoś niedobrego się porobiło. Media, gdy je zaczęto nazywać czwartą władzą, popadły w taką pychę, że byle dziennikarzyna uważa za swoją boską misję, kształtowanie i manipulowanie opinią publiczną. Upadł już nawet mit wzorcowej i uczciwej BBC. A co wyrabiało CNN w wyborach prezydenckich, to bezczelne zaprzeczenie misji dziennikarskiej.O Polsce nie ma co mówić. My dopiero dorastamy. A do czego jest zmuszona TVP, to przecież napisałem.Tak krawiec kraje, jak mu staje. Czy jakoś tak.
8
Szczucie
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @Lwow47 Napisałem tak, bo dużo smutku i nostalgii w Twoich wierszach.A ja chyba właśnie najbardziej jesień kocham. Mimo, że widzę zębate koła czasu właśnie każdego dnia jesieni. Jeszcze raz pozdrawiam Ps. Wizytuję regularnie. Jak by co.
5
W BESKIDACH JESIEŃ...
Obrazek użytkownika Lwow47
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @Lwow47 Witaj! Mój najszczerszy szacunek.I... uśmiechnij się. Masz zaledwie 70 lat.SerdecznościJanusz
7
W BESKIDACH JESIEŃ...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 dni temu wilk Pieprzysz.Nie ma klatki schodowej. Wejście z dworu. Pomiar końcowy po zainstalowaniu wszystkich ścian. Sprzątanie części wspólnej wspólnoty to osobna pozycja i tak dalej, i tak dalej.Durnota nigdy nie nauczy się właściwego przestrzegania własności. Kradną i wielu to akceptuje. To jest komuna panie wilku.
0
Przekręt ogólnonarodowy
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @Jurand Witaj!Tekst jak najbardziej potrzebny. Gdy od lat staram się udowodnić wszystkim, którzy nienawidzą Ukraińców an bloc, że Ukraina jest absolutnie sztucznym tworem, a w rzeczywistości to obszary wielkiej Rzeczypospolitej, więc ta nienawiść, to jakby do Ślązaków, albo Kaszubów. Ruś czerwona była kolebką i wylęgarnią polskiej arystokracji. Szlacheckie tytuły - hrabia, markiz, czy książę przyszły do Polski dużo później, natomiast oryginalnie istniał tytuł kniazia.To, że dzisiaj jest właśnie taka Ukraina, zagubiona, w kłopotach, szukająca swoich korzeni i bohaterów, to głównie wina ruskich. Dziś ciągle połowa Ukraińców to człowiek sowiecki. Nas uczyli od dziecka języka rosyjskiego i nie nauczyli. Na Ukrainie wszyscy mówią po rosyjsku.Wszelkie wygłaszane dzisiaj poglądy o Ukrainie są jeszcze za wczesne. Oni ciągle poszukują tożsamości i nie wiedzą, kto ma być narodowym bohaterem. Tak jest zawsze, gdy historię tworzą propagandziści, a nie naukowcy.Wystarczy przypomnieć ile gnoju narobił Polsce skurwysyn Tomasz Gross.Bardzo dobrze, że pokazuje się ludziom takie sprawy, jak Ruś, Chazaria, Kozacy, Tatarzy.Ale trzeba też pamiętać, że z kniaziów wywodzą się : Giedroyciowie, Glińscy, Świrscy; z Rusi Kijowskiej : Wiśniowieccy, Woronieccy, Czetwiertyńscy, Massalscy, Ogińscy i Puzynowie.A tacy Radziwiłłowie, Zamoyscy, czy Lubomirscy swoje tytuły dostali od obcych władców w innych krajach. Więc jak to jest z tą Ukrainą? Dla mnie, w dużej części, to ciągle nasza ojczyzna, Rzeczypospolita, chwilowo oderwana od macierzy.Więc rodaków nie będę traktował z pogardą i nienawiścią, jak wielu bogobojnych, chrześcijańskich internautów.  .
6
Sprostowanie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
6 dni temu @Tadeusz Korzeniewski WitajFlynt zainteresował mnie na długo przed filmem o nim. Oczywiście przez Hustlera. Podczas, gdy Playboy pokazywał gołe cycki i kawałek pupy, wszystko ładnie sfotografowane, to Hustler pokazywał czysty, instynktowny seks. Konkretnie, w naszym o wiele bogatszym języku - chuć. I często było to nie epatowanie detalami anatomicznymi, tylko wieloznacznymi sytuacjami, zostawiającymi pole do gry wyobraźni. Ten fenomen mnie zaintrygował. Na krótko. Uznałem, że taki odbiór, to sprawa bardzo indywidualna. Lecz znając sprzedaż tego magazynu, trzeba przyznać, że sporo jest takich z wyobraźnią.Z jednym się nie zgadzam - męskość była nawet przed słowem. Twierdzę stanowczo, za św. Janem - "Na początku było słowo". A Bóg jest starcem w sandałach dla prostych ludzi, a ja jestem pokręcony i Bóg, w którego istnienie absolutnie nie wątpię jest czystą informacją. Jej kwintesencją. PozdrawiamPs. Wrzuciłem na nasze blogi. Oczywiście z podaniem źródła i autora. Nie pogniewa się Pan?
2
Wybuch
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony