Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika miarka
6 dni temu Tadeusz Korzeniewski "Dobry instynkt pracuje na przesterowaniu, Louis L'Amour mówił, "mój instynkt mógł mnie mylić 8 razy na 10, ale pozostale 2 razy ratował mi życie". W sprawie Marszu Niepodległości 2017 instynkt żydowski dobrze odczytał, że pojawiła się po raz pierwszy tak poważna możliwość integracji ogólno europejskiej narodowych ruchów etnicznych.A to już MOC nie-do-opanowania, jeśli od energizacji punktowych przejdzie do ruchu marszowego. Z naszego punktu widzenia, nic złego w zmierzaniu do Europy etnicznych Europejczyków, Europy "dla białych", w tym integracji etnicznej białych w krajach-córkach Europy. Świat geograficzny jest przecież dużo dużo większy, tyle miejsca przecież".Świetne spostrzeżenia. Jedna uwaga. Oni to już widzieli wcześniej. To oni dodali tutaj te elementy przesterowujące późniejsze instynktowne odbiory. - To prowokacje - to i grupa 13 lewaczek blokujących, ale i grupa kilkudziesięciu tych od ostrych haseł niewątpliwie czerpiąca ze źródeł sorosizmu...Pozdrawiam. miarka
3
Z nowej mańki: Inwazja neokonów w Polsce
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu Zawiedzony Czytaj głupku ze zrozumieniem. To nie ja trzeźwieję, tylko zetjot ma otrzeźwieć. Nie pisałem "głos trzeźwiejący", a "trzeźwiący".:-(
0
Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu zetjot To Ty się najpierw ogarnij i opamiętaj. Przyjrzyj się sobie: dajesz się ponosić emocjom i chciejstwom, pożądliwości, pysze (tu sprowadzasz dyskurs do porównań osobistych z zamiarem pokazywania "co to nie ja") i myśleniu magicznemu, czyli zaklinaniu rzeczywistości i selektywnemu doborowi faktów pod z góry założone tezy.  Rzeczywistość i trzeźwe spojrzenie, logika, prawa merytoryczne, duchowość i realne groźby Cię nie interesują. Tak patrząc jak Ty, to Ci się cały aparat poznawczy kończy się co najwyżej na powielaniu utartych schematów, na interesie i prawie, na pddaniu się oszustom i manipulatorom. A gdzie mądrość wyciągana z doświadczeń? - Chcesz znów płakać jako mądry po szkodzie? A gdzie całe człowieczeństwo - gdzie prawda, sprawiedliwość, prawość, moralność, gdzie myślenie dalekowzroczne bez którego nie będzie życia?Jeśli aż tak bardzo nie podoba Ci się mój głos trzeźwiący i wzywający do obrony koniecznej, to z Tobą jest głęboko nie tak. "Człowieku, ty się ogarnij i opamiętaj"
0
Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu elig  "Rafał Ziemkiewicz w swym felietonie:   "PiS w oczach zwykłego Polaka przestał być "Dobrą Zmianą". Stał się tylko kolejnym Mniejszym Złem".To było do przewidzenia:http://niepoprawni.pl/blog/miarka/dzis-duda-jest-mniejszym-zlem-a-nie-dobrym-czlowiekiem
2
Koniec "Dobrej Zmiany"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu Verita "Oj miarka, kogo ty chcesz pogonić ? :-)"Pytanie retoryczne :-)System finansowy to sprawa wtórna, a nawet trzecioplanowa. Jeszcze ważniejsze kto sprawuje władzę w państwie (tu chodzi o dopuszczenie do udziału w życiu politycznym państwa z równouprawnieniem czynnym i biernym), a nad tym jeszcze kto sprawuje władzę zwierzchnią (a tu już chodzi o to aby to była władza Narodu Polskiego, bo i samo Państwo już z definicji jest jego dobrem wspólnym i własnością niezbywalną).Pozdrawiam.miarka
3
Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu Zawiedzony Na razie nie. Ale byłem przygotowa y - już miałem początek:"Trafił mi się taki komentator – dzielny wojownik, który to jak wyczytał w mojej wcześniejszej notce „Lobbing, czy wrogi atak?”, że Daniels jest zły i z pewnością wielu już skorumpował, już, już chciał wyciągać swoją ostrą szabelkę i lecieć do boju…Ledwo go powstrzymałem. Bo i co by było z tego, że wielu z tych co np. użyczyli Danielsowi swojego z nim zdjęcia żeby już mógł powoływać się na nie jako na dowód, że ta jego korupcja polityczna „nie jest taka zła” - no bo skoro taaakie „osobistości” w to weszły? Co by z tego przyszło że by ich, jak przystało na rezuna, zarezał, jak i tak by nawet nie dotknął tego co prawdziwie niebezpieczne – złych duchów, które za nimi stoją? Złych duchów, które wcale się nie przejmują, że ktoś ucina sto głów ich golema-hydry, bo mają swoje sposoby, żeby jej odrosły jak ogony jaszczurkom.Chce walczyć, to ładnie, ale niech najpierw wie, że jak wróg to najpierw duch, a jak jest duchem, to i broń jest potrzebna najpierw duchowa. - I że, co może być dla niego zaskoczeniem, wcale nie trzeba od razu gdzieś latać, bo ten duch może być również w jego wnętrzu, i to z nim się najpierw trzeba uporać. – Taka już natura złych duchów że lubieją atakować od wewnątrz, i to zwłaszcza tych co się uważają za dobrych, a szczególnie tych „absolutnie dobrych” - bo to dla nich już inni są „absolutnie źli” niezależnie od tego co robią. Czyż diabeł mógłby takich nie lubić (dokąd mu są użyteczni)?:-)
0
Komu służy Jonny Daniels?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika miarka
2 tygodnie temu Zawiedzony Zalecam zimny prysznic, herbatę z melisy, cichą muzykę poważną - dobry Chopin, i ciepłe łóżko do rana.
1
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika miarka
2 tygodnie temu Zawiedzony Wygląda na to, że jesteś dzielnym wojownikiem - już byś leciał do boju ...Zapominasz jednak o orężu. Ja Ci w notce daję oręże, a Ty go nie widzisz. To z czym chcesz lecieć?Nawet jak będziesz wiedział kto tu najgorszy, a nie zrozumiesz tego co piszę, to z Twojego zapału będzie więcej szkody jak pożytku.
1
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika miarka
2 tygodnie temu Zawiedzony Weź Ty się opamiętaj. Przecież tłumaczę, że to jest wojna na poziomie duchowym, a nie materialnym. Co z tego, gdybyśmy poodcinali łby hydry, jak one by odrosły? Materialne to są tylko jej tragiczne - tu dla Polski i Polaków - skutki.Czyż nie tłumaczyłem tego przy okazji omawiania "neutralizacji" moherów od ojca Rydzyka?Czytać, czytać ze zrozumieniem!
1
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika miarka
2 tygodnie temu Zawiedzony Nie kpij. Trzeba Ci więcej?Są różne typy wojen. Tu chodzi o taką w której orężem są wartości narodowe i moralność.I tak jak Józiu musisz doczytać notkę, bo Tobie się wydaje, że nie zostaliśmy zaatakowani.
1
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika Zawiedzony

Strony