Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Dziwne jest zachowanie tego młodzika. Uczciwy kierowca, a w takiej sytuacji także jego rodzice gdyby byli uczciwymi ludźmi powinni zachować się zupełnie inaczej. Kierowca nie powinien zmieniać zeznań, powinien zrezygnować z pomocy najdroższego adwokata w Polsce, a wtedy nigdy w życiu nie miałby wyrzutów sumienia, że postąpił nieuczciwie. Teraz smród jakiego narobił będzie się ciągnął za nim do końca jego życia, zawsze z tyłu jego potylicy będzie siedzieć coś co nigdy nie da jemu spokoju. Tym czymś będzie myśl, że nie "postąpił jak trzeba" i stanął po stronie wrogów Polski. Nie powinien też przyjąć pieniędzy na nowy samochód, to firma ubezpieczeniowa powinna załatwić sprawy finansowe. W Polsce są miliony ludzi, którym potrzebne jest wsparcie finansowe (np. emeryci) i to z powodu celowego niszczenia Polski przez poprzedni rząd.
9
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Józiu, z niego nawet kiepski kogut, kury muszą piać za niego. "Piejo kury piejo, nie majo koguta". https://www.youtube.com/watch?v=G8TGu7glLjo
5
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Z Grzegorzem Braunem rozmawiałem osobiście dwa razy po spotkaniach z nim i nie mogę powiedzieć, że jest on człowiekiem niezrównoważonym psychicznie. On spełnia bardzo ważną rolę w walce z wrogami Polski.
6
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Nie spodziewaj się Krzysztofie normalnej dyskusji z nienormarlnymi ludźmi, mamy takich kilku. Niektórzy są normalni, ale opłacani przez Sorosa lub kogoś innego, inni nie są Polakami pomimo tego, że w Polsce się urodzili i znają język polski tak jak my. Są też i tacy, którym podpadliśmy z jakiegoś powodu i odwdzięczją się na swój sposób. Sam czasem obrywam minusy, lub nie jestem oceniany przez osoby, które otrzymały ode mnie bardzo dużo punktów, wiem którzy i tym się nie przejmuję, obserwując kto jest zalogowany można po jakimś czasie ich wyłapać. Zdarza się, że pod wpisem zamieszczę jako pierwszy długi komentarz, a następni komentatorzy napiszą tylko jedno lub dwa zdania i otrzymują więcej dodatnich ocen aniżeli ja, po prostu małostkowość. "Alleluja i do przodu" jak mawia człowiek, któremu Polacy zawdzięczają dobrą zmianę. Pozdrawiam.
6
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Mikołaju, ty jak zwykle kontra i reszta nie ma znaczenia. Mógłbym teraz wskazać na twoje błędy w rozumowaniu i wiadomościach dotyczących wypadku, ale po prostu nie chce mi się. Jeździłem taksówką w Gothenborgu (Szwecja) często po 12 godzin w nocy, nie miałem wypadku, a miałem pasażerów nie takich jak kierowca BOR-u, byli często pijani i agresywni. Jeśli się nie mylę, to podobno studiowałeś. Musze jednak przyznać, że potrafisz pewne rzeczy przewidywać, mam na myśli pały, ja też dałem. Wykąp się w jeziorze Michigan, masz do niego bardzo blisko, zimna kąpiel podobno pomaga na pewne dolegliwości.
5
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Policz Mikołaju sam ile w swoim krótkim wpisie zrobiłes błędów interpunkcyjnych i literówek, myślnik to nie to samo co przecinek, a nazwy miast pisze się z dużej litery. Mieszkasz w USA i wiesz ile kosztuje jeden przelot samolotu "Air Force one" i nikt nie czepia się prezydentów, że to duże koszty, nikt nie mówi, że taniej byłoby hulajnogą. Prezydenci USA latają kilka razy w ciągu roku tym samolotem nawet na wakacje i nikt się nie czepia. Styl twego komentarza też na minus.
6
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Wypadek Diany był w tunelu.
2
Wypadek? Nie sądzę!
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Lotna, weź do ręki gumowy tłuczek, wal nim w swoją głowę i powtarzaj : ho-du-ją samo h, ho-du-ją samo h i tak ze sto razy.
3
Jak świat światem, nie będzie banderowiec Polakowi bratem!
Obrazek użytkownika Lotna
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu A co to takiego to Lionette? Czy to coś polskiego, pytam ponieważ nie słyszałem o czymś takim? :-)
2
Polacy "siurują", że aż "miło"
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 tydzień temu Walnięcie w limuzynę Beaty Szydło przez młodzika było zaplanowane, jak i działania po "wypadku" w różnych wariantach zostały także przewidziane (takie jest moje zdanie). W nagrodę za walnięcie zebrano już sporą sumę dla chłopaka aby mógł kupić sobie nową zabawkę pomimo tego, że samochód miał ubezpieczony, a dochodzenie nie jest jeszcze zakończone. Ilu Polaków w tak młodym wieku stać na jakikolwiek samochód, nawet mały. Są miliony Polaków, którzy są w dużo gorszej sytuacji aniżeli ten chłopiec i to sytuacji stworzonej przez totalitarną opozycję, lecz ta totalitarna opozycja o nich nie pamięta. Ten chłopiec nie potrzebuje pomocy finansowej ani jakiejkolwiek innej, pomocy potrzebują miliony ale nie on. W tej chwili jest głośno o Polce i jej dziecku, którą Komorowski i jego "borowiki" "wysłali" do szpitala razem z jej dzieckiem i pomimo tego, że wina kierowcy Komorowskiego była niezaprzeczalna, policja właśnie ją obarczyła winą. Nikt jej wtedy nie pomógł pomimo jej wielu próśb i listów błagających o pomoc, w tym listu do samego Komorowskiego. Hipokryzja ówczesnej władzy, a obecnej opozycji stała zawsze w zenicie. Oni nie spoczną ani na chwilę aby sabotować wszystkie działania rządu i koniecznie trzeba znaleźć jakiś sposób na ich zneutralizowanie. Nagłaśnianie w mediach ich "starych" decyzji powinno być jedną z metod walki z tą hołotą, która chce obalić obecny rząd aby móc dalej kraść i zwijać Polskę, tak aby faktycznie została z Niej tylko kamieni kupa. Pozdrawiam.
11
Totalna oPOzycja najchętniej widziałaby władze RP w... trumnie!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony