Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Jak ty Pers to wynoś się do Iranu trollu. Tylko troll może wypisywać takie głupoty jak ty, proponuję tobie randkę z Veritą lub kogucikiem.
6
W Lublinie Ukraińcy już używają do swoich podłych celów policji i żołnierzy z wielonarodowej brygady
Obrazek użytkownika Pers
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Polski rząd nie może poprzeć wroga polski, który zawsze szkodził Polsce i zawsze udawał Polaka. Co się tyczy Warzechy to taki drugi Kukiz, jak chorągiewka.
9
Kim jest ten Warzecha?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Składam Tobie Jacku wyrazy współczucia. Roman
6
Do wszystkich czytających Polecanki i Wiadomości
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Do tańczącego. I choć padało i było ślisko to się przywlekło to ..
9
P O P I E L E C
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Smutna to prawda. Człowiek pogłębia się w zadumie i jest jemu smutno, gdy patrzy jak wrogie Polsce "postępactwo" bezkarnie profanuje najwyższe polskie wartości i nie spotyka się nawet z odpowiednią reakcją. Kupa wojewódzki wtyka polskie flagi w psie g*wna, a ludziska zamiast bojkotować drania dalej oglądają jego "programy". Mało tego, w jego programie występowali nawet sportowcy reprezentujacy Polskę. Na Krakowskim Przedmieściu garstka wiernych patriotów broniła Krzyża, a w dwumilionowym mieście nikt nie pośpieszył im z pomocą. Podobno w mieście tym większość jego mieszkańców uważa się jeszcze za katolików. Na  demonstację przeciwko bluźnierczej "sztuce" przyszła też tylko garstka wiernych, a Episkopat wydaje oświadczenie w którym pisze, że sztuka ma znamiona bluźnierstwa. "Znamiona bluźnierstwa", dobre sobie, delikatniej już nie można. Nie ma to jak święty spokój. Na pomoc wiernym na Krakowskim Przedmieściu powinno przybyć co najmniej 100 tys. i co najmniej tyle samo powinno przybyć pod budynek teatru aby bronić wiary i po to, aby pseudo aktorów i pseudo reżysera wywieźć na zagnojonych taczkach nad brzeg Wisły aby tam mogli skorzystać z "oczyszczającej" kąpieli. Po takim zabiegu odechciałoby im się bluźnierczych występów do końca życia. Chrystus z kupcami profanującymi świątynie nie cackał się. Bośniackiego "artystę" powinien też odprowadzić do granicy jakiś "komitet pożegnalny", a na samej granicy potraktować go jeszcze kopniakami w zadek, tak po kmicisowsku. Niestety źle się dzieje w państwie polskim. Pozdrawiam autora.
10
JEST TAKI KRAJ…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Oj Verita, Verita. Kiedy wreszcie zaczniesz myśleć i przestaniesz udawać eksperta od wszystkiego? Widać wyraźnie, że nigdy nie prowadziłaś samochodu, hulajnogę, może. ."Sebastianek myślał, że już może skręcić". . Za kierownicą nie zgaduje się, a myślenia nie wyłącza się ani na chwilę i z kilku powodów nie polega się tylko na lusterkach. Co by się stało z kierowcą, który wyprzedzałby jadąc pod górę myśląc (zgadując), że z przeciwnej strony nic na drodze nie pojawi się?
1
Kolizja w Oświęcimiu dostępne zdjęcia, fakty i wnioski.
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Roman z USA
10 miesięcy temu Przed wojną Pani elig, przed wojną nie pisało się ani nie mówiło "na tradycyjnym dinnerze" lecz po prostu po polsku: na tradycyjnym obiedzie. Szkoda, że nawet dziennikarze i redaktorzy nie szanują polskiego języka i stwarzają jakieś dziwolągi. Dodam jeszcze, że takie słowo jak "dinnerze" nie istnieje w żadnym języku.
3
Trump kontra liberalne media. Naśladujmy go!!!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
11 miesięcy temu Dziwne jest zachowanie tego młodzika. Uczciwy kierowca, a w takiej sytuacji także jego rodzice gdyby byli uczciwymi ludźmi powinni zachować się zupełnie inaczej. Kierowca nie powinien zmieniać zeznań, powinien zrezygnować z pomocy najdroższego adwokata w Polsce, a wtedy nigdy w życiu nie miałby wyrzutów sumienia, że postąpił nieuczciwie. Teraz smród jakiego narobił będzie się ciągnął za nim do końca jego życia, zawsze z tyłu jego potylicy będzie siedzieć coś co nigdy nie da jemu spokoju. Tym czymś będzie myśl, że nie "postąpił jak trzeba" i stanął po stronie wrogów Polski. Nie powinien też przyjąć pieniędzy na nowy samochód, to firma ubezpieczeniowa powinna załatwić sprawy finansowe. W Polsce są miliony ludzi, którym potrzebne jest wsparcie finansowe (np. emeryci) i to z powodu celowego niszczenia Polski przez poprzedni rząd.
9
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Roman z USA
11 miesięcy temu Józiu, z niego nawet kiepski kogut, kury muszą piać za niego. "Piejo kury piejo, nie majo koguta". https://www.youtube.com/watch?v=G8TGu7glLjo
5
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Roman z USA
11 miesięcy temu Z Grzegorzem Braunem rozmawiałem osobiście dwa razy po spotkaniach z nim i nie mogę powiedzieć, że jest on człowiekiem niezrównoważonym psychicznie. On spełnia bardzo ważną rolę w walce z wrogami Polski.
6
Do kierowcy Seicento - Pan żyje!
Obrazek użytkownika mikolaj

Strony