Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mir-donat
2 dni temu Obecny SN to skompromitowany twór uzurpatorów.. Niestety ale SN nie ma już sędziów, a są politycy opozycji totalnej, skompromitowani, pozbawieni jakiegokolwiek autorytetu , a nawet pospolici przestępcy. To towarzystwo jedynie zdolne jest do tworzenia anarchii w państwie i bezprawia co czynią poprzez swoje zachowania i wypowiedzi. Z tego względu niezbędne są natychmiastowe ,odważne działania rządzących. Jakiekolwiek ustępstwa w tym zakresie sytuacji nie zmienią. Symptomatyczną postacią dla tego tworu jest bezrefleksyjna Pani b.Prezes, o obecnie emerytka.
3
Co się dzieje w Sądzie Najwyższym?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
6 dni temu Głupota niezna granic potwierdziłaś to opozycjo totalitarna .... Żenująca postawa tzw opozycji totalnej to przejaw bezradności, która odbiera rozum i przypomina społeczeństwu, że tak jak w XVIII wieku nie brakowało zdrajców zwanych targowiczanami tak jak w okresie okupacji niemieckiej znajdowali się folksdojcze i szmalcownicy, tak jak okresie okupacji bolszewickiej byli TW , partyjni sprzedawczycy tak jest i dziś występują m.in. pod znakiem PO, Nowoczesna, PSL, KOD itp
3
Liberum veto PO z okazji  550 lecia parlamentaryzmu w Polsce.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 tydzień temu Nie jestem w prawdzie księdzem..... Nie jestem wprawdzie księdzem, ale jestem człowiekiem wierzącym w Boga i starającym się wierzyć Bogu. Nie kwalifikuję wyrażonych przez Pana poglądów jako satanistyczne czy inne bo nie mam ku temu kwalifikacji, ale z gruntu z nimi się nie zgadzam i uważam, że w częsci są pozornie logiczne a w rzeczywistości w calości absurdalne, choć zapewne "poprawne politycznie" i "nowoczesne".. Otóż wg mojego poglądu w wychowywaniu dziecka i więcej człowieka najważniejsza jest autentyczna miłość. Kary i nagrody w wychowaniu są jednak  niezbędne ze względu na dobro samego człowieka Tak w historii z człowiekiem  postępował Bóg i to nie po to aby go zniszczyć (On wg mnie nigdy się nie myli) . Już na początku jego istnienia za grzech w raju człowiek został ukarany wyrzuceniem z raju i śmiercią, tak było kiedy nastąpił potop, tak było jak człowiek sprzeniewierzał się Bogu np. Sodoma i Gomora, plagi egipskie itd. Nie darmo funkcjonuje od wieków powiedzenie, że za dobro Bóg wynagradza, a zło karze. Taka była i jest pedagogika Boga i to ze względu na Jego nieskończoną miłość właśnie do człowieka i jego zbawienie. W Bibli są wersety n/t wychowania gdzie kara jest elementem nie tylko dopuszczalnym , ale wręcz zalecanym , koniecznym i skutecznym. Zresztą nawet w życiu ziemskim, dziecko wkraczające w dorosłośc zapewne musi się spotykać z karami i nagrodami bo taka jest organizacja społeczeństw i innej jak na razie nikt nie wymyślił. Dziecko wychowywane bezstresowo najczęściej spotykając się z brutalną rzeczywistością staje się zagubione i popada w róznorakie niebezpieczne uwarunkowania.
2
Kary i nagrody w wychowywaniu dzieci
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 tydzień temu Nie jestem wprawdzie księdzem Nie jestem wprawdzie księdzem, ale jestem człowiekiem wierzącym w Boga i starającym się wierzyć Bogu. Nie kwalifikuję wyrażonych przez Pana poglądów jako satanistyczne czy inne bo nie mam ku temu kwalifikacji, ale z gruntu z nimi się nie zgadzam i uważam, że w częsci są pozornie logiczne a w rzeczywistości w calości absurdalne, choć zapewne "poprawne politycznie" i "nowoczesne".. Otóż wg mojego poglądu w wychowywaniu dziecka i więcej człowieka najważniejsza jest autentyczna miłość. Kary i nagrody w wychowaniu są jednak  niezbędne ze względu na dobro samego człowieka Tak w historii z człowiekiem  postępował Bóg i to nie po to aby go zniszczyć (On wg mnie nigdy się nie myli) . Już na początku jego istnienia za grzech w raju człowiek został ukarany wyrzuceniem z raju i śmiercią, tak było kiedy nastąpił potop, tak było jak człowiek sprzeniewierzał się Bogu np. Sodoma i Gomora, plagi egipskie itd. Nie darmo funkcjonuje od wieków powiedzenie, że za dobro Bóg wynagradza, a zło karze. Taka była i jest pedagogika Boga i to ze względu na Jego nieskończoną miłość właśnie do człowieka i jego zbawienie. W Bibli są wersety n/t wychowania gdzie kara jest elementem nie tylko dopuszczalnym , ale wręcz zalecanym , koniecznym i skutecznym. Zresztą nawet w życiu ziemskim, dziecko wkraczające w dorosłośc zapewne musi się spotykać z karami i nagrodami bo taka jest organizacja społeczeństw i innej jak na razie nikt nie wymyślił. Dziecko wychowywane bezstresowo najczęściej spotykając się z brutalną rzeczywistością staje się zagubione i popada w róznorakie niebezpieczne uwarunkowania.
3
Kary i nagrody w wychowywaniu dzieci
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 tygodnie temu Żałosne , głupie zachowania i wypowiedzi Bolka to już norma! "Sądu nie możemy oddać "????!!! Tak powiedział Bolek  To Twoje są sądy głupku ?? ! W istocie dotychczas w III RP sądy są calkowicie polityczne z nadania "okrągłego stołu" czyli zdrady narodowej. W kraju demokratycznym sądy są NIEZALEŻNE, a obecnie wielu sędziów demonstrując przeciwko wybranej przez NARÓD władzy tak dalece się skompromitowało, że przestali być sędziami a stali się "opozycją totalną ". Ten osobnik czyli Bolek jest w istocie niebezpieczny, bo chyba potrzebny jest mu natychmiast psychiatra i kaftan bezpieczeństwa. Jego niepoczytalne wypowiedzi kwalifikują jego do natychmiastowego odosobnienia
5
Fraszki o Bolku...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 tygodnie temu Polska drużyna przegrała, ale To wy dziennikarze, trenerzy, eksperci, propagandziści zrobiliście z nich idoli i primadonny, to wy wmawialiście społeczeństwu ich wielkość, to wy promowaliście ich w głupawych reklamach, wywiadach, konferencjach prasowych, to wy stworzyliście narrację, że ich występ na mundialu to niemal najważniejsze wydarzenie Polski. Dzisiaj nie z piłkarzy się śmieję tylko z was. Oni być może w swojej naiwności w to uwierzyli i zostali sparaliżowani sądząc, że nawet bez gry ich rywale szans nie mają i powinni sami strzelać...... sobie bramki. Dzisiaj ich krytykujecie, wylewacie na nich .. Śmiechu warte !!!!
2
Nadymani i ...wydymani.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 tygodnie temu Polska drużyna odpadła i zawiodła ale....... To wy dziennikarze, trenerzy, eksperci, propagandziści zrobiliście z nich idoli i primadonny, to wy wmawialiście społeczeństwu ich wielkość, to wy promowaliście ich w głupawych reklamach, wywiadach, konferencjach prasowych, to wy stworzyliście narrację, że ich występ na mundialu to niemal najważniejsze wydarzenie Polski. Dzisiaj nie z piłkarzy się śmieję tylko z was. Napompowaliście balon tak mocno, że sam się rozwalił, a teraz lament! Oni być może w swojej naiwności w to uwierzyli i zostali sparaliżowani sądząc, że nawet bez gry ich rywale szans nie mają i powinni sami strzelać...... sobie bramki, a stało się odwrotnie. Dzisiaj ich krytykujecie, wylewacie na nich pomyje. Śmiechu warte !!!!
1
Triumf Europy i Ameryki Łacińskiej - klęska reszty świata
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
3 tygodnie temu Ten komentarz to przykład głupoty i wymóżdżenie.... Oj głupia Kasiu! Można ci tylko współczuć. Prawdziwym dramatem jest Twoja mentalność, chora, zacietrzewiona i po prostu głupia. Niestety, ale Pan Bóg nie ograniczył ludziom głupoty, ale tylko inteligencję  czego jesteś klasycznym przykładem.
4
Koniec męczarni naszych kopaczy
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika mir-donat
3 tygodnie temu Naiwność, pycha i głupota zazwyczaj prowadzi do zguby... Szanowni działacze, dziennikarze,trenerzy,eksperci, zawodnicy, komentatorzy itd ! To wy napompowaliście balon wprowadzaliście wśród ludzi amok i przekonanie o potędze polskiego futbolu Spoty, reklamy, wywiady itd. Obłęd istny obłęd ! Balon pękł, a wasze przepowiednie, oceny okazały się pustą głupią gadaniną. Pycha zawsze wcześniej czy później przegrywa. A dzisiaj lamenty, żałoba i totalna krytyka wszystkiego czym sami się w swojej głupocie zachwycaliście karmiąc iluzjami itp. A to tylko sport który zawsze zwycięża przez to że zwyciężają w nim po prostu lepsi i ci którym niekiedy pomaga szczęście, a nie propaganda i pobożne życzenia. Polska drużyna przegrała bo była po prostu gorsza, fatalnie dyrygowana źle mentalnie przygotowana. Tak się zdarza. Wmawiano nam, że jesteśmy niemal potęgą, a naiwni w to uwierzyli i dzisiaj płaczą. Za naiwność trzeba płacić, często wysoką cenę. Prawa sportu są nieubłagane raz się przegrywa, a raz wygrywa, a piękno polega na tym, że nawet murowani faworyci odchodzą z kwitkiem. To jest urok sportu. Dzisiaj to nas spotkało. Dzisiaj niektórzy mówią o tym że podobno drużyna skłócona o czym wczesniej nikt nie informował, a wręcz przeciwnie o doskonałej atmosferze . Prawdą niestety jest że skłóceni są wszyscy Polacy przede wszystkim dzięki tzw zdradliwej totalnej opozycji. Być może przeniosło to się na sport, bo byli tacy wśród celebrytów, którzy w swoim zacietrzewieniu i głupocie życzyli porażek naszej drużynie. Dzisiaj zapewne czują ogromną satysfakcję. Wiadomo jednak, że zaden skłócony dom się nie ostoi.Jeśli to prawda to apeluję o opamiętanie.
8
Koniec męczarni naszych kopaczy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 miesiąc temu Prowadzenie dialogu z szulerem to KOMPROMITACJA ! P.Timmermans to persona non grata w Polsce. To chosztapler polityczny UE reprezentuje opozycje totalną czyli zdrajców Polski i szkodnik Polski. Zadziwiające, że Premier z tym osobnikiem rozmawia. Ciekawe na co liczy??????
4
Timmermans, po co ten „wieprz” przyjeżdża do Polski?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony