Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mir-donat
23 godziny temu Zazwyczaj każdy kompromis jest tylko słabością stron... Te spotkania Pana Prezydenta z Prezesem to tylko kolejny teatr, a reformy sądownictwa jak nie było tak nie ma. Co kogo obchodzi "dobra atmosfera". Ja głosowałem na Prezydenta A.Dudę tylko dlatego, że utożsamiał się z programem PIS-u, a nie na panią Romaszewską "legendę". Zresztą tych "legend" mam serdecznie dość, a jeżeli Pan Prezydent na nich się opiera to niech poprosi jako doradców jeszcze inne "legendy" takie jak Bolek, Frasyniuk, Bujak itd Niestety mój Prezydent ładnie przemawia i ładnie się prezentuje ale wydaje się być ubezwłasnowolnionym mięczakiem, któremu brak wyrazistości i po prostu....odwagi i któremu wydaje się że kompromisem uda się radykalnie zmienić polskie sądownictwo. Nawet Chrystus nie zawierał kompromisów z faryzeuszami a radził, aby mowa była "tak tak, nie, nie, a wszystko inne powiedział pochodzi od diabła.
8
Bez kompromisów! Śmierdzą zgnilizną- moralną.....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 tydzień temu Szanowni rezydenci nie dajcie się manipulować obłudnikom Podejrzewam i to na granicy pewności, że obecny protest lekarzy rezydentów jest inspirowany przez totalną opozycję, która dramatycznie chcąc osiągnąć swoje niecne cele  podjudza wszelkie grupy zawodowe do protestów. Zapewne większość tych obecnie protestujących być może tego nie dostrzega i staje się wyłącznie narzędziem do manipulacji i szerzenia niepokojów. Symptomatyczne obecne wypowiedzi byłych ministrów zdrowia czyli p.E.Kopacz (PO) i p.Arłukowicza (PO) i ich działalność w poprzednich ośmiu latach jest tego znakomitym dowodem . Są to obłudnicy i kłamcy. Zawód lekarza jest niewątpliwie zaszczytny i trudny (chociaż nie tylko ten zawód), ale mam nadzieję, że właśnie ten zawód wybierany jest przede wszystkim z powołania ,a nie dla osiągania dobrej kasy. Mam tylko nadzieję i być może się mylę bo w realiach niekiedy moja nadzieja okazuje się złudzeniem. Zwrócę również uwagę, że społeczeństwo finansuje wielu przyszłym lekarzom naukę "gratis", a trudy ucznia związane z nauką każdego zawodu (nie tylko) z medycyną to własna inwestycja i spełnianie własnych wyborów. 
10
Nie od razu, mili, nie od razu...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 tydzień temu Gdzie konsekwencja, wiarygodnośc i odwaga Panie Prezydencir ? Szkoda, że Pan Prezydent w kampanii prezydenckiej nie powiedział, że nie poprze reform PIS-u w sprawie sądownictwa. Zapewne wówczas przetarł by drogę do prezydentury "bulowi". Dziś troszczy się o inne partie, które utopiły by go i tak w "łyżce wody" . Naiwność ponad miarę! Dodatkowo wydaje się logiczne ,że teoretycznie biorąc sędziowie mają być niezależni, niezawiśli i bezstronni i to chyba niezależnie kto ich wybierze.Po co zatem do licha zabiegać o to kto ich wybiera - chyba, że mają być zależni i stronniczy czyli tak jak było. Tym zainteresowana jest właśnie przede wszystkim obecna mafia sędziowska czyli "nadzwyczajna kasta", która wybiera się sama bo wszak wiadomo, że "alfons alfonsa nie pokąsa"
7
Panie Prezydencie! Larum grają!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
3 tygodnie temu Wieloznaczność decyzji Pana Prezydenta zaskakująca ..??? Pan Prezydent wszystko robi aby uszczuplać swój elektorat ku cynicznej radości totalnej opozycji . Przykład zawetowanie ustaw o SN i KRS nie zaproszenie do Komitetu obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości narodowców, zaskakujący wybór niektórych doradców. Naiwność Pana Prezydenta jest porażająca. Zapewniam, że żadne umizgi do totalnej opozycji i jej popleczników nie przysporzy Mu nawet jednego głosu więcej, To są zacietrzewieni osobnicy chętni do utopienia Go wraz z PIS=owskim zapleczem w przysłowiowej "łyżce wody". Natomiast elektorat Mu oddany stopnieje. Złudzeniem jest bowiem aby przy obecnych podziałach być "prezydentem wszystkich Polaków". Podszepty niektórych naszych hierarchów, którzy od dawna oddani są bardziej poprawności politycznej (często bardziej niż Ewangelii) i oderwani od rzeczywistości jak sądzę też nie służą dobrym decyzjom. Szkoda !
4
CZY PREZYDENT JEST Z NAMI?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
3 tygodnie temu Naiwność nie popłaca Panie Prezydencie potrzeba odwagi .. Jestem wyborcą Pana Prezydenta A.Dudy gdyż uważam go za człowieka uczciwego, kompetentnego itp. ale ….... okazuje się b.b. naiwnym. Pierwszym przejawem tej naiwności było już na początku kadencji zwrócenie się do środowiska GW o życzliwe współdziałanie. Jaka była odpowiedź wiadomo. Obecnie rozmiary naiwności przybierają u Pana Prezydenta ( a może to cyniczni doradcy) formy śmieszności. Dla każdego względnie inteligentnego wyborcy widoczne jest, że jedynym strategicznym celem tzw opozycji totalnej jest od samego początku obalenie wybranej demokratycznie opcji i to wszelkimi (nawet bezprawnymi) metodami. W skład wyborców tejże opozycji wchodzą bowiem różne grupy interesów poprzedniego systemu w tym mafiozi, zdrajcy, agenci, bolszewicki pomiot, pospolici złodzieje i nieco zdezorientowanych przeważnie przez obce media, zacietrzewionych ludzi. I niezależnie co obecnie rządzący zrobią włącznie z Panem Prezydentem i tak będzie oprotestowywane . Bez złudzeń - to towarzycho na Pana nigdy nie zagłosuje. Pana umizgi do opozycji w sprawie reform w sądownictwie są wielce symptomatyczne, co więcej na nich traci cała tzw dobra zmiana. 
9
CZY PREZYDENT JEST Z NAMI?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
4 tygodnie temu Bezrefleksyjna Prezes SN i bezrefleksyjne sądy w III RP ?! W III RP wymiar sprawiedliwości jest fikcją,a dyskusje o niezawisłości wielu sędziów to obecnie czyste żarty. Najważniejszym przesłaniem dla wielu sędziów jest poprawność polityczna a sędziowie nadzorujący ten wymiar w tym SN i KRS to silna mafia koleżków politykierów powiązana interesami z tzw opozycją totalną. Bez gruntownej reformy personalnej nic nie ulegnie zmianie. Okazuje się, że nawet Pani Prezes SN jak się nazwała bywa BEZREFLEKSYJNA, to jak może być niezawisła ? Potrzebne zdecydowane, odważne i bezkompromisowe działanie rządzących. Nie obawiajcie się wrzasków protestujących. Weźcie przykład z obecnego zresztą poprawnego politycznie prezydenta Francji który powiedział " w demokracji nie rządzi ulica ale większość parlamentarna " no i odpowiednio potraktował protestujących i to w "demokratycznej" Francji.
1
Prof. Gersdorf może spać spokojnie, będzie jak było
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 miesiące temu Jednostronność informacji wcale nieoznacza skuteczności. Zupełnie nie rozumiem np dyskryminacji niektórych dziennikarzy np z Warszawskiej Gazety, która nawiasem mówiąc jest b.dobrym tygodnikiem i to pozbawionym  jednostronności i politycznej poprawności w przeciwieństwie np do Gazety Polskiej reprezentowanej w mediach niemal stale.Czyżby utarczki ambicjonalne ???!!
1
Raz zdobytej telewizji nie oddamy nigdy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 miesiące temu HGW hańbi wszystko co się da nawet idee warszawskiego powstania HGW to nie tylko współuczestnik złodziejskiej prywatyzacji w Warszawie, ale wyjątkowo podła kobieta. W swoim obłudnym wystąpieniu podczas uroczystości 73 rocznicy powstania warszawskiego ośmieliła się na analogię między walką powstańczą polskiej młodzieży , a niedawnymi protestami młodych wobec demokratycznie wybranej obecnej władzy. Wówczas zniewoloną upodloną, a niekiedy osieroconą młodzieżą sterowały czyste, szlachetne i wspaniałe ideały, za które oddawali życie , a dzisiaj sterują nimi cyniczni bankruci polityczni i wrogowie Polski. Młodzi zmanipulowani kładą się wygodnie na ziemi i tupią w barierki przy troskliwej ochronie policji, a po imprezie robić mogą co im się żywnie podoba. Jestem warszawiakiem z dziada i pradziada i przebywałem w Warszawie podczas powstania dlatego słuchając takiej wypowiedzi określam ją nie tylko jako haniebną, ale zwykłe draństwo. Jeżeli taka osoba pełni funkcje prezydenta mojego kochanego miasta to brakuje słów pogardy nie tylko dla niej, ale również dla tych co ją wybrali.
6
1 sierpnia 1944 roku – Pamiętamy! Środowiska patriotyczne uczciły pamięć powstańców warszawskich - 01.08.2017.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 miesiące temu P,Owsiak zwabił ludzi i to mu się udało, ale czyja to wina?!! Dla każdego rozumnego człowieka powinno być wiadome, że WOŚP to fundacja kreująca od dawna polityczną poprawność i reprezentująca dzisiaj totalną opozycję. Skoro miliony Polaków utrzymuje finansowo taką fundację to ich sprawa. Ja osobiście nie uznaję jej czystości charytatywnej i nie uczestniczę w dawaniu pieniędzy takiej politycznej organizacji, a darowizny kieruję np do Caritasu, który jest dla mnie w pełni wiarygodny. P.Owsiak , podobnie jak p.Kijowski z KODU zbierają pieniążki , a ludzie dobrowolnie im płacą. Inna sprawa to wpłaty z instytucji państwowych. To jest niewątpliwie nadużyciem. Organizowany przez Owsiaka Festiwal jest też jego prawem jeżeli to finansuje z własnych środków lub własnych sponsorów. Ja w tym nie uczestniczę bo nie lubię się publicznie obnażać i tarzać w błocie lub chlać piwo i się narkotyzować. Kto lubi to jego sprawa pod zasadniczym warunkiem, że nie złamie prawa, w przeciwnym przypadku musi być odpowiednio i nieuchronnie rozliczony. P.Owsiak ma też prawo na swoją imprezę zapraszać kogo chce. Ja nie narzekam, że mnie nie zaprasza, a nawet jak by to zrobił na pewno tam bym się nie zjawił.
3
Politruk Owsiak winien ustąpić, Sikorski i PO powinni przeprosić
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
2 miesiące temu Chwała Bohaterom jesteście chlubą i wciąż nadzieją Polaków! Niestety ale o Powstaniu Warszawskim najczęściej wypowiadają się ludzie, którzy osobiście nie doświadczyli wojny, a szczególnie pięcioletniej barbarzyńskiej okupacji niemieckiej . Siedząc w wygodnych fotelach analizują głównie i to z perspektywy czasu zasadność Powstania głównie pod kątem wojskowym, politycznym i jego skuteczności. Bardzo rzadko zadają sobie pytanie czy Powstania Warszawskiego można by było uniknąć, a przede wszystkim jakie skutki dla Polski byłyby gdyby Powstanie nie wybuchło. Zapewne jeszcze znacznie, znacznie tragiczniejsze i to nie tylko dla Warszawy, ale również dla Polski i całej Europy. Wciąż nie doceniacie tow. J.Stalina i bolszewizmu.
5
Czy Powstanie miało sens ?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony