Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
2 miesiące temu Przykazania habilitacyjne, Przykazania habilitacyjne, czyli jak utrzymać spadek poziomu nauki w Polsce, za pomocą utrzymania habilitacjiz cyklu: 10 przykazań establishmentu akademickiego pod lupą dysydenta akademickiego https://blogjw.wordpress.com/2018/03/03/przykazania-habilitacyjne-czyli-jak-utrzymac-spadek-poziomu-nauki-w-polsce-za-pomoca-utrzymania-habilitacji/ które zakończyłem ..... Resztę mogę przedstawić w obszernej dysertacji, o ile dostanę taką możliwość od decydentów, czy apelowników.Sam wszystkiego za nich nie będę robić – tak jak kiedyś robiłem za habilitowanych – tym bardziej, że i tak robię nadal wiele, a oni – ani me, ani be, ani kukuryku !
6
O reformie Gowina: "nie zawsze to, co trzeba i nie zawsze tak, jak trzeba?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
2 miesiące temu O reformie Gowina napisałem O reformie Gowina napisałem dziesiątki  tekstów, które były przekazywane m.in. ministrowi a także umieszczane na niepoprawni.pl   Nie da się w krótkim tekście  napisać wszystkiego dlatego zainteresowanych odnosiłem do tych tekstów podają linki. Trzeba się z nimi zapoznać  a potem atakować do czego zawsze zachęcam. O fundamentach można znaleźć np. w tekście 10 przykazań establishmentu akademickiego pod lupą dysydenta akademickiego https://blogjw.wordpress.com/2018/02/26/10-przykazan-establishmentu-akademickiego-pod-lupa-dysydenta-akademickiego/ Podaję cytat  z  końca mojego tekstu :"W patologiach tkwi wielka siła degradacji nauki w Polsce, co wykazuję w setkach tekstów umieszczanych na blogu [Blog akademickiego nonkonformisty – https://blogjw.wordpress.com/] ,w 13 już tomach ‚Moich bojów‚ [dostępne w pdf na tym blogu], a także w monitoringu patologii przedstawianym w serwisach ETYKA I PATOLOGIE POLSKIEGO ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO – http://nfaetyka.wordpress.com/ , Mobbing akademickie – mediator akademicki – http://nfamob.wordpress.com/ gdzie zainteresowanych tematyką patologii akademickich odsyłam, ..."
8
O reformie Gowina: "nie zawsze to, co trzeba i nie zawsze tak, jak trzeba?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
5 miesięcy temu Tak, ten wpis jasno pokazuje Tak, ten wpis jasno pokazuje jak niezbędna jest edukacja historyczna i polityczna. Długa droga przed nami.
2
Konieczna rewaloryzacja krakowskich rad ! Na 100-lecie odzyskania Niepodległości.
Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
10 miesięcy temu "Uczelnie to coś na kształt "Uczelnie to coś na kształt zerówki w szkole." ? W zerówce to dzieciaki potrafią się podpisać , a na uczelniach -niekoniecznie.,  niektórzy nawet krzyżyka nie potrafią postawić.  
1
Czy nasze uczelnie zdołają się wybić ponad mierność ?
Obrazek użytkownika jjr
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
10 miesięcy temu warto przeczytać dla warto przeczytać dla uzupełnienia ( nadal aktualne) Jak profesoria ochrania esbecję https://blogjw.wordpress.com/2016/12/12/jak-profesoria-ochrania-esbecje/
3
Uniwersytet w czasach postprawdy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
10 miesięcy temu Ten fakt od dawna dostrzegłem Ten fakt od dawna dostrzegłem i piszę o nim  od lat-  co najmniej dziesiątki tekstów, ale fakt że inni - szczególnie decydenci akademiccy- nie chcą tego dostrzec. Nie bez przyczyny - są beneficjentami tych komunistycznych czystek. Ci uformowani w II RP w latach 70-już całkiem odchodzili, stąd skomunizowanie rosło a III RP ten stan rzeczy utrwaliła.
3
Uniwersytet w czasach postprawdy
Obrazek użytkownika Leopold
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
11 miesięcy temu To pytanie do min. Gowina, To pytanie do min. Gowina, który robi reformę na niezmienionych po selekcjach komunistycznych uczelniach. 
2
Skandal na UJ nie jest jakimś aktem wyjątkowym
Obrazek użytkownika limpio hombre
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
11 miesięcy temu Już są. Był błąd, ale skoro Już są. Był błąd, ale skoro jest tytuł to na Google łatwo można odnaleźć 
2
Skandal na UJ nie jest jakimś aktem wyjątkowym
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
11 miesięcy temu Moja jutrzejsza rozprawa godz. 9.45 została odwołana. Moja jutrzejsza rozprawa godz. 9.45 została odwołana. Jakoś tak po usunięciu szefowej Sądu sędzia nagle się rozchorował. Proszę o rozpowszechnienie informacji i prowadzenie działalności na rzecz dekomunizacji nadzwyczajnej kasty sędziowskiej i kasty - matki nadzwyczajnej kasty akademickiej. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie Pozdrawiam Józef Wieczorek http://www.dziennikpolski24.pl/region/kronika-krakowska/a/afera-sadowa-w-malopolsce-odpowiadali-za-finanse-sadow-teraz-sledczy-postawia-im-zarzuty,12715472/ CBA zatrzymało ośmiu dyrektorów małopolskich sądów w związku z głośną aferą korupcyjną. Z kolei minister odwołał prezesów trzech sądów w Krakowie. Dziecko Haraschina ?Odwołana prezes sądu i jej tymczasowy następcaSędzia Beata Morawiec jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 1987-1996 była aplikantem sądowym, kuratorem zawodowym dla nieletnich, asesorem w Wydziale III Rodzinnym Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza, następnie sędzią Wydziału II Karnego, a od 2000 r. prezesem tego sądu. Beata Morawiec była również członkiem Krajowej Rady Sądownictwa oraz zastępcą dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Przed objęciem prezesury sędzia orzekała w Wydziale IV Karnym Odwoławczym Sądu Okręgowego. Podczas wyborów nowego prezesa SO w Krakowie w styczniu 2015 r. kandydaturę Beaty Morawiec zaakceptowało ponad 90 proc. członków Zgromadzenia Ogólnego Sędziów.
1
Apelacja od sądokracji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
1 rok temu Nic prostszego jak wystąpić Nic prostszego jak wystąpić do ministerstwa o informacje w tej sprawie . Szanowny Pan Minister Nauki i Szkolnictwa WyższegoJarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższegoul. Hoża 20ul. Wspólna 1/300-529 Warszawatel. 22 52 92 718...............................................................
2
Czy NAWĄ zdołają powrócić polscy naukowcy ?
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony