Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
2 tygodnie temu Przykazania habilitacyjne, Przykazania habilitacyjne, czyli jak utrzymać spadek poziomu nauki w Polsce, za pomocą utrzymania habilitacjiz cyklu: 10 przykazań establishmentu akademickiego pod lupą dysydenta akademickiego https://blogjw.wordpress.com/2018/03/03/przykazania-habilitacyjne-czyli-jak-utrzymac-spadek-poziomu-nauki-w-polsce-za-pomoca-utrzymania-habilitacji/ które zakończyłem ..... Resztę mogę przedstawić w obszernej dysertacji, o ile dostanę taką możliwość od decydentów, czy apelowników.Sam wszystkiego za nich nie będę robić – tak jak kiedyś robiłem za habilitowanych – tym bardziej, że i tak robię nadal wiele, a oni – ani me, ani be, ani kukuryku !
6
O reformie Gowina: "nie zawsze to, co trzeba i nie zawsze tak, jak trzeba?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
2 tygodnie temu O reformie Gowina napisałem O reformie Gowina napisałem dziesiątki  tekstów, które były przekazywane m.in. ministrowi a także umieszczane na niepoprawni.pl   Nie da się w krótkim tekście  napisać wszystkiego dlatego zainteresowanych odnosiłem do tych tekstów podają linki. Trzeba się z nimi zapoznać  a potem atakować do czego zawsze zachęcam. O fundamentach można znaleźć np. w tekście 10 przykazań establishmentu akademickiego pod lupą dysydenta akademickiego https://blogjw.wordpress.com/2018/02/26/10-przykazan-establishmentu-akademickiego-pod-lupa-dysydenta-akademickiego/ Podaję cytat  z  końca mojego tekstu :"W patologiach tkwi wielka siła degradacji nauki w Polsce, co wykazuję w setkach tekstów umieszczanych na blogu [Blog akademickiego nonkonformisty – https://blogjw.wordpress.com/] ,w 13 już tomach ‚Moich bojów‚ [dostępne w pdf na tym blogu], a także w monitoringu patologii przedstawianym w serwisach ETYKA I PATOLOGIE POLSKIEGO ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO – http://nfaetyka.wordpress.com/ , Mobbing akademickie – mediator akademicki – http://nfamob.wordpress.com/ gdzie zainteresowanych tematyką patologii akademickich odsyłam, ..."
8
O reformie Gowina: "nie zawsze to, co trzeba i nie zawsze tak, jak trzeba?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
3 miesiące temu Tak, ten wpis jasno pokazuje Tak, ten wpis jasno pokazuje jak niezbędna jest edukacja historyczna i polityczna. Długa droga przed nami.
2
Konieczna rewaloryzacja krakowskich rad ! Na 100-lecie odzyskania Niepodległości.
Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
8 miesięcy temu "Uczelnie to coś na kształt "Uczelnie to coś na kształt zerówki w szkole." ? W zerówce to dzieciaki potrafią się podpisać , a na uczelniach -niekoniecznie.,  niektórzy nawet krzyżyka nie potrafią postawić.  
1
Czy nasze uczelnie zdołają się wybić ponad mierność ?
Obrazek użytkownika jjr
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
8 miesięcy temu warto przeczytać dla warto przeczytać dla uzupełnienia ( nadal aktualne) Jak profesoria ochrania esbecję https://blogjw.wordpress.com/2016/12/12/jak-profesoria-ochrania-esbecje/
3
Uniwersytet w czasach postprawdy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
8 miesięcy temu Ten fakt od dawna dostrzegłem Ten fakt od dawna dostrzegłem i piszę o nim  od lat-  co najmniej dziesiątki tekstów, ale fakt że inni - szczególnie decydenci akademiccy- nie chcą tego dostrzec. Nie bez przyczyny - są beneficjentami tych komunistycznych czystek. Ci uformowani w II RP w latach 70-już całkiem odchodzili, stąd skomunizowanie rosło a III RP ten stan rzeczy utrwaliła.
3
Uniwersytet w czasach postprawdy
Obrazek użytkownika Leopold
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
9 miesięcy temu To pytanie do min. Gowina, To pytanie do min. Gowina, który robi reformę na niezmienionych po selekcjach komunistycznych uczelniach. 
2
Skandal na UJ nie jest jakimś aktem wyjątkowym
Obrazek użytkownika limpio hombre
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
9 miesięcy temu Już są. Był błąd, ale skoro Już są. Był błąd, ale skoro jest tytuł to na Google łatwo można odnaleźć 
2
Skandal na UJ nie jest jakimś aktem wyjątkowym
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
9 miesięcy temu Moja jutrzejsza rozprawa godz. 9.45 została odwołana. Moja jutrzejsza rozprawa godz. 9.45 została odwołana. Jakoś tak po usunięciu szefowej Sądu sędzia nagle się rozchorował. Proszę o rozpowszechnienie informacji i prowadzenie działalności na rzecz dekomunizacji nadzwyczajnej kasty sędziowskiej i kasty - matki nadzwyczajnej kasty akademickiej. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie Pozdrawiam Józef Wieczorek http://www.dziennikpolski24.pl/region/kronika-krakowska/a/afera-sadowa-w-malopolsce-odpowiadali-za-finanse-sadow-teraz-sledczy-postawia-im-zarzuty,12715472/ CBA zatrzymało ośmiu dyrektorów małopolskich sądów w związku z głośną aferą korupcyjną. Z kolei minister odwołał prezesów trzech sądów w Krakowie. Dziecko Haraschina ?Odwołana prezes sądu i jej tymczasowy następcaSędzia Beata Morawiec jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 1987-1996 była aplikantem sądowym, kuratorem zawodowym dla nieletnich, asesorem w Wydziale III Rodzinnym Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza, następnie sędzią Wydziału II Karnego, a od 2000 r. prezesem tego sądu. Beata Morawiec była również członkiem Krajowej Rady Sądownictwa oraz zastępcą dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Przed objęciem prezesury sędzia orzekała w Wydziale IV Karnym Odwoławczym Sądu Okręgowego. Podczas wyborów nowego prezesa SO w Krakowie w styczniu 2015 r. kandydaturę Beaty Morawiec zaakceptowało ponad 90 proc. członków Zgromadzenia Ogólnego Sędziów.
1
Apelacja od sądokracji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
1 rok temu Nic prostszego jak wystąpić Nic prostszego jak wystąpić do ministerstwa o informacje w tej sprawie . Szanowny Pan Minister Nauki i Szkolnictwa WyższegoJarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższegoul. Hoża 20ul. Wspólna 1/300-529 Warszawatel. 22 52 92 718...............................................................
2
Czy NAWĄ zdołają powrócić polscy naukowcy ?
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony