Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika elig
6 dni temu Niestety....   2017.12.07 20:21Mazurek: Komitet Polityczny PiS na stanowisko premiera wysunął kandydaturę Mateusza Morawieckiego. (PAP)2017.12.07 20:21Mazurek: premier Beata Szydło na ręce komitetu politycznego PiS złożyła rezygnację z pełnionej funkcji; została ona przyjęta. (PAP)
5
Czuję się rozczarowana - czyżby PiS skapitulowało?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
1 tydzień temu @ 35stan   Nie dałam się nabrać. Przecież Pan sam potwierdził, że podana w TVP wiadomość BYŁA FAŁSZYWA!!! Dlaczego ujawnienie kłamstwa ma być nieetyczne? Grzechem byłoby jego przemilczanie. Podając nieprawdziwe wiadomości - błyskawicznie traci się wiarygodność.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika elig
1 tydzień temu @Nathanel   Nikt tu nie jest oszczercą poza Panem.  Proszę przeczytać komentarz 35stan poniżej.  Potwierdza on fakt podania nieprawdziwej informacji przez TVP.  Zwrócenie uwagi na błąd NIE JEST oczernianiem i nieuczciwością.  Pisze Pan głupstwa.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika elig
1 miesiąc temu Proszę nie zawracać mi głowy RAŚ   Czy ogłoszenie niepodległości przez Kosowo poprawiło jakoś sytuację RAŚ?  NIE.  Tak samo byłoby z Kurdystanem i Katalonią.  Katalończycy są prawie ośmiomilionowym narodem z własnym językiem i kulturą.  Kurdów jest 26 milionów w Iraku, Iranie, Syrii i Turcji.  Ślązaków w Polsce i Czechach jest 847 tysięcy.  To są nieporównywalne sytuacje.
1
Niepodległość? - nie dla wszystkich
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
3 miesiące temu @Romek M Właśnie po to je zestawiłam.
5
Wszak to manewry tylko są...
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika elig
3 miesiące temu @ke-fas Sagan się pocieszył wygrywając w piątek, 8 września, wyścig w Quebec [jednodniowy, w Kanadzie].
0
Ostatni wielki kolarski tour w tym roku
Obrazek użytkownika ke-fas
Obrazek użytkownika elig
3 miesiące temu @Jazgdyni   Łatwo jest napisać "bzdury".  Ja natomiast zastanawiam się, skąd wziąć prąd elektryczny dla tego miliona samochodów. Polska ma małe rezerwy mocy, ciągle straszy się nas "blackoutami". Gdy w naszej spółdzielni wymieniano instalację gazową [mamy tylko kuchenki] spytałam, czy można by przejść na elektryczność. Dowiedziałam się, że i tak mamy za mały przydział mocy, czyli prądu by zabrakło.
4
Elektryczne samochody - czyżby humbug?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika elig
7 miesięcy temu Co to jest PIWONIA?   Według Ziemkiewicza:   "- Istnieje realna możliwość, by na obu stronach politycznego oligopolu rozejm taki wymusić. Szczęśliwie, poza oddziaływaniem moralnego szantażu i tożsamościowych emocji wojny polsko-polskiej pozostaje niewielki, ale rosnący z każdym wchodzącym w życie publiczne pokoleniem obszar, który nazwijmy akronimem PIWONIA. Prawica, Wolnościowcy, Narodowcy i Antysystemowcy. Środowiska pod wieloma względami różne, ale kompatybilne dzięki dwóm zasadniczym sprawom. Po pierwsze – nie są powiązane z żadną ze stron demolującej państwo polskie wojny domowej. Po drugie – łączy je generalnie ta sama wizja państwa ograniczonego w swych kompetencjach, ale silnego i skutecznego w sprawach do niego z natury należących, służącego obywatelom, a nie elitom, oddalonego jak tylko to możliwe od partyjnej polityki.".
0
Naiwna wiara Rafała Ziemkiewicza we wszechmoc Pawła Kukiza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika elig
7 miesięcy temu @cyborg   Nie jest tak źle.  Ta notka [umieszczona na kilku portalach] zebrała w sumie 2165 odsłon.
0
Nie pamiętamy już o Czarnobylu, zapominamy Fukuszimę, a
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika elig
7 miesięcy temu @Krzysztofjaw Święta racja!!!
7
Dęby i chrząszcze, czyli pułapki politycznej poprawności
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony