Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 tydzień temu W zeszłym roku zostałem słownie napadnięty... W zeszłym roku zostałem słownie napadnięty przez parafianina przed kościołem św. Wawrzyńca w Poznaniu, gdy ośmieliłem się wytknąć stojącym tam zbieraczom owsiakowej orkiestry niewłaściwość miejsca, zważywszy na wrogą postawę owsika wobec Kościoła, jak i jego zadeklarowane poparcie dla aborcji. Przy okazji przypomniałem ekscesy alkoholowo-narkotyczne, demolowanie mienia, a nawet zabójstwa podczas Przystanku Woodstock, finansowanego m.in. ze zbiórek na orkiestrę. Ciekawa sprawa- wspomniany parafianin jest ojcem ministranta, a niektóre panie uczestniczące w procesji Bożego Ciała, też nie potrafiły udzielić moralnego wsparcia, a nawet dało się wyczuć  ciche przyzwolenie dla akcji owsiakowych zbiórek przed kościołem.
4
Owsikowa nagonka w szkołach, czyli Wielka Ofensywa Ściemy Propagandy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 miesiące temu Jest to oczywiste, że Jest  oczywiste, że klinika Novum powinna do końca prowadzić pacjentkę, wobec której zastosowała zapłodnienie in vitro. Przy okazji,  dane o 30-40% wad genetycznych są faktem i to zbadanym w Wielkiej Brytani, gdzie ten zabieg został po raz pierwszy dokonany i jest wykonywany z dużo większą precyzją i skutecznością niż w Polsce.
4
Metoda invitro i przemilczane skutki wad genetycznych
Obrazek użytkownika Szpilka
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Zapewne był to zakrzep i w takiej sytuacji pacjent powinien... Zapewne był to zakrzep, a pacjent powinien być monitorowany na OIOM-ie i podane leki trombolityczne (rozpuszczające, przeciwzakrzepowe), w czasie maksimum do 3 godz. od zaczopowania żyły szyjnej. Po tym czasie powstają nieodwracalne zmiany w mózgu, wskutek niedotlenienia. Widać, że nie było pełnego monitorowania i natychmiastowej interwencji lekarza. Dużo też o opiece w tym szpitalu mówią zamieszczone krytyczne wpisy pacjentów.   
6
Tragiczny los Zbigniewa Wodeckiego, na przykładzie prywatnych szpitali.
Obrazek użytkownika Kazek
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Magierowski stał za przeciekami do niemieckojęzycznych portali.. Podejrzewam, że Magierowski mógł stać za przeciekami do niemieckojęzycznych portali i mediów, o "konflikcie" między Prezydentem i Macierewiczem, oraz za przeciekami treści korespondencji listownej Prezydenta, mającej świadczyć o ostrym konflikcie i rychłej dymisji nielubianej przez te media postaci szefa MON. Na szczęście oczekiwania  "życzliwych"  mediów z Gazetą Wybiórczą Szechtera na czele, spaliły na panewce.
1
Redaktor Piotr Lisiewicz w roli proroka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie... Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie, które zamieściłem.
6
"Marsz wolności" z sowiecką agenturą PRL-u
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Nie tylko organizacje pozarządowe szczują na Polskę Robią to regularnie portale niemieckie-polskojęzyczne WP, Onet, Interia, Fakt, Newsweek, Gazeta Wybiórcza.Podaję skopiowane na przestrzeni tylko 2 dni, judzące na Polskę tytuły na stronie głównej WP (Wirtualnej Polski- niemieckiej Wirtualnej Podjudzaczki) i czas najwyższy, żeby wyszła ustawa odbierająca niemieckim podmiotom 70% zawłaszczenia rynku medialnego, ze zorganizowaną gebelsowską propagandą kłamstw i ataków na nasz rząd.Oto wspomniane tytuły na stronie głównej WP:Schetyna zawiadomi instytucje unijne ws. wypadku Szydło? Jest doniesienie do CBA ws. polowania ministra Szyszki Doradca w kancelarii premiera zarabia niemal tyle, co Beata Szydło Gen. Roman Polko: w otoczeniu prezydenta brakuje człowieka, który ma wiedzę o armii WP ujawnia jak BOR łamało procedury przy ochronie przywódców na szczycie NATO Ewa Koszowska: TVP z każdego zrobi lewakaŻakowski: Powstał nawis niepokoju. I nagle walnąłZwolnienia, mobbing, degradacje. Tak ludzie Macierewicza niszczą polski kontrwywiad jaka "konstytucja postkomunistyczna"?! PiS wybiera sobie grunt skazany na porażkę Polska z najgorszą oceną w historii. Ostre wnioski z raportu- ranking amerykańskiej organizacji pozarządowej Freedom HouseJacek Kurski nie będzie zadowolony. TVP traci setki tysięcy widzów, najwięcej - "Teleexpress"PiS przeprowadza konsultacje społeczne... głównie w parafiach
8
Najmici Sorosa wzywają do „ataku jądrowego” na Polskę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Bezguście, tak jak ciężki kaliber dowcipów niemieckich... Obleśne, plugawe bezguście, tak jak ciężki kaliber dowcipów niemieckich, opowiadanych z lubością przy śniadaniu. Z czymś podobnym zetknąłem się podczas oglądania stalinowskich 1-majowych spędów, z kukłami polityków amerykańskich.Sporo pieniędzy na to baziewie, idzie z kieszeni żydowskiego spekulanta Sorosza.   
13
W Niemczech festiwal faszyzmu,nienawiści i głupoty
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 rok temu Jaka będzie emerytura Piotrowskiego-zabójcy księdza Jerzego? Ciekaw jestem jak będzie wyglądać emerytura Grzegorza Piotrowskiego vel Grzegorz Pietrzak- zabójcy ks. Popiełuszki, który w zeszłym roku ukończył 65 lat, po wspomnianeym uchwaleniu ustawy deubekizacyjnej,  Wiadomo, że po wyjściu z więzienia, podjął pracę dziennikarza w anty katolickim tygodniku b.księdza Kotlińskiego- „Fakty i Mity”, pod dwoma pseudonimami-  Dominika Nagel i Anna Tarczyńska.  A tak wygląda wizytówka tego "zasłużonego" esbeka, którego uprawnień chciała bronić PO, okupując Sejm:
6
Ciamajdan PO- ze wsparciem oficerów SB i WSI
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Przestań błaznować chłoptysiu i nazywać Polaków idiotami... Przestań błaznować chłoptysiu i nazywać Polaków idiotami, bo treść notki, wskazuje na osobę mało rozgarniętą, posiłkującą się frazesami o wszechobecnych imperialistach amerykańskich, czychających tylko by nas zmieść z powierzhni ziemi. Zapewne Rosja, to wg autora- Putin z gołąkiem pokoju w ręce, a nie wymierzone w nasz kraj w Kaliningradzie - rakiety  średniego zasięgu z głowicami atomowymi.
8
Nie dla amerykańskiej okupacji w Polsce i o nadziei dla idiotów...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Szejnfeld wyglądał mi na starą wygę żydowską, ale... Szejnfeld wyglądał mi na starą wygę żydowską, ale teraz widać, że kompletnie zgłupiał do społu z kamratami z PO i chce się wyprawiać z motyką na słońce. Tyle, że to będzie ostateczne bankructwo dla tej szajki złodziei i wandali politycznych. [video:https://youtu.be/4ZbhA1CxD_4 width:420 height:300]  
7
„Wolność” na bagnetach walki o demokrację
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony