Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 miesiąc temu Bolszewik, a w dodatku z kompleksami wykształcenia Bolszewik, a w dodatku z kompleksami naukowego wykształcenia, połączonego z megalomanią doktora pisanego z dużej litery, z brakiem logiki w argumentacji i językiem zaśmieconym agitkami perelowskich prelegentów, z tytułami doktorskimi uzyskanymi na Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu Leninizmu- w skrócie dawny WUML. Tyle można było wywnioskować, z krótkiego wpisu tego trolla "Doktora".
5
Sekielski płatny prowokatorze, nie udawaj
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 miesiąc temu Uderzać, ale w twoją łysą pałę ruski trollu Uderzać, ale w twoją łysą pałę ruski trollu, żebyś oprzytomniał po bolszewickich bełkotach, zaszczepionych na służbie w stalinowskim raju 1942/43
5
Sekielski płatny prowokatorze, nie udawaj
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika anty bolszewik
1 miesiąc temu Pedofilia jako pałka wyłącznie na kościół katolicki... Ten film pokazuje, że pedofilia posłużyła nie do walki ze zboczeńcami, ale jako pałka do walki nakierowanej na Kościół katolicki, obrońcę tradycyjnych wartości. Celem ataków jest zniszczenie świadomości narodowej, biologicznych wzorców rodziny i wprowadzenie w to miejsce patologicznych związków 1-płciowych, z możliwością adoptowania dzieci.
10
Pedofilia, jak antysemityzm. Jest czym uderzyć.
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika anty bolszewik
5 miesięcy temu W zeszłym roku zostałem słownie napadnięty... W zeszłym roku zostałem słownie napadnięty przez parafianina przed kościołem św. Wawrzyńca w Poznaniu, gdy ośmieliłem się wytknąć stojącym tam zbieraczom owsiakowej orkiestry niewłaściwość miejsca, zważywszy na wrogą postawę owsika wobec Kościoła, jak i jego zadeklarowane poparcie dla aborcji. Przy okazji przypomniałem ekscesy alkoholowo-narkotyczne, demolowanie mienia, a nawet zabójstwa podczas Przystanku Woodstock, finansowanego m.in. ze zbiórek na orkiestrę. Ciekawa sprawa- wspomniany parafianin jest ojcem ministranta, a niektóre panie uczestniczące w procesji Bożego Ciała, też nie potrafiły udzielić moralnego wsparcia, a nawet dało się wyczuć  ciche przyzwolenie dla akcji owsiakowych zbiórek przed kościołem.
4
Owsikowa nagonka w szkołach, czyli Wielka Ofensywa Ściemy Propagandy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
7 miesięcy temu Jest to oczywiste, że Jest  oczywiste, że klinika Novum powinna do końca prowadzić pacjentkę, wobec której zastosowała zapłodnienie in vitro. Przy okazji,  dane o 30-40% wad genetycznych są faktem i to zbadanym w Wielkiej Brytani, gdzie ten zabieg został po raz pierwszy dokonany i jest wykonywany z dużo większą precyzją i skutecznością niż w Polsce.
4
Metoda invitro i przemilczane skutki wad genetycznych
Obrazek użytkownika Szpilka
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Zapewne był to zakrzep i w takiej sytuacji pacjent powinien... Zapewne był to zakrzep, a pacjent powinien być monitorowany na OIOM-ie i podane leki trombolityczne (rozpuszczające, przeciwzakrzepowe), w czasie maksimum do 3 godz. od zaczopowania żyły szyjnej. Po tym czasie powstają nieodwracalne zmiany w mózgu, wskutek niedotlenienia. Widać, że nie było pełnego monitorowania i natychmiastowej interwencji lekarza. Dużo też o opiece w tym szpitalu mówią zamieszczone krytyczne wpisy pacjentów.   
6
Tragiczny los Zbigniewa Wodeckiego, na przykładzie prywatnych szpitali.
Obrazek użytkownika Kazek
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Magierowski stał za przeciekami do niemieckojęzycznych portali.. Podejrzewam, że Magierowski mógł stać za przeciekami do niemieckojęzycznych portali i mediów, o "konflikcie" między Prezydentem i Macierewiczem, oraz za przeciekami treści korespondencji listownej Prezydenta, mającej świadczyć o ostrym konflikcie i rychłej dymisji nielubianej przez te media postaci szefa MON. Na szczęście oczekiwania  "życzliwych"  mediów z Gazetą Wybiórczą Szechtera na czele, spaliły na panewce.
1
Redaktor Piotr Lisiewicz w roli proroka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie... Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie, które zamieściłem.
6
"Marsz wolności" z sowiecką agenturą PRL-u
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Nie tylko organizacje pozarządowe szczują na Polskę Robią to regularnie portale niemieckie-polskojęzyczne WP, Onet, Interia, Fakt, Newsweek, Gazeta Wybiórcza.Podaję skopiowane na przestrzeni tylko 2 dni, judzące na Polskę tytuły na stronie głównej WP (Wirtualnej Polski- niemieckiej Wirtualnej Podjudzaczki) i czas najwyższy, żeby wyszła ustawa odbierająca niemieckim podmiotom 70% zawłaszczenia rynku medialnego, ze zorganizowaną gebelsowską propagandą kłamstw i ataków na nasz rząd.Oto wspomniane tytuły na stronie głównej WP:Schetyna zawiadomi instytucje unijne ws. wypadku Szydło? Jest doniesienie do CBA ws. polowania ministra Szyszki Doradca w kancelarii premiera zarabia niemal tyle, co Beata Szydło Gen. Roman Polko: w otoczeniu prezydenta brakuje człowieka, który ma wiedzę o armii WP ujawnia jak BOR łamało procedury przy ochronie przywódców na szczycie NATO Ewa Koszowska: TVP z każdego zrobi lewakaŻakowski: Powstał nawis niepokoju. I nagle walnąłZwolnienia, mobbing, degradacje. Tak ludzie Macierewicza niszczą polski kontrwywiad jaka "konstytucja postkomunistyczna"?! PiS wybiera sobie grunt skazany na porażkę Polska z najgorszą oceną w historii. Ostre wnioski z raportu- ranking amerykańskiej organizacji pozarządowej Freedom HouseJacek Kurski nie będzie zadowolony. TVP traci setki tysięcy widzów, najwięcej - "Teleexpress"PiS przeprowadza konsultacje społeczne... głównie w parafiach
8
Najmici Sorosa wzywają do „ataku jądrowego” na Polskę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika anty bolszewik
2 lata temu Bezguście, tak jak ciężki kaliber dowcipów niemieckich... Obleśne, plugawe bezguście, tak jak ciężki kaliber dowcipów niemieckich, opowiadanych z lubością przy śniadaniu. Z czymś podobnym zetknąłem się podczas oglądania stalinowskich 1-majowych spędów, z kukłami polityków amerykańskich.Sporo pieniędzy na to baziewie, idzie z kieszeni żydowskiego spekulanta Sorosza.   
13
W Niemczech festiwal faszyzmu,nienawiści i głupoty
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony