Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
1 dzień temu Relacja z uroczystości Polecam relację fotograficzną z uroczystości: http://pisdzierzoniow.pl/strony/20pw.htmloraz filmową: https://www.youtube.com/watch?v=rI4woiR68LA
1
"JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE JEST O NICH GŁOŚNO?” Odsłonięcie Pomnika Żołnierzy Wyklętych w Dzierżoniowie - 20.05.2017.
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Czego się boją? Dobre pytania zadałeś, ja również zastanawiam się nad wyjątkową łagodnością rządzących. Ktoś również sprowokował kłótnie w mediach prawicowych, które to niby popierają PiS. Ciekawe kto, jacy oficerowie prowadzący? I jakie kwity mają?Ja raczej zalecam rządzącym, aby wzorowali się na prezydencie Erdoganie, no może nie dosłownie, ale niektóre rozwiązania nadają się do przeniesienia na nasz grunt, chociażby te w zakresie sądownictwa!Pani premier i ministrowie do roboty, nie czekajcie na samorealizację powiedzenia "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Nie zapominajcie, że miecz jest obusieczny.
0
PO ma jednak "program" - to wyhodowanie nowego Cyby...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
4 tygodnie temu Poszli po rozum... Ktoś poszedł po rozum, tylko nie wiem do czyjej głowy i rozpędził to szemrane, ale bardzo niebezpieczne towarzystwo SB-ecko; WSI-sowsko; lewackie, cofając zgodę na udostępnienie sali na nowy PUCZ! Jak powiadają starożytni "Rosjanie" myślenie nie boli, jednak ktoś musiał obawiać się "bulu", albo był pod przemożnym jego wpływem i wydał zgodę na wynajęcie sali! Coś ostatnio za dużo podobnych przypadków zdarza się rządzącym, którzy tym samym dają się wciągać w niekończącą się debatę o fatalnej realizacji Dobrej Zmiany i złym rządzie. To media w tym również tzw. narodowe i prawicowe napędzają taki publiczny dyskurs o, za przeproszeniem, pierdołach np. od wczoraj jako najważniejsza informacja na pasku w TVP Info leci, że kierowca który spowodował wypadek w kolumnie rządowej został niesłusznie zdaniem "sądu" zatrzymany na 7. godzin. Zgroza, jak by nie było ważniejszych wydarzeń! Popełniane są ewidentne błędy w komunikacji z wyborcami.Muszę powiedzieć, że moja cierpliwość zaczyna się kończyć. Jakoś nie mogę doczekać się zarzutów dla poprzednio rządzących z mafii PO-PSL, ukarania posłów biorących udział w grudniowym puczu w sejmie, ujawnienia aneksu do raportu z likwidacji WSI, rozwiązania sprawy frankowiczów, podniesienia kwoty wolnej od podatku, podatku od hipermarketów i tak dalej można jeszcze długo wymieniać... Powiem krótko - rządzie weź się do rządzenia a nie zajmuj się dyskusją z totalną opozycją, która umie w społeczeństwie siać tylko zamęt, niepewność i robić ludziom wodę z mózgu, bo to prosta droga do przegrania następnych wyborów.
4
"Totalni" znów szykują "pucz" w Sejmie...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Trafne uwagi... Celne i trafne uwagi. Dodam jeszcze, że moim zdaniem rozliczanie poprzedników przebiega za wolno. Jakoś nie widzę uczestników rządu PO i PSL, którym postawiono zarzuty, nie mówiąc o wyrokach! HGW ma się dobrze i drwi z rządu, to zgroza, ta kobieta powinna już dawno siedzieć! A tych kolesi z Wrocławia należy dokładnie zlustrować, pamiętam, że już w latach 80.dziesiątych były duże podejrzenia o ich współpracy z ówczesnymi komunistycznymi służbami i milicją polityczną. Co z odtajnieniem Aneksu do raporty z Likwidacji WSI?
8
Elyta III RP przegrywa z Dobrą Zmianą - wysyła więc w bój "obywateli RP "...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Dziękuję... Jozio dziękuję za piękny obraz, kto jest jego autorem?
9
Polacy murem za rządem. Manifestacja poparcia dla rządu - 23.03.2017.
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu To nie zakute łby, to... To nie zakute łby, to zdalnie sterowane marionetki totalnej opozycji pozbawione zdolności samodzielnego myślenia, mające wykuty na blachę przekaz dnia i bez względu na treść pytania powtarzają go jak mantrę... Stosują zasadę Goebbelsa wypowiedzianą podczas ostatniej narady ze swoimi współpracownikami, kilka dni przed swoim samobójstwem - Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.
6
Jednostka "GŁĄB" ujawniła się dziś w Sejmie...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Jak cię widzą... In vili veste nemo tractat honeste.
2
"Wybór" Tuska to tylko me(n)dialny pic - po co o tym tyle mówić...?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Owi Sprawiedliwi Ukraińcy... Owi Sprawiedliwi Ukraińcy w Komarnie ostrzegli również mojego dziadka śp. Michała, że grozi mu śmierć z rąk banderowców z UPA, dziadek nie uwierzył stwierdzając, że żadnemu Ukraińcowi nie wyrządził krzywdy więc mu nic nie zrobią. A okazało się, że za to tylko, że był Polakiem banderowcy zarąbali Go siekierami! Po Jego śmierci prawi Ukraińscy sąsiedzi po kryjomu pomagali babci jak tylko mogli dzieląc się żywnością. Musimy pamiętać o okrutnym ludobójstwie dokonanym przez bandziorów z UPA i OUN oraz Ukraińców na Polakach, ale musimy też pamietać o Ukraińcach, którzy narażając swoje życie pomagali Polakom. Podobnie jak Polacy pomagali Żydom ponosząc niejednokrotnie śmierć z rąk Niemieckich żołdaków. Przydałby się godne upamiętnienie Sprawiedliwych Ukraińców.
2
Jutro we Wschowie.
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Jak w Misiu... Do tych zdemoralizowanych, upadłych i "biednych" sędziów, którym trudno przeżyć za 10.000 PLN, pasuje jak ulał dialog z Misia Barei: - Zgubiony numerek to ja trzymam w ręku i proszę, żeby mi pan wydał płaszcz na ten numerek! - Niech pan nie krzyczy na naszego pracownika. Ja tutaj jestem kierownikiem tej szatni! Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?. Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam! Tu pisze! Niech pan se przeczyta. ZA UKRADZIONĄ GARDEROBĘ I RZECZY SĘDZIA NIE ODPOWIADA KARNIE BO CHRONI GO IMMUNITET I PRZYNALEŻNOŚĆ DO WYJĄTKOWEJ KASTY! Pycha kroczy przed upadkiem o tym zapomnieli członkowie "wyjątkowej kasty"!  
7
"Wyjątkowa kasta" kompromituje się każdego dnia...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Jurgieltnicy... Ciekawy jestem reakcji Niemców gdyby PAD będąc z oficjalną wizytą zaprosił do Polskiej ambasady szefów Niemieckiej opozycji. Na 100% zostałaby zaorana, jak powiada dzisiaj młodzież. Tym jurgieltnikom Schetynie i Kosiniakowi, można powiedzieć, nie jestecie godni nazywać się Polakami. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, ale wy zaprzańcy tego nie zrozumiecie. Status sług i pozycję na kolanach macie wyssane z mlekiem matuszki Rosyji.
2
Obok hołdu pruskiego i ruskiego mamy dziś - niemiecki...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony