Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
3 dni temu Kiełbasa wyborcza? Zgadzam się, że przedstawiony program pachnie przysłowiową kiełbasą wyborczą, ale nie przesądzajmy, po czasie zobaczymy jakie będą efekty. W swoich obietnicach jakoś rządzący zapomnieli o sztandarowej obietnicy obniżenia kwoty wolnej od podatku w pierwszy roku rządzenia (obietnica PAD!) dla wszystkich bez wyjątku. Co z frankowiczami? nadal nic - pozostały obiecanki cacanki..! A co z obniżeniem podatku VAT? ani widu ani słychu!Jestem emerytem i inwalidą o znacznym stopniu upośledzenia od 13. lat otrzymuję otrzymuję świadczenie rodzinne 153 zł., jakoś dobra zmiana zapomniała o podniesieniu kwoty świadczenia! PO była "łaskawa" zabrać mi kartę parkingową dla inwalidów (pewnie chodziło o zwiększenie wpływów za parkowanie dla swoich POwskich samorządów!), czy dobra zmiana będzie łaskawa przywrócić ten przywilej wszystkim inwalidom o znacznym stopniu upośledzenia, próbowałem zainteresować tymi problemami naszego posła z PiS, ale nie odniósł się to tych spraw, bo w między czasie był zajęty robieniem kariery w rządzie i swój cel osiągnął! Chciałbym zapytać "dokąd zmierzasz Zjednoczona Prawico?  Bo moja cierpliwość już się wkrótce skończy.
6
"Piątka Morawieckiego" i "totalni" totalnie na deskach...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Kto za marne pieniądze będzie pracował? Kto za marne wynagrodzenie będzie pracował dla Dobrej Zmiany? Po rozpętanej histerii nagrodowej, jakoś zapomnieliśmy zapytać się czy te nagrody były przyznane zgodne z kodeksem pracy i regulaminem zakładowym? Czy też jest tak jak twierdzi totalna histeryczna opozycja pieniądze zostały ukradzione? Inna sprawa, że tam gdzie dzieli się pieniążki zawsze znajdzie się kilku zawistnych, którzy potrafią wywołać koszmarną awanturę! Doświadczyłem tego przyznając, wspólnie z komisją 13nastkę, która dla mnie zakończyła się długotrwałym pobytem w szpitalu. Tak potraktowali mnie pracownicy! Koszmar. Uważam, że wynagrodzenia ministrów i pozostałych pracowników ministerstw powinny być godziwe, aby nie kusiło ich dorabianie bądź podatność na korupcję.A co do decyzji prezesa rozegrał totalnych i PADa po mistrzowsku, „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić” jak powiedział klasyk Józef Piłsudski.
5
Gregor wsparł Dobrą Zmianę i ideę "taniego państwa"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 tygodnie temu Wieczne odpoczywanie... Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Niech spoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
1
KAŹŃ RODZINY ULMÓW....24 Marca 1944 KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE RATUJE CAŁY ŚWIAT
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Zamiast komentarza...
3
W wolną niedzielę Rysiek i Gregor "jadą" Bareją...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Panicznie boją się prawdy... Panicznie boją się prawdy o swoich Żydowskich zbrodniarzach. Między innymi mają na sumieniu np. tysiące Żydów walczyło w armii Trzeciej Rzeszy, 17.09.1939 r. Żydzi byli bardzo uradowani wkroczeniem armii sowieckiej. Majątek deportowanych Polaków był rozkradany przez sowietów i ich kolaborantów (Żydów lub lumpenproletariuszy białoruskich i ukraińskich). Nie można nie wspomnieć, że zarządzanie gettami przez Niemców nie byłoby w ogóle możliwe, gdyby nie istniały w nich żydowskie Judenraty i podporządkowana im Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską, która wydawała Niemcom na rzeź swoich rodaków. Legendarny Chaim Rumkowski został mianowany przez Niemców szefem Judenratu w łódzkim getcie. Był prawdziwym królem getta, panem życia i śmierci tysięcy rodaków. Z niespotykaną gorliwością i bezwzględnością wykonywał wszelkie niemieckie polecenia. Za jego czasów działy się w łódzkim getcie rzeczy niewyobrażalne. Tak było m.in. 4 września 1943 r., gdy Rumkowski zażądał od mieszkańców getta oddania swoich dzieci po to, aby następnie wysłać je do obozów zagłady. (Więcej: http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami/2). "Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii" - napisała żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie" (Kraków 1987).Warto tu również przytoczyć wypowiedź pana Aleksandera Barkaszowa z roku 1994, lidera partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.J. Światło, J. Różański, J. Berman, Fejgin, St. Michnik, H. Wolińska, L. Brystygierowa i podobne Żydowskie bestie mordowały w katowniach i sądach tysiące polskich patriotów w latach 50-tych.Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.
6
Żydowskie wrzaski, Holokaust i nowe dokumenty
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos Panicznie boją się prawdy o swoich Żydowskich zbrodniarzach. Między innymi mają na sumieniu np. tysiące Żydów walczyło w armii Trzeciej Rzeszy, 17.09.1939 r. Żydzi byli bardzo uradowani wkroczeniem armii sowieckiej. Majątek deportowanych Polaków był rozkradany przez sowietów i ich kolaborantów (Żydów lub lumpenproletariuszy białoruskich i ukraińskich). Nie można nie wspomnieć, że zarządzanie gettami przez Niemców nie byłoby w ogóle możliwe, gdyby nie istniały w nich żydowskie Judenraty i podporządkowana im Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską, która wydawała Niemcom na rzeź swoich rodaków. Legendarny Chaim Rumkowski został mianowany przez Niemców szefem Judenratu w łódzkim getcie. Był prawdziwym królem getta, panem życia i śmierci tysięcy rodaków. Z niespotykaną gorliwością i bezwzględnością wykonywał wszelkie niemieckie polecenia. Za jego czasów działy się w łódzkim getcie rzeczy niewyobrażalne. Tak było m.in. 4 września 1943 r., gdy Rumkowski zażądał od mieszkańców getta oddania swoich dzieci po to, aby następnie wysłać je do obozów zagłady. (Więcej: http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami/2) "Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii" - napisała żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie" (Kraków 1987).Warto tu również przytoczyć wypowiedź pana Aleksandera Barkaszowa z roku 1994, lidera partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.J. Światło, J. Różański, J. Berman, Fejgin, St. Michnik, H. Wolińska, L. Brystygierowa i podobne Żydowskie bestie mordowały w katowniach i sądach tysiące polskich patriotów w latach 50-tych.Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.
7
Nie dajmy się podzielić - łże-elycie, konfidentom i obcym...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Boją się prawdy Panicznie boją się prawdy o swoich Żydowskich zbrodniarzach. To co opisałeś to tylko wierzchołek góry, mają na sumieniu znacznie więcej np. tysiące Żydów walczyło w armii Trzeciej Rzeszy, Żydzi byli bardzo uradowani wkroczeniem armii sowieckiej. Majątek deportowanych Polaków był rozkradany przez sowietów i ich kolaborantów (Żydów lub lumpenproletariuszy białoruskich i ukraińskich).Warto tu również przytoczyć wypowiedź pana Aleksandera Barkaszowa z roku 1994, lidera partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.J. Światło, J. Różański, J. Berman, Fejgin, St. Michnik, H. Wolińska, L. Brystygierowa i podobne Żydowskie bestie mordowały w katowniach i sądach tysiące polskich patriotów w latach 50-tych.Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.
6
ŻYDZI MORDOWALI ŻYDÓW
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Dziękuję Dziękuje Sławek. "Jestem Polakiem i mam obowiązki Polskie" te słowa Romana Dmowskiego są dla mnie wskazówką którą kieruję się w swoim życiu. Jak sami nie zadbamy o nasze sprawy to nikt nas nie wyręczy a potomni nie wybaczą nam zaniedbania. Dzisiaj widać wyraźnie jakie wielkie szkody dla naszego wizerunku przyniosła wpajana nam przez kilkadziesiąt lat "pedagogika wstydu". Ale to się zmienia, dzisiaj w Dzierżoniowie był dr hab. Krzysztof Szwagrzyk, w wypełnionej po brzegi młodzieżą  i dorosłymi sali biblioteki, mówił o poszukiwaniu szczątków naszych bohaterów pomordowanych przez komunistów. Przez ponad godzinę młodzież w ciszy i skupieniu słuchała wykładu, ta cisza i skupienie mówi samo za siebie, młodzi chcą  i interesują naszą historią. Dla nich Żołnierze Wyklęci to bohaterowie godni szacunku i upamiętnienia. To dobry kierunek zmian, jednak mam świadomość, że utrwalenie tego potrwa długo i nasze pokolenie musi tego dokonać.Musimy bronić naszej historii i prawdy o nas!Pozdrawiam, Kazik.
2
Oni informowali świat o Holokauście
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Podpisałem (12180) Witam. Sławek bez zwłoki podpisałem, dziękuję za świetną inicjatywę. Pozdrawiam.Kazik Janeczko, Dzierżoniów.
5
Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy o podpisanie ustawy o IPN z dn. 26 stycznia 2018 r.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Polskie Radio uruchomiło serwis GermanDeathCamps.info PolskieRadio.pl uruchomiło specjalny serwis edukacyjno-społeczny internetowy GermanDeathCamps.info. – W sposób jasny i przejrzysty ma przybliżyć odbiorcom z różnych krajów i w różnym wieku historię niemieckich obozów koncentracyjnych i obozów pracy z czasów drugiej wojny światowej – czytamy na stronie./ Źródło: PolskieRadio.pl
5
"Polskie obozy śmierci" - to planowa antypolska prowokacja...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony