Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
4 dni temu Koniec dobrej zmiany Janusz, jeżeli te pomysły zostaną zrealizowane będzie to koniec Dobrej Zmiany. Będziemy mogli powiedzieć, że po raz kolejny daliśmy się wpuścić w maliny i to bardzo kolczaste... Ale pożyjemy zobaczymy co będzie...
9
Czy Dobra Zmiana po "rekonstrukcji" jest nadal sobą...?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Dobrze, że podpisał Dobrze, że podpisał, ale jakie będą efekty reformy to się okaże. Nie bądźmy naiwni, że "kasta" od razu zacznie pracować uczciwie i szybko. Przecież to będą ci sami sędziowie, którzy są przeciwni wszelkim zmianą w wymiarze sprawiedliwości, a na pewno nie są to sędziowie pisowscy jak twierdzi oszalała totalna opozycja. Janusz realizacja programu Cela + to raczej odległa przyszłość. Obawiam się, że program będzie możliwy do zrealizowania dopiero wtedy, gdy w wymiarze sprawiedliwości nastąpi wymiana pokoleniowa!Boże błogosław Polsce! Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
4
Ustawy "sądowe" podpisane, no i ruszył program - "Cela plus"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Podzielam pańskie wnioski W pełni podzielam pańskie wnioski i przyłączam się do apelu o nie odwoływanie pani Beaty Szydło z funkcji premiera. Prezes JK przynajmniej raz dokonał trafnego wyboru jeżeli chodzi o PBS, czego nie można powiedzieć o innych wymienionych już w artykule osobach, a przede wszystkim o PAD. Zgadzam się również z pomysłem, aby pani Beata Szydło została oficjalnie wyznaczona na następcę Jarosława Kaczyńskiego na funkcję prezesa PiS. Taka decyzja powinna uspokoić wyborców i zapobiec walkom o schedę po prezesie.
12
Apel! Panie J. Kaczyński! Tylko B. Szydło!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Nie prędko... Janusz PAD blokując gruntowną reformę wymiaru sprawiedliwości zapewnia tym politycznym bandziorom bezkarność. Więc nieprędko zobaczymy ich w gustownych "garniturkach" z napisem ZK.
2
HGW na Powązkach czyli obłęd poprawności...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu HOŁD RUSKI, czyli najbardziej ukrywana data w historii Polski Janusz dobrze, że przypomniałeś mało znaną Polakom datę 29 października 1611 roku chwałę największego triumfu polskiego oręża nad carską Rosją. Żal, że nawet teraz, mało się mówi i pisze o tym wspaniałym zwycięstwie, które zakończyło się złożeniem przez cara i jego braci HOŁDU RUSKIEGO. To wydarzenie zostało uwiecznione przez wybitnych malarzy Tomasza Diabatellę (niestety obraz został najprawdopodobniej zniszczony) i Jana Matejkę, którego obraz i szkic bardzo rzadko są eksponowane. "Przyjęcie Szujskich w Sali Senatu w 1611 roku" - zaginiony (najprawdopodobniej zniszczony) obraz pędzla Tomasza Dolabelli, stanowiący najdawniejszy cykl obrazów historycznych jaki artysta wykonał dla Zamku Królewskiego w Krakowie względnie Zamku Królewskiego w Warszawie.Jan Matejko namalował obraz „Carowie Szujscy na Sejmie Warszawskim”, według obrazu Tomasza Dolabelli. Przedstawia on złożenie hołdu królowi polskiemu Zygmuntowi III Wazie przez carów Szujskich na sejmie RP w dniu 29 października 1611.HOŁD RUSKI, czyli najbardziej ukrywana i nieznana data w historii Polski.
7
Koniec października to dwa wielkie sukcesy Polaków - pamiętajmy...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Nasuwa się pytanie... czy prezydent Andrzej Duda jest nadal ze swoimi wyborcami i z PiS? zaczynam mieć poważne wątpliwości a tak pięknie obiecywał na wiecu przedwyborczym w Dzierżoniowie, że przeprowadzi niezbędne i dogłębne reformy, chyba po raz kolejny dałem się nabrać..., obiecuję nigdy więcej...Jedyna nadzieja w prezesie Jarosławie Kaczyńskim, któremu nadal ufam.
11
Zwolennicy III RP - bis nie chcą porozumienia z Jarosławem Kaczyńskim
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Oto matka moja i moi bracia... Nasza modlitwa która nie jest skierowana przeciw komukolwiek, jak to sugeruje internetowy portal BBC, ale jest realizacją przykazania Pana Jezusa „przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali...”. To wyraz troski, dbałości oraz chęci udzielania pomocy bliźnim, bez względu na to kim są i skąd pochodzą. To wyraz troski o pokój na świecie. Nasza modlitwa jest jedynie za kogoś czy o kogoś i zawsze służy dobru."Oto matka moja i moi bracia". Może dlatego mówię tak, jak mówię, ponieważ to jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna! To są moi bracia i siostry! I zrozumcie, wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że te sprawy nie mogą mnie nie obchodzić, nie mogą mnie nie boleć! Was też powinny boleć! Łatwo jest zniszczyć, trudniej odbudować. Zbyt długo niszczono! Trzeba intensywnie odbudowywać! Nie można dalej lekkomyślnie niszczeć! - mówił św. Jan Paweł II w homilii wygłoszonej 3 czerwca 1991 r. na lotnisku w Masłowie koło Kielc.Kierując się tym nadal aktualnym przesłaniem starajmy się naprawiać naszą Ojczyznę.
9
Potęga Różańca….
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Modliłem się... Uczestniczyłem w modlitwie różańcowej, modliłem się o mądrość dla prezydenta Andrzeja Dudy, dotrzymanie obietnic wyborczych oraz o determinację we wprowadzaniu reform.
10
Mamy awans na Mundial - a "totalni" nadal bełkoczą o "różańcowym ciemnogrodzie" Polaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Stają się coraz bardziej agresywni... Kiedy fotografowałem pikietę wystartowało do nie dwóch agresywnych niemłodych mężczyzn. Przypuszczam, że szli do mnie aby mnie spacyfikować, uratowała mnie jednak legitymacja dziennikarza. Teraz trochę o pikiecie.W pikiecie brało udział kilkanaście osób z czarnymi parasolkami i czarnymi balonami. Zbierali podpisy pod projektem ustawy liberalizującym prawo do aborcji oraz przewidującej karanie więzieniem ludzi, którzy odważą się w Polsce mówić prawdę o zabijaniu nienarodzonych dzieci. Nie wiem ile podpisów zebrały, ale chyba niewiele, ponieważ przechodnie skutecznie omijali protestujących. Kolor czerni który używają uczestniczki #Czarnego Protestu doskonale odzwierciedla ich czarne, opętane przez szatana dusze. Ciekawy jestem ile z tych protestujących kobiet dokonało aborcji i czy mają świadomość traumy jaka jest udziałem zabójczyń własnych nienarodzonych dzieci?Przerażające i smutnie jest to, że wśród protestujących były nauczycielki, te zdemoralizowane kobiety wychowują nasze dzieci. Wpajają im swoim przykładem lekceważenie dekalogu i uczą stosowania zasady "róbta ci chceta", a jak zajdziesz w ciążę polecają; użyj "pigułki dzień po", która ich zdaniem powinna być dostępna bez recepty. To droga donikąd!7 października w Polsce odbędzie się ogólnonarodowa modlitwa o pokój "Różaniec do granic". Przez Różaniec prośmy też Maryję o łaskę opamiętania dla tych nieszczęsnych, opętanych i pogubionych kobiet z #Czarnego Protestu.
10
"Czarne kobietony" znalazły winowajcę antyaborcyjnej "nagonki" - to IPN...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Polecam Gorąco polecam gwarantuję przeżycia estetyczne na wysokim poziomie, szczególnie w maju :)
3
Wojsławice - „ten park jest piękny, wspaniały, jedyny”...
Obrazek użytkownika kasiks

Strony