Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Wrogowie Mój śp. Tata powtarzał mi: "Zawsze mieliśmy, mamy i będziemy mieli dwóch wrogów jednego na wschodzie a drugiego na zachodzie, którzy chcą Polskę wymazać z mapy Europy" - nie wolno nam o tym zapominać w roku 100. lecia odzyskanie niepodległości, bo szybko ją stracimy! Historia lubi się powtarzać a jesteśmy na równi pochyłej za sprawą totalnej opozycji (nowej targowicy) i sędziowskiej nadzwyczajnej KASTY! Najwyższa pora wdrożyć program Cela+!
9
Znany wokalista i niemiecki hymn z nazi tekstem
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Miting... Mityng to zorganizowane spotkanie w miejscu publicznym dla wielu (lub bardzo wielu) osób, zwykle mające charakter otwarty i cel polityczny, społeczny itp.
3
Wybory samorządowe 2018 Mityng Zjednoczonej Prawicy Dzierżoniowa
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Nie pomoże już nic... Nie pomoże już nic, nic się nie zmieni. Grunt pali się pod nogami i cokolwiek by totalna opozycja nie powiedziała, czego by nie zrobiła, jej czas się kończy. W ciągu dwóch lat suweren zmiecie tych zaprzańców i targowiczan ze sceny politycznej. Ich jedyną drogą jest poroniony pomysł prezydenta Słupska!
5
"Totalni" bojkotują polską historię ale liczą na wyborcze głosy Polaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Od naszej wiary i modlitwy... Dzisiaj treścią wolności liberalno-lewackiej staje się miłość do samego siebie, która nie daje się ograniczyć żadnymi nakazami sprawiedliwości. Tak rozumiana miłość jest źródłem nienawiści, wyuzdania, pogardy i zaprzaństwa. W konsekwencji wolnościowa idea niesie "ludziom niewolę pod pozorem swobody". Od naszej wiary i modlitwy różańcowej zależy dalszy los naszej Ojczyzny i Europy.
2
JAKIEJ CHCEMY WOLNOŚCI?.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu Modlitwa to nasza siła... Dziękuję Sławek za dobre słowa i wsparcie. A POwskiemu trollowi powiem tak, wszyscy prędzej czy później staniemy przed obliczem Pana i zdamy sprawę ze swojego życia. Modlę się za tych którzy sieją nienawiść, niepokój, robią zamęt i dzielą Polaków. Oby w dniu ostatecznym Pan okazał im swoje miłosierdzie.Pozdrawiam przyjaciół i nieprzyjaciół.Kazimierz M. Janeczko
3
Modliliśmy się za wolną Ojczyznę...
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika MoherJ
3 miesiące temu PO wzięło miliardy dla kolesi... Mam nadzieję, że Polacy nie zapomnieli 10.lat złodziejskich rządów PO i PSL. Na wszelki wypadek przypominam osiągnięcia PO.
12
Miliony przeciwko miliardom...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
4 miesiące temu Testament mój – wiersz Juliusza Słowackiego. Żyłem z wami, cierpiałem i płakałem z wami,Nigdy mi, kto szlachetny, nie był obojętny,Dziś was rzucam i dalej idę w cień - z duchami -A jak gdyby tu szczęście było - idę smętny.Nie zostawiłem tutaj żadnego dziedzicaAni dla mojej lutni - ani dla imienia; -Imię moje tak przeszło jak błyskawicaI będzie jak dźwięk pusty trwać przez pokolenia.Lecz wy, coście mnie znali, w podaniach przekażcie,Żem dla ojczyzny sterał moje lata młode;A póki okręt walczył - siedziałem na maszcie,A gdy tonął - z okrętem poszedłem pod wodę...[...]Lecz zaklinam – niech żywi nie tracą nadzieiI przed narodem niosą oświaty kaganiec;A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei,Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec! [...]Jednak zostanie po mnie ta siła fatalna,Co mi żywemu na nic... tylko czoło zdobi;Lecz po śmierci was będzie gniotła niewidzialna,Aż was, zjadacze chleba - w aniołów przerobi.
7
U Chrystusa my na ordynansach... Wniebowzięcie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
5 miesięcy temu Cieszę się Sławku Cieszę się Sławomirze, że doprowadziłeś do budowy i odsłonięcia 11.07.2018 roku w Lublinie, w Narodowym Dniu Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Kresach Wschodnich II RP, pomnika zamęczonym i barbarzyńsko pomordowanym na kresach. To wielki sukces, który bez wątpienia przybliży i utrwali wiedzę mieszkańcom miasta o tamtych tragicznych czasach. Sukces tym większy, że pokonaliście barierę nie tylko finansowa, ale również niechęci ze strony biskupa, prezesa stowarzyszenia 27 WDP AK oraz urzędników, którzy rzucających wam kłody pod nogi. Jednak dopięliście swego i dotarliście do mety! Gratuluję!Pięknie opisałeś Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej, ale sam opis nie zastąpi widoku tego pięknego w swym tragizmie monumentu, pozwalam sobie do komentarza załączyć zdjęcie pomnika (z nadzieją, że nikt nie będzie protestował).
7
WIELKIE SERCA WYSTAWIŁY WIELKI POMNIK ZAMĘCZONYM NA WOŁYNIU I KRESACH W LUBLINIE 11 LIPCA 2018
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
5 miesięcy temu Cieszę się... Sławek cieszę się z waszego sukcesu i gratuluję wytrwałości. Bestialsko pomordowanym należy się wieczna cześć i pamięć. Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże na Niebie, Zapomnij o mnie! Adam Mickiewicz (z książki Dziady).W Dzierżoniowie mamy również pomnik upamiętniający pomordowanych kresowian. Miejsc upamiętniających jest coraz więcej. Żal tylko, że PAD i rządzący ustawiają się delikatnie mówiąc niechętnie do utrwalania pamięci o ludobójstwie na kresach!
5
Iskra z serca na proceder gloryfikowania zbrodniarzy z OUN-UPA i SS Galizien, a Metropolitę Lubelskiego prosiemy, prosiemy.....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
6 miesięcy temu Zamiast komentarza...
7
Dwie Targowice - podobieństwa i różnice...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony