Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Dziękuję... Dziękuję Sławek za dobre słowo i wsparcie. Pamięć o tamtych okrutnych czasach nie może pójść w zapomnienie. Musimy o to dbać i przekazywać naszą wiedzę dzieciom i wnukom.Pozdrawiam.
4
"Nóż w plecy" - 78. lat temu sowiecka Rosja napadła na Rzeczpospolitą. 17.09.1939 r. Dzień Sybiraka.
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Chorzy z nienawiści... Totalni, chociaż właściwa nazwa to "nowa targowica", to ludzie chorzy z nienawiści do wszystkiego co stanowi polskość i wartości patriotyczne. Gwałtowne odstawienie od koryta zaowocowało u nich zaburzeniami umysłowymi i utratą poczucia rzeczywistości. Rączo poszybowali w urojone objęcia tzw. europejskości, klęczą pokornie przed frau Merkel, błagając ją o pomoc w obaleniu rządu PiS. To służki bez godności, umiejące tylko przypochlebiać się i zjadać resztki ze stołu swojej pani oraz lizać jej buty.Parafrazując powiedzenie naszego południowego sąsiada powiem krótko: To se nie wrati panie Schetyna i panie Tusku, nie wspominając o Butkach, Kopaczce, Nitrasach, Szczerbach i pozostałych sługach Merkel i Sorosa. Walczcie nadal z suwerenną i wolną Polską a przez następne dziesiątki lat nie dorwiecie się do "koryta". I za takie a nie inne postępowanie należą się wam gorące wyrazy wdzięczności! Tak trzymać!
4
Rocznica 17 września i kolejne donosy "totalnych" do unijnych lewaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Nic nie robić, nie mieć zmartwień Chłodne piwko w cieniu pić... Janusz ja nie podniecam się sondażami, dzisiaj są korzystne dla PiS a jutro mogą być bardzo złe, ponieważ moim zdaniem PiS zaczyna zapominać, a szczególnie PAD, o obietnicach z kampanii wyborczej (weto w reformie systemu sprawiedliwości, nie załatwiona sprawa frankowiczów i kwoty wolnej od podatku, ani o złotówkę nie wzrósł dodatek pielęgnacyjny, szykują mam niepełnosprawnym dopłaty do sprzętu ortopedycznego np. stomijnego - można jeszcze dużo wymieniać...).PiS powinno jak ognia powinno wystrzegać się "jakobinów" - pisze Rafał Ziemkiewicz. Parę osób z zaplecza Prezydenta i Premier, jak tysiące cwaniaczków przed nimi, by pompować dla siebie wkręciło swój prywatny kurek w system państwowego krwiobiegu. Utworzyło nową spółdzielnię, załatwiło dla niej bez przetargu sute kontrakty. Przyjęło zasadę: "Nic nie robić, nie mieć zmartwień Chłodne piwko w cieniu pić Leżeć w trawie, liczyć chmury"... i latami będą walczyć, we własnym "jedynie słusznym" interesie, o tzw. dobre imię Polski.Jak nie opamiętają się to za dwa lata PiS zobaczy czerwoną kartkę! Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo dobra zmiana i IV RP, do której PiS zobowiązał się nas doprowadzić, jest najważniejsza.
5
Skowyt "totalnych" po sondażowym ciosie...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Słuszna uwaga Dziękuję za podpowiedź - zrobione!
4
RÓŻANIEC DO GRANIC - upamiętnienie setnej rocznicy Objawień Fatimskich
Obrazek użytkownika cisza
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Dziękuję Dziękuję Sławek za dobre słowa. Ja nie tracę nadziei na zwycięstwo Najświętszej Maryi Panny i zdrowy rozsądek naszego Wielkiego Narodu.A tak nawiasem pisząc mam na imię Kazimierz i miło mi będzie jak tak będziesz się do mnie zwracał. :)
5
RÓŻANIEC DO GRANIC - upamiętnienie setnej rocznicy Objawień Fatimskich
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika MoherJ
3 tygodnie temu Aneks, aneks i jeszcze raz aneks W pełni zgadzam się z twoimi spostrzeżeniami. Od ogłoszenia weta przez PAD mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy wystawiani do wiatru. Dobra Zmiana zaczyna dryfować w kierunku "aby było tak jak było"! Obym się mylił, ale chyba po raz kolejny daliśmy się nabrać na puste słowa kolejnego prezydenta. Dobra Zmiana w rękach PAD! Wrzesień będzie przełomowym miesiącem Dobrej albo Złej Zmiany!
5
Cała Polska czyta z Prezydentem „Wesele”. A do k… nędzy powinna czytać Aneks.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu handel bronią... To bardzo źle świadczy o służbach specjalnych a dokładnie o kontrwywiadzie. O ile można zrozumieć parasol ochronny nad fundacją za rządów PO PSL, to trudno zrozumieć bezczynność służb rządu PiS. Czyżby sami byli uwikłani i chronią fundację i podobne jej organizacje oraz stowarzyszenia, w tym Sorosa? Panowie ministrowie weźcie się do roboty i tych którzy łamią prawo nawołując publicznie do zamachu stanu i przelewu krwi wyeliminujcie z życia publicznego. Ich miejsce jest w celi więziennej! Pora wdrożyć program Więzienie 25 lat +, bo za chwilę możemy zapomnieć o Dobrej zmianie!
3
Gregor podparł Budkę w Kołobrzegu czyli czy leci z nami lekarz...?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Łże-elity toną... Łże-elity toną, a właściciele III RP tracą gigantyczne pieniądze. Jeśli chcemy Polski silnej i sprawiedliwej, najwyższy już czas na surową reakcję prawa. Bezkarność bowiem skutecznie już ośmieliła złoczyńców, którzy znów próbują podpalić Polskę. Czas na zero tolerancji wobec tych, którzy bezczelnie łamią prawo. Media zaś, które do tego nawołują i do tego podżegają powinny stracić koncesję.Im prędzej utoną tym lepiej dla Polski! Również, jeżeli PAD, jak najprędzej podpisze trzy ustawy reformujące wymiar sprawiedliwości, dojdziemy do normalności i nastąpi wreszcie, mam nadzieję, koniec komuny.
6
Małpiarnia ( te wszystkie o czterech chwytnych kończynach przepraszam!)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu „Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary” Dziękuję Sławek za piękną relację z uroczystości w Lublinie. Cieszy mnie, że prawda o tym niespotykanym w cywilizowanej Europie (wyjątkiem jest ludobójstwo w Wandei, której bestialskie metody mordu stosowali bandyci z tzw. UPA i OUN!) ludobójstwie Polaków tylko za to, że byli Polakami, dociera do coraz większej liczby naszych rodaków. Musimy o tym pisać, aby pamięć o pomordowanych nie zaginęła, aby w Narodowym Dniu Pamięci Ludobójstwa na Kresach Wschodnich II RP modlić się w intencji ofiar i zapalić IM znicze pamięci.Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a pamięć o nich niech trwa po wieczne czasy. Amen.
1
KRESOWE UROCZYSTOŚCI [6]
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Popieram Janusz w pełni popieram twoją propozycję, sam mimo, że mam problemy zdrowotne wezmę udział w manifestacji. Może zacznijmy od naszego miasta?A tak przy okazji, gdzie jest pan prezes NSZZ Solidarności Piotr Duda, ze związkowcami, dlaczego nie manifestują poparcia dla rządu i większości parlamentarnej?
2
Wyjdźmy na ulice dla wsparcia Dobrej Zmiany - już czas...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony