Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika MoherJ
13 godzin temu Cieszę się... Sławek cieszę się z waszego sukcesu i gratuluję wytrwałości. Bestialsko pomordowanym należy się wieczna cześć i pamięć. Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże na Niebie, Zapomnij o mnie! Adam Mickiewicz (z książki Dziady).W Dzierżoniowie mamy również pomnik upamiętniający pomordowanych kresowian. Miejsc upamiętniających jest coraz więcej. Żal tylko, że PAD i rządzący ustawiają się delikatnie mówiąc niechętnie do utrwalania pamięci o ludobójstwie na kresach!
1
Iskra z serca lekarstwem na gloryfikowanie piewcy zbrodniarzy z OUN-UPA i SS Galizien
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
5 dni temu Zamiast komentarza...
6
Dwie Targowice - podobieństwa i różnice...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Szkoda, że nie pisze pani o tym... A może o tym napisze szanowana pani?
8
Panie Prezesie - proszę szybko wrócić do polityki...
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika MoherJ
1 tydzień temu Nic dodać nic ująć... Rzeczywiście prezes powinien jak najprędzej wrócić do bieżącej polityki, harcownikom pokazać gdzie ich miejsce i całe towarzystwo wziąć za buźkę i pogonić do pracy. PJK ani kroku wstecz, tylko do przodu nie zważając na donosicieli i zdrajców, wdrażać zaplanowane reformy. Przypominam o dekoncentracji mediów bez niej Dobra Zmiana będzie boksować, aż polegnie! Zdrowia życzę prezesowi Jarosławowi i jak najszybszego powrotu do polityki.
8
Panie Prezesie - proszę szybko wrócić do polityki...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 tygodnie temu Gdzie są tzw. ekolodzy? To dobre pytanie. Gdańsk cuchnie fekaliami. Woda została skażona bakteriami e.coli. Straty liczone są w milionach złotych, do Motławy od trafiło prawie dwieście milionów litrów ścieków. Trwa seria pożarów na składowiskach odpadów. Płoną plastiki, opony, chemikalia. Czarny, gryzący dym unosi się w powietrze, zagraża ludziom i truje środowisko. A tzw. EKOLODZY zapadli się pod ziemię, przypadek? Nie sądzę! Wiem, że ekolodzy mają płacone za protestowanie, wchodzenie na drzewa, przypinanie się, wbijanie gwoździ w drzewa. Protestują tam gdzie dostaną kasę. No i trudno dziwić się im, że nie chcą zanurzyć się w g....e i śmierdzących śmieciach. Chociaż jak mówią starożytni "Pecunia non olet!", tylko nikt nie chce im zapłacić a może zapłacono im za milczenie?!
11
Płonący toi-toi "wolności" nowym symbolem "totalnych"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
4 tygodnie temu Szanowny wilku... proszę czytać mój tekst ze zrozumieniem i wtedy zabierać głos, bo trudno polemizować z pańskim niewybrednym atakiem...,  a tak nawiasem pisząc to swego czasu właśnie milicjanci z MO dotkliwie mnie spałowali za udział w antykomunistycznej demonstracji, więc z tym ZOMO proszę sobie darować..., dobrego dnia życzę...
11
Pani Hartwich chce żywej gotówki...
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika MoherJ
4 tygodnie temu Dziwią mnie uwagi... Janusz tak się złożyło, że napisaliśmy teksty na ten sam temat. Twoje spostrzeżenia są celne i bardziej ogólne a moje bardziej osobiste. Dziwią mnie uwagi blogerki V., która jakoś nie chce zauważyć ile już dla niepełnosprawnych zrobił i zrobi obecny rząd. No cóż jak powiadają starożytni Rosjanie "każdy widzi to co chce widzieć i słyszy to to chce usłyszeć". Pozdrawiam...
5
Jak słuszny protest w Sejmie "totalni" zamienili w "P(r)O-test"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Witam Mój staż jest nieco mniejszy od twojego bo tylko 6 lat i 5 miesięcy. Nie jestem członkiem PiS chociaż dawniej byłem członkiem Porozumienia Centrum, przebyta choroba nowotworowa znacznie ograniczyła moją działalność społeczną. Jestem sympatykiem Dobrej Zmiany wprowadzanej przez rządzący obecnie ugrupowanie. Podobnie jak Janusz uważam Jarosława Kaczyńskiego za wybitnego Męża Stanu, któremu czasami zdarza się popełniać błędy (a kto ich nie popełnia?), jednak moim zdaniem prowadzi nas w dobrym kierunku. Razem budujemy Polskę naszych marzeń. Mieszkam w mieście w którym dominują byli pracownicy zlikwidowanych już zakładów radiowych, włókienniczych i mechanicznych. Zakładów nie ma, ale pozostali ludzie skażeni PRLem. Nadal mentalnie tkwią w poprzednim systemie co odzwierciedla się w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Byłbym niesprawiedliwy w swojej ocenie twierdząc, że nic się nie zmienia, powoli, ale coraz wyraźniej następują zmiany w mentalności i postrzeganiu rzeczywistości przez mieszkańców. Jest nadzieja, że zmiany przyśpieszą, kiedy w życiu codziennym będziemy co raz bardziej odczuwać efekty Dobrej Zmiany.Co do anonimowości blogerów to sprawa osobista, ja nie wstydzę się swojego nazwiska i często podpisuję się pod tekstami co czynię obecnie.Pozdrawiam wszystkichKazimierz M. Janeczko
4
Teraz trochę o mnie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
1 miesiąc temu Dzień Flagi Narodowej w Dzierżoniowie. Od kilku już lat tradycją majówki w naszym mieście jest organizowany przez Obywatelski Ruch Patriotyczny – Dzień Flagi Narodowej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą. W dniu święta pogoda dopisała, więc więcej niż zwykle mieszkańców powiatu wzięło udział w uroczystości na dzierżoniowskim Rynku. W imprezie uczestniczyli dziadkowie z wnukami, dorośli wraz ze swoimi pociechami, daje to nadzieję na kształtowanie u dzieci i młodzieży postaw patriotycznych i poznanie naszej pięknej a zarazem tragicznej historii.
2
Fałszerze wyborów z 2014 roku będą w sobotę "bronić wolnych wyborów"...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika MoherJ
2 miesiące temu Kiełbasa wyborcza? Zgadzam się, że przedstawiony program pachnie przysłowiową kiełbasą wyborczą, ale nie przesądzajmy, po czasie zobaczymy jakie będą efekty. W swoich obietnicach jakoś rządzący zapomnieli o sztandarowej obietnicy obniżenia kwoty wolnej od podatku w pierwszy roku rządzenia (obietnica PAD!) dla wszystkich bez wyjątku. Co z frankowiczami? nadal nic - pozostały obiecanki cacanki..! A co z obniżeniem podatku VAT? ani widu ani słychu!Jestem emerytem i inwalidą o znacznym stopniu upośledzenia od 13. lat otrzymuję otrzymuję świadczenie rodzinne 153 zł., jakoś dobra zmiana zapomniała o podniesieniu kwoty świadczenia! PO była "łaskawa" zabrać mi kartę parkingową dla inwalidów (pewnie chodziło o zwiększenie wpływów za parkowanie dla swoich POwskich samorządów!), czy dobra zmiana będzie łaskawa przywrócić ten przywilej wszystkim inwalidom o znacznym stopniu upośledzenia, próbowałem zainteresować tymi problemami naszego posła z PiS, ale nie odniósł się to tych spraw, bo w między czasie był zajęty robieniem kariery w rządzie i swój cel osiągnął! Chciałbym zapytać "dokąd zmierzasz Zjednoczona Prawico?  Bo moja cierpliwość już się wkrótce skończy.
7
"Piątka Morawieckiego" i "totalni" totalnie na deskach...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony