Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 dni temu Zawiedzony, a może Zawiedziony, to mniej ważne. Najważniejsze jest to, że popieram Cię w za dzisiejszy tekst w całości i 100%. To prawda, bycie kretynem to nie grzech, grozę budzą jedynie faceci, którzy wcale nie muszą być kretynami, ale robią to, czyli gadają aż takie bzdury, z podłego wyrachowania albo z idiotycznego przekonania, że coś na takich bredniach wygrają.I to jest dopiero głupota, kretynizm do kwadratu.Stawiać na taką bzdurę. To jest tak jak obstawiać w ruletce numer 37, czyli kolor warcinowy. No i cóż. Gdy ktoś ma kalafior zamiast mózgu, zniesie każdą bzdurę, a kolor warcinowy podoba mu się jak cholera.No i w ten sposób zręcznie omijam dyskusję z panią Veritą, która po prostu zabiera głos nie na temat, czyli nie ad rem. Sprawa ochrony życia od samego poczęcia jest ważna i godna najwyższego poparcia, ale jest jeszcze pytanie jak tego dokonać. Mamy w świecie tylu debili, mamy tyle postprawdy... Zapraszam do dyskusji gdzie indziej [link]
3
Bycie kretynem to nie grzech.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 dni temu Mecenas Piotr Łukasz Andrzejewski, sędzia Trybunału Stanu Cytuję:Przepis, który zastosował sąd - czyli art. 138 kodeksu wykroczeń - jest reliktem głębokiego PRL-u. To przesłanka orzecznicza rodem z homo sovieticus w sytuacji państwa totalitarnego, które ogranicza wolność wyboru i indywidualnej usługi przedsiębiorcy. (...) Osobiście doradzałbym skargę konstytucją w ramach art. 79 konstytucji, który mówi, że jeżeli ten, czyjego konstytucyjne wolności lub prawa zostały naruszone, ma prawo wnieść skargę do Trybunału Konstytucyjnego ws. niezgodności z konstytucją aktu prawnego, na podstawie którego został skazany. Art. 138. kodeksu wykroczeń w tym zakresie, moim zdaniem koliduje z innymi zasadami gwarantowanymi nam konstytucją.  [link] Koniec cytatu.Mój komentarz:Jest to szczególna uwaga mecenasa Andrzejewskiego, ponieważ wypowiada tezę, że to właśnie jeszcze niezreformowany SN, tak intensywnie broniony przez totalną opozycję, nadal orzeka stosujac totalitarne prawo, działajac niepraworządnie, a jego ideologiczne wyroki wymierzone są przeciwko Konstytucji i konstytucyjnym wolnościom obywatelskim.
11
Czerwcowy lewy sierpowy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 dni temu Nie ufamy sondażom. Wiemy o ich zwodniczej naturze. Ale rzeczywiście sugerujemy się. Na przykład teraz, ten sondaż zasugerował pretekst do satyrycznego rysunku, podsunął skojarzenie z haniebnym postanowieniem Sądu Najwyższego. Nadzwyczajna kasta w sojuszu z kastą nowych nadludzi LGBT.
8
Czerwcowy lewy sierpowy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
5 dni temu Żadne przejęzyczenie Oczywiście nie. Chwila szczerości. Facet tak myśli.
5
"Polskie władze w Moskwie"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 tygodnie temu Ten cały demoliberalizm po prostu jest totalitaryzmem Taka jest prawda.
5
Czy demoliberalizm przekształci się w totalitaryzm ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu SZATAŃSKA AGENTURA W ANTYPOLSKIM UDERZENIU Wciąż atakuje i próbuje zdemolować wszystko co dla Polski pożyteczne. Wszystko co dla Polski dobre - było, jest i będzie kontestowane. To jest reguła. Czytając wyborczą, przeglądajac onet albo wp wiemy, że to co tam jest atakowane z pewnością jest dobre, to co tam jest chwalone i popierane jest złe dla nas wszystkich. Przykładów mamy mnóstwo, cała ich działalność jest jednym ogromnym dowodem antypolskiej agresji operujacej podłym kłamstwem i zniewagami.Nie tylko Antoni Macierewicz jest na celowniku: 
15
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu TO SĄ ZWYKLI BANDYCI Żołnierze mafii, a mafia jak każda organizacja przestępcza za pieniądze podejmie się każdego działania, nawet najbardziej obrzydliwego, bez żadnych wyrzutów sumienia złamie każde prawo, ukradnie, zniszczy, skrzywdzi, zmarnuje i zamorduje. Wystarczy, że ktoś zapłaci.Podobnie, a nawet homeomorficznie jest z pracownikami tygodnika „Wprost” Marcinem Dzierżanowskim oraz Anną Gielewską. Nie ma tak dobrze, mało kto podejmuje się pracy nad książką, jeśli nie otrzyma zlecenia od wydawcy, który jasno powie o co mu chodzi.A w tym konkretnym przypadku, konkretni dyfamatorzy nie piszą nic nowego, nie udzielają żadnych nowych informacji, po prostu nawiązują do starych, dawno już skompromitowanych potwarzy. Przyszło zamówienie na kolejną fałszywkę i jazda. Tanie dranie, tanie niesłychanie podejmą się każdego draństwa. NIE JEST MOŻLIWE, ABY AUTORZY TEJ KONKRETNEJ POTWARZY NIE WIEDZIELI, ŻE KŁAMIĄ. Historyjka o donosie na Wojciecha Onyszkiewicza, jest jednym z tych "nowych kłamstw, w miejsce starego". Wojciech Onyszkiewicz już dawno sam osobiście dementował to konkretne kłamstwo, wkładając do PAP komunikat prostujący to zniesławienie.Nie ma takiej możliwości, by autorzy odgrzewanego kotleta czarnej propagandy nie wiedzieli o tym, że prawda jest zupełnie inna [link] ŻAŁOSNY PIĄTEK albo raczej ŻAŁOSNA POINTA:Rewelacyjne odkrycie nowych faktów po dwu latch siedzenia w archiwach i dotarciu do ponad stu świadków historii osób, które zetknęły się na pewnych etapach swojego życia z Antonim Macierewiczem - pan Dzierżanowski i pani Gielewska ujawnili fakty już kiedyś "ujawnione" w innej książce: "Macierewicz i jego tajemnice". Jest to książka innego taniego dyfamatora, którego nazwisko jest następujące: Tomasz Piątek. Tam są źródła odkryć dyfamatorów z redakcji "Wprost". Wszystko dzieje się zgodnie z receptą klasyka czarnej propagandy, hitlerowskiego ministra Joachima Goebbelsa - należy nieprzerwanie obrzucać przeciwnika łajnem, zawsze coś się przyklei. I rzucają łajnem: "Antoni Macierewicz. Biografia nieautoryzowana". Książka, która wstrząśnie PiS-em.
17
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu Na wyspach Bergamutach Antoni Macierewicz@Macierewicz_AUczone są łososieW pomidorowym sosieI tresowane szczuryNa szczycie szklanej góry,Jest #Wprost z mądrościami dwiemaI tylko… prawdy nie ma.
15
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu Niemcy byli wtedy umundurowaną armią, złożoną z róznych rodzajów sił zbrojnych reprezentowanych przez Wehrmacht, Luftwaffe, Kriegsmarine, Gestapo, SS, Grenschutz, a także inne instytucje takie jak Inspektion der Konzentrationslager albo Einsatzkommando. Spodziewam się, że próba identycznegop traktowania albo co gorsza takiego samego zwalczania takich formacji jak Luftwaffe i Kriegsmarine zakrawałoby na idiotyzm. Mnie tam nigdy nie byłoby wszystko jedno, czy strzelam do czołgu czy do samolotu.Szanowny panie DK, pana propozycja równego traktowania wszystkich Niemców rzeczywiscie przyspiesza  działanie dzięki eliminacji koniecznosci myślenia, ale nadal nie przekona mnie pan do bezmyślności.Pana opinie o komunizmie świadczą jednak o trwałym zaniechaniu wszelkich umiejętności posługiwania się rozumem. Konkretnie, pana stwierdzenie jakoby ani w Polsce ani w Rosji nigdy nie było komunizmu jest chwytem erystycznym polegajacym na oderwaniu definicji pojęcia komunizmu od desygnatu tego pojęcia, by zakończyć najczęściej używanym przez nieuczciwych dyskutantów chwytem nr 31 czyli ad personam. Najprawdopodobniej wynika to z bardzo prostego faktu, mianowicie pan najzwyczajniej w świecie nie zna żadnej porządnej definicji pojęcia znanego pod nazwą "komunizm".A więc pozostaje do wyjaśnienia jeszcze takie zagadnienie: Jesli ani w Polsce ani w Rosji nigdy nie było komunizmu, to czym było to co było w III Rzeszy, w PRL oraz w Zwiazku Sowieckim?   
7
Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku
Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu Jednym z najbardziej paskudnych dziedzictw komunizmu jest... ...jest nieumiejetność rozmawiania, jest brak umiejętności posługiwania się rozumem. Mam taką hipotezę - światowa lewica zwana niekiedy bolszewią, choć mieńszewikom też niewiele brakuje, zrobiła to specjalnie i z wyrachowaniem podłego zamiaru. Chrześcijańska cywilizacja Zachodu wywodzi swoje intelektualne korzenie z kultury starozytnej Grecji, Rzymu i Chrześcijaństwa, które poza spójnym kodem aksjologicznym pozostawiły nam zespół umiejetności posługiwania się rozumem w celu porozumiewania się oraz wspólnego rozwiązywania problemów. Ten zespół umiejetności nazywany od setek lat siedmioma sztukami wyzwolonymi (trivium i quadrivium) ustanawiał minimum umiejętności, które były wymagane od każdego cywilizowanego człowieka. Trivum czyli gramatyka, logika i retoryka były wykładane we wszystkich najbardziej podstawowych szkołach prowadzonych przez pijarów. Od pierwszego kroku, od gramatyki poczynając, w której każdy człowiek nauczy się definiować przedmioty i informacje postrzegane przez pięć zmysłów. Stąd Prawo Tożsamości albo umiejetność nie mieszania porządków: drzewo to drzewo, a nie kot. Bolszewia zabrała siedem sztuk wyzwolonych ze wszystkich europejskich programów kształcenia cywilizowanych obywateli świata, proponujac równość zamiast wszelkich umiejętności rozróżniania czegokolwiek od jakiegokolwiek innego, nawet gdy chodzi o umiejętność rozróżniania dobrego od złego.Widzę w zamieszczonej tutaj dyskusji szatańskie ziarno tej najbardziej podstawowej nieumiejętności, polegajacej na ignorowaniu Prawa Tożsamości, czyli mieszanie porządków, co oczywiście znakomicie służy pradawnej bolszewii. Zabierzmy się za rzeczownik "żydostwo", pisane z małej litery. Cóż znaczy to słowo?Kiedyś w Polsce, od kilkuset lat mieszkali bardzo różni Żydzi. Byli to chasydzi, przytłaczająca większość, byli też Żydzi askenazyjscy i Żydzi ortodoksyjni. Były to co najmniej trzy zupełnie inne społeczności, różniące się właściwie wszystkim, kulturą, tradycją, a nawet językiem. Stare żydowskie powiedzenie - biedny Żyd i bogaty Żyd to zupełnie inny Żyd. Jak powiadają rzetelni historycy ofiarami Holocaustu byli przedewszystkim chasydzi. A więc pytanie - którzy z tych Żydów, którzy rządzą Polską to owo "żydostwo"? Podejrzewam, że żaden z nich. Identyczny zabieg, polegajacy na fałszywej identyfikacji wszelkich partii politycznych III RP, wrzucenie PiS razem z Platformą Obywatelską do jednego kotła jest logicznie identyczne, a nawet zupełnie homeomorficzne z zabiegiem zrównania wszystkich Żydów. Na tym polega pomieszanie porządków, na którym tak bardzo zależy wszelkiej bolszewii. Zupełnie tak samo Adolf Hitler pisał w Mein Kampf o tym, że wszystkiemu winne jest to Żydostwo. I na tym polegała zbrodnia niemieckiego nazizmu. Sławomir Sierakowski pisze w "Project Syndicate", że wszystkiemu winny jest PiS. I szczerze wątpię, że nie wie co robi.  WNIOSEKNajpierw zrozum rzeczywistość, głupcze!  
8
Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony