Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
5 dni temu CO MOŻNA ZROBIĆ ANTYPOLSKIEJ PARTII OSZUSTÓW? CO ROZDRAŻNIONY TYGRYS MOŻE ZROBIĆ ANTYPOLSKIEJ PARTII OSZUSTÓW. Może zrobić to, co zapowiedział Jarosław Kaczyński w Jachrance.Pokazać prawdę.By prawda przekonała nas wszystkich. Zacytuję Marylę, która kiedyś rzuciła takie hasło: Siła nas, siła w nas!
1
104 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
5 dni temu V KOLUMNA Tak, to jest V kolumna, koń trojański czyli obca, wroga Polsce agentura. To jest sprawa, która zasługuje na najwyższą uwagę, także dlatego, że jest zjawiskiem, w którym jest mnóstwo koszmarnych uproszczeń. Uproszczenia w tej dziedzinie są czasem bardziej szkodliwe od samej V kolumny. Bezpośrednie skutki działania są bardzo groźne i wymierzone są przeciwko najżywotniejszym, strategicznym interesom Polski. Niestety, całkiem niedocenione są skutki pośrednie, a myślę, że te straty mogą być znacznie większe niż te, które ponosimy z bezpośredniej aktywności schetynoidalnych timmermansoidów.W każdym razie jest to zagadnienie wymagające bardzo wnikliwej analizy i jeszcze poważniejszego działania. Przypis:Powyżej cytuję komentarz do felietonu Tymczsowego "Piąta Kolumna" [link].
1
104 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Stawiam koszernej i jej cynglowi zarzut paskudnego pomówienia Uczciwe czyli profesjonalne zachowanie polega na tym, że jeśli piszę o czyimś chamstwie, to mój zarzut nie jest gołosłowny. Pokazuję palcem dowód rzeczowy tego chamstwa - dlatego podaję link. Każdy może sprawdzić, czy rzeczywiście protektor*) kleptokracji Wojciech Czuchnowski ujawnianie złodziejstwa nazywa zemstą.Przypis:*) "protektor" - ożywam tego określenia zamiast słowa redaktor, które po prostu nie przystoi... Mówiąc szczerze irytuje mnie, gdy ktokolwiek powołując się na cokolwiek - i nie wskazuje źródła jednoznacznie. Ułatwia do wredną robotę różnym botom, trollom, hejterom i producentom fake newsów. Często jest podpisana nickiem notka, w niej niby informacja. Sprawdzam i widzę, że ta notka nie pochodzi od podpisanego autora, ale jest kopią fragmentu komunikatu PAP, a cytowana wypowiedź jest wyrwana z kontekstu. Po sprawdzeniu okazuje się, że mamy do czynienia z manipulacją, dezinformacją i plagiatem. A za ten kant odpowiada, w naszym przypadku, redakcja niepoprawnych.pl. Ludzie z totalitarnej opozycji robię to bezczelnie i nagminnie. A my nie musimy.
3
Pan OTUA
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu ARGUMENTY ODWRÓCONE NA LEWACKĄ STRONĘ Pisałem wczoraj o parszywej sztuczce Wojciecha Czuchnowskiego, polegającej na przypisaniu "pisowskim SKOKOM" bandyckiego złodziejstwa wołomińskich gangsterów. To właśnie gangsterzy byli wspierani kryszą politycznej mafii ówczesnej władzy państwa PO-PSL, posługującej się skorumpowanymi instytucjami III RP. To był prawdziwy "Skok na SKOKI" o czym pisał UPARTY jeszcze w 2013 roku. Ostatnio przypominała o tym Maryla - "Kulisy afery SKOK-Wołomin"  [link].  Komunistyczna propaganda sowieckiej agentury tkwiącej w dawnych służbach WSI, splecionej korzeniami z rządzącym wtedy układem politycznym aktualnej totalitarnej opozycji od wielu lat trzyma się wrednej narracji o aferze SKOK. A to był skok w odwrotną stronę. "W SKOK-u Wołomin zakorzenili się ludzie związani z Fundacją Pro Civili – reliktem poprzedniego systemu i źródłem utrzymania agentów WSI".SKOK Wołomin był ofiarą zbrodniczej grabieży. To nie była afera SKOKU. To była afera ubeckiej napaści na SKOK.  O takiej narracji mówił wczoraj w Jachrance Jarosław Kaczyński. A uśmiechnięty Bolek, bolszewicki agent noszący z sowiecka pychą koszulkę z napisem "KONSTYTUCJA" jest symbolem tego odwrócenia rzeczywistości w narracji antypolskiej propagandy.To rząd PO-PSL patronował i wspierał tych gangsterów nie tylko zaniechaniem ale i znaną z rosyjskiej tradycji polityczną kryszą. To rządy Donalda Tuska dopuściły do rabunku przekraczającego grube miliardy, DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW, a teraz drą mordę, gdy złodziejom przedstawiane są konkretne zarzuty. Przecież ONI, kolonialni władcy Polski mają prawo do bezkarnej grabieży podbitego państwa polskiego.  Drą zapiekłe z nienawiści gęby, protestują przeciwko odbieraniu im prawa do bezkarnego rabunku i wrzeszczą o praworządności. Taka jest logika schetynoidalnych timmermasoidów. Pan Czuchnowski ogłosił alarm w obronie bezczelnych złodziei. A jest czego bronić. Maryla pisze [link] - Prokuratura Krajowa informuje, że we wszystkich tych sprawach do chwili obecnej przedstawiono zarzuty 1124 osobom, 89 osób tymczasowo aresztowano, oskarżono 450 osób, w tym prawomocnie skazano 299 osób. Zabezpieczenia majątkowe w łącznej wysokości niemal 340 milionów złotych. Dlatego pan Wojciech Czuchnowski z całą powagą donosi: "Zatrzymanie Andrzeja Jakubiaka i jego ludzi pokazuje, że przyszedł czas zemsty na tych, którzy ośmielili się podnieść rękę na bezkarną przestępczą ośmiornicę PiS" - "ZEMSTA PIS ZA SKOKI" [link]. To bank SKOK Wołomin został bezczelnie okradziony, znaczy Skok i jego klienci są ofiarą grabieży dokonanej przez wołomińskich gangsterów z WSI.  A gdy PiS dopadł wreszcie złodziei, robi się awanturę na kształt płaczu posłanki Beaty Sawickiej.Złapani na gorącym uczynku za rękę, złodzieje zawsze krzyczą - "to nie moja ręka!"
8
Pan OTUA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ jan patmo - Czym to się skończy? ZIRYTOWANY TYGRYS SZYKUJE SIĘ DO SKOKU. A może "ZIRYTOWANY TYGRYS OSTRZY PAZURY..." zastanawiam się nad kolejnym tytułem, nie wiem. A może "ROZZŁOSZCZONY TYGRYS GOTÓW DO ATAKU", albo "JAK POLSKI TYGRYS DOPADNIE KOMUNISTYCZNEGO RAKA NASZEJ PLANETY?" Poprzednio ostrzegałem: "NIE DRAŻNIĆ TYGRYSA". Później było parę słów o "DRAŻNIENIU TYGRYSA". A teraz chcę napisać o tym "CO ROZDRAŻNIONY TYGRYS MOŻE ZROBIĆ ANTYPOLSKIEJ PARTII OSZUSTÓW". Czekam na opinie, trochę mi trudno dyskutować nie słysząc odpowiedzi. Pozdrawiam
2
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Jeden z przykładów antypolskich bredni Aberracja! "GW". Atak na walkę o interesy Polski! "GW" atakuje prezydenta Dudę za walkę o interesy Polski na COP24! Tytuł tego artykułu to "Skandal na szczycie klimatycznym". Staranność w trosce o polski interes nazywana jest skandalem. Wypowiedź dziennikarki Dominika Wantuch ma trzy albo i więcej paskudnych kontekstów, świadczących o skrajnie demoralizującym wpływie opozycyjnej propagandy [link]. Platforma Oszustów w akcji. Przy okazji jednej wypowiedzi dziennikarka wrogiej polskiemu interesowi narodowemu gazety sięga po kilka innych fałszerstw czarnej propagandy, których celem jest zniesławienie polskiej polityki i powtórzenie dawnych oszczerstw. Przy okazji polski rząd mógłby pozwać Gazetę Wyborczą o czynne zniesławienie Polski i zażądać odszkodowania w wysokości symbolicznej dziesięciozłotówki przypadającej na każdego polskiego Obywatela. Całe odszkodowanie mogłoby być przeznaczone na sfinansowanie łuku triumfalnego ku czci polskiego zwycięstwa nad sowiecką nawałą w 1920 roku.
4
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ jazgdyni Producenci afer są zawsze i po wszystkich stronach. Nie jest dobrze, gdy inspiratorem takich afer jest głupota, prywata, niekompetencja, a nawet niechlujstwo albo inna forma złej woli lub nawet nienawiści i innych niskich pobudek. Dlatego stawiałbym po jednej stronie prawo do wolności słowa i prawo do bez przymiotnikowej krytyki, a po drugiej stronie brak prawa do zachowań niegodziwych.A prawda, jak zawsze jest pośrodku.Teraz, w końcu 2018 roku najważniejszym źródłem konfliktów jest przyczynkowe podejście do wszelkich problemów, wręcz z mikroskopem wycelowanym w pierwszy "wystający" fragment. Nic nie dzieje się z jednej przyczyny, a większość publicznych dyskusji skupia się na jednej, często najmniej istotnej przesłance.Najbardziej mi brak w tym wszystkim zwykłej ludzkiej życzliwości. 
7
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Czy autor tego artykułu nie potrafi sięgnąć swoim wzrokiem?  Trochę dalej niż na kilka kroków przed siebie?Tak, zdecydowanie tak, nie tylko potrafi ale nawet do tego namawia. Koniecznie trzeba myśleć strategicznie, konieczna jest także opozycja pozytywnie zainteresowana przyszłością Polski. Zdegenerowana opozycja taka jaka teraz u nas działa indukuje błędy a nawet degenerację zachowań rządzącej władzy. Więc patrząc trochę dalej i szerzej widzę fatalne skutki rażącego brakoróbstwa tak zwanych naszych dziennikarzy, a nawet to jest jednym z przedmiotów mojej dzisiejszej  pisaniny.
4
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Przyglądając się zjawisku DRAŻNIENIA TYGRYSA należało by koniecznie zająć się zdefiniowaniem katalogu bezpośrednich i pośrednich strat ponoszonych przez Polskę, strat politycznych i ekonomicznych ponoszonych na szkodę nie tylko polskiej racji stanu albo polskiego interesu narodowego, a także szkód ponoszonych bezpośrednio przez Polaków w kraju i za granicą.  Należałoby zauważyć, że jednym z notorycznych kłamstw schetynoidalnych timmermansoidów jest ich twierdzenie, że oni kochają Polskę i działają nie przeciwko Polsce, a przeciwko polskiemu rządowi.  Niech przykładem będzie polityczne działanie Julii Pitery, która występując przeciwko akcji polskiego rządu w sprawie krzywd zadawanych polskim dzieciom przez niemieckie Jugendamty, staje zdecydowanie po niemieckiej stronie, przeciwko polskim dzieciom, walczy nie o polskie dziecko, ale polskim dzieckiem przeciwko Polsce!
4
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Ciekawe, czy pani Pitera o tym słyszała? O dzieciach Zamojszczyzny?Nie wątpię, że słyszała.
4
"Totalna" walczy nie o polskie dziecko ale polskim dzieckiem przeciwko Polsce
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony