Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Ość
19 godzin temu Pieniądze są dla nich celem Odniosę się do tytułu, (który ma niewiele wspólnego z resztą notki).Panie Krzysztofie, co tu nie rozumieć, im głównie chodzi o pieniądze. Dostają sporo kasy od zagranicznych fundacji, gdzie prawie każda należy do Sorosa, który jest zadaniowym NWO. Biorą również od Niemców i Putina. Totalna opozycja i ich zwolennicy to ludzie bez zasad i skrupułów. No, może jedną zasadę mają: nachapać się. Dążą do powrotu do koryta, do kleptokracji udekorowanej na demokrację. To są przeważnie bezideowcy. Jest też trochę idiotów zwanych pożytecznymi, ale większosci głównie chodzi o mamonę.Nie zostali wychowani tak jak pan; zostali wychowani tak jak w drugiej zwrotce tej znanej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=mmmJ9ltyWjQ , (a my zostaliśmy przy pierwszej).I tyle, to wszystko.Pozdrawiam
6
Nie rozumiem "totalnej opozycji" i jej zwolenników!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 dni temu Niszczarki najbardziej przydadzą się "osobom chcącym w prosty sposób wyeliminować głos na kontrkandydata" a zasiadającym w komisji :-)Ogólnie pomysł nie najgorszy. Jest sporo dobrych pomysłów tylko jak je wdrożyć? Wygląda na to, że oprócz estetyczniejszych urn, dalej będzie tak jak było. I wyniki takoż.
4
Jak zablokować oszustwa wyborcze?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 dni temu Dlaczego... Dlaczego jest dalej jak było? Bo potrzeba nie tylko dobrej zmiany, ale WIELKIEJ dobrej zmiany.
7
Ojczyznę wolną od kłamstwa racz nam wrócić Panie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 dni temu Nie mamy prawdziwej opozycji Nie ma w Polsce prawdziwej PATRIOTYCZNEJ opozycji.To prawda.A potrzebna jest?Potrzebna.Więc?Trzeba ją stworzyć!Ale jeden warunek. Siła ta nie powinna się składać z zawodowych polityków (co to z niejednego już pieca chleb jedli) tylko ze zwykłych, normalnych i uczciwych POLAKÓW.
7
Czy w Polsce istnieje opozycja?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
3 dni temu # ronin Ja wiarę w ten rząd zacząłem tracić, gdy ochoczo poparli Cetę. Przedtem byli przeciw GMO.Teraz widzę, że tu na prawdę szykuje .się Judeopolonię, że to nie była jakiaś bujda, czy spiskowa teoria. To się dzieje na naszych oczach. Czy tego nie widać? Przecież my jako naród przestajemy istnieć. Przyrost mamy ujemny, a miliony młodych wyjechalo za granicą i już raczej nie wrócą. Tych co zostali i ich dzieci faszeruje sie szczepionkami i pseudolekarstwami. Po tych wszystkich szczepionkach nasze dzieci będą autystyczne, nie bedą mogły się rozmnażać. Wyginiemy jak dinozaury (tu Sikorski miał rację).Ten rząd to jest jak ten dobry policjant, odróżnieniu od poprzedniego, złego. I wszystko idzie po planie. A my się cieszymy.Dziękuję pałkarzom za ich wkład w dyskusję.
0
DZWONI MAMONA NICZYM DZWON ZYGMUNTA
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika Ość
3 dni temu Po owocach zaczynamy ich Po owocach zaczynamy ich poznawać i oceniać. Gęby pełne patriotyzmu i  maskujące działania na pokaz, które niewiele znaczą, a z drugiej strony Ceta, Gmo, zabójcze i przymusowe szczepionki, gender, chora unia , awansowanie starych komuchów, nierozliczanie zdrajców i złodziei, pat w sprawie frankowiczów, nawet ze Smoleńskiem nie mogą lub nie chcą sobie poradzić. Mój dziadek mówił "nie zadawaj się z polityką bo to stara qrwa". Coraz bardziej przekonuję się, że miał rację.
0
DZWONI MAMONA NICZYM DZWON ZYGMUNTA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
5 dni temu Wyjątkowa kanalia i zdaje się przełożony Sorosa..?Istota ludzka czy, jak niektórzy twierdzą, nieludzka, niech wraca do (piekła?) tam skąd pochodził. Dość szkód i krzywd uczynił na Ziemi.Niestety nic dobrego nie da się powiedziec a złego można dodać bardzo wiele. Więc na tym poprzestanę.Czy mamy się przyglądać? Nie, musimy coś z tym zrobić, bo inaczej oni planowo nas (ludzkość) wykończą. Najlepiej byłoby zdelegalizować pieniądze :-) 
10
85 decydujących głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
6 dni temu Przebogaty Te 3 miliardy to jakiś żart?To był najbogatszy osobnik na Ziemi. To był czołowy szkodnik. Wyjątkowo o tym zmarłym nie da się nic dobrego powiedzieć. Ja bym mu jeszcze zarzucił przywódctwo w grupie przestępczej, która przeprowadza MEGAholocaust na ludzkości świata, którą pragną ograniczyć z 7 do 1 miliarda ludzi. Robią to wszelkimi sposobami: szczepionki, pseudolekarstwa, trująca żywność, trujące plastiki, GMO, wywoływanie konfliktów zbrojnych, aborcja, eutanazja itd. Ich lista sposobów wyniszczenia ludzkości jest długa i ustawicznie poszerzana po kazdym spotkaniu Bilderbergów.Niestety ma przestępców/następców, a ci niestety mają środki finansowe liczone w tryliony dolarów. Lekko nie będzie.
8
Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu Niepokojący obraz Zagrożeń jest więcej  
0
CHORĄGWIE Z KRWI I DYMU PRZECIEŻ JUŻ ŁOPOCZĄ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu Przepraszam, nie da sie wpisu Przepraszam, nie da sie wpisu zamiescic we właściwym miejscu jako odpowiedz na komentarz, który jest o 7 wyżej. Skasować też nie można, musi być conajmniej kropka. Dlaczego to jest tak ustawione?
3
Neo – niewolnictwo
Obrazek użytkownika Pers

Strony