Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Ość
2 dni temu Wszystko logiczne Tylko narastają wątpliwości, czy aby na pewno chodzi o wizję "silnej, suwerennej Polski z bogatymi obywatelami" czy silnej i suwerennej Judeopoloni z bogatymi obywatelami ? Czas pokaże i obym się mylił.
2
Strategiczna gra o konstytucję?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
6 dni temu Wiersz z 2001 roku Spsienie Pies, gdy się zerwie z łańcucha,wolności długo nie szuka,wraca na stare śmieci i brudydo smyczy, obroży i budy.Spętanego wabi swoboda;wolnego już nie - jaka szkoda. Niektórzy ludzie nabywszy szczenięnie bacząc na wycie i skomlenieprzyzwyczajają je do krattrzymając w klatce kilka lat.Po latach efekt murowany,pies preferuje klatki ściany,nie pragnie wyjść z niej po kryjomuwtedy, gdy państwa nie ma w domui siedzi w celi swej w zapartenawet, gdy wyjście jest otwarte. Przyznaję szczerze, sam się ganięza niesubtelne porównanie,lecz oto widzimy,jak pewne narody, zyskawszy swobodypo latach niewoli i obcej kontroli,trwonią wolność zdobytą przez ojców i matkipowracając ślepo na powróz do klatki. I wtenczas wybory wygrywają potwory. --------------------------------------------------------------------W latach 2000, 2001 byłem niepomiernie rozgoryczony ale i zdziwiony, gdy w Polsce i innych państwach byłego bloku wschodniego zaczęto dobrowolnie przywracać komunistów do władzy. Gorycz ta szukała ujścia w powyższym wierszu.   
0
Spsienie, zbydlęcenie czy wynaturzenie ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu Odnośnie prawdy Patrz poniżej...
4
SKARLELIŚMY OD BATA OBCEJ PROPAGANDY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
4 tygodnie temu Mówmy jak jest Celnie i odważnie, tak trzeba. Aż zwycięstwo dobra nad złem się zrodzi.Uszanowanie autorowi
3
TO NIE DEMOKRACJA TCHÓRZY PRZYNIESIE POLSCE WOLNOŚĆ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Dziękuję Satyrze, w paru sprawach się z Tobą nigdy nie zgadzam, ale uwazam,ze jesteś prawym człowiekiem i napisałeś jak zawsze od serca.W odpowiedzi szambo wybiło ze zdwojoną mocą.Cuchnie szambem, cuchnie zdradą.Skoro Gawrion uważa JSC i jemu podobnych za godnych zabierania głosu na tym portalu to ja dziękuję za wszystko. Zdrajcom życzę nowego domu, samochodu i co tam jeszcze i żeby jeszcze mogli zabrać majątek ze sobą na tamten świat.Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwie niepoprawnych, z którymi miałem przyjemność zetknąć się na tym portalu.ŻegnamYurek Vers               
9
Czy inwazja trolli i hejterów zagraża portalowi Niepoprawni.pl???
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Ten portal również upada. Zadaniowcy w akcji codziennie.Ten portal również upada. Jest tu pewna grupa nowych, których zadaniem jest zniszczenie Niepoprawnych. Rozpychają się łokciami, zaniżają poziom,  zniechęcają stałych bywalców do odwiedzania i zabierania głosu. Są tolerowani, a czasem wydaje mi się, że wręcz hołubieni. Tak twierdzę bowiem redakcja nie reaguje. Czyżby jak zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi to może chodzić o śmierdzącą kasę?Zobaczcie, kto jest najbardziej obecny i aktywny. Kto opanował gadaczkę, kto pisze najwięcej postów, czasem jednozdaniowych. Ale co tam, ilość się liczy. Kto najwięcej komentuje na kazdy temat, choć na żaden nic nie ma do powiedzenia.Równia pochyła. Tylko czekać i kolejne zadanie wykonane. Trolle jak pasożyty, zjadają nas na naszych oczach.
7
Blog'n'roll padł
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Bardzo potrzebne opracowanie Powinno być rozpropagowane w społeczeństwie, aby kazdy Polak wiedział, co Niemcy knują. Za Tuska jak na dłoni widać było realizację ich doktryny.Jak świat światem, Niemiec nigdy naszym bratem.
2
Na niemieckim froncie bez zmian
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Odezwał się JaSiekieromCiosany
5
Niedługo zaczną nas zabijać...
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Dekoracja zwana demokracją A za dekoracją totalitarna gangrena.Wygląda na to, że Państwo to rak na zdrowym ciele społeczeństwa. Dysponuje aparatem przemocy, powołanym do ochrony a tymczasem używanym do gnębienia poddanych. Co z tym zrobić?
2
ZBRODNIA I KARA – TOTALITARNY SYSTEM PODATKOWY W DEMOKRACJI
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
3 miesiące temu Moja propozycja Może dla zwykłych pieszych kopać tunele podziemne, takie oszczędne, aby tylko mogli się czołgać? I takie trochę szersze jedynie dla małych samochodów. A na powierzchni rowerzyści- cykliści, wrotkarze, zaprzegi psie z saniami oraz specjalne pasy dla chodzących na rękach...??Faktycznie to jakiś trend światowy, bowiem w moim mieście nagminnie przerabiają ruchliwe czteropasmowe ulice na dwupasmowe dla samochodów plus dwa pasy dla rowerzystów. Korki się teraz porobiły, gdzie ich przedtem nie było. Tylko rowerzystów nie ma, ani jednego. Czyżby mieli przybyć z kosmosu i opanować planetę w najbliższym czasie? 
7
Będziemy walczyć o swoje – mówią wrotkarze
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony