Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu Dziękuję Satyrze, w paru sprawach się z Tobą nigdy nie zgadzam, ale uwazam,ze jesteś prawym człowiekiem i napisałeś jak zawsze od serca.W odpowiedzi szambo wybiło ze zdwojoną mocą.Cuchnie szambem, cuchnie zdradą.Skoro Gawrion uważa JSC i jemu podobnych za godnych zabierania głosu na tym portalu to ja dziękuję za wszystko. Zdrajcom życzę nowego domu, samochodu i co tam jeszcze i żeby jeszcze mogli zabrać majątek ze sobą na tamten świat.Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwie niepoprawnych, z którymi miałem przyjemność zetknąć się na tym portalu.ŻegnamYurek Vers               
9
Czy inwazja trolli i hejterów zagraża portalowi Niepoprawni.pl???
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu Ten portal również upada. Zadaniowcy w akcji codziennie.Ten portal również upada. Jest tu pewna grupa nowych, których zadaniem jest zniszczenie Niepoprawnych. Rozpychają się łokciami, zaniżają poziom,  zniechęcają stałych bywalców do odwiedzania i zabierania głosu. Są tolerowani, a czasem wydaje mi się, że wręcz hołubieni. Tak twierdzę bowiem redakcja nie reaguje. Czyżby jak zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi to może chodzić o śmierdzącą kasę?Zobaczcie, kto jest najbardziej obecny i aktywny. Kto opanował gadaczkę, kto pisze najwięcej postów, czasem jednozdaniowych. Ale co tam, ilość się liczy. Kto najwięcej komentuje na kazdy temat, choć na żaden nic nie ma do powiedzenia.Równia pochyła. Tylko czekać i kolejne zadanie wykonane. Trolle jak pasożyty, zjadają nas na naszych oczach.
7
Blog'n'roll padł
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu #35stan A ja się zawsze pytam: kto stoi za Sorosem??
8
Jak przyjmować "nachodźców", to tylko z "bratnią pomocą"
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Ość
2 tygodnie temu Bardzo potrzebne opracowanie Powinno być rozpropagowane w społeczeństwie, aby kazdy Polak wiedział, co Niemcy knują. Za Tuska jak na dłoni widać było realizację ich doktryny.Jak świat światem, Niemiec nigdy naszym bratem.
2
Na niemieckim froncie bez zmian
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
3 tygodnie temu Odezwał się JaSiekieromCiosany
5
Niedługo zaczną nas zabijać...
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika Ość
3 tygodnie temu Dekoracja zwana demokracją A za dekoracją totalitarna gangrena.Wygląda na to, że Państwo to rak na zdrowym ciele społeczeństwa. Dysponuje aparatem przemocy, powołanym do ochrony a tymczasem używanym do gnębienia poddanych. Co z tym zrobić?
2
ZBRODNIA I KARA – TOTALITARNY SYSTEM PODATKOWY W DEMOKRACJI
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 miesiąc temu Moja propozycja Może dla zwykłych pieszych kopać tunele podziemne, takie oszczędne, aby tylko mogli się czołgać? I takie trochę szersze jedynie dla małych samochodów. A na powierzchni rowerzyści- cykliści, wrotkarze, zaprzegi psie z saniami oraz specjalne pasy dla chodzących na rękach...??Faktycznie to jakiś trend światowy, bowiem w moim mieście nagminnie przerabiają ruchliwe czteropasmowe ulice na dwupasmowe dla samochodów plus dwa pasy dla rowerzystów. Korki się teraz porobiły, gdzie ich przedtem nie było. Tylko rowerzystów nie ma, ani jednego. Czyżby mieli przybyć z kosmosu i opanować planetę w najbliższym czasie? 
7
Będziemy walczyć o swoje – mówią wrotkarze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 miesiąc temu Statyny Największy dochód kartelom farmaceutycznym przynosi sprzedaż statyn. Są to tzw. "leki" na obniżenie cholesterolu. Leki, które niczego nie leczą, tylko ogromnie szkodzą powodując ciężkie choroby. Cholesterol jest nam potrzebny i to w wiekszych ilosciach niż wskazują sztucznie zaniżone bez żadnych badań normy. Dzięki za poruszenie tematu. Został zaledwie dotknięty a jest szeroki jak ujście Amazonki i siła by gadać.Zdrowie jest najważniejsze. "Ten o tym się dowie, kto je stracił..." A może lepiej zanim? 
7
Beta-blokery – może nie świństwo tylko paskudztwo
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 miesiąc temu #Jjj Jesteś zbyt Niepoprawny...chwała Ci za to.
4
Czy Polacy jak dawniej nasi przodkowie, staną do walki, za Boga, wiarę i Ojczyznę, gdy islam stanie u bram Polski???
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Ość
1 miesiąc temu #Gawrion, Admin czy ktokolwiek Prosze, zróbcie coś z tą kreaturą. Wszedzie jej pełno.
6
Co w rzeczywistości zaproponował autor idei trójpodziału?
Obrazek użytkownika JSC

Strony