Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jurand
1 tydzień temu Pierwszy krok... No i zaczął się Polexit.....
11
UE - równi i równiejsi...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu Amero Mówiąc o tworzeniu wcale nie miałem "nas" jako nas czy nawet naszego pokolenia. Nasze pokolenie i my osobiście już tworzyliśmy ! A to co stworzyliśmy trwa do dzisiaj.Mówiąc o tworzeniu "swoich" miałem na myśli tych którymi zamiatają, a mają wszelkie dane aby być liderami, aby wpłwać na tworzenie następnego progu. wyższego progudziałalności politycznej w Polsce. Natomiast my możemy co najwyżej być stabilizatorami, doradcami w tworzeniu.
0
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika amero
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu Witam Amero Wygląda na to, że swoich to będziemy musieli tworzyć sami.
2
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika amero
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu Witaj Amero, druhu z lat walki, nadziei i kwadratowego słońca Masz rację, jeśli to pan Prezes jest tak przenikliwym graczem politycznym jak chcą jego akolici to te wpadki personalne są naprawdę bardzo dziwne, możnaby odnieść wrażenie, że robi je specjalnie. Tylko zakładając, że specjalnie to dlaczego?I druga sprawa. Ukraina. Pan Prezes co chwila gromi Prezydenta Ukrainy i samą politykę probanderowską Ukrainy, jednocześnie probanderowska polityka PiS i rządy nie zmienia się na jotę. Ciekawe.I trzecia. Konflikt między Macierewiczem i Dudą. Gdyby Prezes chciał go rozwiązać, to szczególnie na początku wcale nie był trudny do rozwiązania. Wystarczyło zrobić jasny i wyraźny podział praw i obowiązków i sprawa przestałaby istnieć.Niechcę pisać o sprawie Beaty Szydło, Jana Szyszko czy kilku innych oraz o kilku innych ministrach, o których wiadomo było, że nadają się do wymiany już po dwuch lub trzech tygodniach. I co? I nic!W sumie myślę, że pomysł z miodkiem i lipą nie jest najgorszym pomysłem. Można będzie się dobrze pośmiać z przenikliwości prezesa i meandrów polskiej polityki.Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.PS. Mam pytanie do rządących. Dlaczego bogactwa naturalne pod polską ziemią nie są wykorzystywane? Kto lub co przeszkadza.
4
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika amero
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Mikołaj Przecież cały KLD ze słoneczkiem Peru na czele to byli cztardziestolatkowie w momencie dochodzenia do władzy! I co? Nie było większych bandytów, złodziei, malwersantów czy pospolitej szumowiny i zdrajców. No i oczywiście spokojnie pracowali.... nad destrukcją Polski jako państwa i Polaków jako Narodu. Czy mam sądzić, że następni czterdziestolatkowie, sądząc po ostatnich będą tacy sami? Zaznaczam, że nie osiągnęli władzy siłą, zostali w demokratyczny sposób wybrani. System republikański to jest odpowiedzialne obywatelstwo. Obywatelstwo na następnym, o wiele wyższym poziomie. Obywatelstwo zaangażowane i zaawansowane, rozumiejące swoją rolę, biorące odpowiedzialność za to co robi. To jest demokracja z najwyższej półki, ale tak jak już wcześniej zaznaczyłem do tego potrzebna jest nowa Kopnstytucja wprowadzająca nowe prawa oraz zabezpieczająca obywateli przez szumowiną oraz wszelkiego rodzaju małymi hitlerkami czy stalinkami. Skutecznie zabezpieczająca. Ot i wszystko. 
6
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Krzywousty Kolego, a czy znasz tekie powiedzenie, że gdzie kucharek sześć, tam nie co jeść? Jeden do rządzenia, jeden do rozliczenia. A nawiasem mówiąc przy obecnej konstytucji, która jest jak mętna woda pływają wszelakiego rodzaju drapeżniki i ... nieudaczniki! Polityk uczciwy i o wyrazistych poglądach zostaje skopany zanim się zoriętuje. Poza tym zaczynam się obawiać, że zaczyna się powtarzać scenariusz z roku 2007.
7
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Krzywousty
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Traczew Wybór jest zawsze, ostatnio również był. Chociażby Grzegorz Braun.. Tylko tak jakoś się dzieje, że więjszość ludzi zamiast pomyśleć chwyta się tego co zostaje im podane na tacy. Wierzy w geniusza polityki polskiej p. Kaczyńskiego. |Niestety p. Kaczyński popełnil zbyt wiele błędów nie tylko w desygnowaniu ludzi na stanowiska, ale również we wpychaniu Polski w łapy UE czy nawet.........Ukrainy. Zresztą p. Antoni Macierewicz był również gorącym zwolennikiem opcji Ukraińskiej, A to mi się bardzo nie podobało i nie podoba.
1
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Traczew A nie próbujesz tak całkiem przypadkowo wylać dzicko z kąpielą? Co ma wspólnego z systemem republikańskim jeden czy dwuch bubków?
5
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu Hm... Prawica zanim została "Zjednoczona" była podzielona. To raz. Dwa czyżbyś nawoływał do  "ein Volk, ein Raich, ein Fuhrer"? Nie przesadzajmy! Wykoszenie wszystkich na prawicy prowadzi do takich właśnie nieodpowiedzialnych posunięć jakie były zrobione ostatnio przez PiS w ramach "rekonstrukcji" rządu. Na rządanie dudusia kaczka wyrwała zęby tzw. "dobrej zmianie". Czy byłoby tak samo gdyby "Zjednoczona Prawica" oznaczała dwie lub więcej partii? Gdyby Macierewicz nie był członkiem PiS, a członkiem innej partii prawicowej? To samo z kilkoma innymi ministrami?Nie w jedności siła, kiedy to ta jedyna siła rozwala inne. Siła jest w gromadzie działającej razem. Już starożytni Polacy o tym wiedzieli, dlatego było owo słynne zawołanie, "Kupą Mości Panowie, Kupą". Dla tych co tego nie rozumieją wytłumaczę o co chodzi raz jeszcze. Jednostki działające jako gromada to jest dopiero siła!!!!!
4
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jurand
2 miesiące temu To co powiedziałeś to tylko jedna grupa Znęcanie się, zastraszanie, zabijanie, tortury fizyczne i psychiczne nad "wrogami ludu" były w arsenale komuchów od zawsze. To była ich metoda sprawowania władzy, tylko w ten sposób mogli utrzymać się przy władzy. Normalka. Ale były całkowicie inne ofiary stanu wojennego. Ofiary o których zawsze mówiło się bardzo mało lub wcale, a teraz już całkowicie o niech zapomiano. A tak nawiasem mówiąc nigdy ich nie policzono, a kto wie czy nie szły w tysiące w całej Polsce. Były to ofiary do których nie dotarła na czas karetka pogotowia, ofiary które miały wyłączone telefony, ofiary do których nie dotarła żadna pomoc, nie tylko medyczna, wtedy kiedy tego potrzebowały. Czy ktoś zadał sobie trud i policzył te ofiary komunistycznej samowoli?
3
Ofiary stanu wojennego
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony