Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu Odpowiedź Pani Ogórek "To nieodpowiedzalne ze strony p.Ogórek, która niereformowalnie wysyła ciągle zaproszenia do Żurków, Lipskich itp." Pani Ogórek odniosła się do takiego zarzutu w jednym z ostatnich programów "W tyle wizji" wyjaśniając, że formuła programu jako "otwartego studia", nie zakłada zapraszania gości i każdy kto ma ochotę, przychodzi do studia.Co innego jest w odniesieniu do sposobu prowadzenia programu i np. częstotliwości udzielania głosu uczestnikom programu; tu można mieć zastrzeżenia do prowadzących.
0
Otwarte studio Polska, czyli mosze będzie dobrze, albo fraktalność dobrej zmiany
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu "...co chciales podkreslic ze "...co chciales podkreslic ze Kopaczowa brala slub tez w stanie wojennym.|"Wychodziła za prokuratora stanu wojennego, czyli była zblatowana z tym towarzystwem od Jaruzelskiego-Kiszczaka.
8
Sprawa zabójstwa Iwony Cygan
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu Kariera zawodowa Marka Kopacza: 1980-1983 obsługa prawna firm1983-2003 praca w organach Prokuratury od 1987 na stanowiskach kierowniczych2003-2010 zarządzanie Zakładem Opieki Zdrowotnej - zca dyr d/s administracyjnych oraz obsługa prawna podmiotów gospodarczych w ramach działalności Kancelarii Prawnej2007 - obsługa prawna podmiotów gospodarczych, doradztwo prawne, reprezentowanie osób fizycznych we wszystkich instancjach...Ewa Kopacz wyszła za mąż za M.Kopacza w lach 80-tych XX wieku czyli w lach stanu wojennego.
6
Sprawa zabójstwa Iwony Cygan
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu Swołocz na S24 "Wystarczy poczytać salon 24 tam aż roi się od tej swołoczy!" Ilość i "jakość" swołoczy na S24 w 2008 roku a stan obecny tego ścieku, to mówiąc przykładowo : "Niebo a Ziemia".Ostatecznie swoje zrobiła decyzja pp Janke o podłączeniu tego polskiego ścieku do ścieku światowego czyli "pejsbuka".
11
To już niemal 10 lat na NP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu W paździrniku 2013 roku          w wywiadzie dla "Do Rzeczy" J .K. mówił: (....)- Niezależnie od tego, jak bardzo jest to zakłamywane, za jego czasów (Lecha Kaczyńskiego - red.) liczono się z nim. A co za tym idzie liczono się z Polską - powiedział Jarosław Kaczyński. Mówił, że jego brat "miał opinię w amerykańskich analizach, że jest niesterowalny, że potrafi tworzyć koalicję, czyli że trzeba się z nim liczyć". - Potrafił to robić - wymuszać na silniejszych korzystne dla nas decyzje - powiedział polityk. Jego zdaniem, Lech Kaczyński pokazał, że "Polska ma wystarczający potencjał". - Pewnie za to zapłacił życiem, ale to pokazał - dodał Jarosław Kaczyński.(...)https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-lech-kaczynski-zwymyslal-mnie-i-wysmial-gdy-mu-powiedzialem-o-nik-6031312602829953a 
2
Zmowa smoleńska
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu ......powiedział, że źródło zamachu mogło być w Polsce. W tamtym czasie wiedza J.Kaczyńskiego  mogła taką być, ale po tym co się wydarzyło po wyborach w USA w 2016 roku,  nadzieja na pomoc w wyjaśnieniu wydarzeń administracji przez administrację Trumpa okazała się płonną (jakie buńczucznie brzmiące zapowiedzi działań usłyszeliśmy od A.Macierewicza i W.Waszczykowskiego a także od J.Kaczyńskiego na miesięcznicach w 2016 roku) a nawet zmuszającą rząd "dobrej zmiany" do neutralizacji badań i śledztwa w interesie "strategicznego partnerstwa" z USA i Izraelem, ktorych interesy stały za tą zbrodnią.Już w grudniu 2012 roku, podczas pobytu na Uniwersytecie w Opolu, dodał do tej swojej opinii przedstawionej w kwietniu w GPC jeszcze to, że nie należy liczyć na komisje międzynarodowe, co może sugerować, ze zaczął sobie zdawać sprawę z roli "sojusznikow" w tej sprawie,Zmiana prezydenta USa obudziła nadzieję i stąd te zapowiedzi działań głoszone w 2016 roku a potem przyszła brutalna rzeczywistość: przyjąć ofertę USA/Izrael odnośnie objęcia władzy przez PIS ale poniechać "dochodzenia do prawdy" czy brnąć w "dochodzenie"(co i tak skazane byłoby na niepowodzenie).J.K. wybrał wladzę a o "dochodzeniu doprawdy" wypowiedział się na 90-tej miesięcznicy. 
2
Zmowa smoleńska
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu Kto stał za/był tym "systemem"? Geneza wydarzeń z 10.04.2010 roku tkwi w geopolityce tamtego czasu czyli w wydarzeniach dziejących się na i wokół Bliskiego Wschodu a interes państwa położonego w Palestynie był( i dalej jest) osią wokół której kręcę się wydarzenia na szczytach geopolityki.Po końcu tzw. zimnej wojny zapanował na świecie "Pax Americana" z jednym supermocarstwem i globalnym hegemonem w postaci USA. Po zwycięskich wojnach izraelsko - arabskich z lat 1948-1985  przyszedł czas, gdy zaczęły rosnąć w siłę państwa otaczające Izrael i do likwidacji zagrożenia dla Izreala lobby żydowskie wciągnęło USA, które rozpoczęły bezpośrednie interwencje na BW:1990 - pierwsza wojna w Zatoce PerskiejTzw. "wojna z terroryzmem":2001 - wojna w Afganistanie2003 - druga wojna w Zatoce Perskiej2011 - tzw. "Arabska Wiosna" czyli cykl wojen i rewolt w celu destabilizacji państw Płn.Afryki i BW(zatrzymana przez Rosję w Syrii), ewentualnych sojuszników Iranu, którego program atomowy stanowił(i dalej stanowi) najpoważniejsze zagrożenie dla Izraela.To w celu załatwienia tego problemu, około 2007 roku w USA postanowiono rozpocząć nową politykę wobec Rosji(reset stosunków), by przy jej pomocy skłonić Rosję do zgody na rozprawę z Iranem i jego programem nuklearnym.Ceną tej zgody miały być daleko idące ustępstwa USA/Zachodu wobec Rosji(rewizja porządku pozimnowojennego w Europie w tym w Europie Śr. Wschodniej(powrót Rosji do strefy wpływów ZSRR z modyfikacjami- do linii Ribbentrop-Mołotow.Likwidacja władzy PIS(2007- przygotowania do polityki resetu USA-Rosja) a potem w szczytowym okresie resetu czyli w 2010 roku - fizyczna likwidacją św. Prezydenta i jego politycznego otoczenia, miały być gwarancją, ze nie będzie w Polsce znaczących sił politycznych mogących "sypać piach w tryby polityki resetowej."Polakom wbito do głów, że za 10.04.2010 odpowiedzialna jest tylko Rosja z rządem D.Tuska jako wspólnikiem a czasami ktoś dostrzega rolę Niemiec.Niewielu widzi sprawę kompleksowo czyli rolę sprawczą strategicznych partnerów "dobrej zmiany" czyli USA/Izrael z głównym interesem Izraela.   
2
Zmowa smoleńska
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika 35stan
2 miesiące temu Korekta "Wówczas były wiceszef polskiej SKW (Adam Kowalski - przyp. mój) stwierdzał: "Sądzę, że prawda jest tak porażająca, że nie da się jej dziś wyartykułować".
2
99 MIESIĘCZNICA - KONSEKWENTNIE CZEKAM NA PRAWDĘ
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika 35stan
2 miesiące temu Racja stanu O tym, że operacja z 10.04.2010 roku była operacją z udziałem sojuszników III RP, swiadczą m.inn. słowa D.Tuska wypowiedziane  na spotkaniu z rodzinami Ofiar Katastrofy w dniu 10 listopada 2010 rokuw Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.(…) Wszystkie decyzje jakie w ciągu tych tygodni, miesięcy zapadały, które podejmowała administracja państwowa mi podległa są za moją wiedzą, zgodą, i ja ponoszę za to pełną odpowiedzialność. Nawet jeśli niektóre z tych decyzji, na przykład dotyczące sposobu prowadzenia badania i śledztwa wynikają z procedur, z przepisów albo czasami z braku przepisów, to ja oczywiście także za to biorę odpowiedzialność i ponoszę odpowiedzialność, niezależnie od tego jakie to będzie dalej miało konsekwencje dla mnie i dla innych osób. (…)(…) to ja podejmowałem decyzje i to ja byłem osobą odpowiedzialną za to co jest polską racją stanu w tym postępowaniu… (…). Ja uznałem, że polską racją stanu jest działać tak jak działaliśmy.(…)Wynika z tego wniosek, że rząd D.Tuska realizował interesy "sojuszników", które utożsamiał z racją stanu Polski.Tamte działania resetowe  były wspierane przez UE i NATO, więc D.Tusk uznał, że działania PIS i śp. Prezydenta są dla "sojuszników"  szkodliwe, więc brutalne wyeliminowanie "szkodnikow" z L.Kaczyńsklim na czele, sluży racji stanu Polski w tamtych realiach geopolitycznych.
1
99 MIESIĘCZNICA - KONSEKWENTNIE CZEKAM NA PRAWDĘ
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika 35stan
2 miesiące temu Kto? "I jeszcze jedno - kto był organizatorem całej zbrodniczej akcji?'Na to pytanie można najogólniej odpowiedzieć, że zainteresowani pomyślnym wynikiem negocjacji resetowych pomiędzy USA a Rosją a najbardziej zainteresowanym był Izrael realizujący ten cel poprzez USA.Celem Izraela było wyeliminowanie śmiertelnego dla Izraela zagrożenia wynikającego z prowadzonego przez Iran programu atomowego, którego celem było(i jest) uzyskanie przez Iran broni jądrowej.Na Bliskim Wschodzie sojusznikiem Iranu i Syrii była Rosja, która w 2007 roku zawarła kontrakt na dostawy do Iranu systemów rakietowych S-300 oraz do Syrii myśliwców MIG-31.(...)Rosja anulowała zakaz dostawy do Iranu systemów obrony przeciwrakietowej S-300. Dekret podpisał prezydent Rosji Władimir Putin. Informację o tym podała agencja RIA-Nowosti, powołując się na służby prasowe Kremla.Rosja podpisała wart 800 milionów dolarów kontrakt na dostarczenie Iranowi rosyjskiego systemu S-300 w 2007 roku, bez względu na obiekcje Stanów Zjednoczonych i Izraela. Kontrakt został jednak zerwany w 2010 roku za prezydentury Dmitrija Miedwiediewa. (...)https://www.tvp.info/19638519/#!http://steeljawscribe.com/2007/06/21/iranian-link-to-russias-mig-31-sale-to-syriaTo "zerwanie kontraktu" przez Rosję w 2010 roku, to był wynik dogadania się USA z Rosją w sprawie Irańskiej, za które USA zapłaciły interesem Polski, godząc się na status Polski jako kondominium rosyjsko niemieckie(czyli zmianę porządku pozimnowojennego na korzyść Rosji, kosztem Polski).Fizyczna eliminacja śp. Prezydenta i elity z nim związanej, była konieczna dla realizacji tych porozumień, gdyż śp. Prezydent był przeciwnikiem parcia Rosji na zachód, o czym mówił w Tbilisi w 2008 roku. Wcześnie wyeliminowano z gry PIS, organizując w 2007 roku awanturę z SO i LPR, co doprowadziło do przegranej PIS w przyspieszonych wyborach parlamentarnych. Jak widać, sprawa przyczyn wydarzenia z 10.04.2010 roku jest prawie całkowicie nieznana społeczeństwu, bo ukrywa się rolę w tym wydarzeniu "strategicznych sojuszników" rządu "dobrej zmiany czyli Izraela i USA a także, czego też się nie mówi, "sojuszników" z UE i NATO takich jak Niemcy(pod kierownictwem których działał D.Tusk a Niemcy w zmowie z Rosją Putina) i Francja, czyli kraje tradycyjnie dążące do zbliżenia z Rosją i chęcią usunięcia USA z Europy(w porozumieniach resetowych USA z Rosją, USA zgodziły się zredukować bardzo znacznie swój potencjał militarny w Europie i co wiemy, zrezygnowały z instalacji tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach(nad czym usilnie pracował już w 2008 roku R.Sikorski, spiskując z doradcą Obamy, Ronem Asmusem, za co urządził mu awanturę śp. Prezydent L.Kaczyński).J.Kaczyński ma wiedzę na temat roli USA i Izraela a także Niemiec w zbrodni z 10.04.2010 roku, czemu dawał wyraz w sugestiach zawartych w wielu publicznych wypowiedziach, ale w istniejącej sytuacji geopolitycznej wybrał milczenie, gdyż wyciągnął wnioski i naukę z bezkompromisowego zachowania się Jego Brata, wbrew ówczesnym interesom USA i Izraela i co oczywiste interesom Rosji, Niemiec i Francji czyli interesom wielkim tego świata, którzy w dzisiejszych realiach "wszystko mogą"(w dniu 10.04.2010 roku mogli nawet manipulować czasem lokalnym w Polsce i w Rosji).   
3
99 MIESIĘCZNICA - KONSEKWENTNIE CZEKAM NA PRAWDĘ
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony