Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SeaZbig
10 miesięcy temu Cytuję: Cytuję: "Najgorsze, że wielu ludzi z mojego pokolenia nadal mu wierzy, bo "siedzial w więzieniu". Tak i taka jest prawda, ale trzeba pamiętać, że był rok 1968 (pogrom żydów) i wielu polaków zydowskiego pochodzenia wyjechało do Izraela i w/g mnie chwała za to Gomułce, że to spowodował. I wszystko by było dobrze gdyby NIEMCY i RUSKI nie wymordowali 50% inteligencji POLSKIEJ. Na ruskich czołgach przyjechali nasi wybawiciele, którzy załatwili NAS na 3 dekady. Zaklamali historie, zniszczyli polskość i wszystko co wiąże się z dumą i byciem POLAKIEM.
7
Laicka łagodność III RP; Michnik w klumpach, a Holland ze ...skrzydełkami
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
11 miesięcy temu Szanowny Panie "Satyr" Szanowny Panie "Satyr"Na wstępie muszę napisać, że mam ambiwalentne uczucia jak się odnieść do Pańskiego wpisu, patrząc na Pański nick "Satyr", dlatego też pozwolę sobie na facecje.Ad Rem- pierwsza uwagaCytuję:"- jak na magistra przystało, to chyba nie dopracowałeś metody przekonywania, tudzież naświetlania Twoim "dobrym kolegom", w jakiej rzeczywistości żyją. Brak Twoich trafnych argumentów (porównywań, nawet zaglądając w ich wirtualne portfele) świadczy, że nie posiadasz dostatecznej wiedzy i nie posiadasz wypracowanej metodologii stosowania argumentów, które mogłyby ich przekonać. Tym samym... - tak sądzę - [b]uwłaczasz tytułowi magistra[/b]."Czy konieczne jest wypracowywanie metodologii, kiedy fakty, sytuacja etc. pokazują jaka była rzeczywistość. Nie jestem w stanie pojąć co miał Pan na myśli pisząc te słowa - nawet zaglądając w ich wirtualne portfele.[b]Druga uwaga[/b]Nie jest tak łatwo zrezygnować z wieloletnich przyjażni, które miały w sobie zaufanie i powierzenie swojego życia drugiej osobie (alpinizm) i to miałem na myśli pisząc, źe nie chce stracić dobrych kolegów (przyjaciół) np. Krzysztof Łoziński, dawniej, nietuzinkowy człowiek, zawsze buntownik, a aktualnie...Najbardziej zaskoczył mnie Pan wpisem "Może dlatego, że postawią Ci piwo, albo drinka?" To Pana dyskredytuje jako magistra i przy okazji nie jesteśmy na ty.Pozdrawiam,Zbigniew Nowiński "SeaZbig"
1
MOJE PRZEMYŚLENIA na 68 urodziny
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
1 rok temu Moja małżonka, którą cenię za Moja małżonka, którą cenię za jej praktyczne podejście do życia stwierdziła, że gazeta wyborcza najlepiej się nadaje do wycierania przy myciu okien (chłonny papier) który "każdą brudną wodę zbierze" - Panta rhei.
6
PIER***Ę: "GW" NIE CZYTAM!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
1 rok temu Pani Katarzyno,przepraszam, Pani Katarzyno,przepraszam, ale proszę mi wyjaśnić co lub kto jest Katgal, ma Pani chyba za bardzo dużo skojarzeń, zapraszam na priv, żebyśmy wyjasnili sobie nieporozumienia w naszych wpisach, ponieważ nie chcę zaśmiecać portalu naszą indywidualną dyskusją.
-1
Bóg jest jeden w swej nieograniczonej doskonałości.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika SeaZbig
1 rok temu P. Katarzyno P. KatarzynoCzemu Pani zauważyła u mnie ideologię masońską, proszę zaznajomić się z problematyką i  nie pisać bzdur i czytać ze zrozumieniem co napisałem. Chciałem rzucić spojrzenie na problematykę spojrzenia na Boga.. Jestem chrześcijaninem i 1 przykazanie mówi "Nie Bedziesz  Miec Cudzych Bogow Przede mna" . Reasumujac: na swiecie jest prawie 7 miliardow ludzi, kazda nacja wierzy w jakiegos boga i tak ma byc., poniewaz z tym sie wiaze kultura etc. ALE BOG JEST JEDEN!!! I biada nam, jezeli populacja ludzka tego nie zauwazy."Nie karmy go, bo i tak go nie przekonasz, on tu pisze, by nas przekonać, takie ma zadanie." Pani Kasiu, proszę się zastanowić nad swoim wpisem, przykro mi jest, że Pani tak uważa, ale dziekuje za wpis, każdy czyta i wyciąga wnioski. 
0
Bóg jest jeden w swej nieograniczonej doskonałości.
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika SeaZbig
3 lata temu Dziękuje serdecznie za Dziękuje serdecznie za odpowiedź i zainteresowanie tematem. Powtarzam pytanie, (które mnie "prześladuje) "czy faktycznie już nadszedł moment, który może doprowadzić do przewrotu i poprowadzi nasz kraj w odpowiednim kierunku?"
5
Komorowski, Duda, Kukiz
Obrazek użytkownika markowa
Obrazek użytkownika SeaZbig
3 lata temu Państwo Polskie przyjeło Państwo Polskie przyjeło chrzescijaństwo 1048 lat temu. Było jest i istnieje i bedzie istnieć na przekor wszystkim. Rosnie nowe pokolenie, które w dobie internetu interesuje sie historią, czyta niezalezne publikacje i przestaje dac sie oglupiac i chwala im za to (szczegolnie ludziom, ktorzy udostepniaja PRAWDE). Nie wszyscy dali sie oglupic przez 64 lata, sa jeszcze ludzie, ktorzy potrafia przekazac wartosci mlodemu pokoleniu. Kula juz sie toczy i badzmy optymistami :). Pozdrawiam Wszystkich niezaleznych, SeaZbig
2
No to istnieje państwo polskie czy nie?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
5 lat temu Piszesz i co z tego wynika Wilku, patrzysz z innej perweksytywy Wpadnij do domu, popatrtak obcesowo. Pisze tak dlatego, ze Ci zazdroszzce tej swobody. Jestem na emeryturze, cudowmie wspominwm mo9ją przygdę "zeglowanie", z małżonkś pre kanały (ELBLAG)
0
Gajowy dobrze kombinuje!
Obrazek użytkownika all10101
Obrazek użytkownika SeaZbig
6 lat temu Re: Re: Wilk wraz z Putinem "zawlaszcza" Polskę Oj! Wilku jak się bardzo mylisz, przeplecieć swoje "zjadliwe" wpisy, krotochwiliami. Przykład: Jesteśmy statkiem "Sniadecki" w port Guayaquil (Equador), obok nas stoi statek rosyjski na, który ładuja banany. Załodze z ruskiego statku nie wolno było wyjść do portu(w odróznieniu od naszych jednostek). W kazdym porcie są "panny". Ponieważ, wiedzielismy o tym, postanowilismy ulżyć ciężkiej doli majtka ruskiego. Udało się nam przeprowadzić jednego z załogi na nasz statek. Aha!, żeby było jasne, przypływający statek jest natychmiast oblegany przez krajowców, rzucają linki panny wchodzą na pokład, kapitan nie reaguje, gdyż wie, że marynarze są wyposzczeni(miesiąc przelotu, pisze o roku 1972). Załatwiliśmy, "panna" zamkneła sie z ruskiem w kajucie. Mija 15 min, 20 jakis rumor, coraz glosniej. Zaczelismy sie niepokoić co się dzieje. Prośba do ochmistrza, żeby otworzył drzwi swoim kluczem. Otwiera, wypada "panna" z okrzykiem Tomese de mi! Zabierzcie go ode mnie. Coz wiecej pisac, dla jednych smieszne, dla drugich nie. Ale o takie wtrety mi chodzi. Pewna doza humoru i ...
0
Ruch Poparcia Putina
Obrazek użytkownika jacool78
Obrazek użytkownika SeaZbig
6 lat temu Wilk wraz z Putinem "zawlaszcza" Polskę Pływałem przez 15 lat na statkach oceanicznych w PLO, uwielbiam Twoje "pióro" i może nakłonię Cię Wilku o wpisach Twoich przygód nie tylko o "Carze Rosyji" etc, pofolgujesz sobie w innych tematach, które będą zrozumiałe i pasjonujące dla młodych wilków. Uwielbiam Twoje wpisy i uwierz mi, że będą one wspaniałą pożywką dla wilczków :)
0
Ruch Poparcia Putina
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony