Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SeaZbig
1 tydzień temu P. Katarzyno P. KatarzynoCzemu Pani zauważyła u mnie ideologię masońską, proszę zaznajomić się z problematyką i  nie pisać bzdur i czytać ze zrozumieniem co napisałem. Chciałem rzucić spojrzenie na problematykę spojrzenia na Boga.. Jestem chrześcijaninem i 1 przykazanie mówi "Nie Bedziesz  Miec Cudzych Bogow Przede mna" . Reasumujac: na swiecie jest prawie 7 miliardow ludzi, kazda nacja wierzy w jakiegos boga i tak ma byc., poniewaz z tym sie wiaze kultura etc. ALE BOG JEST JEDEN!!! I biada nam, jezeli populacja ludzka tego nie zauwazy."Nie karmy go, bo i tak go nie przekonasz, on tu pisze, by nas przekonać, takie ma zadanie." Pani Kasiu, proszę się zastanowić nad swoim wpisem, przykro mi jest, że Pani tak uważa, ale dziekuje za wpis, każdy czyta i wyciąga wnioski. 
1
Bóg jest jeden w swej nieograniczonej doskonałości.
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika SeaZbig
2 lata temu Dziękuje serdecznie za Dziękuje serdecznie za odpowiedź i zainteresowanie tematem. Powtarzam pytanie, (które mnie "prześladuje) "czy faktycznie już nadszedł moment, który może doprowadzić do przewrotu i poprowadzi nasz kraj w odpowiednim kierunku?"
5
Komorowski, Duda, Kukiz
Obrazek użytkownika markowa
Obrazek użytkownika SeaZbig
2 lata temu Państwo Polskie przyjeło Państwo Polskie przyjeło chrzescijaństwo 1048 lat temu. Było jest i istnieje i bedzie istnieć na przekor wszystkim. Rosnie nowe pokolenie, które w dobie internetu interesuje sie historią, czyta niezalezne publikacje i przestaje dac sie oglupiac i chwala im za to (szczegolnie ludziom, ktorzy udostepniaja PRAWDE). Nie wszyscy dali sie oglupic przez 64 lata, sa jeszcze ludzie, ktorzy potrafia przekazac wartosci mlodemu pokoleniu. Kula juz sie toczy i badzmy optymistami :). Pozdrawiam Wszystkich niezaleznych, SeaZbig
2
No to istnieje państwo polskie czy nie?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
4 lata temu Piszesz i co z tego wynika Wilku, patrzysz z innej perweksytywy Wpadnij do domu, popatrtak obcesowo. Pisze tak dlatego, ze Ci zazdroszzce tej swobody. Jestem na emeryturze, cudowmie wspominwm mo9ją przygdę "zeglowanie", z małżonkś pre kanały (ELBLAG)
0
Gajowy dobrze kombinuje!
Obrazek użytkownika all10101
Obrazek użytkownika SeaZbig
4 lata temu Re: Re: Wilk wraz z Putinem "zawlaszcza" Polskę Oj! Wilku jak się bardzo mylisz, przeplecieć swoje "zjadliwe" wpisy, krotochwiliami. Przykład: Jesteśmy statkiem "Sniadecki" w port Guayaquil (Equador), obok nas stoi statek rosyjski na, który ładuja banany. Załodze z ruskiego statku nie wolno było wyjść do portu(w odróznieniu od naszych jednostek). W kazdym porcie są "panny". Ponieważ, wiedzielismy o tym, postanowilismy ulżyć ciężkiej doli majtka ruskiego. Udało się nam przeprowadzić jednego z załogi na nasz statek. Aha!, żeby było jasne, przypływający statek jest natychmiast oblegany przez krajowców, rzucają linki panny wchodzą na pokład, kapitan nie reaguje, gdyż wie, że marynarze są wyposzczeni(miesiąc przelotu, pisze o roku 1972). Załatwiliśmy, "panna" zamkneła sie z ruskiem w kajucie. Mija 15 min, 20 jakis rumor, coraz glosniej. Zaczelismy sie niepokoić co się dzieje. Prośba do ochmistrza, żeby otworzył drzwi swoim kluczem. Otwiera, wypada "panna" z okrzykiem Tomese de mi! Zabierzcie go ode mnie. Coz wiecej pisac, dla jednych smieszne, dla drugich nie. Ale o takie wtrety mi chodzi. Pewna doza humoru i ...
0
Ruch Poparcia Putina
Obrazek użytkownika jacool78
Obrazek użytkownika SeaZbig
4 lata temu Wilk wraz z Putinem "zawlaszcza" Polskę Pływałem przez 15 lat na statkach oceanicznych w PLO, uwielbiam Twoje "pióro" i może nakłonię Cię Wilku o wpisach Twoich przygód nie tylko o "Carze Rosyji" etc, pofolgujesz sobie w innych tematach, które będą zrozumiałe i pasjonujące dla młodych wilków. Uwielbiam Twoje wpisy i uwierz mi, że będą one wspaniałą pożywką dla wilczków :)
0
Ruch Poparcia Putina
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
4 lata temu Dziękuję Witaj Jacku! Bardzo Ci dziękuję za komentarz do mojego wpisu. Zauważ, że jesteś jeden,(ktory odpowiedzial)ludzie się zatracili i komentują add rem sytuację lub idą w historię, a tu trzeba walić dosłownie. Nie polemizować, młodzi tego nie znjają odcięci od prawdy. Nie znamy się, dlatego muszę sie przedstawić. Mam 63 lata mgr inż. elektronik, absolwent AGH. Jezeli interesuje Cie nawiazanie znajomoci to zapraszam :) Zycze Ci wszystkiego najlepszego P.S. Nienawidze sztampowego pozdrawiam :)
0
Rzad, poslowie, senat
Obrazek użytkownika mona
Obrazek użytkownika SeaZbig
6 lat temu Fajne Ale, wiesz co, nie pisz co jest wszystkim wiadome. Najbardziej istotne w tej chwili jest dotarcie do lemingow.
0
10.04.2010 - Piloci Jak 40 – majstersztyk pilotażu lub.... ????
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SeaZbig
6 lat temu Dosyc--nawet tu? Ja nie wyrazam. wyrażam zegację blogawyrażam zgodę na agregację bloga wyrażam zgodę na wykorzystywanie treści mojego bloga na zewnątrz serwisu niepoprawni.pl Akceptuję regulamin wyrażam zgodę na wykorzystywanie treści mojego bloga na zewnątrz serwisu niepoprawni.pl Akwyrażam zgodę na agregację bloga wyrażam zgodę na wykorzystywanie treści mojego bloga na zewnątrz serwisu niepoprawni.pl Akceptuję regulamin ceptuję regula Co k..wa jes? Przeczytalem reguminb (zaskoczylo mnie, ze tu sa jakies reguloaminy), zegnam NP. Ja nie potrzebuje regulaminow.
0
Nie chwyciło czyli "ciemny lud nie kupuje"
Obrazek użytkownika germario
Obrazek użytkownika SeaZbig
6 lat temu pitak Prosiłem, czytać ze zrozumieniem:)
0
Nie chwyciło czyli "ciemny lud nie kupuje"
Obrazek użytkownika christophorosscholastikos

Strony