Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Nathanel
7 miesięcy temu no cóż Wielokrotnie mówiłem że oceniać wpisy powinni mieć prawo tylko inni autorzy prowadzący bloga na portalu i to pod warunkiem że ocenie towarzyszy komentarz z uzasadnieniem albo lepiej nazwijmy to recenzją.Komentatorzy powinni mieć wyłącznie prawo do napisania swojej opinii, wniosku, sugestii lub wlasnego punktu widzenia na sprawę.Po drugie. Polska kultura wymaga aby gospodarz nie pozwalał obrażać swoich gości a właściciel portalu jest właśnie gospodarzem a blogerzy i komentatorzy gośćmi. Zezwalanie na obrażanie gości pod pozorem jakichś praw  mnie akurat dziwi.Prowadzi to do tego że będą odchodzić z portalu ludzie tacy jak ja a pozostanie chamstwo.Ja już miałem nie pisać ale wróciłem na skutek sugestii jednego z szanowanych Niepoprawnych, który informował mnie że problem został rozwiązany Okazuje się że jednak wszystko wróciło do stanu pierwotnego.Więc dopóki sytuacja nie wróci do normalności ja obrażąć się tu nie pozwolę.  Niech będzie jak w tytule.
9
Zostańcie sobie ze swoją psychopatką
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Racja. Pan Radziwiłł został osamotniony na pustyni i to nie w oazie. Mam o tym informacje nie pierwszej reki ministra ale z drugiej (jego przyjaciela). Pan Radziwiłł wie dobrze co należy robić ale był jak ten przysłowiowy mer miasta który nie przywitał Napoleona salwą dział armatnich. Zapytany dlaczego odpowiedział że jest tysiąc tego powodów. Proszę je wymienić rzekł Napoleon. Na to mer - po pierwsze nie mamy armat. Proszę dalej nie mówić stwierdził Napoleon.Minister Radziwiłł był jak ten mer.Został złożony jako żertwa ofiarna na ołtarzu opozycji.
8
Prezydent Duda wystawia się na licytację u Owsiaka.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu A aborcja jest zgodna z naturą? Moim zdaniem każda aborcja "na życzenie" powinna być warunkowana także zgodą na sterylizację.Na sprężynkach i sterylizacji się nie znam ale mogę Cię zapewnić że na ludziach znam się zupełnie nie źle.Kiedyś już prowadziłem dyskusję na ten temat ze znaną blogerką ( z innego portalu). Nawet rozmawialiśmy na ten temat przez telefon dlatego rozumiem te osoby którym się moje poglądy nie podobają. Obiecałem jej że nie będę na forach prowadził dyskusji o aborcji ale nie obiecałem że nie będę moich ocen publikował. I niech tak zostanie.
4
Głosowanie o aborcji w Sejmie ujawnia chorobę wściekłych krów
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu pies by nie lizał bo by się nim brzydził
1
Führer SPD Schultz znowu żąda korytarza do Polski, jak Adolf....
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Ja nie mówię że to atak na USA ale uważam że to eksperyment prowadzony pod kontrolą na własnym organizmie. Tak robiło wielu odkrywców.Potem można to zastosować na dowolnym "pacjencie".PS. Nie muszą to być technologie pochodzenia ziemskiego. Ostatnio amerykanie pośednio potwierdzli swoje kontakty z UFO
2
"Bomb Cyklone" burza śnieżna w USA - czy mamy do czynienia z wojną meteorologiczną.
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Niekoniecznie Wystarczy wykonać to w odpowiednim miejscu i czasie i spowodowac przesuniecie olbrzymich mas powietrza w odpowiednim kierunku.Ten eksperyment właśnie wykonano i dlatego nazwano go Bombą Cyklonową. Ta nazwa to nie przypadek ale ostrzeżenie dla swiata. Zresztą popatrzcie gdzie siega rykoszet - Europa i Chiny juz tego doświadczają
0
"Bomb Cyklone" burza śnieżna w USA - czy mamy do czynienia z wojną meteorologiczną.
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Com napisał, napisałem Polski ZUS nie płacił za mnie ani grosza bo mam tamtejsze ubezpieczenie. Z USA i Polski opisałem swoje wlasne doświadczenia i to z ostatnich lat. W Polsce wiele się zmieniło na lepsze ale jest jeszcze więcej do zrobienia. Nie opisałem  wszystkiego chocby tego że pozostawiono na korytarzu otwartą szafke z lekami o działniu narkotycznym bez żadnego nadzoru i zabezpieczenia i nie specjalnie sie panie pielegniarki zmartwiły gdy im o tym powiedziałem. Nawet się zdziwiły a ja powinienem wyjąc wszystko i wynieść prosto na policję ( w szpitalu byłem w odwiedzinach).Niektórym ludziom zostały w genach nawyki z PRL-u.Zresztą każdy dobrze wie jak jest. Jak slyszę że lekarze żadają podwyzek a są wśród nich tacy od których po klilku dniach pobytu nie mozna się dowiedzieć jak była diagnoza przyczyny udaru mózgu ( pani doktor nir miała czasu na takie rozmowy) a dopiero na prywatnej wizycie w warszawie można było się dowiedzieć szczegółów i uzyskać wskazania doleczenia.Ostatnio spedziłem pół dnia na SOR i też skończyło się na standardowej interwencji z laptopa bez diagnozy. nawet, jak powiedział lekarz rodzinny nie wykonano niezbednych badań krwi nie mówiąc o badaniu MRI ( które wlaśnie zamówiłem prywatnie).Ale już się przyzwyczaiłem i od razu proszę o takie skierowania na badania abym nie czekał pół roku. Płace i mam co potrzeba niemal natychmiast czyli tak jak powinno być w/g konstytucji.
4
Lekarze mają rację. Nie ma przymusu pracy ponad siły. W prywatnych przychodniach też
Obrazek użytkownika mary
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Prawo do posiadania broni mają wszyscy. Przepisy powinny tylko określać kogo się pozbawia tego prawa czyli przestępców i osoby niezrównoważone psychicznie.Nie powinno być "pozwoleń na broń" ale wykaz osób ( tak jak istnieje wykaz pedofilów) którym żaden sprzedawca nie może broni sprzedać.Powinien tez być odpowiedni okres od złożenia zamówienia do dnia jej odebrania aby uniknąć tego że ktoś w afekcie kto chciałby się na kimś zemścić wszedłby do sklepu i wyszedł z bronia gotową do strzału.
6
Umiejętność posługiwania się bronią palną. Kto powinien potrafić?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Skoro żyłaś w USA to wiesz że bywa tak i tak. Zależy gdzie się ulokujesz. Jesli trafisz w środowisko afrykańsko- latynoskie no to tam jest "meksyk". Jeśli trafisz w jak ja to nazywałem w rejon "getta polonijnego" to jest lepiej ale nie beznadziejnie.Korzystałem z dwóch polskich lekarek rodzinnych. w pierwszym miejscu było jak w Polsce układy i ukladziki, znajomi przyjmowani poza kolejką. Potem jedna z pań która nie mogła tego znieść otworzyła własną poradnię w której już było normalnie i to ona została przez pacjentów uznana za jedna z najlepszych w stanie New Jersey. U specjalistów  wizyta umawiana była ma określoną godzinę i nigdy nie czekałem dłużej niż 15 -20 minut . I o dziwo e Polsce też już tak jest w poradniach prywatnych.PS.jeśli idzie o realizację recept w USA to nie wystarcza mieć uprawnienia ale lekarz musi być zapisany w systemie elektronicznym.Wówczas nawet wystarczy telefon lekarza do apteki lub aptekarza do lekarza aby w ciągu półgodziny lek otrzymać.Leki stosowane długoterminowo moga być dostarczane wprost do domu pacjenta i wówczas nawet kosztują taniej.
5
Lekarze mają rację. Nie ma przymusu pracy ponad siły. W prywatnych przychodniach też
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
11 miesięcy temu Nie ma powodu zwracaćuwagi na to co mówi polityczna szuja Facet który spowodował wypadek samochodowy a winę zwalił na jadącą z nim  kobietę. Facet bez moralności i bez pogladów który jednego dnia jest komuchem a drugiego podaje się za patriotę przy czym jedno wklucza drugie.Takie osobniki należy traktować jak morowe powietrze a nie nobilitować ich brednie i oszczerstwa.PS. Swoją drogą potrzebna jest też dekomunizacja hierarchów kościelnych i skierowanie do klasztorów tych co sieja w polskim Kościele zamęt i zajmują się globalizmem ( bezmyślnie powielanym za Franciszkiem) zamiast szerzeniem wiary
6
Kiedy argumentem staje się chamstwo...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony