Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Nathanel
5 dni temu Nie ma ludzi nieomylnych i jest powiedzenie o zagłaskiwaniu na śmierć. A Kaczyński popełnia jednak błędy - weźmy przykład Ziobry- która decyzja  w sprawie tego pana była właściwa to o wyrzuceniu go z PiS czy ta o powrocie do współpracy.A wystrzegać się to trzeba nie otwartych krytyków (vide Ziobro) ale lizusów którzy np mówią:" Wszyscy żałujemy, że Kaczyński nie został premierem" wiedząc że byłoby to zabójcze i dla Kaczyńskiego i dla PiS i dla Polski.
10
Bo myśli moje nie są myślami waszymi...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Cenzurując osiągną skutek odwrotny od zamierzonego Teraz to wideo obejrż miliony ludzi na całym świecie. I dobrze im tak. Wisiałoby sobie gdzieś ale teraz piszą o tym światowe agencjie. Ja wiem o tym z Breitbart USA gdzie ta wiadomość jest na czołówce i określona jako szokująca.
3
Wideo opublikowane przez polskie MSW ocenzurowane i aresztowane przez YouTube
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Dla uproszczenia sytauacji Olsztynek nazywał się Hohenstein, czy nie byłoby lepiej dla tej pani z portretu by w obecnej sytuacji nazwała się po prostu Rozalia Tuńczyk - Olsztynecka.  Brzmi swojsko.
5
Niemcy w Szczecinie,100 mld Kohla i szubienica Erwina Thun und Hohenstein.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Trzej królowie przyniesli prezenty. To fakt. Ale czy ktoś pamięta ich symboliczne znaczenie.PS.Prezent raz w roku to przyjemność czy upokorzenie? Czy to nie jest tak jak dać głodnemu jeść raz w roku z okazji dnia dobroczynności i zapomnieć o nim przez resztę roku. Warto też pomyśleć i tak.Wiem. Prowokuję. prowokuję do myślenia.
2
Dlaczego nie dawać prezentów na Boże Narodzenie
Obrazek użytkownika mary
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Dlatego ja nie polecam ani nie zabraniam Zachecam jednak do przemyslenia. Podobnie jest z weselami. Kosztuje te dwa tyle że gdyby przeznaczyć te pieniądze na mieszkanie dla młodych lub wyprawke dla ich przyszłych dzieci pozytek byłby wiekszy.A tak: sala, hotel, stroje, limuzyny, fotgraf,  video i cala pozostała otoczka kosztują krocie.Wiem, bo wkrótce wesele wnuczki ale się nie odywam w tych sprawach bo i tak nikt głosu rozsądku i wezwań do umiaru nie posłucha. A prezenty?
1
Dlaczego nie dawać prezentów na Boże Narodzenie
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Brawo! Elig nie chodziło o wyjasnienie prawdy ( w tej materii nieistotnej) ale destrukcję POLSKIEJ wreszcie telewizji i pozbawienie obecnej władzy środka masowego przekazu. O delegelitymatyzacje TVP. To czytelne bo to nie jej pierwsza maskowana próba
2
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Powtarzanie niesprawdzonych informacji jest oczernianiem i niegodziwością. Należało zapytać TVP czy aby nie było to zwykłe przejęzyczenie albo też tyczyło szczególnej formy usługi. Zresztą porównywanie Polregio z wieloskładową, finansowana z budżetów krajow związkowych i to w 70%  a tylko w 29 % z biletów DB Regio to dopiero manipulacja.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu W mediach widać wyraźną tendencję deprecjonowania dobrej zmiany, oszczerstw, dezinformacji i zawłaszczania pojęć, przeinaczania historii. Obszczymurki które w czasach PRL mówiły na "gówno" - papu usiłują pouczać nas o tamtych czasach. Do tego grona dolączyła emerytka Elig.
4
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu Elig przyłapana na manipulacji. Powielając anty rządową propagandeElig powołuje się na jakiegoś politruka z S24 który zarzuca TVP klamstwo. Zarzut ten jest niczym nie uzasadniony tak jak łagarstwa PO o łamaniu Konstytucji przez PiS. Odbywa się to na zasadzie - nie bo nie.Elig stosuje metodę oczerniania Gazety WyborczejEli za oszczerca podaje że TVP kłamie a żadne nich z nich nie podaje o jaką konkretnie infromację idzie. Zresztą mówi o informacji z 22 listopada 2017 r. a usiłuje tą informacje podważać danymi z 2016 r. nie dokumentując jakiego okresu i jakich usług te dane dotyczą i czy są w ogóle porównywalne.To jesli nie podłość to z pewnością nieuczciwość aby tylko nabluzgać jak totalni klamcy z opozycji.Aby uniknąć takiego scenariusza trzeba szczególnie pilnie dbać o dziennikarską rzetelność- twierdzi Elig i sama jakby zapomniała przyjąć tą zasadę do siebie.Propaganda z czasów Gierka zarzuca Elig TVP a sama oczernia TVP jak propagandziści Gierka .
5
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
2 tygodnie temu Tow zasadzie dotyczy każdej przeceny wysokość przeceny wskazujew jakim stopniu okradziono tych co kupili ten towar przed przeceną.
3
Black Friday. What the hell is that? Kapitalistyczny socjalizm! Ot co!
Obrazek użytkownika marekpolo

Strony