Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zwykły polak
6 godzin temu Hipokryzja prawników jest porażająca - dotyczy to wszystkich - opcji politycznych. Ci ludzie są skażeni jakimś nieznanym ludzkości syfilisem lub inną nieznaną zarazą. Tu podaję gratis rozwązanie prawne: jak pozbyć się korupcji lub ją w znacznym stopniu ograniczyć ? - przypominam że jest to czyn świadomy i z rozmyłem a często planowany z premedytacją. Nie trzeba nawet bardzo podnosić wysokość kar za łapówkarstwo (w przypadku urzędników państwowych może przydało by sie)- ale wprowadzić brak przedawnienia za to wyjątkowo szkodliwe dla społeczeństwa przestępstwo ! Rozwijając temat dalej, jeżeli taki sędzia czy ktokolwiek inny weźmie łapówkę to będzie ścigany do końca życia i "miecz domoklesa" będzie wisiał nad nim do ostanich jego dni. Sama perspektywa takiej męki na całe życie wielu powstrzyma od korupcji. Bywa tak że po latach łapówko-dawca i łapówko-biorca wchodzą w konflikt i sprawa by ujrzała światło dzienne ale przedawnienie które zdaje sie platforma skróciła do pięciu lat powoduje że nikt nawet nie próbuje z tym realnie walczyć. To wszystko to pozoranctwo. Oczywiście nikt tego nie wprowadzi bo to najmocniej uderzy w tych wykolejeńców w togach i tak "będziemy jeszcze gonić króliczka aby go czasem nie złapać" - jeszcze dziesiątki lat. Ciekawie wyglądało by głosowanie w Sejmie nad takim projektem ustawy - kto za a kto przeciw :) Już sobie wyobrażam te kwaśne miny i konsternacje posłów i innych ludzi odpowiedzilnych za gospodarkę i "opiekunów" mienia państwowego. Przecież on nie po to kradnie żeby potem oddawać na stare lata albo co gorzej jego dzieci czy wnuki bo przeciez to dla nich to robi i nie chciałby aby go przekleli jak komornik im to wszystko zabierze i każe jeszcze dopłacić. Ja za samą inicjatywę i podjęcie debaty publicznej przyznał bym takiemu Posłowi najwyższe odznaczenie państwowe i dołożył bym order za odwagę. Czasem patrzę na legislatorów prawnych z politowaniem bo oprócz swojego wysokiego "IQ" (wedle tabeli szympansów) i "ego" nie wiadomo którego, niewiele mądrych pomysłów rodzi sie w ich głowach. Im wystaczy że są kastą "nadzwyczajną" i to ich najmocniej kręci. W innym wątku napiszę jak zminimalizować tą lawinę potrąceń pieszych na pasach bez żadnych dodatkowych kosztów. PS_ przestępcy i łapókarze mogą dawać "minus" w ocenie komentarza i jest to dla mnie oczywiste i zrozumiałe.
0
Po co przekręcono Emilię S. i jakie będą tego skutki?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 dzień temu "Efekt motyla" powala na łopatki wszystke teorie i analizy - największych i najmądrzejszych głów tego świata i trudno się z tym nie zgodzić. Wszystko nijako ma swoją przyczynę i skutek ale wynik ostateczny może prowadzić do skrajnie różnych rozwiazań przy identycznych warunkach na starcie. Nie dotyczy to niby nauk ścisłych ale spątanie kwantowe niejednemu kojarzy się bardzej z duchami niż prawami fizyki Newtona-głównym filarem tych nauk i praw. Nie wiadomo czy ewolucja zjawisk społecznych jest wynikiem postępu człowieka czy tylko opisem bieżącym i wstecznym tych zjawisk. To tak jak w podróży nie możemy przewidzieć co się wydarzy choć jakiś plan czy cel tej podróży mamy w głowie czy zgodnie z duchem czasów - w smartfonie:) Te wszystkie mądre ksiegi to nie opisy rzeczywistości tylko podjęte próby bardziej lub mniej trafne. Wielu uczonych powiada że jak przeczytamy wszystkie mądre ksiegi to dopiero zrozumiemy jak jesteśmy głupi bo w zwyłym, szarym życiu nie sposób tego dostrzec i dlatego mamy tak wielu pogodnych i optymistycznych ludzi koło siebie. Proszę nie przesadzać z tą "złożonością algorytmów" bo każda kobita potrafi ręcznie wytłumaczyć swemu chłopowi żeby za późno nie wracał na cyku do domu. I proszę nie wzorować się na opracowaniach komunistów bo oni wszystko z zasady stawiają "na głowie" i wytwarzają takie problemy których ludzkość wcześniej nie znała i by nie poznała gdyby oni nie zaistnieli (np. permanentny brak papieru toaletowego w Polsce w słusznie minionych latach socjalizmu- dobrze że nie zdążyli wpowadzić komuniżmu bo byśmy chyba tego nie przeżyli ;) Może nie wszyscy wiedzą ale to komunista i zgrywus Bernard Schow wymyślił komory gazowe. Żeby tylko tym komunistycznym lumpom zamiast myśleć nad utopijnymi ideologiami - pracować się chciało a nie z naganem w ręku dysrybuować cudze, ciężko wypracowane dobra.
-2
Bez teorii Haidta, kury wam szczać prowadzać, a nie komentować
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Tak to prawda - te wybory śmiało można porównać - - do rangi bitwy z bolszewikami w 1920 roku tylko wtedy Żydów J.Piłsudski internował aby Polakom nie strzelali w plecy na polu walki. Niestety, dziś są na wolności i mają media propagandowe do masowego rażenia (toi toi tube , pejs-zbok i inne żydo-faszystowskie) Gdyby nie nasza wygrana w 2015 roku, Polski już by nie było nawet teoretycznie jak to powiedział jeden z gangu "garbatych nosów", nijaki B.Sienkiewcz (ciekawe który politruk z KGB przydzieł mu to nazwisko ?)
1
Straszna drożyzna i strzelają do kaczek! Co oni jeszcze wymyślą?
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Dziękuję za rzeczowo opisany temat-patriotyzm - i mogę się tylko za pozwoleniem autora pod nim podpisać. Komu tak bardzo przeszkadzamy ? - gdzie jest źródło tego szczucia Polaków na siebie ? - gdzie jest źródło tych intryg i prowokacji ? - na jaki grunt osobowo to trafia w Polsce aby uderzyć już w nas bezpośrednio bo widzimy że większość ataków jest od środka. Dobrze by było odpowiedzieć na te pytania bo to daje szansę na rozwiązanie problemu lub chociaż na złagodzenie tych ataków. Zająłem przed laty dobre miejsce w Polsce w grze w szachy i analiza problemu i jego rozwiązanie dzieje sie u mnie jak by automatycznie. Komuniści a właściwie gang złodziei w drogich garniturach bo tak należy ich postrzegać,- to kliniczne lumpy, nieroby i pasożyty - tylko nie wiem do końca czy z wyboru czy genetyczni. Zmienianie znaczenia słów wypowiadanych przez nich to norma i przez to celowe wprowadzanie zamieszania . Znany Urząd Bezpieczeństwa (czyjego ?) - był najbardziej niebezpieczną instytucją w Polsce. Dalej dajmy na to taka Barbara Nowacka to doktorek Mengele w spódnicy która z uśmiechem na gębie potwora zabijanie nienarodzonych dzieci nazywa pokrętnym hasłem - "Ratujmy kobiety" ! - to takie ich hasła które jaskrawo pokazują jak komuniści mają zorane szare komórki i jak naprawdę są niebezpieczni dla otoczenia. Wszystko zniszczą, zabiją, rozwalą i podporządkowywują każdego aby osiągnać swój cel, czyli dążenie do ich dwóch bożków - władza i pieniądze. Dobrze jest rozpoznać prawdziwe intencje wroga bo to daje możliwość pokonania go i zapanowania nad nim. Są to też jedyne cele w życiu Żydów dlatego tak chętnie współpracują z komunistami i rozumieją sie wzajemnie dorzucając walkę z Kościołem Katolickim którego wprost nienawidzą (jak znajdę link to może wrzucę jak żydowski rabin ubliża J.P.II). Nie wykluczone że komuniści mają jakieś schizofrniczne odchylenia od normy lub są pozbawieni genetycznie ludzkich wyższych uczuć bo i taką opcję należało by rozważyć po tym jak całe swe podłe życie atakują Kościół Katolicki z zabijaniem księży włącznie a na chwilę przed śmiercią u kresu życia proszą o ostanią spowiedź i ostatnie namaszczenie a potem ze swoim trupem pchają się na cmentarze katolickie (patrz. bierut, kiszczak, jaruzelski i wielu innych) - zamiast wejść do szklanej gablotki jak ich guru lenin lub chociaż do urny z prochami i na półeczkę do domciu bo przecież oni są jak sami deklarują - niewierzący ! PS-dodam tylko że sowiecki pasożyt i ludobójca który okupował Polskę od 1945 roku przez ponad 45 lat, celowo z premedytacją i planowo rozbijał jedność Polaków i ogromy procent dzisiejszych kłótni i nieporozumień to skutek wieloletniego szczucia Polaków na siebie. Sowiecki pasozyt (bo tylko do pasożytowania wpowadził ten swój socjalizm) - premiował zdradę talonikami na samochody, mieszkaniami oraz dzieci zdrajców wysyłali na wyższe uczelnie w tym i prawnicze aby w przyszłości to oni wiedli prym w kraju.
4
Meandry patriotyzmu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
4 dni temu Jak bardzo niebezpieczni są dla Polski komuniści - - i żydo-bolszewiki których reprezentatem w Warszawie jest R.Trzaskowski pokazuje przykład z jaką lekkością trwoni publiczny grosz (zmarnował 1 milion złotych) - na bzdety nikomu niepotrzebne - czyli "Strefa relaksu", - ławeczki w centrum stolicy przy bardzo ruchliwej arterii gdzie właściwie oddycha się spalinami a nie jest wstanie pomóc samotnym matkom którym chce zabrać dach nad głową. Tu link: http://telewizjarepublika.pl/wladze-warszawy-wciaznie-pomogly-zamieszkujacym-w-domu-samotnej-matki-quotto-sa-tak-oczywiste-sprawyquot,83881.html W wojnę ten bandyta z całą pewnością zasługiwał by na rozstrzelanie za upadlanie polskich kobiet a teraz ten żydo-bolszewicki zbój wprost pluje Polakom w twarz i nie ponosi za to żadnych konsekwencji . Przypominam że ten zachłanny, bolszewicki łapciuch dał żebrzącej kobiecie 20 gr. czym jeszcze bardziej ją upokorzył bez mrugnięcia okiem.
2
Tęczowy terror trwa !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
4 dni temu Idź człowieku w swoją stronę a ja w swoją - - jak byś mógł się oddalić to był bym wdzięczny. Nie komentuj moich wpisów a ja twoich.
1
Straszna drożyzna i strzelają do kaczek! Co oni jeszcze wymyślą?
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika zwykły polak
4 dni temu Gdyby zwykli ludzie zdobyli się na fizyczną eliminację - - (piszę tu tylko teoretycznie) - tej garstki- sztabu komunistów nie dochodziło by potem do takiego ludobójstwa jakiego dokonała sowiecka Rosja. Wystarczyło wyelimonować Lenina i garstkę (kilkunastu) - zbrodniczych wariatów koło niego a wdzięczność ludzkości nie miała by końca. Niestety,- normali ludzie nie posługują się zbrodnią (zaplanowaną egzekucją)- natomiast komuniści uważają zbrodnię za najlepszy środek do osiągnięcia celów. Gdyby zachować symetrię i za jedną głowę normalnego człowieka ucinać jeden komunistyczny łeb to czerwoni wariaci i ludobójcy zniknęli by z powierzchni ziemi błyskawicznie. A tak szkolą swoich bękartów do pasożytowania na współobywatelach i wysyłają ich przy tym na najlepsze uczelnie (przykł. Sikorski z platformy -były szef MSZ-u) i odradzają się w następnych pokoleniach z nowymi, dziś LGBT ideologiami. Najgorsze jest to że te czerwone pasożyty często żyją w kraju który potem z uśmiechem na mordzie niszczą. PS.- Minusy mam najprawdopobniej od "Satyr" i "Roman z USA" - chciałbym porosić Admina aby coś z nimi zrobił bo to wyjątkowo mściwi "ludzie". Zresztą sam napisał mi na (PW) że namawia innych po za forum aby dawali mi minusy z zemsty. Z nikim tu nie mam takiego kotła jak tymi ( ??? - no właśnie nie wiem kim oni są ale udają naszych) - nawet z radykalnymi przeciwnikami politycznymi nie mam tu zatargów. O sieciach 5G skopiował temat i wpisywał głupoty więc mu je wytknąłem bo pisze o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. Z tego co mi Satyr napisał o sobie to obydwaj(uciekli ?) z Polski wtedy, kiedy tu trzeba było walczyć z czerwonymi. Satyra to ubodło bo nazwałem ich tchórzami i zaczął mi bluzgać aż się zapluł. Oni działają jak prawdziwe ubeki z departamentu IV-go z ukrycia i podstępnie a których to ubeków i TW-u sporo wyjechało za granicę aby tam rozbijać jednośc Polaków a przy tym ukryli sie przed ewentualną zemstą poszkodowanych ludzi w kraju. Tam są jako NN z nowymi tożsamościami. Taki warszat samochodowy (ubeckiej mendy i jego synka) jest w centrum Brukseli około 2 km od dworca Gardu-Midi (to był jedyny polski warsztat w okolicy). Ja tych komunistycznych s....synów rozpoznaje bez problemu.
4
Straszna drożyzna i strzelają do kaczek! Co oni jeszcze wymyślą?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika zwykły polak
4 dni temu "Im wyżej mierzysz tym wyżej zajdziesz" - skierownanie do instytucji międzynarodowych wniosku o uznanie komunizmu za sytem ludobójczy na równi z faszyzmem (Katyń, czystki etniczne przed 1939 rokiem na Polakach i nie tylko, obława Augustowska i wiele, wiele innych dowodów). To załatwi za jednym zamachem bardzo dużo spraw. Z tego co mi wiadomo to nawet nie Rosja a Izrael blokuje takie inicjatywy bo łapy mają utaplane nie tylko w polskiej krwi po same pachy. Te wspomiane żydowskie protesty blokujące taką inicjatywę były prowadzone drogą dyplomatyczną w zaciszu dźwiękochłonnych gabinetów i dlatego debatę publiczą (najlepiej międzynarodową) należy umiejętnie rozpocząć aby Izrael pozbawić możliwości wpływu na jej przebieg. Najlepiej jak by ta inicjatywa wypłynęła z organizacji pozarządowych. Po wygraniu sprawy można by wtedy na poziomie ustawowym zablokować komunistom jaką kolwiek karierę polityczą i zepchnąć to zbrodnicze ścierwo po za margines życia politycznego.
10
Straszna drożyzna i strzelają do kaczek! Co oni jeszcze wymyślą?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
5 dni temu Zagłosować na Kukiza to to samo co z zamkniętymi oczami- - zrobić krok do przodu z bariery balkonu nie wiedząc czy jesteś na parterze czy na 20-tym piętrze wieżowca. On nie tylko jest niepewny ale wzbudza uzasadniony niepokój i trzeba się go bać bo zachowuje się jak chory schizofrenik.
3
ANTYSYSTEMOWCY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
5 dni temu Ja mam wojnę z tym pieniaczem "Satyr" na priv. - który napuścił tu kilku swoich znajomych i ślepo mnie minusują bo ubyło mi w krótkim czasie z 500 punktów. Siedzą na moim profilu i minusują bezmyślnie moje komentarze dużo wstecz dlatego ich nie ma teraz na forum. Jeśli są tu osoby z prawicy to wzmocnijcie moją pozycję (ode mnie dostajecie plusy cały czas choć często nie piszę komentarzy pod Waszym tekstem) - bo ten z nickiem "Satyr" normalny to chyba nie jest bo sam mi się przyznał że napuszca ludzi na mnie. Napiszcie coś więcej o nim tu na forum lub na priv (PW). Tu są osoby które udają prawicowców ,tak jak kiszczak w Anglii zaraz po wojnie wyłapywał i dekonspirował AK-owców. Tak jak napisałem wcześniej,-komuniści lepiej się organizują od Polaków bo zawsze działali podstępnie i z ukrycia i jeszcze Polska za zdradę i działanie na rzecz Rosji płaciła im po 5 tys. zł emerytury. Komuniści zostali poszturchani sowieckim penisem w mózg i są dla Polski straceni bezpowrotnie. Muszą poprostu wyzdychać. Ciężko to wszystko po 45 latach sowieckiej okupacji i 25 letniej demolki Polski przez bolka z komunistami wprowadzić na normalne tory ale damy radę :)
-1
Kultura jak u szczura - raport specjalny IGP
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony