Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika masaraksz
3 miesiące temu Czegoś tu nie rozumiem. Na o Czegoś tu nie rozumiem. Na o-nas mogą wszyscy wszystko publikować? Nie ma tam regulaminu/adminów? 
1
Jak "krzysio" zniszczył dobrze zapowiadający się portal
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
4 miesiące temu Tylko Tamerlan nie żyje. Tylko Tamerlan nie żyje. Zginął wkrótce po zamachu. A Dżohar po procesie, zdaje się że jeszcze czeka na swoją kolej w celi śmierci. Ale wydaje się że jest coś na rzeczy. Od dawna nie został pojmany żaden zamachowiec.
0
Zastrzelono "zamachowca" z Barcelony, zastrzelą i Ciebie
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika masaraksz
8 miesięcy temu Piotr "Doofy Gilmore" Misiło Sorry, nie mogę powstrzymać śmiechu. Za notatkę dałem 5/5 ale pos. Misiło nieodmiennie kojarzy mi się z postacią filmową z głupkowatej, amerykańskiej komedyjki pt.: "Straszny film", mianowicie z Doofusem "Doofy" Gilmorem. Obaj mogliby w jednym dyszlu chodzić. Proszę sobie wygooglać.
4
Nie będziemy budować meczetów, oddamy muzułmanom kościoły
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
8 miesięcy temu Dobra zmiana? Nie słychać. Miałem, niestety, okazję słuchać tej audycji na żywo. Wracałem z pracy piechotą i słuchałem radia przez słuchawki. Szedłem i kląłem na głos, nie zdając sobie do końca z tego sprawy, aż ludzie się za mną oglądali. Kto, kurwa mać, wpadł na "genialny" pomysł, żeby to anty-polskie i anty-chrześciańskie ścierwo zaprosić w roli znawcy, eksperta i recenzenta do tej akurat audycji? Ten ktoś, powinien być wywalony z pracy na zbity pysk w trybie natychmiastowym! Druga sprawa, z innej, nieco tylko, beczki - codzienny, poranny przegląd prasy w programie III PR, w tzw."Trójce". Czyli tzw. radia publicznego, państwowego, nie prywatnego. Od jakich to tytułów zaczynają panowie redaktorzy? Jak państwo myślicie? Tak! KAŻDE posunięcie Rządu RP, ministrów RP, Premiera RP, Prezydenta RP czy ogólnie PiS - następnego dnia rano, w "Trójeczce" jest recenzowane, w pierwszym rzędzie, przez cytowanie artykułów z Gazety Wyborczej, Rzepy czy innych polsko-języcznych szmatławców! Media choćby "neutralne" są przywoływane wcale, rzadko, lub jako ilustracja jakichś błahych tematów. Mam wrażenie że żadna, dobra czy nie dobra, zmiana do rozgłośni PR nie trafiła.
12
Dobra zmiana dla Hartmana
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
8 miesięcy temu Gratuluję debiutu ale cyt.: "Nadszedł rok 1963. Wówczas żona Zbigniewa Danuta w Opolu powiła Zbigniewowi synka, któremu nadali imię „Grzesio”. Źródła milczą, którego dnia i miesiąca wspomnianego roku przyszedł na świat."                                             "Grzegorz Juliusz Schetyna (ur. 18 lutego 1963 w Opolu)" - https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Schetyna; "Biografia: Grzegorz Schetyna urodził się 18 lutego 1963 r. w Opolu." - https://pl-pl.facebook.com/pg/G.Schetyna/about/?ref=page_internal; "Grzegorz Schetyna urodził się 18 lutego 1963 r. w Opolu" - http://www.schetyna.pl/o-mnie. Pozdrawiam.
9
Czy ojciec Grzesia Schetyny Zbigniew dałby jemu w twarz czy może… przebaczył???
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
10 miesięcy temu Uwaga na marginesie. Wydaje mi się że Czarnecki tylko wspominał o jakimś eurodeputowanym, i to z ramienia PO, ktróry tak krzyknął do Tuska. Reszta się zgadza.
5
Czy ten "polski" polityk brylujący w UE, to "SZMATA"?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
12 miesięcy temu Rynsztok. Nieprawdopodobne. Nie ogladam tego szamba (zablokowałem u siebie by nawet przypadkiem nie wdepnąć w odchody) choć wiem że istnieje i nadaje. Niedawno natknąłem się na niezły komentarz: PiS nie gryzie tylko szczeka. I trochę w tym racji, moim zdaniem jest. Choc z drugiej strony mogę nie wiedzieć wszystkiego. W trakcie ciamajdanu też byłem wku...ny że nikt nic nie robi, po czasie okazało się że zostało to wszystko rozegrane po mistrzowsku. I teraz być może, w stosunku do takich nadawców, takich stacji radiowych czy telewizyjnych, już podejmowane są odpowiednie działania, októrych nie mam bladego pojecia.. Mam nadzieję że tak jest.
7
Medialni władcy much i polityka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika masaraksz
12 miesięcy temu :) Dajże spokój! to normalne.
4
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika masaraksz
12 miesięcy temu W żałobie? Pozwolę sobie, nie zgodzić się z jednym fragmentem. W drugim akapicie stoi: "...pastwienie sie nad człowiekiem, który jest w żałobie...". Otóż moim zdaniem on nie jest w załobie, tak nie zachowuje się człowiek w żałobie.
4
L. Wałęsa - karzeł moralny!
Obrazek użytkownika Wilk32
Obrazek użytkownika masaraksz
12 miesięcy temu Podpisane i udostępnione na fejsie.
4
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony