Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gaj123
1 rok temu Zarząd komisaryczny dla opozycji to dobry pomysł Ustalony stan faktyczny: "Polska - pierwszy kraj na świecie, w którym, zamiast rządu upadła opozycja" Opozycja pozaparlamentarna protestuje przeciwko opozycji parlamentarnej, również z użyciem słów pozaparlamentarnych.
0
PiS przygotował ustawę "Ratujmy Opozycję"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Pamiętamy i dziękujemy, Seawolf Miał bardzo dobre pióro, te felietony czytali chyba wszyscy internauci. Były o abstrakcyjnych dla wielu podróżach, ale i o sprawach ważnych dla Polaków. W trudnym czasie smoleńskiego dramatu trafnie zdiagnozował powstałą sytuację. Pozostawił nam takie pojęcia jak: "Pancerna brzoza" "Seryjny samobójca" i wiele innych. Cześć Jego Pamięci
8
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu zemstny czy obiektywny? Aż kapie obiektywizmem ta ocena. Całe szczęście że możesz mnie w '-1' pocałować.
-3
Tylko 900 zł dla esbeków, a nie 2 tys.,jak chce PIS!
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Józio z Lądynu A ty o tego wspomnianego Herberta to masz jakie prawa by się jego dorobkiem wspierać? Dla mnie to z tym Romanem z USA to jedna sitwa jesteście
-2
Czy Donald Trump uratuje amerykańskie imperium?
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu niedokładnie napisałem? lwecatcwo lbirlene damy Wam paszporty i krzyżyk na drogę
-4
Czy Donald Trump uratuje amerykańskie imperium?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Piszę jak jest A co w tym wpisie jest prawdą? Te przeprosiny? I nie wiesz jak to się stało, że doczytałeś w decyzji rządu jakiegośtam o Beacie Szydło?
-1
Polski rząd przyjął bardzo kontrowersyjny projekt ustawy!!!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Ja na temat, czyli nie na temat Nie jestem z miasta zwłaszcza rozumianego jako metropolia. To dobrze, życie w tłumie to nie dla mnie. Obronę Ameryki też zostawiam amerykanom, ludziom tam żyjącym, dziękując zresztą za ich dwukrotny trud wojenny, gdy u nas budowano kolejne unie europejskie po niemiecku. Napiszę natomiast o internecie i zagrożeniach wywołanych przez jego użytkowników, czyli Was. Żebyście wiedzieli. Jesteście największym zagrożeniem. Za zasłoną anonimowości uaktywniacie swoje kompleksy. O czym bredzę? Oto przykłady: Stada niezidentyfikowanych a określających  się jako światowcy typu Kuba z Rusa. Biega i punktuje. Na ubitej ziemi powiedziałby człowiek, jak ty stamtąd, to droga wolna. Nieliczni wpadli na pomysł i wprowadzili nieanonimowe serwisy społecznościowe, niestety ocenzurowane jak się okazało. Pomysłu na rozwiązanie to nie ogłoszę, ale minimalne regulacje to czas zrobić. Jakie? A chociażby takie, że punktacja czy to na + czy na - odejmowana jest oceniającemu. Że to gra o sumie zerowej? Niekoniecznie przy progresji. Inaczej to raz po raz 'lewactwo-liberalne' będzie Was czyścić.
-3
Czy Donald Trump uratuje amerykańskie imperium?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Szkodliwe może nie, ale super też nie Przypomnę tylko upadek całych branż (np. stocznie) spowodowany unijnym zakazem 'pomocy publicznej'. Tym samym zakazem, który w obliczu kryzysu niemcy czy francuzi podeptali. UE co dzisiaj doskonale widać to 'przechylony stolik'. Jakby na problem nie spojrzeć zrobili z nas 'Mitteleurope'.
-1
PiS uratuje tylko nadzieja wyborców i gospodarka
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu @Yagon 12 Mówisz i masz, oto cytat: Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję. Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.
7
Czarny scenariusz
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika gaj123
2 lata temu Amerykanie właśnie postawili na logikę i wybrali wbrew lewactwu Takich 'zmechanizowanych' generałów jak zacytowani do pilnowania magazynów odesłać. Decyzje MUSI podejmować człowiek 'z krwi i kości'. Inaczej to du.a blada. A wspomniane właściwości oczekiwane od współczesnego żołnierza, co to 'goli, pier..li, krawaty wiąże, przerywa ciąże', też należą raczej do teoretycznych wydumek spod kołdry. PS Mam już -2167 punktów w kategorii komentatora, jak na dwa tygodnie całkiem niezły wynik. Ale różne nicki 'coś tam z wielkiego kraju' mogą się jeszcze dostarać. :)
-1
Czarny scenariusz
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony