Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zetjot
9 godzin temu Rozumiem najrozmaitsze Rozumiem najrozmaitsze wyjaśnienia, ale zastanawia mnie dlaczego panuje taki impossybilizm i nieumiejętność zorganizowania się w celach pozytywnych. To jest jakaś społeczna choroba.
1
I gdzie są ci cholerni ekolodzy ?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika zetjot
14 godzin temu Problem Litwy z Moskwą i Problem Litwy z Moskwą i Złotą Ordą zaliczyłem do jednego bloku wpływów. Co do aktualności to sytuacja geopolityczna nie uległa większej zmianie, więc i Litwini i Ukraińcy będą musieli zweryfikować swoje podejście, bo innych szans nie będą mieli. 
1
Litewskim i ukraińskim politykom pod rozwagę
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika zetjot
1 dzień temu Film rzeczywiście robi Film rzeczywiście robi wrażenie. Problem tylko z dystrybucją. W Gdańsku tylko jedno kino chyba go wyświetlało i tylko na jednym seansie, więc cała widownia była wypełniona po brzegi. 
1
Ignacy de Loyola-recenzja
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
4 dni temu Osobniki zmanierowane długo Osobniki zmanierowane długo nie przetrwają, wykluczy je ewolucja nie tylko biologiczna ale i kulturowa. JUż się zresztą zaczęła.
3
Mózg społeczny i waga liczby Dunbara
Obrazek użytkownika Weteran Polski
Obrazek użytkownika zetjot
5 dni temu ??? ???
0
Jaka jest pani Anna Jaki
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika zetjot
6 dni temu Tekst nadaje się do rubryki z Tekst nadaje się do rubryki z "Hali Odlotów". Kompletny rozbrat z jakąkolwiek racjonalną metodologią.Żeby odkryć prawdę, trzeba się trochę pomęczyć - nie wystarczy, że tekst cechuje się poprawnością gramatyczną.
0
Diabelska szydera
Obrazek użytkownika Bon Ton
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu "Nikt, ale to dosłownie nikt! "Nikt, ale to dosłownie nikt! nie przeciwstawia się publicznie (także więc i ci wspomniani dziennikarze) tej karygodnej pisaninie, tej hucpie."Jak to nikt ? Ciągle o tym trąbię."Weżcie positivum" nadal aktualne. 
0
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Powtórzę raz jeszcze, pod Powtórzę raz jeszcze, pod adresem nowobogackich, których oszołomił dostęp do internetu i zdaje im się,że wklepując swoje dywagacje na klawiaturze, uprawiają politykę. Polityka to zadanie dla ludzi tylko nią się zajmujących, profesjonalistów w pewnym sensie, choć tu bardziej o powołanie chodzi, a nie dla domorosłych ignorantów.Jeżeli ktoś ma ochotę działać, to o ile nie jest politykiem, może to robić w rozmaitych organizacjach społecznych, działających na rzecz dobra wspólnego, zamiast roić sobie, że może wywierać jakikolwiek wpływ na kierunek polityki. Każdy powinien mieć dobrą orientacją co do zasad polityki, ale jako zwykły obywatel powinien wykonywać swoją rolę co cztery lata, z wyjątkiem takich sytuacji, jakie w Rzeczypospolitej występowały przy okazji powoływania konfederacji, ale to sytuacje wyjątkowe.Nie należy więc przeceniać roli wirtualu i mylić go z realem, bo to polityce szkodzi, przed czym regularnie przestrzegam.
1
Weźcie positivum
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu A jak te komentarze mają się A jak te komentarze mają się do mojej notki ?Zdumiewające jest to internetowe zboczenie i ucieczka od rozumu.
-1
Weźcie positivum
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Mnie interesuje polityka Mnie interesuje polityka prawdziwa, a nie bicie piany uprawiane przez nowoczesne popkulturowe media  koncentrujące się na kwestii rekonstrukcji rządu, bo ta rekonstrukcja jest faktycznie zbędna i prowadzona jest głównie z powodu mediów. Dlatego wolałbym się skoncentrować na wątkach z prawdziwej kultury, takiej jaką reprezentuje polonez, który można przecież wykorzystać do celów politycznych jak najbardziej.
0
Weźcie positivum
Obrazek użytkownika mmkkmmkk

Strony