Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zetjot
17 godzin temu Tekst jest oparty na błędnej Tekst jest oparty na błędnej metodologii - tu by można powiedzieć,że autorowi drzewa przesłaniają las. Metafora nie zawsze oddaje dobrze sens wydarzenia czy interpretacji, więc warto czasem język bardziej sformalizować. O tym jak działa policja, nie decyduje jednostkowa decyzja ministra, lecz tradycja instytucjonalna wypracowana przez historię instytucji i utrwalona w jej strukturze. Polski rząd operuje w strukturze postkomunistycznej, której nie da się zmienić na gwizdek, bo instytucja ta ma swoje struktyury i swoją bezwładność. Rząd próbuje ją przekształcić w strukturę demokratyczną, ale trzeba pamiętać, że rząd musi przekształcać wszystkie inne struktury państwowe i też  nie da się tego zrobić na gwizdek i naraz.Takie trudne to do zrozumienia ?
6
Nasza klika dobra, tamta klika zła
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
17 godzin temu Tekst jest oparty na błędnej Tekst jest oparty na błędnej metodologii - tu by można powiedzieć,że autorowi drzewa przesłaniają las. Metafora nie zawsze oddaje dobrze sens wydarzenia czy interpretacji. O tym jak działa policja, nie decyduje jednostkowa decyzja ministra, lecz tradycja instytucjonalna wypracowana przez historię instytucji i utrwalona w jej strukturze. Polski rząd operuje w strukturze postkomunistycznej, której nie da się zmienić na gwizdek, bo instytucja ta ma swoje struktyury i swoją bezwładność. Rząd próbuje ją przekształcić w strukturę demokratyczną, ale trzeba pamiętać, że rząd musi przekształcać wszystkie inne struktury państwowe i też  nie da się tego zrobić na gwizdek i na raz.Takie trudne to do zrozumienia ?
5
Nasza klika dobra, tamta klika zła
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
21 godzin temu To jest program "Wszystko To jest program "Wszystko czyli nic" ?
0
Nie dajmy się wkręcać
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika zetjot
23 godziny temu Mam na myśli logikę systemu, Mam na myśli logikę systemu, a nie aktualne wykonanie. Nie przesadzajmy z bieżączką. Najpierw trzeba przedstawić system z jego logiką, a dopiero następnie aktualne sposoby realizacji polityki i skonfrontować oba aspekty ze sobą.
1
Polska polityka - teatr to czy rynek ?
Obrazek użytkownika JSC
Obrazek użytkownika zetjot
1 dzień temu Wydaje się, że spoleczeństwa Wydaje się, że spoleczeństwa Zachodu już sobie z problemem nie poradzą, bo politycy tamtejsi zwierają szeregi pod hasłem "więcej tego samego", które jest przyczyną tego stanu rzeczy. Pałeczkę przejmie Europa Środkowa i być może, jeżeli dobrze się zorganizuje, dokona rekonkwisty Zachodu.
0
Cywilizacja we mgle dezinformacji
Obrazek użytkownika roland
Obrazek użytkownika zetjot
1 dzień temu Tu nie chodzi o nazwisko, tu Tu nie chodzi o nazwisko, tu chodzi o chamstwo.
2
Czy znajdzie się paragraf na Blumsztajna ?
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zetjot
6 dni temu Postulat popieram.Trzeba dbać Postulat popieram.Trzeba dbać o pamięć.
2
Polska rozbrojona umysłowo
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika zetjot
6 dni temu No to widzę, że jednym z No to widzę, że jednym z kluczy sprzyjających właściwemu rozpoznaniu rzeczywistości jest pochodzenie, szczegolnie ze wschodu.
2
Polska rozbrojona umysłowo
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Ze mną było dość podobnie Ze mną było dość podobnie tyle że wcześniej.Streszczeń wprawdzie nie pisalem, ale listę lektur prowadziłem skrupulatnie od podstawówki do matury. Poza tym, w biliotece publicznej był zwyczaj balansu i wypożyczano jedną książkę z beletrystyki a jedną popularnonaukową. Z polskim nie maiłem problemów, choć pisanie nie wychodziło mi najlepiej. I nie wierzę w ten durny podział na humanistów i ścisłowców, bo z matematyką nigdy nie miałem najmniejszych problemów. To był najłatwiejszy orzedmiot. Za to fizykę  czy chemię zupełnie sobie odpuściłem. Zero zainteresowania.
3
Polska rozbrojona umysłowo
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Wspomnienia z Ciechocinka ? Wspomnienia z Ciechocinka ?
3
Z kobietami coś nie tak
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Strony