Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika bambi441
1 dzień temu Brak źródła informacji!  Jeśli blogerzy mają się przyłączyć do tej petycji w sposób świadomy, to niezbędne jest umieszczenia nagrania tej skandalicznej wypowiedzi ale w jej pełnym brzmieniu lub podanie przynajmniej linku do źródła informacji z nagraniem. Zbyt często zdarza się, że wyrwane z kontekstu zdanie czy słowa są wybiórczo interpretowane i wykorzystywane do celów politycznego niszczenia czy przynajmniej dyskredytowania osób niewygodnych dla autora takiej manipulacji. Żeby było jasne, nie bronię tym wpisem w żadnym stopniu dla mnie w oczywisty sposób skompromitowanego RPO (jego skandaliczna wypowiedź i sposób w jaki ją nagłośnił w internecie będąca jawną krytyką zarówno policji jak i obecnego demokratycznie wybranego rządu a dotycząca postępowania policji w trakcie zatrzymania groźnego bandyty mordercy 10 letniej dziewczynki - oraz osobiste problemy wychowawcze z własnym 14 letnim synem, który według oficjalnych doniesień medialnych ma sprawę sądową o wymuszanie pieniędzy od młodszych od niego dzieci i to przy użyciu noża! a więc tego samego narzędzia jakim w bestialski sposób zamordowano 10 letnią niewinną i bezbronną dziewczynkę) to dla mnie wystarczająca wiedza aby posłać go do diabła jeśli sam nie potrafi usunąć się w cień.
6
Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 tydzień temu Tylko Trybunał Stanu !  Są potrzebne trzy kroki do tego by Tuskowi wymierzyć zasłużoną odprawę:radykalne zmiany w strukturach i prawie w Unii Europejskiejzmiany w polskim prawodawstwie i sądownictwiei Trybunał Stanu!Póki co to spokojnie zainkasuje 1,5 miliona odprawy z Unii i niezłą jak na warunki europejskie (bajońską jak na warunki polskie) najprawdziwszą emeryrurkę premiera teoretycznego rządu teoretycznego państwa!
3
Premier o tym nie wiedział
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 tydzień temu Cenzura działa!  Podany w linku film z przeprosin został usunięty i jest niedostępny, pomimo że sprawa dotyczy przecież wykonania prawomocnego wyroku sądu! Jeśli jest dostępny na innym portalu to proszę o link!
3
Koniec Świętej Krowy!!!!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
3 tygodnie temu Smutne to ale prawdziwe...  ...że wielu starszych rodowitych poznaniaków "wyemigrowało" (tak jak i ja) na obrzeża miasta poza jego granice budując swoje domki za ciężko w życiu zarobione pieniądze. Nowe drugie i dalsze pokolenia powojennych poznaniaków też ucieka z miasta, które jest dla nich za drogie, nie oferując za to atrakcyjnych miejsc pracy, bo wszystkie większe zakłady zostały przez poprzednie ekipy zlikwidowane a nowe powstały daleko poza jego granicami. Rodowitych Wielkopolan mieszkających w tym regionie kraju jest zapewne akurat tylu ilu głosowało przeciwko koalicji z małymi wyjątkami tych co zawsze "kombinowali i kombinują" jak obejść podatki i zarobić kosztem innych. Prawie wszyscy moi znajomi a jest to przytłaczająca większość przedstawicieli trzech pokoleń zarówno uczący się jak i pracujący - są zwolennikami drogi jaką obrał PiS, natomiast bardzo charakterystyczne jest, że pokolenia z rodzin byłych funkcjonariuszy szeroko pojętego aparatu administracyjnego partyjnego PZPR w tym i władzy sądowniczej jest niereformowalna i ma komunę zakodowaną w genach - to tzw twardy elektorat PO na który zawsze mogą liczyć. Co do Niemców, to zawsze wolałem ich jako otwartych wrogów polskości niż jako "przyjaciół" bo stara maksyma mówi, że jeśli Niemiec do Polaka "mruży oko" to nie znaczy to samo co u Polaków - on do ciebie się nie wdzięczy tylko do ciebie celuje!  Z jednym z nimi się zgadzam, oni nie plują na swój kraj ale robią wszystko dla jego dobra, szkoda tylko, że jak zawsze robią to kosztem innych narodów. 
2
Ślady Opatrzności Bożej nad Polską
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Przykład tego filmu o Przykład tego filmu o pedofilii aż nadto wyraźnie pokazuje, że ataki na kościół sięgnęły zenitu a czas jego emisji wyraźnie wskazuje, że chodzi o to by katolicy na władze do unii wybierali nie katolików a sprzedawczyków. Autorzy tego "dzieła" nie wspomnieli ani jednym słowem, że "negatywni bohaterowie" skandalu to tzw księża patrioci, którzy współpracowali z SB i szli do seminarium by rozwalić kościół od środka. Jestem w 100% przekonany, że gdyby w swoim scenariuszu do tego filmu wspomnieli chociażby marginalnie o tym fakcie współpracy z SB to kasy na ten film by po prostu nie dostali! Wyroki sądowe w Polsce w sprawach o pedofilię to porażka sprawiedliwości! Statystycznie ponad 50% wyroków za pedofilię kończy się najniższym możliwym wyrokiem i to w zawieszeniu! Takie sprawy ze skandalicznymi wyrokami z automatu powinny być kierowane przez prokuratora generalnego - ministra sprawiedliwości do ponownego rozpatrzenia w trybie przewidzianym prawem a sędziowie orzekający w tych sprawach powinni być poddani weryfikacji.Rozwiązanie jakie proponuje rząd o zaostrzeniu kary i ustalenie minimalnej bezwzględnej kary więzienia to tylko półśrodki, dopóki nie oczyści się wymiaru sprawiedliwości i hierarchii kościelnej z byłych współpracowników SB jak i z obecnie sponsorowanych przez środowiska LGBT polityków oraz sędziów polityków którzy z zasady powinni być neutralni to ta ustawa niewiele zmieni. Tak jak Ojciec Leon Knabik - całym sercem jestem za kompleksowym zbadaniem i oceną środowisk z których wywodzą się tacy zboczeńcy (a nie kochający inaczej!) oraz za ukazaniem prawdy o pozostałych 97% pedofili.
9
3% czy i 97%? - Film Tomasza Sekielskiego należy do systemu...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu W sprawie pedofili - sądy w Polsce... ... to porażka sprawiedliwości! Statystycznie ponad 50% wyroków za pedofilię kończy się najniższym możliwym wyrokiem i to w zawieszeniu! Takie sprawy ze skandalicznymi wyrokami z automatu powinny być kierowane przez prokuratora generalnego - ministra sprawiedliwości do ponownego rozpatrzenia w trybie przewidzianym prawem a sędziowie orzekający w tych sprawach powinni być poddani weryfikacji. Rozwiązanie jakie proponuje rząd o zaostrzeniu kary i ustalenie minimalnej bezwzględnej kary więzienia to tylko półśrodki, dopóki nie oczyści się wymiaru sprawiedliwości i hierarchii kościelnej z byłych współpracowników SB jak i z obecnie sponsorowanych przez środowiska LGBT polityków oraz sędziów polityków którzy z zasady powinni być neutralni to ta ustawa niewiele zmieni. Przykład ostatniego głośnego filmu o pedofilii aż nadto wyraźnie pokazuje, że ataki na kościół sięgnęły zenitu, by katolicy na władze do unii wybierali nie katolików a sprzedawczyków. Autorzy tego "dzieła" nie wspomnieli ani jednym słowem, że "negatywni bohaterowie" skandalu to tzw księża patrioci, którzy współpracowali z SB i szli do seminarium by rozwalić kościół od środka. Jestem w 100% przekonany, że gdyby w swoim scenariuszu do tego filmu wspomnieli chociażby marginalnie o tym fakcie współpracy z SB to kasy na ten film by po prostu nie dostali!
3
Święty Rozpustnik z Nowego Jorku poszedł na 32 lata w "Tiurmu"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Prawo ubezpieczeniowe ...mówi jasno i wyraźnie, że w przypadku gdy sprawca wypadku lub kolizji zbiegnie (oddali się) z miejsca zdarzenia (z uzasadnionym dopuszczalnym wyjątkiem - koniecznością oddalenia się w celu wezwania lub udzielenia natychmiastowej pomocy osobom poszkodowanym) to taki sprawca zostaje po zakończonym postępowaniu obciążony przez ubezpieczyciela wszystkimi kosztami wynikającymi z likwidacji szkody a więc nie tylko zwrotem kosztów wyrządzonej szkody ale i wszystkich kosztów postępowania. Jest to przepis z automatu stosowany przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe i dotyczy wszystkich form ubezpieczenia (w tym auto-casco!) Nie jest to jednak przepis obligatoryjny i ubezpieczyciel może go nie egzekwować, ciekawe jak ubezpieczyciel postąpi w przypadku tego sprawcy!
1
Czy to tylko wyimaginowany przypadek?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Chochlik! Witam. Z mojej strony bardzo dobra ocena za artykuł i ze szczerym pozdrowieniem prośba o poprawienie "szkodnika chochlika," który podstępnie jak opisani w nim barbarzyńcy zmienił rzeczywistośćcytat:"Dziewięć tysięcy wysoko postawionych osó duchownych w USA oskarżonych i skazanych na pedofilię..."powinno być osób... skazanych za pedofilię... Ich marzeniem byłoby uzyskanie takiego wyroku sądu, który prawomocnie skazywałby ich na to co podstępnie robią z naszym społeczeństwem.
2
Wojna przenosi się do Polski
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Judasze...  ... i wśród 12 apostołów znalazł się zdrajca, chociaż był uczestnikiem i naocznym świadkiem wyłącznie pozytywnych działań i dokonań Jezusa Chrystusa; widać zanim się zdążył powiesić zostawił po sobie judaszowy pomiot. Jeśli do tego dodamy jeszcze tych co go skazali na śmierć (podburzani przez ich kapłanów którzy jakoś dziwnie kojarzą mi się z liderami totalnej opozycji) to nasuwa się prosty wniosek, historia lubi się powtarzać. To wyłącznie od nas samych zależy czy wierzymy w to co widzimy (tak jak apostołowie) czy wybierzemy drogę ogłupionych Żydów lub judaszowych zdrajców - tych ostatnich choć potępiam potrafię zrozumieć - oni przecież dla pieniędzy zrobią wszystko!Tym ogłupionym nigdy nie wybaczę, że zamiast dbać i chronić ciężko wywalczoną przez pokolenia wolność Ojczyzny i Narodu swoją biernością czy brakiem rozumu działają na jej zgubę!
1
JAK WSTANIESZ POLSKO!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Zawód, misja czy powołanie?  Nauczyciel, który podejmuje się misji kształcenia dzieci i młodzieży nie jest do tego zawodu zmuszany, jest (a przynajmniej powinien być) jak żołnierz zawodowy, który w momencie podejmowania decyzji wie jakie ma obowiązki i za jaką zapłatę będzie je wykonywał! Czy potrafimy sobie wyobrazić sytuację, że zawiesza on broń no kołku gdy powinien pomagać w warunkach zagrożenia ojczyzny (np powódź, nie mówiąc już o wojnie) i żąda uposażenia równego z żołnierzami USA? Niestety u nas zbyt wielu zdecydowało się na pracę która daje pewność zatrudnienia i stałość dochodu z powodu braku zdolności do tworzenia sobie własnego miejsca pracy i gdy zdarzy się okazja zrobią wszystko by ich dochody jak najszybciej wzrastały, co samo w sobie nie jest złem, jednak zawsze musi być adekwatne do czasu i wkładu własnej pracy oraz jej wyników i nie może się dokonywać kosztem młodzieży, którą z racji wykonywanej pracy powinni uczyć i chronić przed zbędnym stresem. "Zawieszenie" strajku ZNP to kpina, którą rząd przyjął "za dobrą monetę" jako akt dobrej woli do negocjacji. Gdyby kontynuowali strajk to matury i tak by się odbyły a przez 2 miesiące wakacji, zostaliby bez wypłat i to w czasie gdy nic nie muszą robić! Zawieszenie strajku nastąpiło dopiero w momencie, gdy już wszystkie możliwości szantażysty "B" zostały zniwelowane przez rząd (udane egzaminy szkół stopnia podstawowego, ekspresowa ustawa dopuszczająca kwalifikowanie uczniów do matury) oraz co należy podkreślić przez wyłamanie się ze strajku bardzo licznej rzeszy odpowiedzialnych pedagogów, którym należy się nie tylko podziękowanie ale i godne wynagrodzenie za ich odwagę i odpowiedzialne potraktowanie uczniów i ich rodziców. Czas oddzielić ziarno od plew, czas zweryfikować i uzdrowić system nauczania, bo pedagog, który ma wiedzę i potrafi ją przekazać, zawsze będzie miał posłuch i poważanie ale musi on spełniać podstawowe kryterium własnego dobrego przykładu. Nie bez znaczenia jest też konieczność zmian w programie nauczania, bo trudno jest nauczać gdy samemu nie w pełni zgadzamy się z jego wytycznymi nie mając wpływu na jego treść. Nauka jest jak spektakl, nie wszystkim dana sztuka się podoba ale sztuką jest przedstawienie jej tak by słuchacze dotrwali do końca i zrozumieli o co w nim chodziło. Zależnie od "widowni" nauczyciel tak jak reżyser powinien mieć pewne ramy programowe, które pomogą mu zainteresować wszystkich słuchaczy, bo istota ludzka nie znosi sztampy i nie da się wyprodukować młodych równo myślących tak jak twórcy programu nauczania.
3
Dlaczego strajkujący nauczyciele są tak infantylni?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony