Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu nie będzie to pierwsza wojna atomowa w Indach. Jak podają wedyjskie teksty.https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/wojny-atomowe-w-starozytnosci/32cb9dt
2
USA i Wielka Brytania zapobiegły właśnie wojnie nuklearnej?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu Miałem na myśli dzisiejszych 20 i 30-latków. Tych, co zostali w Polsce.Ci co wyjechali z Polski są już straceni.Ci co zostali, widzieli Europę i mają świadomość własnej wartości.Coś, czego nie ma większość ludzi z mojego pokolenia - których całe dzieciństwo to był syf PRLu.Coś czego nie mają wcale ludzie z roczników 50' i 60' - dla których cała młodość to był syf PRL.Tym ludziom wystarczy Tusk klepany po ramieniu.Urodzonym po 1990 roku nie wystarczy Tusk i nie wystarczy 500+. Oni będą budować wolna Polskę.Ale możemy też jęczeć o matriksie i wszechobecnej agenturze - czyli o ulubionym zajęciu leniów: syndromie "nic się nie da" 
0
Lis przerażony Braun zakłada nową partię prawicową ?
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu Wilku, myślisz, że żyjesz w próżni ? PIS w pierwszym roku poszło z taką naiwnością jak Ty zmieniać Polskę i szybko możni tego świata pokazali Kaczyńskiemu miejsce w szeregu.Kop w dupę i skończyły sie reformy sądów, repolonizacja mediów i karanie za kłamstwa medialne.Więc PIS podkuliło ogon i broni tego co sie da.Myślisz, że jak Ty zaczniesz rządzić, to dopniesz swego z sądami, kapitałem niemieckim i amerykańskim, oraz diasporami żydowskimi i ruską agenturą ? Niby jak ? Pierwsze Twoje fiknięcie skończy się tym, że służby cie skompromitują mniej lub bardziej fikcyjną aferą... albo zrobią ci wypadek po pijanemu.Jak masz pamięć dłuższą niż ostatni tydzień, to na pewno znasz w historii 3RP kilkanaście nazwisk ludzi, którzy walczyli na ostro o wolną Polskę i szybko zrobiono z nich wariatów, lub nieboszczyków.PIS gra teraz na przetrwanie - ale nie w Polsce ( jak uważają ludzie o wąskich horyzontach ) ale na przetrwanie w Europie. Zmiana klimatu po eurowyborach i wyborach w Niemczech i Francji może dać Polsce oddech. Inaczej mogą sobie narodowcy skakać, a i tak g. zrobią, nawet gdyby mieli 90% większość w sejmie i senacie.PIS robi co może i uważam, ze jest w sam raz na drugą kadencje. Może w drugiej kadencji w koalicji z narodową prawicą ? Musza opierać sie o USA, bo inaczej czeka nas kondominium rusko-niemieckie jak za czasów Augusta III i Stasia herbu Ciołek.A USA, to wpływy żydowskie...Sytuacja moze sie zmieni w najbliższych dwóch latach i będzie można po partnersku gadać z Niemcami i Francją ? Wtedy można odbić od USA. teraz szans na to nie ma.A i moje "może" jest bardzo życzeniowe, bo niby jaki interes będą mieli Niemcy w poparciu kogoś, kto dąży do reparacji wojennych na sumę 800 000 000 000  EURO ?Kolejne 4 lata PIS wykruszy rusko-niemiecką opozycję i zrobi miejsce dla nowych opcji, bez kompleksu PRL i z narodowym odchyleniem. Nowe pokolenie bez syndromu służenia będzie mogło na prawdę grać o interes Polski, czy to jako lewica, czy prawica.Jak niezależnie od barw partyjnych grają o interes swojego państwa w UK, Niemczech, czy Włoszech.To po pis, za 5 lat będzie szansa na wybijanie się na prawdziwą niepodległość.Gadasz o Polakach ? A skąd Polacy czerpią informacje ? Z mediów ! Media mówią, kto jest normalny, a kto wariat. I tak cud, że PIS wygrało w 2015, mają przeciw sobie wszystkie stacje R-TV o zasięgu ogólnopolskim. To pokazało, ze Polacy są mądrzejsi od takich choćby Francuzów, którym wystrugano Makarona.
1
Lis przerażony Braun zakłada nową partię prawicową ?
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika junak
3 miesiące temu Gdańska mafia na prezydenta namaściła Jarosława Wałęsę A Adamowicz, zamiast pójść na emeryturę, sprzeciwił się tej decyzji i wystartował do koryta... i wygrał.I ma za swoje.Nowe wybory wygra Wałęsa i będzie jak miało być.A zamachowiec ? On już udowodnił całemu światu, w blasku kamer, że jest wariatem.Kilka lat się poleczy w wariatkowie, wyjdzie jako 33 latek, dostanie w nagrodę, na dobry start, bar w Pucku... albo gdzieś w okolicy i nikt nie będzie mu przeszkadzał, nikt krzywo nie spojrzy. Bo w 2025 roku nikt nie będzie pamiętał.Może któryś z was, siedząc latem w Pucku, może Stegnie, czy Jastarni zobaczy nad barem napis "U Stefana", a obok siedzącego pana w tych samych ciemnych okularach.. 
16
PO ma swojego Cybę, dlaczego PiS ma nie mieć?...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
5 miesięcy temu Fajną drogę do Dzierżoniowa zrobili miło się jechało.
2
VII Patriotyczne Śpiewanie w Dzierżoniowie w 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
5 miesięcy temu Super tekst, ale powinien on być publikowany w Gdańsku Tutaj my się pochylimy nad germanizacją Gdańska i tyle.A Adamowicz w drugiej turze wygra dostając 56%, albo 60% - bo tak zagłosują Gdańszczanie, którzy pojęcia o tych przekrętach nie mają. Oni w gazetach przeczytają, w radiu usłyszą, w TVN zobaczą, ze "PIS twój wróg".Za numer z GPEC powinien być Adamowicz aresztowany i skazany za działanie na szkodę państwa.Po uprawomocnieniu wyroku przejecie GPEC przez państwo, bez odszkodowania dla Niemców z tytułu tego, ze Adamowicz działał świadomie na szkodę miasta i niemcy musieli o tym wiedzieć. 
6
Czy w Gdańsku dr Oetker zastąpi Budynia?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu tekst Śmiecia interesujący ? Akurat Śmieciu nie pisze niczego nowego. Wynurzenia w stylu "PIS to ten sam system" słyszę już od lat.A ile w tym prawdy ?Śmieciu pisze o PIS jako projekcie, który "pozwala rozładować narastające napięcie, zagospodarować zbiorowe pragnienie rzeczywistych zmian."Może Śmieciu nie ogląda TV i nie widzi jakie napięcie spowodowała wygrana PIS ? Może Śmieciu nie wpadł na pomysł, że wystarczyło przed 2015 zrobić kilka drobnych korekt, by PO nadal rządziło ?Ogólnie opisy strachu PIS przed UE, itp. pokazują, że Śmieciu wie tyle, co na youtubie usłyszał i nie wysilił się na własną refleksję.Teraz UPARTY i jego dość trafny opis sytuacji, z którym niemal w całości sie zgodzę... a drobnym ale.Na Niemcy to u nas PO postawiło. Tak postawiło, ze stało się zakładnikiem Berlina ( ale może zostało przez Berlin wymyślone ? ) - powiedzmy że PO wybrało służbę bogatemu Belinowi jako sposób na zapewnienie Polsce względnego pokoju i względnego dobrobytu. Jak nie Niemcy, to przyjdzie Ruski i będzie bród, smród i ubóstwo - czyli PRL.I OK.PIS widząc, ze pod butem Berlina nasz dobrobyt jest bardzo względny - w porównaniu z Rosją i okolicą to owszem, ale w porównaniu z Europą, to jednak nie za bardzo, raczej drugi sort. ( swoją drogą Czeskie elity też się z taką świadomością ostatnio budzą, a Węgrzy obudzili się trochę wcześniej - bo widzieli obok Austriaków. Szczególnie wyraźna jest deprecjacja Czechów. W 1990 roku Czesi mieli PKB na mieszkańca ponad dwa razy wyższe od Polaków.  Teraz jest to różnica na poziomie 35%. Widać to w zarobkach. Czech zarobi lepiej, ale to lepiej, to jakieś 500 zł więcej w średniej pensji. Co się stało przez te 28 lat ? Stało to, że robią na Niemców tak jak my. )Wróćmy do tematu:Więc co zostało pisowi ? Rosja ? No bez żartów. Z Rosją nic nas dobrego nie spotka i wie to każdy, kto ma choć kilka szarych komórek w głowie.Pozostaje tylko USA.  Ale USA to taki pies, którym merda ogon, a tym ogonem jest Izreael.I stąd taka spolegliwość PISu w stosunku do Żydów. Taka że aż krew zalewa. Pewnie nie tylko nas, ale i samego Kaczora, gdy wie, że nikt na niego nie patrzy.Kaczor liczy, że pod Amerykańskim parasolem Polska zdąży się wzmocnić gospodarczo na tyle, że gdy USA straci interes we wspieraniu Polski, to będziemy na tyle silni, by być samodzielnym graczem w Europie.Niemcy dokładnie wiedzą o co chodzi, wiec cisną PO jak mogą i płacą ( poprzez swoje fundacje ) miliony euro na agenturę wpływu w fundacjach, sądach, na uczelniach i gdzie tylko się da, byleby wypieprzyć w powietrze PIS. To takie moje dywagacje.Osobiście uważam, że Żydzi nie dopuszczą do samodzielności Polski, bo w ich interesie ( tak jak w interesie Niemiec i Rosji ) jest to, by Polska była krajem słabym gospodarczo, bez swojego kapitału i z kiepskim mętnym prawem.Myślę, ze tak samo uważa Kaczyński, ale widocznie wyliczył, że zabawa w kotka i myszkę daje nam największe szanse na powodzenie właśnie w rozgrywce z Żydami. 
0
Komentarz UPARTEGO na temat tekstu Śmiecia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu PIS żeby wygrać wybory w Warszawie Musi mieć w każdym lokalu wyborczym mężów zaufania.Muszą oni liczyć głosujących, porównać to z liczbą kart w urnach. Muszą sprawdzić każdą kartę, a te z głosami nieważnymi i głosami oddanymi na kandydata PO sprawdzić 3 razy.Muszą wysłać wyniki do pisowskiej centrali wyborczej, która zbierze wyniki z całego miasta i sama je podliczy.Inaczej będzie jak dziś: uprawnionych do głosowania 78, oddanych głosów 79..PKW wszystko zbagatelizuje i się wypnie.A w Warszawie fałszowanie to tradycja:https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wypelnione-karty-do-glosowania-w-bagazniku-bylego-komendanta,nId,349903i czy ktoś słyszał o dalszym ciągu tej sprawy ? Cisza zaległa.Bo wielkie pieniądze lubią ciszę, a w Warszawie są największe pieniądze... największe pomiędzy Odrą, a Dnieprem.
11
Warszawa nie chce kolejnego "Andrzej Duda! Andrzej Duda!"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu PIS nie wygra wyborów w wielich miastach Bez zrobienia porządku z obcymi mediami.Skala bzdur i fejków jaką TVN karmiło wielkomiejskich widzów przerasta wszystko co było dotychczas.A KRRiT nic nie robi, choć powinna puścić TVN z torbami
7
Dlaczego wielkomiejscy chcą kraść?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
6 miesięcy temu W Warszawie cuda nad urnami to norma Choćby przypomnę karty do głosowania w bagażniku samochodu milicjanta.. znaczy policjanta
6
Dalsze reakcje na wybory samorządowe 2018
Obrazek użytkownika Zawiedzony

Strony