Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu Fajną drogę do Dzierżoniowa zrobili miło się jechało.
2
VII Patriotyczne Śpiewanie w Dzierżoniowie w 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu Super tekst, ale powinien on być publikowany w Gdańsku Tutaj my się pochylimy nad germanizacją Gdańska i tyle.A Adamowicz w drugiej turze wygra dostając 56%, albo 60% - bo tak zagłosują Gdańszczanie, którzy pojęcia o tych przekrętach nie mają. Oni w gazetach przeczytają, w radiu usłyszą, w TVN zobaczą, ze "PIS twój wróg".Za numer z GPEC powinien być Adamowicz aresztowany i skazany za działanie na szkodę państwa.Po uprawomocnieniu wyroku przejecie GPEC przez państwo, bez odszkodowania dla Niemców z tytułu tego, ze Adamowicz działał świadomie na szkodę miasta i niemcy musieli o tym wiedzieć. 
6
Czy w Gdańsku dr Oetker zastąpi Budynia?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu tekst Śmiecia interesujący ? Akurat Śmieciu nie pisze niczego nowego. Wynurzenia w stylu "PIS to ten sam system" słyszę już od lat.A ile w tym prawdy ?Śmieciu pisze o PIS jako projekcie, który "pozwala rozładować narastające napięcie, zagospodarować zbiorowe pragnienie rzeczywistych zmian."Może Śmieciu nie ogląda TV i nie widzi jakie napięcie spowodowała wygrana PIS ? Może Śmieciu nie wpadł na pomysł, że wystarczyło przed 2015 zrobić kilka drobnych korekt, by PO nadal rządziło ?Ogólnie opisy strachu PIS przed UE, itp. pokazują, że Śmieciu wie tyle, co na youtubie usłyszał i nie wysilił się na własną refleksję.Teraz UPARTY i jego dość trafny opis sytuacji, z którym niemal w całości sie zgodzę... a drobnym ale.Na Niemcy to u nas PO postawiło. Tak postawiło, ze stało się zakładnikiem Berlina ( ale może zostało przez Berlin wymyślone ? ) - powiedzmy że PO wybrało służbę bogatemu Belinowi jako sposób na zapewnienie Polsce względnego pokoju i względnego dobrobytu. Jak nie Niemcy, to przyjdzie Ruski i będzie bród, smród i ubóstwo - czyli PRL.I OK.PIS widząc, ze pod butem Berlina nasz dobrobyt jest bardzo względny - w porównaniu z Rosją i okolicą to owszem, ale w porównaniu z Europą, to jednak nie za bardzo, raczej drugi sort. ( swoją drogą Czeskie elity też się z taką świadomością ostatnio budzą, a Węgrzy obudzili się trochę wcześniej - bo widzieli obok Austriaków. Szczególnie wyraźna jest deprecjacja Czechów. W 1990 roku Czesi mieli PKB na mieszkańca ponad dwa razy wyższe od Polaków.  Teraz jest to różnica na poziomie 35%. Widać to w zarobkach. Czech zarobi lepiej, ale to lepiej, to jakieś 500 zł więcej w średniej pensji. Co się stało przez te 28 lat ? Stało to, że robią na Niemców tak jak my. )Wróćmy do tematu:Więc co zostało pisowi ? Rosja ? No bez żartów. Z Rosją nic nas dobrego nie spotka i wie to każdy, kto ma choć kilka szarych komórek w głowie.Pozostaje tylko USA.  Ale USA to taki pies, którym merda ogon, a tym ogonem jest Izreael.I stąd taka spolegliwość PISu w stosunku do Żydów. Taka że aż krew zalewa. Pewnie nie tylko nas, ale i samego Kaczora, gdy wie, że nikt na niego nie patrzy.Kaczor liczy, że pod Amerykańskim parasolem Polska zdąży się wzmocnić gospodarczo na tyle, że gdy USA straci interes we wspieraniu Polski, to będziemy na tyle silni, by być samodzielnym graczem w Europie.Niemcy dokładnie wiedzą o co chodzi, wiec cisną PO jak mogą i płacą ( poprzez swoje fundacje ) miliony euro na agenturę wpływu w fundacjach, sądach, na uczelniach i gdzie tylko się da, byleby wypieprzyć w powietrze PIS. To takie moje dywagacje.Osobiście uważam, że Żydzi nie dopuszczą do samodzielności Polski, bo w ich interesie ( tak jak w interesie Niemiec i Rosji ) jest to, by Polska była krajem słabym gospodarczo, bez swojego kapitału i z kiepskim mętnym prawem.Myślę, ze tak samo uważa Kaczyński, ale widocznie wyliczył, że zabawa w kotka i myszkę daje nam największe szanse na powodzenie właśnie w rozgrywce z Żydami. 
0
Komentarz UPARTEGO na temat tekstu Śmiecia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu No i niech się zdziwią ! Niech błyśnie w nich cień myśli.
1
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu Ojciec mojego kolegi żył TVN-m I to tak na ostro. Czekał na czołgi zomowców.. znaczy pisowców.I kolega dał mu ultimatum: albo chłopie odstawisz TVN, albo nie zobaczysz mnie więcej na niedzielnym obiedzie.Poskutkowało.Można tez inaczej, prostym pytaniem zburzyć świat widza TVN:Dlaczego właściciel TVN nazywa sie David Zaslaw ?Dlaczego w TVN same resortowe dzieci ?Dlaczego Urban jest po stronie opozycji ?Dlaczego LOT przynosi zyski, a miał być do likwidacji ? oj prawda jest po naszej stronie i trzeba tylko wymyślić, jak z nią dotrzeć. Mnie jednak najbardziej boli brak działania KRRiT.Mają skargi na TVN, mają dowody na ich fake newsy i nic.  
3
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu PIS żeby wygrać wybory w Warszawie Musi mieć w każdym lokalu wyborczym mężów zaufania.Muszą oni liczyć głosujących, porównać to z liczbą kart w urnach. Muszą sprawdzić każdą kartę, a te z głosami nieważnymi i głosami oddanymi na kandydata PO sprawdzić 3 razy.Muszą wysłać wyniki do pisowskiej centrali wyborczej, która zbierze wyniki z całego miasta i sama je podliczy.Inaczej będzie jak dziś: uprawnionych do głosowania 78, oddanych głosów 79..PKW wszystko zbagatelizuje i się wypnie.A w Warszawie fałszowanie to tradycja:https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wypelnione-karty-do-glosowania-w-bagazniku-bylego-komendanta,nId,349903i czy ktoś słyszał o dalszym ciągu tej sprawy ? Cisza zaległa.Bo wielkie pieniądze lubią ciszę, a w Warszawie są największe pieniądze... największe pomiędzy Odrą, a Dnieprem.
11
Warszawa nie chce kolejnego "Andrzej Duda! Andrzej Duda!"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu PIS nie wygra wyborów w wielich miastach Bez zrobienia porządku z obcymi mediami.Skala bzdur i fejków jaką TVN karmiło wielkomiejskich widzów przerasta wszystko co było dotychczas.A KRRiT nic nie robi, choć powinna puścić TVN z torbami
7
Dlaczego wielkomiejscy chcą kraść?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu @ wieszczący po prawicy Ale skąd oni mogą wiedzieć, ze żyją w szambie ?Są tym otoczeni od zawsze, więc dla nich to norma.Kto ma im powiedzieć, że tak nie jest ?przecież TVN - jakby nie było, najbardziej nowoczesna przekazem telewizja w Polsce - mówi im, że żyją po europejsku, a szambo to PIS i narodowcy.. znaczy hitlerowcy.Mówisz, że: "Nie jest też dla mnie ważne, co o mnie myślą. Ważniejsze jest to, kto ma rację. A ta jest po mojej stronie." - ale oni po swojej stronie myślą DOKŁADNIE TO SAMO O SOBIE. Mało tego, oni myślą o Tobie to samo, co Ty o nich.Masz certyfikat dający ci monopol na rację, który możesz im pokazać ?Skoro nie masz, to musisz ich przekonać argumentami. Pokazać na prostym przykładzie z podwórka, że ich autorytety dymają ich bez wazeliny.Inaczej nic nie wskórasz, co najwyżej narobisz sobie wrogów. A to żadna sztuka. Sztuką go przekonać do siebie. Mój sąsiad z pokoju na sali pooperacyjnej to porządny i uczynny człowiek. Przyniósł mi obiad, czy kupił ( za swoje ) wodę mineralną i nie chciał pieniędzy. Mimo to był politycznie na innym biegunie, oglądając TVN24.I co miałem zrobić ?Inwektywami go częstować ?przecież to taki sam człowiek jak ja, taki sam Polak.Tyle tylko, że uwierzył w "całą prawdę cała dobę".By go z tego bagna wyciągnąć, trzeba podejść jak do kogoś z sekty. Powoli pokazywać mu, że świat jest inny, niż to co mu guru wpoił. 
2
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu W Warszawie cuda nad urnami to norma Choćby przypomnę karty do głosowania w bagażniku samochodu milicjanta.. znaczy policjanta
6
Dalsze reakcje na wybory samorządowe 2018
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika junak
1 miesiąc temu @zawiedziony - tytuł jest jasny wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.Mogę wiedzieć w którym z dużych miast PISowi przybyło 5,5% ? 
0
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika Zawiedzony

Strony