Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika junak
11 godzin temu @ wieszczący po prawicy Ale skąd oni mogą wiedzieć, ze żyją w szambie ?Są tym otoczeni od zawsze, więc dla nich to norma.Kto ma im powiedzieć, że tak nie jest ?przecież TVN - jakby nie było, najbardziej nowoczesna przekazem telewizja w Polsce - mówi im, że żyją po europejsku, a szambo to PIS i narodowcy.. znaczy hitlerowcy.Mówisz, że: "Nie jest też dla mnie ważne, co o mnie myślą. Ważniejsze jest to, kto ma rację. A ta jest po mojej stronie." - ale oni po swojej stronie myślą DOKŁADNIE TO SAMO O SOBIE. Mało tego, oni myślą o Tobie to samo, co Ty o nich.Masz certyfikat dający ci monopol na rację, który możesz im pokazać ?Skoro nie masz, to musisz ich przekonać argumentami. Pokazać na prostym przykładzie z podwórka, że ich autorytety dymają ich bez wazeliny.Inaczej nic nie wskórasz, co najwyżej narobisz sobie wrogów. A to żadna sztuka. Sztuką go przekonać do siebie. Mój sąsiad z pokoju na sali pooperacyjnej to porządny i uczynny człowiek. Przyniósł mi obiad, czy kupił ( za swoje ) wodę mineralną i nie chciał pieniędzy. Mimo to był politycznie na innym biegunie, oglądając TVN24.I co miałem zrobić ?Inwektywami go częstować ?przecież to taki sam człowiek jak ja, taki sam Polak.Tyle tylko, że uwierzył w "całą prawdę cała dobę".By go z tego bagna wyciągnąć, trzeba podejść jak do kogoś z sekty. Powoli pokazywać mu, że świat jest inny, niż to co mu guru wpoił. 
2
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Obrazek użytkownika junak
11 godzin temu W Warszawie cuda nad urnami to norma Choćby przypomnę karty do głosowania w bagażniku samochodu milicjanta.. znaczy policjanta
5
Dalsze reakcje na wybory samorządowe 2018
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika junak
12 godzin temu @zawiedziony - tytuł jest jasny wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.Mogę wiedzieć w którym z dużych miast PISowi przybyło 5,5% ? 
-1
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika junak
15 godzin temu A czy TY "Wieszcząc po prawicy" zagłosowałbys na Jakiego Skoro - jak pokazała ulubiona stacja 70% warszawiaków - Patryk Jaki wypuszcza bandytów i nad nimi nie panuje, a oni mordują dzieci ??A może zagłosowałbyś na partię Morawieckiego, który gardzi ludźmi i Kubicą - jak słychać na taśmach ? Piszesz z pozycji swojej, mierząc swoją miarą. Nie chcesz wejść w skórę swoich sąsiadów i dostrzec, że oni widzą ten sam świat w zupełnie innych barwach.Ty piszesz, że oni mają kisiel w głowie, a oni patrzą na Ciebie i myślą o Tobie DOKŁADNIE TO SAMO. Masz ten sam problem, co większość prawicowców i większość elit PIS - nie potraficie postawić się na miejscu tych z drugiej strony. Wiesz, jak zmuszam do dyskusji, a przynajmniej refleksji "inteligencki elekorat PO" ? Gdy oni do mnie, że jestem "głupkiem z mózgiem wypranym przez telewizor",to ja odpowiadam:  - Dokładnie to samo ja myślę o Tobie.I dopiero w tym momencie kończy sie pogarda człowieka postępu i zaczyna próba dyskusji na argumenty.I wtedy wiem, że już wygrałem.Wyrwałem człowieka z emocji i zmusiłem do myślenia.Ale rzadko się to zdarza. Na ogół rozemocjonowani i pewni swojego monopolu na rację wolą... uciec.Jednak ja wiem, że drzazga została, malutka, ale wbiła się tuż pod jajami i spokoju nie daje...
1
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
15 godzin temu Uczciwego ludu Warszawy jest jakieś 40% 90% z nich poparło Jakiego.Cała reszta to cwaniaczki, złodziejaszki mafiosi, dla których POwski ( planowy ) bajzel to raj.A że tej reszty jest 60% ?No a w Gdańsku jest inaczej ?No dobrze, może i w tym towarzystwie głosującym na Trzaskowskiego też są uczciwi ludzie, którzy przyjechali do Warszawy pracować uczciwie - ale nimi odpowiednio zajęło sie TVN Warszawa.
2
Czas na mocne zmiany.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
16 godzin temu spoko Wróci PO i zabiorą 500+ po pół roku swoich rządów, to się hołota zreflektuje.I nie poprawiać mnie z tą hołotą, bo wiem co mówię. Wielu ludziom wydaje sie, że to co pis zmieniło, to już będzie na zawsze.A nie będzie.Co do arogancji PIS to sie zgadzam - choć o niebo mniejsza niż w PO, to jednak media niemieckie zadbają by była wyeksponowana.
5
Niezadowoleni
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika junak
16 godzin temu E tam, e tam Pani Zdanowicz - tak jak pan Adamowicz i tak jak pani Gronkiewicz - była przedstawiona przez media rusko-niemieckie jako ofiara zawistników z PIS.A zresztą, każdy kto kupił GW i oglądał TVN wie, że to Lech Kaczyński złodziejsko prywatyzował. HGW nic nie wiedziała, a Jaki to wsiok i dres, a Trzaskowski to światowiec.Tyle w temacie mediów. A teraz trochę podwórka:Że jakieś tam poświadczenie ? A kto choć raz w życiu nie skłamał w takich drobnych rzeczach !? Czy w Polsce w ogóle można być szczerym przed bankiem i urzędem ??? No bez jaj !A tak w ogóle to Adamowicz sie dorobił, bo zaradny i - zapytał mnie jeden współpracownik - a ty byś nie kradł ?"wszyscy kradną"Warszawa fajna - nie to co moja Ostrołęka - więc głosuję na panią Gronkiewicz. Przecież nie zagłosuję na tych świętojebliwych z PIS... co ja jakaś wiocha ?A teraz przemyślenie podwórkowe po faktach TVN:ci z pis pasą tych je..nych katabasów,prąd drożeje, a rydzol merolem od bezdomnego popier... la I co ? Ja mam ludziom tłumaczyć, ze ich media walą w bambuko ? A gdzie KRRiT ??  
4
Ale obciach: wiocha w mieście
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika junak
16 godzin temu W porządku. Doskonale wiem, że w PIS jest sporo męt niewiele lepszych od PO. To oni blokują takie sprawy, jak repolonizacja mediów.Bo ta blokada, to jedyny sposób na nie dopuszczenie środowisk konserwatywno - patriotycznych do publicznego dyskursu i walki o władzę.Pytanie: czy męty mają w PIS więcej do powiedzenia, od tych, którzy są na świeczniku i dzięki tym mętom robią cholewy ze swych ust, kompromitując obóz patriotyczny ?
5
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika junak
18 godzin temu Poukładani ? ktoś ich poukładał. We Wrocławiu prezydent miasta i jego świta, oraz rektorzy uczelni wraz ze swoimi przydupasami i dziennikarze lokalnych gazet są na niemieckim garnuszku.Kadra profesorska żyje z grantów niemieckich fundacjiŚwita Dutkiewicza ( urzędnicy magistratu ) żyje z nagród niemieckich fundacjidziennikarze lokalnych gazet żyją z pensji otrzymywanych przez niemieckich właścicieli tych gazet.Tak jest we Wrocławiu, ale też w Gdańsku, Gorzowie, Szczecinie i Zielonej Górze. No i na Śląsku.Ustawa repolonizacyjna potrzebna natychmiast - by można było ludziom mówić o niemieckich fundacjach korumpujących urzędników magistratu i kadrę profesorską.Po niej ustawa o zakazie działalności zagranicznych fundacji w Polsce - jak do ludzi dotrze prawda o niemieckich fundacjach, to sami takiej ustawy zażądają.Bez tego możemy od razu zmieniać nazwę na Weichselland
5
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika junak
2 dni temu Pewnie, ze tacy jak Smogorzewski wygrają wybory 1 - bo powiaty to najwięksi pracodawcy na swoim terenie2 - bo Komisje Wyborcze pilnują, by burmistrze wygrywali3 - bo młodzi uznali, że lepiej wyjechać do UK, lub choćby do dużego miasta, niż się szarpać z postkomunistyczną mafią.Tak wiec na miejscu zostali tacy, co mają biznesy na układach ze "smogorzewskimi", co są od nich zależni finansowo ( poprzez prace w powiecie, lub dotacje do swojego gospodarstwa ) i na końcu tacy, co to im wszystko jedno, bo jaki system by nie był, to i tak sobie dokradną, kogoś oszukają i wyjdą na swojego golfa3.
0
Samorząd, okiem Rafała Ziemkiewicza
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony