Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Aleszumm
1 miesiąc temu Siedmiu zbuntowanych.... Dziękuję za ten arcyważny wpis. Ponadto jest to tekst edukacyjny.Pozdrawiam gorąco.
9
Siedmiu zbuntowanych sędziów sfałszowało wyrok Sądu Najwyższego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Aleszumm
4 miesiące temu CO WAŻNIEJSZe DLA VERITY? Pająk, Ziemkiewicz, czy odzyskanie przez Polskę Niepodległości?
2
Koniec świata!!! Rafał Ziemkiewicz chwali Michnikowszczyznę
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Aleszumm
4 miesiące temu CO WAŻNIEJSZe DLA VERITY? Pająk, Ziemkiewicz, czy odzyskanie przez Polskę Niepodległości?
2
Koniec świata!!! Rafał Ziemkiewicz chwali Michnikowszczyznę
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Aleszumm
4 miesiące temu DEGRADACJA PREZYDENTA Decyzja prezydenta spadła  na patriotów jak przysłowiowy grom z jasnego nieba i pozbawiła ich jakichkolwiek złudzeń, że obóz rządzący, z którego szeregów wyszedł Andrzej Duda, może dokonać głębszych zmian w polskiej polityce. A to, co stało się w Wielki Piątek można bez wątpienia zaliczyć do czarnych kart w naszej najnowszej historii. LIGA OBRONY SUWERENNOŚCI posiada autorytet niepodważalny. Jej prezesem jest autor tekstu Wojciech Podjacki. Dziękuję za potrzebny tekst.
10
Zdegradować prezydenta!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Aleszumm
7 miesięcy temu REKONSTRUKCJA Jaka jest różnica pomiędzy rekonstrukcją, a prostytucją? Żadna, ponieważ rekonstrukcja, to jest prostytucja.                                       Pozdrowienia od Alka Szumańskiego
3
Rekonstrukcja, czyli czulent zamiast schabowego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Aleszumm
7 miesięcy temu WIERSZ FELIKSA KONARSKIEGO Dzięki, dzięki, dzięki. Umieszczę ten wiersz w tekście.
3
LWÓW UMIERA
Obrazek użytkownika mary
Obrazek użytkownika Aleszumm
8 miesięcy temu DORADCA PREZYDENTA MICHAŁ KRÓLIKOWSKI - Jestem pionkiem, celem jest prezydent - mówi prof. Michał Królikowski, który według prokuratury jest zamieszany w pranie brudnych pieniędzy. To on jako ekspert  tworzył przygotowywanie przez prezydenta ustaw o sądownictwie.Jakiś "klient" przelał na jego konto milion złotych!!! Rzekomo "zaliczka" dla kancelarii adwokackiej p. prof. Michała Królikowskiego została zablokowana i trafiła na konto Urzędu Skarbowego.Pan prezydent Andrzej Duda nas wszystkich okłamał twierdząc że Michał Królikowski nie był i nie jest jego doradcą.Jakie jeszcze bandziory siedzą w kancelarii Głowy Państwa? Jakie????Oto jest pytanie podstawowe.
11
Prezydent Duda wystawia się na licytację u Owsiaka.
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika Aleszumm
8 miesięcy temu ZŁOWROGI CIEŃ MARSZAŁKA ZŁOWROGI CIEŃ MARSZAŁKA Rafał Ziemkiewicz na 100-lecie odzyskania  niepodległości wydał książkę " ZŁOWROGI CIEŃ MARSZAŁKA".Można mieć różne historyczne spojrzenia na postać i działalność Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Dla nas Polaków Piłsudski jest symbolem odzyskanej po 123 latach zaborów niepodległości, czy to się komuś podoba, czy też nie.Rafał Ziemkiewicz na dodatek napisał jeszcze publicystykę tak zatytułowaną jak owa książka w periodyku "Najwyższy Czas!" ze złowrogim tytułem i foto Marszałka na okładce.Autor uważa siebie za publicystę centro - prawicowego, ale on tak uważa.Zrównał się z historykiem Pawłem Ziemkiewiczem autorem takich tekstów jak "Obłęd 44" o "hańbie" Powstania Warszawskiego, czy też fałszywce historycznej "Pakt Ribbentrop - Beck".Obaj panowie krążą na tej samej karuzeli "Campo di Fiori", oszustwa poetyckiego Czesława Miłosza dot. rzekomej zabawy Polaków na karuzeli pod bramą getta warszawskiego, gdy Niemcy mordowali Żydów. A oto co pisze autor: "Tym, co zmusiło mnie do napisania tej książki, jest fakt, że kult Piłsudskiego nie tylko zaszkodził nam w przeszłości, przyczyniając się walnie do szybkiej utraty wywalczonej niepodległości i obłędu maksymalizowania wojennych strat aż do granicy biologicznej zagłady, ale szkodzi nam także i dziś. Cofa nas w rozwoju. Niszczy to, co stanowi naszą cywilizacyjną odrębność, co decyduje o naszej wyjątkowości, co nam pozwoliło odnieść największy sukces w dziejach, jakim było odzyskanie i obronienie niepodległości po I Wojnie Światowej – i co powinno pozostać, jak za dawnych czasów, podstawą polskości: Polski republikanizm".
5
Co się stało z Ziemkiewiczem ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Aleszumm
10 miesięcy temu CZEŚĆ I CHWAŁA POLSKIM BOHATEROM!!! Napisał wilk na kacapyPozwoliłem sobie   na zmianę układu Pana pięknego wiersza.                                    Szczęść BożeZ miast kresowych, wschodnich osad i wsiZ rezydencji, białych dworków i chatMyśmy wciąż do Niepodległej szliSzli z uporem ponad dwieście lat Wydłużali drogę carscy kaciPrzez Syberię wiódł najkrótszy szlakI w kajdanach szli KonfederaciMogiłami znacząc polski trakt Z Insurekcji Kościuszkowskiej, z powstań dwóchSzkół, barykad Warszawy i ŁodziKonradowski unosił się duchI nam w marszu do Polski przewodziłPrzez tajgę, stepy - plątaniną dróg A myśmy szli i szli - dziesiątkowaniA myśmy szli i szli - niepokonani!Aż "Cud nad Wisłą" darował nam BógZ miast kresowych, wschodnich osad i wsiSzkół, urzędów i kamienic i chat Myśmy znów do Niepodległej szliJak z zaboru, sprzed dwudziestu latBo od września, od siedemnastegoDłuższą drogą znów szedł każdy z nas Przez lód spod bieguna północnegoPrzez Łubiankę, przez Katyński LasNa nieludzkiej ziemi znowu polski traktWyznaczyły bezimienne krzyże Nie zatrzymał nas czerwony katBo przed nami Polska - coraz bliżejI myśmy szli i szli - dziesiątkowaniChoć zdradą pragnął nas podzielić wrógI przez Ludową przeszliśmy - niepokonaniAż Wolna Polskę raczył wrócić Bóg!!! ``Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/11-listopada-2017-roku       
6
11 LISTOPADA 2017 ROKU
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika Aleszumm
10 miesięcy temu PANI ZOFIA ROMASZEWSKA I JEJ WIELKI MĄŻ ZBIGNIEW ROMASZEWSKI Szanowni Niepoprawni, podaję tekst córki Zbigniewa Romaszewskiego red. Agnieszki Romaszewskiej - Guzy, napisany w lutym 2014 roku. po jego śmierci.  "Mój Ojciec był wielkim patriotą i państwowcem. Bardzo szczerze szanował wszelkie instytucje i majestat Państwa Polskiego - niezależnie od tego kto je reprezentuje. Ponieważ będzie to pogrzeb państwowy, w którym uczestniczyć będą zapewne zarówno Osoby Oficjalne, wraz z Panem Prezydentem, jak i przyjaciele i sympatycy Zmarłego oraz jego środowisko polityczne, trochę boję się napięć, bo rachunki krzywd i niechęci w Polsce są wielkie. I mam szczerą prośbę oraz ogromną nadzieję na uszanowanie powagi chwili i przede wszystkim mojego OJCA. To był naprawdę człowiek bardzo silnych i niezłomnych przekonań, ale też głębokiej osobistej kultury. Był człowiekiem Solidarności przez duże i małe "s" - dodała Agnieszka Romaszewska-Guzy.".Senator PiS Zbigniew Romaszewski zmarł 13 lutego 2014 roku. Od siebie dodam. Miałem zaszczyt poznać Pana Zbigniewa Romaszewskiego na Zamku Królewskim w Warszawie w 2011 roku. Rozmawialiśmy długo, była jego małżonka p. Zofia Romaszewska i moja małżonka.Państwo  Romaszewscy zrobili na nas ogromne wrażenie w sensie spojrzeń historycznych i bieżących związanych z Polską.W zakończeniu rozmowy (na stojąco), trwającej ok. 15 minut otrzymaliśmy ich adres i nr  telefonu.Po powrocie do domu przesłałem państwu Romaszewskim swoją ostatnią wówczas książkę, związaną z osobą Adama Macedońskiego,, mojego przyjaciela ze Lwowa, założyciela Instytutu Katyńskiego, który w dniu naszego spotkania odebrał na Zamku Królewskim honor "Kustosza Pamięci Narodowej".Proszę mnie zrozumieć, iż po ostatnich wypowiedziach p. Zofii Romaszewskiej, byłem ogromnie zawiedziony jej postawą. W głębi moich odczuć uważam, iż jej śp. Małżonek nie dopuściłby do takiego zachowania p. Zofii, opisanego przez p. Krzysztofa Wyszkowskiego, członka Kolegium IPN, w tytule powyższym i w jego treści.                                                                         Serdecznie pozdrawiam "Niepoprawnych"
10
ZOFIA ROMASZEWSKA TO PIJANY ZAJĄC, KTÓRY WYRWAŁ SIĘ Z KLATKI
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony