Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika contessa
3 dni temu Pacyna Proszę bez  czerskiej propagandy -zakaz nie jest prześladowaniem. 
4
Kiedy zakaz muzułmańskich modlitw na polskich ulicach?
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Dziobal5 Przecież Spinelli to nikt, warchoł. Polecam ten film i przestanie boleć: [video:https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A]  
9
Zacząłeś z mafią to już nic nie masz
Obrazek użytkownika dziobal5
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Kasiu! O tym piszę w mojej dzisiejszej notce. Pozdrowienia.
1
Amerykanie i Anglicy chcą, aby Polska otrzymała reparacje wojenne: „Polsko, walcz!”, „Cudowny kraj, naprzód Polsko!” [FOTO]
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Schetyna wszczyna kolejną prowokację przeciwko Ministrowi ON akurat w rocznicę napaści sowietów na Polskę, akurat gdy za wschodnią granicą trwają "manewry" sił Putina....Tym zajmuje się Platforma Obywatelska przynajmniej od roku - szykowaniem na konkretne momenty konkretnych ataków na konkretnych ministrów w szczególe i rząd B.Szydło generalnie. Symbolika wspomniana przez Autora ma kojarzyć się Polakom ze szkodami, które nanosi Polsce rząd PiS - oto min.Macierewicz dewastuje Polskę w takim samym stopniu jak hordy sowieckie we wrześniu 1939 r.. Macierewicz ma się kojarzyć z mordowanymi w domach Polakami, potem podpalanymi żeby nikt nie ocalał  i by kamień na kamieniu nie został. Polska pod rządami PiS-u ma śpiewać - "My ze spalonych wsi, my z głodujących miast". Zauważcie, że od jakiegoś czasu żadna rocznica z historii Polski, a uhonorowana przez rząd, przez prezydenta ich obecnością lub choćby odczytaniem listu intencyjnego pani premier czy pana prezydenta nie mija bez jakiejś prowokacji PO wprost albo z PO w tle. Jak np. "obchody" KOD-u rocznicy sierpnia w Gdańsku. Zwróćcie na to uwagę. Albo awantura Siemoniaka na  obchody rocznicy wybuchu II w.ś.na Westerplatte - czy on nie wiedział/nie pamiętał co podpisywał jako minister w związku z wartą honorową i Apelem Poległych? Nie! To było zaaranżowane, on doskonale pamiętał, a spindoctorki platfonsów już wiedziały co z tym zrobić i idealnie dograły resztę. Ba! Półtora miesiąca temu - 1 sierpnia, Godzina "W"... Dokładnie na ten moment cyngle czersko-wietrniczego ścieku z jazgotem  wyciągnęły jak z worka św.Mikołaja  "wyrzuconego na bruk weterana Powstańca"!... Znów historia z góry zaaranżowana, z ciężką artylerią - wprzęgnięciem majestatu i autorytetu Rzecznika Praw Obywatelskich. Ale w ślepych zapędach  "definitywnego rozstrzelania PiS-u" spartaczona  bo ogary Schetyny przegapiły, że sejmowa komisja weryfikacyjna właśnie "rozkłada na czynniki pierwsze" HGW  i na tapecie było m.in.wyrzucenie przez hieny HGW prawdziwego weterana Powstańca.Itd., itp.  To tylko trzy przypadki i z mojej strony przywołane ad hoc - tyle co mi jeszcze nie uleciało z pamięci bo niestety tak wiele i tak szybko się dzieje, że pamięć  w pewnym momencie po prostu włącza automatyczną blokadę i wysiada, że aż trudno podać na żądanie datę własnych urodzin, a co dopiero podyktować komuś nr własnej komórki, hehehehe....  To tylko 3 wydarzenia ale aż trzy by wyeliminować  "przypadek" i przyjąć takie działania za regułę... Patrzmy uważnie co dalej - jakie wydarzenia z polityki, z historii  nas czekają i jaka będzie riposta Platformy. Z bardzo prywatnych źródeł wiem, że Schetyna do takiej mokrej roboty jak w wyżej przytoczonych przeze mnie przypadkach ma cały sztab "profilerów". Pozdrawiam.
3
PROSTYTUCJA POLITYCZNA - DOWÓD ZDRADY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu To bardzo dobra wiadomość! Takie wsparcie zagranicy wieszczy, że jest spora szansa by rząd RP otrzymał wsparcie  rządów innych państw w kwestii uzyskania reparacji.
2
Amerykanie i Anglicy chcą, aby Polska otrzymała reparacje wojenne: „Polsko, walcz!”, „Cudowny kraj, naprzód Polsko!” [FOTO]
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu JaZ - to co poruszasz świetnie dopełnia artykuł St.Janeckiego: https://wpolityce.pl/polityka/357797-nie-bagatelizujmy-wystapienia-junckera-bo-kryje-sie-za-nim-unijne-superpanstwo-ignorujace-wole-narodow  Pozdrawiam.
7
Zacząłeś z mafią to już nic nie masz
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Na dodatek lewactwo z lewaka Spinelliego robi świętego męczen nika i mędrca. Wystarczy przypomnieć - pielgrzymkę Merkel na wyspę Ventotene do jego grobu (z Renzim i Hollande'm) w sierpniu 2016, to jego duch unosił się nad odnowieniem Traktatów Rzymskich 25 marca 2017 w Rzymie gdzie ani słowo nie padło np.o Robercie Schumanie, Konradzie Adenauerze i i., wcześniej Martin Schulz za swego przewodniczenia PE ciągle przywoływał jego zasługi w budowie fundamentów  pod przyszłe "Stany Zjednoczone Europy".Pozdrawiam polecając wszystkim ten film:[video:https://www.youtube.com/watch?v=5Q3ZSJzmA9A]  
6
Manifest z Ventotene. Krótka analiza komunistycznej Europy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu W podobnym duchu jak Schoellgen wypowiada się K.G.Wellman z CDU https://wiadomosci.wp.pl/posel-cdu-dyskusja-o-reparacjach-politycznie-nierozsadna-6165786324772993aTa narracja o ziemiach zachodnich dominuje już na każdym kroku - w mediach nie tylko niemieckich, w wypowiedziach zagranicznych polityków i naszego lewactwa. Takie koło ratunkowe ale niestety dziurawe choć niektórzy to jeszcze kupują. Naszym zadaniem powinno być natychmiastowe prostowanie tego kłamstwa- właśnie tak jak napisał we wstępie Autor bo użył krótkiego ale bezydyskusyjnego argumentu i nie do podważenia. Pozdrawiam.
4
Ziemie Zachodnie nie są rekompensatą!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Najśmieszniejsze kobitki poznańskiego spędu To miało być pamiątkowe foto 2 wielkich polityków, wyszła słitfocia, która chyba tylko Rabieja wprawiła w dziki zachwyt. Pozdrawiam.
1
Bodnar i Budka robią za buhaje, reproduktorów na spędzie feministek
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
2 miesiące temu Re: Co łapiński robi u TVN-owskich szmalcowników? Na twitterze regularnie kręcą się fotki z wywiadów Łapińskiego w tvn, z Kuźniarem, z Wielowieyską... Moim zdaniem Łapiński swymi wypowiedziami i zachowaniem kompromituje urząd prezydenta i powinien złożyć dymisję bo tak jak prezydent jest prezydentem 24/24 h od początku do końca swej kadencji i ma zero prywatności,  to samo dotyczy rzecznika prezydenta, wszystkich jego ministrów i pracowników KPRP.... Zastanawiało mnie odejście Magierowskiego, a gdy odeszła Sadurska już było jasne, że coś w otoczeniu prezydenta Dudy jest nie tak. Skąd ten paraszutist Łapiński się tam wziął można niestety tylko domniemywać, w każdym razie długo łaził koło kancelarii premier Szydło licząc na synekurkę i nie udało   mu się tam wkręcić.Kim są jego promotorzy - trudno dojść, a jak trudno dojść to jest podstawa uważać,  że to podejrzany typ. Prezydent powinien jak najszybciej się go pozbyć,tym bardziej, że KŁ inteligencją zbytnią też nie grzeszy bo gdyby ją posiadał to gdyby nawet był zwykłym karierowiczem, starałby się to jak najdłużej ukrywać.  A Łapiński bardzo szybko się obnażył.Pozdrawiam.
9
Czy prezydent Duda świadomie zatrzymał reformy sądownictwa???
Obrazek użytkownika omilka

Strony