Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika contessa
2 dni temu Czyli...? Czarek Pawełek to po prostu kolejny resortowy bachor! Nie dziwota, że wielki smród bije od niego na odległość.  Pozwoliłam sobie wrzucić tekst na facebooka Niepoprawnych. Pro publico bono.Pozdrawiam.
2
Obywatel Cezary Paweł Kasprzak
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
2 dni temu Re: "Nie mają więc czegoś innego. Czego?" JAJ! Jak ten trębacz - on je ma! To autentyk, usłyszany przeze mnie kilka lat temu w Krakowie gdy palnął go na Rynku  pewnej POślicy. Przydał mi się do mema o pomstującym niedawno na hejnał sędzi Żurku.Podzielam uczucia Autorki i się nie patyczkuję gdy sytuacja wymaga by je uzewnętrznić.Pozdrawiam.
6
Mam gdzieś poprawność polityczną.
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika contessa
3 dni temu Jakoś się nie łapię na to Opole... Komuś nie poszło "z rączki do rączki" pod stołem i zrobił z tego tragedię niemal narodową. Dla mnie to jest  "mama Madzi",  w sam raz do przykrycia fiaska spędu świętych krów i sztuczny wrzask by go słyszeli w Brukseli, żeby lemingi jeszcze bardziej zgłupiały i to kupiły jako "aferę PiSu". Szkoda czasu na Opole.Podpisuję się pod słowami Rolanda. Pozdrawiam.
6
W Zielonej Górze Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
3 dni temu @Lwow47 Witaj Kazimierzu i szybko wracaj do zdrowia.:):)
5
CIĄGLE POD BRONIĄ NARODOWYCH SIŁ DUCHA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Za wysoka stawka żeby zrezygnowali... Tak sobie czytam prasę z ostatnich dni i łączę fakty... Gersdorf w Brukseli poszalała i mamy rezultat  czyli Nadzwyczajny Zjazd Prawników z gośćmi z zagranicy za chwilę, a w tle reforma sądownictwa + Makrela z Macronem zakładają sobie unię w Unii (wspólny komisarz, budżet itd.*) = Niemcy do Polski pitu pitu miziu miziu, a we wtorek w Brukseli dyskusji "o wartościach UE w kontekście procedury praworządności wobec Polski"  najgłośniej domagały się właśnie Niemcy. Akcje bękartów PO czyli KOD i obywateli RP zatem mają eskalować by towarzystwo w Brukseli miało argument  typu "Polacy są niezadowoleni z działań rządu Szydło i dlatego Bruksela - nie chcem ale muszem - twardo wejść i zrobić porządek w Polsce"   bo w tle są oczywiście interesy i interesiki właśnie Niemiec by być dyktatorem Unii.  Jeszcze większym niż do tej pory. Brukseli w ogóle nie zależy na reformie Unii, na państwach członkach, chodzi jej tylko o utrzymanie stołków i  konfitur bandy tłustych kotów bo co zrobią, gdzie pójdą, kto  w ogóle będzie chciał takich nieudaczników przytulić. I do tego potrzebna jest właśnie superdyktatura, do której dążą. Tylko delegalizacja KOD i Obywateli RP pomoże choć na ich miejsce pewnie wypączkują nowe potworki. Ja już pisałam tutaj, że oni są po cichu sponsorowani przez PO.  Co mi to podpowiada? Ano to, że w chwili gdy obywatele RP zaczęli mocno rozrabiać to Platforma zaczęła demonstrować, że nie ma z nimi nic wspólnego. To pozór ale tak mieli to widzieć ludzie, no ale charyzmatyczny Grześ zrobił  kilka dni temu błąd gdy jego ludzie pojawili się w Sejmie z białymi różami, a to jest publiczne przyznanie się kto stoi za Obywatelami RP, skąd leci kasa na ich burdy, kto ich szczuje.  Nie rozumiem dlaczego policja tak się z nimi pieści zamiast wsadzać do paki w trybie natychmiastowym za huligaństwo? Czemu nie dmuchają w alkomat, czemu nie ma żadnych badań na obecność środków odurzających?Pozdrawiam.  * http://wpolityce.pl/swiat/339635-coraz-odwazniejsze-pomysly-niemiec-szef-msz-proponuje-francji-wspolnego-komisarza-i-wspolny-fundusz-inwestycyjny 
3
ONI nie rezygnują
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Spoko, Katarzyno! ;););) Dla mnie pałeczki to "papierek  lakmusowy". I tak ktoś pały walnął więc uważam, że mem jest prosto w dychę. Pozdrawiam.
2
Donald - my wiemy! Najlepsza by była likwidacja prokuratury!
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Ciekawe czy u prokuratora znów zasłoni się immunitetem...? A tak w ogóle to w lipcu cała Brukselka jest zdaje się na wakacjach, a wtedy mu się rypnie drugi argument, że prokuratura przeszkadza mu w sprawowaniu obowiązków dyrektora Europy.Pozdrawiam.
8
Protokół dyplomatyczny powitania Donalda Tuska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Nie wierzę, że nie ma chętnych do dołączenia swoich życzeń? ...
11
100 lat, Panie Prezydencie!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu :-O To nasz Niepoprawny! Oby nie dał się tej kaście nadzwyczajnych... łajdaków!Pozdrawiam serdecznie i ściskam kciuki za naszego Blogera!
8
DR JÓZEF WIECZOREK DZIENNIKARZ NIEZALEŻNY SKAZANY ZA DZIAŁALNOŚĆ PRO PUBLICO BONO
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu @Honic Nie żałuję oczywiście! Szybko się przekonałam, że to pomarańczowy przyczółek, i że  ban to była tylko kwestia czasu. Jednak  miałam spory ubaw  czytając odjechane komentarze. No i trochę krwi napsułam lewakom. :D:D:D Ale chyba jednego... nawróciłam....Co do drugiego komentarza - to prawda, że każda następna akcja tych "obywateli" jest bardziej chamska od poprzednich. Ich wysępów na ostatniej miesięcznicy by nie było gdyby nie weszła do   akcji... kasta nadzwyczajnych ludzi bo to sąd uchylił decyzję wojewody mazowieckiego o zakazie ich imprezki. A to już dobitnie świadczy, że główni animatorzy Obywateli RP są... w centrali Platformy Obywatelskiej! W tej samej, w której rodzą się pomysły jak hamować prace rządu i   każdą zmianę  w państwie polskim, w czym tylko właśnie Platforma ma  największy interes. Platformę zaś usadzić trochę jest możliwość ale do tego potrzebne jest żelazne egzekwowanie żelaznej dyscypliny w Sejmie, który wciąż przypomina portal internetowym, w którym zarejestrowanych jest np. 500 użytkowników ale tylko 40-50 portal buduje, dba o niego, robi jakąś dobrą robotę, a reszta trolluje i go rozwala.  Pozdrawiam.
5
"Obywatele RP" - delegalizacja!
Obrazek użytkownika Honic

Strony