Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu Nie przesadzaj, gdzie napisałem, że obwiniam kobiety?! Przeczytaj spokojnie jeszcze raz mój wpis.
2
Żołnierka zgwałcona na poligonie pod Suwałkami walczy o sprawiedliwość
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu Liczba volksdeutsch w Polsce - Do Józia z Londynu - Nie, to nie Neon i nie jego szef. "Wróg nie śpi - Wróg nie śpi"  brzmi jak żart, ale naprawdę mamy wrogów, którzy czujnie pilnują swoich interesów. Mój tekst też dostał dwa minusy i bardzo dobrze, to znaczy, że boli polskojęzycznych Szwabików. Nie skłócajmy się ze sobą pomimo różnic.Przed wojną w Polsce było 3 124 000 volksdeutschów. Część z nich, szczególnie ci należący do III i IV grupy została wpisana na narodowościową listę niemiecką pod przymusem. Tak czy inaczej, osoby te wyrzekły się polskości, a często czynnie z nią walczyły.Muszę jednak opisać przypadek mojego pradziadka, który jako przedwojenny działacz ludowy, przyjaźnił się z rolnikiem niemieckiego pochodzenia, który choć urodzony z niemieckich rodziców (chyba byli kolonistami), wielokrotnie odmawiał Niemcom podpisania listy. W końcu, gdy w nieprzyjemny sposób kazał się im wynosić, został zamordowany. Za to, że uważał się za Polaka. Bloger michael-abakus napisał genialny w swej konkretności tekst na Niepoprawnych:„Dramat polega na tym, że współczesna polska V kolumna w 2019 roku jest bardziej wroga i głębiej unurzana w antypolskiej nienawiści, niż wrogie Polsce państwa. Oni bardziej szkodzą Polskim interesom niż zagony hitlerowskich czołgów masakrujących naszą Ojczyznę we wrześniu 1939 roku. Oni w swoim zamiarze zniszczenia Niepodległości Polski przerastają złą wolę zaklętą w pakcie Ribbentrop - Mołotow. Taka jest smutna prawda współczesnej historii.Umyślne działanie w złej wierze przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko polskim interesom narodowym, przeciwko interesom i aspiracjom polskich Obywateli - bez względu na to skąd się wywodzą i kim są.Napisałem gdzieś i kiedyś, że praktyka antypolskiej totalitarnej opozycji jest umyślnym działaniem w złej wierze, które jak morderczy splot dławi wszystko co dla Polski dobre. [Grupa Laokoona(link is external)]. Rzeczywiście totalitarna opozycja zawsze działa w złej wierze przeciwko wszelkim polskim interesom narodowym, bez względu na to, czy sprawuje władzę czy realizuje swoją antypolską nienawiść w totalitarnej opozycji. Przedmiotem naszej pracy w czasie najbliższych dni, miesięcy i lat jest przeprowadzenie postępowania dowodowego w sprawie ich działania w złej wierze. Niech sto siódma miesięcznica będzie wezwaniem do tej pracy”.Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/107-miesiecznica-kwietniowego-zamachu-w-smolensku-2010 
9
Na Biedronia finansowanego przez Niemców zagłosują durnie albo zdrajcy
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu Masz świętą rację Poeto! Wspomniałeś o ważnych rzeczach - Polsce w wyniku zaborów, okupacji, czy emigracji za komuny i III RP ukradziono nie tylko talenty techniczne, ale również twórców muzyki. Jedne światowy klubowy przebój - autorem głównego motywu podobno jest Polak. Zapomniałem nazwy. Ale nie zapomniałem o pierwszej transmisji telewizyjnej w Polsce w roku Uwaga! Wikipedia: Początki telewizji w Polsce datuje się na 1937 rok, kiedy w Warszawie została uruchomiona pierwsza eksperymentalna stacja telewizyjna. Była to stacja telewizji publicznej, której program nadawany jest obecnie pod nazwą TVP1.       Przed owjną mieliśmy pond 1.000.000 odbiornkiów radiowych. co prawda słuchawkowych, ale jednak. Komunikację mamy we krwi.Głupotą jest twierdzenie, że wojny przybliżają nas do cywilizacji. No chyba w dziedzinie sztuki wojennej i energii atomowej, ale pierwszy reaktor w USA powstał chyba 3 lata wcześniej przed bombą atomową.Zaznaczam, choć to inny temat, że choć jestem zły na wielu ludzi z PiSu i od Korwina, to tylko w tych środowiskach jest sporo ludzi, którzy myślą patriotycznie i realnie oceniają rzeczywistość. 
3
Kolejny poważny niemiecki atak na dużą polską firmę
Obrazek użytkownika poeta
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Jak czasem się z nim nie zgadzam, to tutaj popieram go w całości (Morawiecki) 8-mcy temu: Uznajemy udział Polaków w Holokauście[video:https://www.youtube.com/watch?v=ZMfTPGKcKiM]https://www.youtube.com/watch?v=ZMfTPGKcKiM 
3
Polska, jak ujeżdżany przez wszystkich osioł – polityka zagraniczna względem USA i Izraela
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Najgorsze jest to, że nazistowska/hitlerowska polityka wciąż... ...jest w Polsce realizowana. Niemcom upiekło się po wojnie. Źli ludzie maja dużo szczęścia i trudno się z tym pogodzić. Dziwię się polskim elitom, którzy do takiego stanu rzeczy podchodzą bez emocji.Dziś spora część gospodarki w Polsce - bo przecież nie polskiej - należy do Niemców. I to traktowanie pracowników przez nich...Ale V kolumna i Stasi jest wszędzie. Nie, nie przesadzam. To scenariusz prawdziwego dramatu, który był realizowany na wielu nacjach - Polakach, Żydach, Białorusinach, Rosjanach, Romach, a także wielu Francuzach. Najgorsze jest to, że nazistowskie zalecenia wydają się jakby wciąż aktualne i realizowane w Polsce obecnie. Wiem, że czasem moje notki są "kolorowe" i bujne w określenia, pisane czasem z przymrużeniem oka, dlatego dostawane pały i nerwowe komentarze nie robią na mnie wrażenia, ale to co jest napisane powyżej, jest pisane "aż za bardzo poważnie". Nie dziwię się, że Polacy chcą o tym zapomnieć i nie chcą komentować takich informacji, ale świadczy to o pewnym uśpieniu. Ktoś dał tej notce jedynkę - jeśli zrobił to Niemiec, to rozumiem to - oni sienie zmienili, będą i są fałszywymi, obrzydliwymi ludźmi (proszę nie wierzyć, że jest inaczej), ale jeśli zrobił to Polak, nawet jeśli mnie nie lubi, do czego ma prawo, pokazuje to jak jest małostkowym, małym, nikczemnym człowiekiem. To nie jest mój art., tylko spisane nazistowskie przykazania przemocy i przypomnienie jakże strasznej prawdy, która, powtarzam jeszcze raz, wciąż jest realizowana. Widać, że komuś to przeszkadza...Pozdrawiam!
2
„Zeszyty oświęcimskie” i plany Niemców względem Polaków, a Izraelski terror kłamstwa
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Pesymista to stąpający po ziemi optymista Lepiej zapobiegać. Nie wierzę w "koniec historii". Wciąż wielu ludzi chce przelewania polskiej krwi.
6
Polska jest dla Rosji zbyt okrutna. Mała „zimna wojna” z Polską i Rumunią w tle i straszenie rakietami
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Biedroń chce zrobić z Polski kolejną Wenezuelę Jedną z obiecanek tego człowiek jest zlikwidowanie górnictwa w Polsce. Tylko ciekawe, czy odpowie na pytanie, co zechce zrobić z polskimi elektrowniami węglowymi. On doprowadziłby Polskę do bankructwa. Ten człowiek nie rozumie prostego prawa przyczyny i skutku. Guzik mnie obchodzi z kim ci wariaci się parzą po nocach, ale lewactwo to naprawdę niebezpieczne szkodniki. 
10
Spoko! Ta partia nie może nic spłodzić. Same samce i samiczki.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu No i wyszło na moje Wiele krzyku o nic. Tyle, że Gie Wu swoja gazetę wreszcie wyprzedało.
7
„Bomba” Wyborczej i Jarosława Kurskiego może okazać się niewypałem - odgrzewanym kotletem
Obrazek użytkownika panMarek
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
3 miesiące temu TVN, Roman Giertych, Wirtualna Polska i inne plugawiątka podają: TVN24 podaje, że Służba Więzienna posiadała informacje, że morderca Adamowicza był zwolennikiem PiS-u i chciał dyktatury Kaczyńskiego. Mam wrażenie, że rząd zapomniał nas o tym poinformować, gdy przedstawiał informacje o motywach działania mordercy - Roman Giertych https://twitter.com/GiertychRoman/status/1088166889640087552 - warto poczytać komentarze pod wpisem pana RomanaTymczasem nawet czytelnicy Wirtualnej Polski (i redaktorzy po cichu promujący komentarze) nie wytrzymują:- pölonus: Komu wciskacie taki kit ? Od kiedy to klawisze rozmawiaja z osadzonymi o polityce ? Wy macie nas rzeczywiscie za polglowkow ...- jb: O! Zaczyna się propagandowa jazda po bandzie... To się robi coraz ciekawsze :)- Angela2000: Prowokacja!!!!!---------------------------------------------------------------------------------Tak, to poważna sprawa, zaangażował się sam Roman Giertych. Może lepiej pozwolić mówić temu człowiekowi, każdy przecież wie, że więźniowie... w 95 procentach glosują na PO,  tzn. na PiS, na PiS! ;) Już się poprawiam :)
3
Sąd: Hanna Gronkiewicz - Waltz może ignorować Komisję Patryka Jakiego
Obrazek użytkownika yenom
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
3 miesiące temu Wkurzam się, bo nie wierzę w partie Korwina Zobaczycie Szanowni Państwo:  ludzie Korwinowi ufają, że mogę się założyć o dobrą flaszkę, że Korwin tuż przed wyborami powie coś głupiego - zniszczy nową partie od środka. Tymczasem jego działania zaszkodzą zarówno PiS, jak i nowej partii.Dlatego wkurzam się na PiS, bo... nie na taki PiS głosowałem, a głosowałem na Patryka Jakiego. Przykład: dobry kolega mojego Ojca założył Klub Gazety Polskiej w Opolu. Robili spotkania, działali, sam do niego należałem, dzięki czemu poznałem posła Kłosowskiego, Sakiewicza i inne ciekawe i znane dziś persony, jak np. ówczesnego radnego Patryka Jakiego.Tymczasem, wystarczyło głosować na Jakiego z "Solidarnej", a nie na Kłosowskiego z PiS, by zostać wyrzuconym z Klubu Gazety Polskiej. Dzisiaj Pan Ryszard jest doradcą wojewody i mnie nie poznaje, a o wyrzuceniu mnie z KGP, dowiedziałem się przypadkowo.  Brawo!Róbcie tak dalej, to nie dziwcie się, że ludzie się od Was odwracają. Patryk Jaki nawet zaprosił mnie do siebie na rozmowę, by załagodzić wcześniejszy konflikt, gdy w siedzibie Klubu w Opolu w lokalu posła Kłosowskiego darłem ryja, nie godząc się na obrażanie. Później, gdy założyłem lokalny portal na uroczystościach 17 września podchodzę do Patryka, i mówię o nawiązaniu współpracy, niby był zainteresowany, ale nos jakoś tak zadarł do góry... Uuuuuu, szlachta, elity. Dzisiaj Patryk Jaki jest bardzo nielubianym posłem na Opolszczyźnie. PiS wygrał wybory i olał spotkania z ludźmi, o Klubie Gazety Polskiej w Opolu też nic nie słychać, bo i nic nie robią. Tak właśnie pycha kroczy przed upadkiem.Pamiętaj Szanowna Dobra Zmiano - nie odrzucajcie ludzi Wam życzliwych, nawet jeśli Was ostro krytykujemy, to nie dla jakiejś fanaberii, ale dlatego, że mamy własne zdanie. podpisano: Fronda - "opozycyjna grupa wewnątrz jakiegoś stronnictwa". 
12
Sąd: Hanna Gronkiewicz - Waltz może ignorować Komisję Patryka Jakiego
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony