Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika maciej1965
5 dni temu Brak jeszcze jednego murala... Jak robić takie murale, do konsekwentnie. Muzeum Polin powinno obok namalować jeszcze jeden mural poświęcony innemu uchodźcy z 1968 roku - Stefanowi Schechterowi - Michnikowi.A na poważnie, ustawa dekomunizująca nazwy ulic i pomniki nie tylko nakazuje usunąć już istniejące, ale dodatkowo zakazuje tworzenia nowych "upamiętnień" systemu totalitarnego. Ten mural powinien podchodzić pod sankcje prokuratorskie. Prokuratorzy - do roboty!
2
lewaccy czciciele
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
6 dni temu Widać, że dobrze zakodowana :-)
10
Protest w sprawie wolności prasy na ul. Mysiej...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu Inne flagi powinny zjechać ze wstydu do połowy masztów... Tak to wiedzę:
10
Europa chce być pedalska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu Ma Ksiądz rację... W zasadzie, to w interesie Polski jest mówienie na forum międzynarodowym o prawdziwej, a nie hollywoodzkiej prawdzie o II Wojnie Światowej i niemieckich oraz sowieckich zbrodni podczas tej wojny. Ważne jest też przypomnienie innym krajom, co one zrobiły w reakcji na holocaust...
4
Konflikt wokół pomnika katyńskiego jest dla nas opłacalny
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu Jak już powiesili szyld... i znany jest adres:to klienci walą jak w dym...
4
agencja towarzyska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu Kończ waść.... To była jednak niezapomniana scena...
5
Ja nie mam nic, ty nie masz nic, PO nie ma nic...
Obrazek użytkownika poeta
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu Marsz Wolności w 2017 był... Marsz Wolności w 2017 roku odbył się. Nawet zdarzyło mi się odpowiedzieć na niego kilkoma memami :-)W tym roku marsz kojarzy się jak na razie wyłącznie ze znakami drogowymi...
4
Marsz Wolności w roku 2018
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
3 tygodnie temu Jakoś nikt nie zwraca uwagi na własność ziemi pod pomnikiem... W swoim komentarzu podkreśliłem bezczelne podejście Fulopa do władz RP, ale jest punkt 1 jego wypowiedzi, mówiący o przeniesieniu pomnika na miejsce wyznaczone w 1986 roku. Jednak decyzją rady miejskiej tą lokalizację zmieniono na aktualną w 1989 roku. Tak więc co do lokalizacji z 1986 roku Fulop kłamie, bo nie jest ona aktualna. Z drugiej strony, skoro w 1989 roku przyznano lokalizację pomnikowi, to musiało to być związane z jakąś umową o użyczeniu, wynajmie czy przekazaniu terenu. I nikt takiej umowy nie podpisuje na rok, czy dwa. Zazwyczaj jest ona obwarowana klauzulami mówiącymi o warunkach wypowiedzenia i czasie obowiązywania. Dziwi mnie więc, dlaczego nikt nie usadzi Fulopa zwykłym powołaniem się na prawo własności. To nie może tak być, że ktoś mówi: "od jutra wynosicie się". Albo, co stało się w sprawie tego pomnika, nic nie mówi zainteresowanym, a sprawa staje się głośna przez wypowiedzi z drugiej ręki. Jeśli jest umowa, a czytałem gdzieś, że ziemię użyczono na 99 lat, to Fulop może się w d... podrapać, a nie przenosić pomnik. Trzeba jedynie wynająć dobrego prawnika.
5
Steven Fulop - facet "nieśmieszny żart".
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika maciej1965
3 tygodnie temu Dalsze przykłady bezczelności lewaka Stevena Fulopa... Piszę to w formie autokomentarza, bo nie chcę otwierać nowego wątku.Steven Fulop napisał dziś na swoim Twitterze:"Żeby było jasne.1. Pomnik na sto procent będzie przeniesiony tam, gdzie miał stanąć na podstawie zarządzenia z 1986 roku.2. Czołowi przedstawiciele rządu polskiego zwrócili się do mnie. Nie spotkam się z ludźmi, którzy chcą na nowo napisać historię w sprawie udziału swego kraju w Holokauście.3. Jedynymi ludźmi, którym odpowiem, są mieszkańcy Jersey City."Pogrubiłem fragment jego wypowiedzi, który według mnie powinien skutkować wytoczeniem mu zarzutów zgodnie ze znowelizowaną ustawą o IPN. Zwrot: "z ludźmi, którzy chcą na nowo napisać historię w sprawie udziału swego kraju w Holokauście"  Fulop sugeruje, że Rząd RP pisze historię zaprzeczającą udziałowi Polski i Narodu Polskiego w zbrodniach na Żydach. A skoro pisze ją na nowo, to według Folopa taki udział w rzeczywistości występował. To samo z siebie wyczerpuje chyba przesłanki do wytoczenia mu procesu o bezpodstawne oskarżenie Państwa Polskiego o udział w holokauście. W świetle polskiego prawa Steven Fulop jest przestępcą, który powinien zostać ścigany międzynarodowym nakazem aresztowania. Jego arogancka wypowiedź jest jednocześnie "kłamstwem oświęcimskim", bowiem dopisując rzekomą polską winę do zbrodni ludobójstwa rozmywa i neguje wyłączną odpowiedzialność Niemców za tę zbrodnię.Oczekuję odpowiednich działań Prokuratury wobec otwartego łamania polskiego prawa. PS.Przy okazji prosiłbym, żeby pod moim wpisem dyskutować merytorycznie odnośnie Stevena Fulopa i jego działań przeciwko pomnikowi upamiętniającemu ofiary zbrodni sowieckiej w Katyniu, a nie okładać się wyzwiskami i czynić osobiste wycieczki, jak zachowuje się tu kilku komentatorów, podbijając wprawdzie ilość komentarzy, ale niewiele wnosząc do dyskusji. Nie zamierzam nikogo "pałować", ale przyznam, że jestem nieco wkurzony.
8
Steven Fulop - facet "nieśmieszny żart".
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
3 tygodnie temu Wszystko zależy, z kim rozmawiał... W końcu w Polsce są wciąż ludzie, którzy oczekują pomocy i opieki z Niemiec. Może spotkał Frau Różę von.... , której zmiany w Polsce aż tak się nie podobają, że donosi w niemieckiej TV?
9
PANIE SPIELBERG! POLSKA TO NIE JEST PARK JURAJSKI!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony