Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika maciej1965
1 godzina temu Wyborcza się stacza... Szukałem innych materiałów na temat akcji z Wysokich Obcasów. Trafiłem na forum GW-na. A tam pod artykułem na temat działań proaborcyjnych same superlatywy, plus ataki na Kościół i oczywiście plucie na Polaków i wytykanie narodowi ciemnoty. Żadnego komentarza przeciw aborcji. Patrzę, jakie są warunki wpisania komentarza, a tam napis: "Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem". Czyli nawet nie wystarczy się zarejestrować, trzeba wykupić prenumeratę! Komentarze same świadczą o poziomie prenumeratorów GW-na...
1
Morderstwo jest OK?...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu Warto przede wszystkim edukować... Powinniśmy uświadamiać tym, którzy są przeciwko tej ustawie, że ich kraje niewiele w porównaniu z Polską zrobiły dla ratowania Żydów. I to pomimo znacznie lepszej sytuacji niż Polska:
3
Joe Chal: - Polska powinna ścigać oszczerców tak jak to robi Izrael!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu To dodam jeszcze jeden wątek... Czarneckiemu nie udzielono przed głosowaniem głosu, żeby mógł się bronić. Widać euronaziści bali się, że może podać choćby przykład odrzucenia wniosku o ukaranie Guya Verhofstadta za znieważenie 60 tyś Polaków poprzez porównanie ich do faszystów i nagłośnić na forum europejskim nierównego traktowania polityków wyrażających kontrowersyjne zdania. Już powyżej proponowałem, żeby z ww. przyczyn zaproponować zgłoszenie wniosku o wszczęcie procedury ochrony praworządności wobec Parlamentu Europejskiego. Wiem, że nie przejdzie, ale może ukaże ludziom, jacy "demokraci" siedzą w zarządzie eurokołchozu. Jeśli odwołanie Czarneckiego może wpłynąć na bardziej prawicowy i antylewacki skład przyszłego europarlamentu, to może jest ono warte swojej ceny. Ale należy je umiejętnie wykorzystać do obudzenia społeczeństw Europy z letargu.
2
„Szmalcownik”, „szmalcowniczka”, „szmalcownicy”…
Obrazek użytkownika Adaś
Obrazek użytkownika maciej1965
1 tydzień temu A może by tak wszcząć procedurę ochrony praworządności? A może by tak teraz zażądać wszczęcia procedury ochrony praworządności wobec Parlamentu Europejskiego?  No, bo jak to u nich z tą praworządnością? Jakieś nocne zmiany regulaminu głosowania, odbieranie prawa do obrony, nierówne traktowanie eurodeputowanych (odwołanie Czarneckiego za nazwanie jednej [...] szmalcowniczką, a uznanie wypowiedzi Guya Verhofstadta  wyzywającej 60 tyś polaków od faszystów za korzystanie ze swobody wypowiedzi)...Toż to prawie faszyzm i dyktatura, a może nawet euronazizm! Polska powinna zażądać stanowczo sankcji wobec tak niedemokratycznej instytucji jak Parlament Europejski!
7
„Szmalcownik”, „szmalcowniczka”, „szmalcownicy”…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu Też uważam, że wyłączenie działalności artystycznej jest błędem Też uważam, że wyłączenie działalności artystycznej spod ustawy jest błędem. Bo teraz wystarczy, że oszczerca zaśpiewa o "polskich obozach", albo opatrzy swoje denuncjacje komentarzem w non parelu, że to powieść SF i uniknie kary. Rozumiem film, w którym np. ścierają się poglądy dwu bohaterów spierających się o winę Polaków. Trudno było by nakręcić film "wypiskując" kwestie jednego z bohaterów. Ale już "dzieła" Grossa, czy "Pokłosie", w których sprawa przedstawiona jest jednostronnie z punktu widzenia wszystkowiedzącego mędrca, powinny ustawie podlegać.
9
Izrael pluje Polsce i Polakom w twarz!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu Ćwierkanie Donalda... Zawsze byłem przekonany, że Donald raczej kwacze a nie ćwierka i to dodatkowo z kiepską dykcją :-) Ale może nie dość uważnie oglądałem "Kacze opowieści".Jego ostatni popis woła o pomstę do nieba. Jeśli obrona przed zniesławieniem, która z natury musi wykazać, o jakie zniesławienie chodzi, ma jednocześnie to zniesławienie promować, to nikt nie powinien przed zniesławieniami się bronić. A swoją drogą uważam, że szum wokół wspomnianej ustawy umiejętnie wykorzystany, może nam wyjść na zdrowie. Bo przeciętny konsument zachodnich czy amerykańskich masmediów, spotykając się z określeniem "Polish concentration camp" rzeczywiście mógł dotąd uznać, że chodzi o obóz założony i prowadzony przez Polaków. Ale, jeśli teraz usłyszy o sporze Polsko-Izraelskim i o naszej ustawie, jednocześnie musi usłyszeć, że penalizacja tego określenia jest związana z jego fałszem. Dla większości ludzi już samo stwierdzenie, że coś jest zagrożone karą, zapala lampkę kontrolną mówiącą: to jest złe! Tak więc samo spopularyzowanie sformułowania o "polskich obozach", oczywiście jeśli zostanie poparte informacją o co nam chodzi, może spowodować krytyczny osąd odbiorców do późniejszych takich sformułowań w ich własnej prasie. Po prostu już wcześniej będą słyszeli, że jest z gruntu fałszywe. Przecież rozpropagowanie zdania: 'kradzież jest złem" nie jest propagowaniem złodziejstwa. Za to, gdyby tego nie mówić, to ktoś, kto "zaopiekowałby" się cudzym portfelem, mógłby wprost bronić się mówiąc, że nie wiedział, iż to jest przestępstwo.Czy według Tuska najlepszym sposobem zapobieżenia przestępczości jest utajnienie kodeksu wykroczeń? Choć jemu zapewne chodzi jedynie o to, że podważamy w ten sposób politykę historyczną jego politycznych sponsorów z Berlina.Oczywiście moje powyższe rozważania mają pewną wadę, z której zdaję sobie sprawę. Otóż, warunkiem powodzenia obrony przez atak w tej sytuacji jest inteligentne podejście odbiorcy masmediów do informacji. A dziś przeczytałem na pewnym portalu, że co 14 Amerykanin jest przekonany, że czekoladowe mleko pochodzi od brązowych krów, a 30% nie wie, że ser produkuje się z mleka! To daje 16 mln ludzi, którzy są wtórnymi analfabetami odnośnie produkcji żywności. A co tu mówić o historii czy polityce? Takich rzeczywiście w podany powyżej sposób nie przekonamy.   
6
Diabelstwo
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu Sorry... Twarze rysuję według zdjęć z netu, rzadziej karykatur. Widać trafiłem na dość stare, na którym jeszcze jako tako wyglądała. Poza tym rysowałem ją dość dawno a teraz nie chce mi się bawić z nią na nowo :-(
1
Walczyli jak tygrysy!
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika maciej1965
4 tygodnie temu W zasadzie, to ta odpowiedź może mieć pozytywny efekt... Oczywiście sama z siebie jest przykładem bezczelności i chamstwa brukselskich urzędasów. Ale, jeśli dojdzie do prób odwołania Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego PE, to może się on na tą wypowiedź powołać. Szalenie trudno będzie uzasadnić odwołanie Czarneckiego za kilka słów prawdy o frau Thun, jednocześnie broniąc Guya Verhofstadta za obrażenie w zasadzie większości Polaków (no, bo może nie mówił o części wyborców PO). A swoją drogą to znamienne, że Verhofstadt porównał uczestników zeszłorocznego Marszu Niepodległości jedynie do faszystów i nazistów. Do Niemców jakoś zapomniał porównać, ale wówczas ktoś mógłby sobie przypomnieć, że słowo "nazizm" pochodzi od niemieckiego nazi, oznaczającego jak najbardziej niemiecką partię demokratycznie wybranego przez Niemców w 1933 roku kanclerza Niemiec, Adolfa Hitlera. A słowa "naziści" i "Niemcy" postawione obok siebie, to dziś w UE szczyt braku poprawności politycznej i dowód na to, że się jest nazistą! I jeszcze uwaga do Frau Róży Thun. Jeśli tak narzeka na autorytarne rządy PiS, które dążą według niej do dyktatury i zamordyzmu, to niech będzie szczęśliwa, że może jeździć po Warszawie tramwajem w dowolnym wagonie. Bo jeśli ma rację, to może ten rząd za jakiś czas każe jej jeździć jedynie w tramwaju z napisem "Nur fur Deutsche" ... Już jeden autorytarny rząd kiedyś coś takiego wprowadził. Ups... to był rząd Adolfa Hitlera w 1939 roku. 
3
Guy’izm przewodniczącego Tajaniego.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika maciej1965
1 miesiąc temu Też mnie to zadziwiło! Brak mu konsekwencji, najpierw "dalibóg" a następnie kpi ze znaku Krzyża. To już bardziej konsekwentny, choć trochę śmieszny, był Nienacki, który w swoich "Panach Samochodzikach" zamiast "dalibóg" używa słowa "dalipan". Jego słowo Bóg aż tak parzyło, że to stare polskie słowo nie potrafiło mu przejść przez gardło.
0
Skoki narciarskie, czyli obraza uczuć ateistycznych...
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika maciej1965
1 miesiąc temu Przypuszczałem, że ktoś się "podlepia" pod inne wpisy. Jakoś mnie nie dziwi, że ten "komentarz" pojawił się nie tylko pod moim wpisem. Nie sprawdzałem, ale przypuszczałem, że znajdzie się pod prawie wszystkim, co zostało umieszczone w "Redakcja poleca"...
4
Katowice bez Szewczyka. To gdzie zelować buty?
Obrazek użytkownika Leopold

Strony