Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
10 godzin temu tak, a w dodatku ten "mały tak, a w dodatku ten "mały ZUS" co wszedł od stycznia to w duzej mierze zwykła ściema
0
Pensja minimalna w Polsce to zaledwie 1.634 zł miesięcznie. Tymczasem składka ZUS to już 1.317 zł!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
10 godzin temu Dlaczego o. Rydzyka tak nie Dlaczego o. Rydzyka tak nie walczy? Myślę, że z tych powodów, o których ja pisałem - boi się powtórki z Irlandii, bo jeszcze nie ma do tego przygotowanego gruntu.Ps. wkurza mnie, bo już raz była debata w tym rządzie o aborcji i wtedy Premier Szydło zapowiedziała pomoc dla matek, które zdecydują się urodzić niepełnosprawne dziecko - jakoś cicho o tym.
1
Dlaczego mordowanie nienarodzonych dzieci nie budzi w Polakach takiego sprzeciwu i potępienia jak w przypadku Adamowicza???
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika SolidarnyX
11 godzin temu casium - właśnie m.in. casium - właśnie m.in. dlatego pisałem, że najlepiej by było tych zwyrodnialców posłać do Chin. Pomysł " z obrzeża szklanych domów"? Zobacz, teraz mamy już szklane domy ale ile lat minęło - nie powinniśmy tyle też czekać jesli chodzi o tych zwyrodnialców. To jest możliwe, trzeba tylko chcieć.No i pisałem, że powinni być o chlebie i wodzie przecież, więc po co ta mowa jak jest teraz - ja pisałem, że właśnie tak nie powinno być jak jest.Co do pomyłek sądowych i ich znikomego procenta - nie chciałbyś być tym "znikomym procentem".Pozdrawiam
0
Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce? Czy katolik może być za karą śmierci?
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika SolidarnyX
22 godziny temu Oczywiście POwców trudno Oczywiście POwców trudno prześcignąć w hiPOkryzji i obłudzie ale najgorsze to jest, kiedy PiS i Prezydent Duda stara się im dorównać, tym co robi teraz.
1
Politycy PO też oskarżali Adamowicza, więc hejtują centroprawicę i media publiczne źli ludzie lub kompletni głupcy!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
22 godziny temu wilku - to co lepsi, są wilku - to co lepsi, są PiSowcy, co wiedzą, że PiS robi źl ale gadaja, że wszelkie negatywne komentarze na temat PiS to zdrada, bo totalni wtedy zyskują?Satyr mógł się mylić, jak każdy ale chwała takiemu jeśli widzi to i nie trwa w tym dalej. Ja też kiedyś popierałem PiS, powiem więcej, że kiedyś głosowałem na bolka na Prezydenta. I co jak teraz mówie o bolku to jestem hipokrytą? Ochłoń chłopie!
5
Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość nie proceduje w sejmie projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”? – Odpowiedź dla naszego blogera „Jestem jakim jestem”.
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
Obrazek użytkownika SolidarnyX
22 godziny temu poeta - co do kleryków, to poeta - co do kleryków, to sam widziałem kiedyś jak jeden z nich w sobotę na głos powiedział "jutro niedziela, jak ja nie lubie niedziel, tylko proboszcz lubi niedziele, bo kasa wejdzie". Niedziela, dzień Pański, a kleryk nie lubi Niedziel, bo wtedy ma więcej "roboty" - no i jaki z takiego kleryka będzie potem ksiądz? Co ko Bazyliki Mariackiej to od lat jest ona prawie zamknięta dla wiernych - wejdziesz tylko poprzez specjalne bramki tuż przed mszą i podczas mszy - zaraz po mszy bramki zamykają i.... sezon turystyczny, zwiedzająniemcy 9i nie tylko) groby tam pochowanych - zarabiają na zmarłych. Juzwidziałem nie jedna osoba im w oczy mówiła jakie to ochydne ale od lat nic nie zmieniają.Co do dominikanów, to fakt, że sąpo części umoczeni w Amber Gold - więc wszystko to do siebie pasuje i ich postawa.
3
Jak Pan Bóg zadrwił sobie z wrogów Kościoła…
Obrazek użytkownika poeta
Obrazek użytkownika SolidarnyX
23 godziny temu Jestem przeciwny owsikowi, Jestem przeciwny owsikowi, jednak nawet ja miałem o nim zby dobre zdanie i myślałem, ze faktycznie przestanie być prezesem WOŚP - choć od razu miałem pełną świadomość, że nie odessie sie całkowicie od tego źródła dochodów.I najlepsze, że w kościele pełno lemingów, którzy z poprzyklejonymi serduszkami do czapek chodzą nawet wczoraj (tydzień po finale) po kościele, a niektórzy ksieża (głównie kościoła polsko-katolickiego) nie zważając na to, że owsiak jest deprawatorem i zwolennikiem aborcji, przekazują tace na owsika.
2
Owsiakowi „pecunia non olet” stąd szybki powrót
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
23 godziny temu Dobry filmik - ciekawe Dobry filmik - ciekawe spostrzeżenie. Ps. tylko te niepolskie "sorry" strasznie bije po oczach. To jest polski portal.
1
Sorry, ale trochę "mowy nienawiści". Wstrząsająca historia z Gdańska:
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Mi się wydaje, ze Wy nie Mi się wydaje, ze Wy nie zrozumieliście Sławomira. Wg mnie pisał to sarkastycznie.Dobrze by było jakby sam teraz napisał, kto z nas źle zrozumiał jego wypowiedź?
2
Strzeżcie się nienawistni Polacy nieczyste psy – za te i inne słowa Taras Szewczenko won z Lublina i won z pomników
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Ja osobiście nie jestem za Ja osobiście nie jestem za karą śmierci, gdyż uważam, ze dla największych zbrodniarzy, to byłaby zbyt lekka kara, a czasem wręcz wybawienie. Uważam, ze powinni do końca życia być o suchym chlebie i wodzie i zapierniczać na ten chleb i wodę.Kiedyś miałem też taki pomysł, że nasz wodzu powinien nawiązać w tej s[rawie ścisłe kontakty z Chinami. My byśmy im dawali za 1 swojego najgorszego zwyrodnialca do odsiadki u nich, a oni by w to miejsce dawali nam 2 swoich więźniów politycznych. Żadna unia nie mogłaby nam w tym bruździć, bo przecież z Chinami chętnie współpracują gospodarczo. My byśmy pozbyli się zwyrodnialca, który w chińskim więzieniu delikatnie mówiąc nie miałby łatwo, to odstraszałoby też innych zwyrodnialców u nas. W zamian zaś mielibyśmy 2 politycznych, którzy tam często są niewinnie wsadzani. Oni  byliby wniebowzięci jak mogliby u nas odbywać karę, a my byśmy mogli na świecie pokazać (nieoficjalnie), że reżimowi komunistycznemu odbieramy niewinne ofiary, mogli bysmy ich posyłać do prac i nie bać się, że się urwą, czy zrobią coś złego. Chińczycy pozbyliby się 2 skazanych i dostali jednego - wg nich to mógłby być dobry układ i wszyscy byliby zadowoleni :)Poza tym jest jeszcze jeden aspekt przeciwko karze śmierci - jak sie kogoś zabije to koniec apelacji, a nawet ostatnio mieliśmy przykład jak niewinnie został wsadzony do więzienia na 18 lat człowiek i teraz wyszedł. Jak żyje (niech w najgorszych warunkach ale żyje), to jeśli został niewinni skazany to ma szanse sie oczyścić, a jak go zabijemy to już koniec. Tylko powtarzam, że ci zwyrodnialcy powinni odbywać kare nie tak jak teraz z telewizorem i dostępem do dziwek, tylko o suchym chlebie, a najlepiej do Chin na wymiane za politycznych. :)
2
Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce? Czy katolik może być za karą śmierci?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony