Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Hoyt
20 minut temu "gdyby to było dziecko lesbijek lub pederastów(...)" Stałoby  przy tym dziecku 40 kamer TVNu i innych stacji  lewackich 24 h na dobę, widzielibyśmy jak pederaści pytają na głos załamanym głosem "Gdzie jest teraz Bóg? Niech mi jakiś ksiądz przyjdzie wytłumaczy?" Rzeczni Praw Obywatelskich, Fundacje Helsińskie i Batorego, LGBT, Komisja Wenecka, i tysiące innych "redakcji i powiązanych fundacji, oskarżyłaby rząd o łamanie praw człowieka, konstytucji, a "dziennikarze" pytaliby - czy krew na rękach niewinnego dziecka, nie powinna spowodować masowego buntu społeczeństwa przeciw faszystom rządzącym "tym krajem"Pozdrawiam.
1
Dla lewicy ważniejsze, muszki , ptaszki, zwierzątka, nie mały biały chłopiec
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
35 minut temu Majowe. Kiedy myślę o Maryi, modlę się i patrzę na Jej cudowne oblicze, namalowane bądź wyrzeźbione, czy uformowane ludzką ręką przez artystę, który chciał oddać Jej cześć poprzez uformowane przezeń dzieło, zawstydzam się z powodu braku wdzięczności Matce mi najdroższej -należnym Jej w każdym momencie mego życia. Wiem, jak jestem niegodny miłosierdzia, poprzez łzy, które czasem odnajduję na Jej obliczu.13 rok noszę szkaplerz karmelitański z nadzieją w sercu..Ave Maryja.Święty Ojciec Maksymilian Kolbe:"Ojcowie Kościoła mówią, że Pan Bóg wystawiając aniołów na próbę odsłonił im człowieczeństwo Jezusa Chrystusa i zapowiedział, że będą się musieli kłaniać Bogu – Człowiekowi. Jeżeli On objawił aniołom człowieczeństwo Pana Jezusa, musiał też odsłonić postać Matki Bożej jako zwykłego stworzenia, które będzie ich Królową. Duchowi czystemu, ale pysznemu, zdawało się to niemożliwe. Zbuntował się i strącony został w przepaść piekielną. Od tego czasu zaczyna się nienawiść szatana ku Niepokalanej"Pozdrawiam serdecznie.P.S. Dzisiejsza Ewangelia św. Jana, nawiązuje do pięty w  Psalmie 41 -Ja wiem, których wybrałem; lecz trzeba, aby się wypełniło Pismo: „Kto ze Mną spożywa chleb, ten podniósł na Mnie swoją piętę”
0
Bądź błogosławiona...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 dzień temu @ Jan Patmo "Jak długo jeszcze będą Polacy płacić za te hucpy, które z nauką nie mają nic wspólnego?!"Dopóki dobry Bóg nie zetrze ich w gniewie o jakim nie śnili. Są jak rak, który próbuje żywić się żywicielem.Myślę, że ich szaleństwo w rozzuchwaleniu jeszcze nie osiągnęło apogeum. Ich triumf będzie krótki, wydawać się będzie, że zwyciężyli ostatecznie. Bo my w katakumbach. Ale wiem na pewno, że już przegrali i wcale ich mi nie będzie żal.  Nie lubię zbytnio podpierać się cytatami z Pisma Świętego, ale teraz to zrobię.21 Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili go jako Boga ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce.22 Podając się za mądrych, zgłupieli;23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobieństwo obrazu zniszczalnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i gadów.24 Dlatego też Bóg wydał ich nieczystości przez pożądliwości ich serc, aby hańbili swoje ciała między sobą.25 Oni to zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli jemu raczej niż Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.26 Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze.27 Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę.28 A skoro im się nie spodobało zachowanie poznania Boga, wydał ich Bóg na pastwę wypaczonego umysłu, aby robili to, co nie wypada;29 Będąc napełnieni wszelką nieprawością, nierządem, przewrotnością, chciwością, złośliwością; pełni zazdrości, morderstwa, sporu, podstępu, złych obyczajów;30 Plotkarze, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złych rzeczy, nieposłuszni rodzicom;31 Bezrozumni, niedotrzymujący słowa, bez naturalnej miłości, nieprzejednani i bez miłosierdzia.32 Oni to, poznawszy wyrok Boga, że ci, którzy robią takie rzeczy, są godni śmierci, nie tylko sami je robią, ale też pochwalają tych, którzy tak postępują.Pozdrawiam raz jeszcze najszczerzej i serdecznie.
3
dalej jest noc!
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
2 dni temu Miłość.  "Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.  Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję." Pozdrawiam serdecznie.
1
Dobry Pasterz 27 Wołyńskiej DP AK i Męczennik komunizmu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
2 dni temu To Noc Walpurgi. To Noc w muzeum Polin. Choć nie ciemna noc duszy. To "Przyjaciele"  Hioba i La Veya  - czciciele "księgi". Pozdrawiam. Pokój i Dobro. 
2
dalej jest noc!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Parole. "Żadnych propozycji dla przeciętnego obywatela"Cóż może zaproponować złodziej, manipulant, sprzedawczyk mienia i wartości na rzecz obcych, człowiek pusty w środku, szyderca ze świętości, niewolnik pieniądza, dumnie śmierć głoszący dla słabych. Pozdrowienia.
4
Jprdl, PiS, PiS, PiS, dorżniemy albo pogonimy, efekt konwencji PO .N
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Bo uwierzyli Żydzi w zbrodnie doskonałą.Pozdrawiam serdecznie.
4
stara historia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Wściekłość totalnych mediów i prawie całej opozycji wywołuje w nich skręt kiszek - każde działanie rządu, które obejmuje nas Polaków, którzy byli  świadomie wykluczani, okradani, poniżani, pouczani przez uzurpatorów, mieszkających w Polsce, żyjących z Polski, Polską pogardzającymi.Wycie tych ludzi, to najpiękniejsza melodia dla mojego ucha. Oby objął ich program cela +. Należy ciągle, latami, przypominać Polakom o rządzącej koalicji PO i PSL, która była niczym innym, jak łupieniem, kupczeniem  i kolaboranctwem na rzecz UEPozdrawiam..
1
"Piątka Morawieckiego" i "totalni" totalnie na deskach...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Rada mędrców wtóruje i zjednoczona walczy, aby siebie Złotym Melonem  i Mrówkę Całą obdarowywać, a wszystko to robią, by żyło się lepiej...właśnie im.Pozdrawiam serdecznie ciesząc się urokiem Polski wiosennej i kwitnącej.  
2
Gazeta Wyborcza tonie jak Titanic. Nie uwierzysz, co Józef Bąk radzi Dziennikarzom GW.
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
2 tygodnie temu Pan mój. Bóg mój. Amen. Pozdrawiam.
3
Miłosierdzie Boże
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony