Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Hoyt
12 godzin temu Obowiązek. Wiem, że naszym obowiązkiem jest modlitwa za naszych Pasterzy, także tych zagubionych i  aby czuli wsparcie, gdy głoszą odważnie Ewangelię wbrew światu. Na pewno nie możemy zachowywać się jak protestanci, odcinając od hierarchii, bo jest to droga donikąd. Czasy są szczególne, ale i one będą mieć swój kres.Tyle tylko i aż z naszej strony. "Musimy od siebie wymagać, choćby od nas nikt już nie wymagał".Dziękuję za błogosławieństwo. Z Panem Bogiem..
5
dobra flaszka
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 dzień temu O bogaczu i łazarzu. Ten tekst Nathanelu jest także dla ludzi sumienia i ludzi nie-zdeprawowanych.Lecz takich ludzi jest coraz mniej..Dzięki. Pozdrawiam serdecznie.
23
A jak umarł pan bogaty, a jak umarł chłop z fabryki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 dzień temu Zdrada Biskupów. Dziękuję za ten wpis, choć przyznam, że przeżywam głęboki smutek i rozczarowanie z powodu zachowania się polskich Pasterzy, którzy okazali się złymi pasterzami. Pal licho PiS, który założył buty Opozycji Totalnej, wpisując się w narracje apoteozy o Adamowiczu. Lecz to, co zrobili polscy biskupi jest zdradą Kościoła, zdradą Chrystusa.Nie nadużywam dla taniego chwytu tych ciężkich słów. Wydarzyło się coś strasznego, z czego nawet chyba jeszcze większość pobożnych katolików nie zdaje sobie sprawy. Z Alter Christus "wyszły zamysły serc".Nie chcę tego rozwijać, chociaż korci mnie, aby udowodnić, jak wiele ciosów nożem otrzymał teraz od biskupów Kościół.Do tej listy należy dopisać także kard. Nycza, niestety arcyb Jędraszewskiego, Gądeckiego, którzy w podobnym, zdradzieckim, niegodnym sakry biskupiej tonie wypowiadali się w sprawie śmierci Adamowicza, który uosabiał całą patologię III RP. To oni żyjąc z synami tego świata zadali mi i Kościołowi cios w serce. Kościołowi za który my cierpimy i bronimy Go, gotowi zapłacić nawet najwyższą cenę.O zdradzie hierarchii mówi odważnie arcybiskup Jan Paweł LengaNa koniec (prywatnie) chcę tylko dodać, że czasem nieopatrznie i niezbyt jasno coś napiszę, dając asumpt, aby być źle zrozumianym, lecz bynajmniej nie było to moim zamiarem. Pozdrawiam serdecznie.  
4
dobra flaszka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
3 dni temu Miłość według Pawła Adamowicza i żyddeutsche zeitung Miłość, miłość między nami, Miłość między fekaliami, Piękna, dzika i wspaniała, niezbyt jednak długotrwała, cudny klimat wkrótce zgasł bo załatwiał wszystkich gaz. Najlepsza na świecie, jest miłość w klozecie, a każdy szalet jest pełen zalet.Ponieważ Krzysztof Skiba miał się za jednego z wielu tysięcy  (o ile nie milionów lub miliardów) przyjaciół "wielkiego Polaka" Pawła Adamowicza (któż nie kochałby Pawła!), myślę, że takie pojmowanie miłości jest bliskie przyjaciołom tegoż już chyba świętego Pawła, a załatwienie nas gazem idealnie pasuje do niemieckiego wyrażenia i wylania tejże miłości w ich obozach koncentracyjnych. Pozdrawiam.
6
Danse macabre Niemiec na trupie Adamowicza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
4 dni temu I dlatego celowo napisałem, że Jacek Kurski  "bierze" Komunię Świętą, a nie "przyjmuje" Pozdrawiam zimowo, ale ciepło.
1
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
5 dni temu Kurski won. Nigdy nie miałem dobrego zdania o tym człowieku. Widziałem na żywo, jak brał Komunię Świętą na miesięcznicy Smoleńskiej, będąc od niedawna po rozwodzie i w drugim związku. Było to duże zgorszenie.Teraz popełnił publicznie drugie zgorszenie. Plując tym samym nam i sobie w twarz.(choć w twarz samemu sobie dośc trudno napluć)I nikt rozsądny nie uwierzy, że TVP podjęło tę bardzo złą decyzję z powodu protestów kilku lewackich trolli internetowych.W tym przypadku musiał być to nacisk najprawdopodobniej ze środowisk bliskich bratu Kurskiemu, szechteropodobnych.Ale nie znaczy to, że Jacek Kurski musi ulegać takim naciskom. Nie da się bronić tej złej, fatalnej wizerunkowo decyzji.Ta sytuacja daje nam wiele do myślenia, jakie siły w PiS mają coraz więcej do powiedzenia. Nie zmienia to faktu, że w obecnej sytuacji nie ma lepszej alternatywy na najbliższe wybory. Powrót Totalnych oznacza szybką grabież, pozbycie się tożsamości narodowej i szybki koniec tego, co nazywamy cywilizacją katolicką.Niektórzy nie są wstanie sobie wyobrazić realnych skutków ewentualnego  dramatu. Wtedy nie będzie nawet co zbierać.Pozdrawiam. 
2
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
5 dni temu Dla zysku i dla sławy. Żyją pośród Polaków ludzie nędzni, załgani, bezwstydni, bezwzględni, bez honoru, aroganccy, zakłamani, podli, szczujący, którzy sprzedadzą ojca i matkę, a nawet własną duszę - gotowi przyjąć i wykorzystać wiarę katolicką w celach biznesowych. Tacy ludzie zawsze robią największe świństwa w czasie wojny i pokoju.Jak każdy marksista, masz tupet i czelność włazić wszędzie, wpychać się w każdą dziurę, w każdą przestrzeń, rozsiewać swoje kłamstwa, aby tylko zarobić na naiwności ludzkiej trochę grosza.Czy nadal uważasz, że nie będziesz miał nic wspólnego z Markiem Budziszem (doradcą rządu Jerzego Buzka), którego  nazywasz  politykiem, "VIPem, który służy "zabawianiu człowieków by dawać show" I dlatego nigdy nie będziesz mieć z takimi ludźmi jak Budzisz "nic wspólnego" **źródło: https://coryllus.pl/o-organizacji-naszego-wybiegu/Czy jest to nadal ten sam Budzisz, czy Budzisz przez "człowieków" podmieniony, którego dziś znów wrzucasz w celu łatwego utuczenia się na ludzkiej niewiedzy i naiwności?****źródło :https://coryllus.pl/o-idiotach-promujacych-ksiazki/I na koniec jeszcze jedno pytanie?Czy jako były dziennikarz, pracownik  Gazety Wyborczej, zatrudniony przez lata w roli  "Wróźbity", ogłosiłeś się z tymi rewelacjami  z Tłokni, w swojej macierzystej gazecie, w dziale "Wróźby"?Masz tam wielki rynek do zagospodarowania. I misję do wykonania.A jeśli tego nie rozumiesz, tutaj wylatujesz i będziesz miał niepowtarzalną szansę pozwania nas do sądu.      
0
Pierwsza Konferencja Latającego Uniwersytetu Leszczynowego w Tłokini koło Kalisza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu gacie na vacie Paniusia strojna, Fircyk w pięknej szacie i(gacie na vacie gacie na vacie)Nie pozostawił ich Tusk w dylemacie(gacie na vacie gacie na vacie)Przyszedł naprawić błędy systemu(gacie na vacie gacie na vacie)Był on Rodaku, parę lat temu(gacie na vacie dorsz)Chcieliście Polski, no to ją macie!(gacie na vacie gacie na vacie)Dorsz  Pozdrowienia
3
smarowacz
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Już dwa tysiące lat temu... jeden z dwunastu również całował 'po bratersku" w Ogrodzie Oliwnym. Dziś Breżniew to "średniowiecze i zacofanie" Biedroń i Rabiej to nawet z języczkiem by całowali.. Brrrr Dziękuję za pozdrowienia. Ode mnie - Pięknego Nowego Roku.
1
prawa wiara
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Przeklęta smutna pamięć słonia. Wielkie pojednanie. Pozdrawiam.  Mimo smutnej pamięci słonia.
2
prawa wiara
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony