Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Opętanie może nastąpić wbrew własnej woli. Napisał Pan że:"Warto wiedzieć, że człowiek nie może zostać opętany i zniewolony wbrew własnej woli. Musi się zgodzić. Może natomiast być nękany i dręczony."Jest to nieprawdą, co Pan napisał. Każdy ksiądz katolicki, pełniący funkcję egzorcysty wie, że tak nie jest i jest to Pana opinia. Zapodam Panu fragment wywiadu z prezentowanym często na niepoprawnych, znanym, doświadczonym egzorcystą Marianem Rajchelem.:— Czy opętanym można zostać bezwiednie, bez własnej woli?Tak, można nim stać się bez własnej winy. Może to sprawić czyjaś wina. Najmłodsze opętane dziecko, z którym miałem do czynienia, miało dwa i pół roku! Po wysłuchaniu opowieści jego rodziców i własnej obserwacji nietypowych wrzasków nie miałem wątpliwości, że chodzi o opętanie. Było ono spowodowane obciążeniami pokoleniowymi.Oto źródło wywiadu z ks. Rajchelem.https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/gop70-wrogowie.htmlJeśli Pan sobie życzy, odszukam jeszcze kilka wywiadów z księżmi egzorcystami którzy potwierdzą to, co powiedział ks. Rajchel.Pozdrawiam.
0
Szatańskie dręczenie, nękanie, opętanie. Jak się bronić?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
3 tygodnie temu Kilka słów o blogosferze Witam serdecznie.Pańska idea oraz przedstawiona diagnoza jest generalnie słuszna, ale dziś niemożliwa do wykonania, Blogosfera już dawno została unieważniona przez ośrodki medialne. Powstanie i masowe rozwinięcie się blogosfery było w istocie zapotrzebowaniem na teksty o tematyce przede wszystkim  prawicowej. Treści, których brakowało w przestrzeni mediów elektronicznych.Kiedy 6 -8 lat temu blogosfera świętowała swoje apogeum, zdobyła dużą ilość czytelników, stając się zagrożeniem dla dziennikarzy z lewej i z prawej strony, postanowiono ją przejąć,  a gdy zaczęła upadać już po przejęciu - mówiąc językiem potocznym - postanowiono ją zaorać.Do blogosfery podłączyli się wówczas głównie marginalizowani dziennikarze, politycy, a nawet wykładowcy akademiccy (kto dziś pamięta, że R.Ziemkiewicz pisał na salon24) Teraz na salon24 pisze Sakiewicz, Libicki i Antoni Dudek, bądź ludzie podszywający się pod blogerów, w istocie opłacani,  prywatnie bliscy znajomi Igora i Bogny.Między innymi para Janke skutecznie rozwaliła blogosferę, i zrobili coś znacznie gorszego niż osławiony tutaj neon24.Portal Niepoprawni, nawet gdyby miał 250 tysięcy realnych wejść, nie otrzyma nigdy propozycji marketingowych, w przeciwieństwie np. do salon24, którego nikt nie musi nawet czytać.Zasada stara jak świat obowiązywać będzie do końca świata - Nieważne co i jak pisane, ważne kto pisze.Dziś zresztą trudno o dobre teksty blogerskie, gdyż większość blogerów zrezygnowała, widząc politykę włodarzy zarządzającymi portalami.A dziennikarze  kraść będą, bo to mają w naturze.  Pozdrawiam serdecznie. 
6
Stowarzyszenie Blogerów Polskich?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
3 tygodnie temu Z tego gwiezdnego jaja wykluwają się słynne programy i pomysły, które wkrótce zamierza wprowadzić Totalna Opozycja, jak tylko obali PiS..To jajo, to prezent wdzięczności od Wyższej Inteligencji dla Totalnej Opozycji, w ramach przyjaznych i bliskich stosunków, które utrzymuje z tą Kosmiczną Cywilizacją Lech Bolek Wałęsa. A półtora bańki za gwiezdne  jajo, to nic wobec 250 miliardów dla chłopaków z mafii Vatowskiej.
7
RYDWAN
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Hoyt
3 tygodnie temu Ziarnko gorczycy. Zdaje się, że na Tronie Piotrowym i w Stolicy Apostolskiej wiary jest już mniej niż ziarnko gorczycy.Papież Franciszek konsekwentnie prowadzi nasz Kościół do schizmy. My jednak wytrwamy( wierzę, że Bóg uzdolni nas do tego w tych czasach zamętu), a ci, którzy mają odpaść już odpadli lub właśnie odpadają.Pozdrawiam serdecznie Sławomirze.
3
Męczeństwo św. Jana Chrzciciela na dworze Heroda a kariera przy boku papieża Franciszka
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika Hoyt
3 tygodnie temu Romek z POkładu wolnego miasta Gdańsk  A jednak o mnie pomyśleli kupując Rydwan.Jestem gotów!
7
RYDWAN
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 miesiąc temu Prorok C. i przekazy z kosmosu. Zainspirowany notką, szanownej blogerki Elig, zajrzałem na najnowszy przekaz proroka C.Tylko prawdziwy charyzmatyk może dysponować takim zasobem geniuszu i wiedzy tajemnej.Te Proroctwa najprawdopodobniej dostarcza  ta sama wyższa inteligencja z kosmosu, z której korzysta Lech "bolek" Wałęsa..Oto dłuższy fragment pisany przez proroka C, pod natchnieniem:"Nie wiem czy ktoś z badaczy literatury zastanawiał się, skąd się Mickiewiczowi wziął ten Wallenrod, postać sama z siebie ciekawa i tajemnicza, a w mojej ocenie zubożona przez tę niby poetycką wizję. Konrad Wallenrod, wielki mistrz krzyżacki, został najprawdopodobniej otruty podczas wyprawy Anglików na Litwę. Komu przeszkadzał? Rzeczywisty kontekst w jakim występowała ta postać nie jest jednak dla nikogo ciekawy, albowiem istotniejsze są przeżycia duchowe i perypetie postaci literackiej pod takim nazwiskiem występującej. Nie wiem do czego służyły one Mickiewiczowi, być może do jakiejś terapii, wiemy jednak do czego służą różnym niepięknym postaciom typy Maleszka Lesław – do manipulowania emocjami widza siedzącego przed telewizorem, który już nie rozumie, czy to leci serial o policji z Miami, czy może przygody Harrisona Forda z gołą babą, czy jeszcze coś innego".http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/konrad-wallenrod-goa-baba-i-zawisza-czarnyPS. I tak dowiedzieliśmy się kilku ważnych, sensacyjnych "faktów" z życia Adama Mickiewicza, który nie tylko schrzanił dzieło Konrada Wallenroda, ale i potrzebował jakiejś terapii. Szkoda, że prorok nie podał dalszych nieznanych dotąd "faktów" z biografii Mickiewicza i nie napisał konkretnie, jakiej terapii potrzebował nasz wieszcz? Liczę jednak, że przekaz z kosmosu dla wiernych i wybranych przez proroka, wkrótce zostanie o ten ważny wątek uzupełniony. 
0
Coryllus w roli proroka
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Hoyt
1 miesiąc temu Niedawno jeden publicysta orzekł jednoznacznie, jak zwisa. "Zwisa mi to kalafiorem".Więc wiadomo jak i co, a nawet kogo miał na myśli. Pozdrawiam pięknie.
2
winny PIS!
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 miesiąc temu Cenna zaleta kulek z piasku, dających do myślenia. O wiele ciekawsze i ważniejsze od zaprezentowanego  przez Panią kolejnego, i nie wątpię, że dającego do myślenia "cennego proroctwa", (które wyłącznie ogarniają wszyscy wierni proroka) jest to, co dla tego proroka,( jak wyczuwamy od dawna podziwianego, bo regularnie prezentowanego tu przez Panią) jest najważniejszym przesłaniem. A mianowicie.Czy kupiła pani u proroka Coryllusa  "RÓŻANIEC Z KULEK PIASKU PUSTYNI w cenie 200 złotych"?.https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/rozaniec-z-kulek-piasku-pustyni/Chociaż na całym rynku polskim wyceniony jest średnio 4 razy mniej, to jednak każdy wyznawca proroctw Coryllusa, zgodzi się, że mógł zażądać 350 złotych - a nie chciał!. Ale przecież wszyscy wiedzą, że prorok C. brzydzi się pazernością w przeciwieństwie do tych, co sprzedają za 50 złotych.Jeżeli nie chce Pani kupić tego z kulek piasku za 200 złotych. To może ten drugi... marmurowy -  tylko za 150 złotych!Co za okazja! To cenna zaleta taki zakup. Daje wiele do myślenia.Pozdrawiam serdecznie.  
4
Coryllus w roli proroka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 miesiąc temu Nim przyjdzie "wiosna" Polacy zrobią im z dupyJesień...średniowiecza [video:https://www.youtube.com/watch?v=RSTc3EJzr6E]Pozdrawiam
6
KOALICJA WIOSENNO-JESIENNA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Hoyt
1 miesiąc temu Tak, tak. Księża to demony w sutannie i ciemniaki. "Demony czepiają się ludzi dorosłych, przeważnie tych, co książek nie czytają, albo czytają i nie rozumieją ich treści. A najczęściej demony przybierają postać człowieka dorosłego, nawet bywa, że w sutannie". No,tak. Zapomniałem. Ksiądz Małkowski to przecież nieoczytany ciemniak w sutannie, i prawdopodobnie demon w sutannie. Dlatego bredzi. "...Robienie dziwacznego widowiska  wywołuje uprzedzenie do księży i ich poziomu  intelektualnego."Rzeczywiście. Macie jak zwykle rację. Księża wywołują nie tylko uprzedzenie, ale wywołują przede wszystkim "groźne  demony patriotyzmu" - jak mawiał Grzegorz MIecugow (będący na wysokim "poziomie intelektualnym") Mam nadzieję, że choć trochę zadowoli pani moja odpowiedź i niedziela spędzona w galerii też będzie owocna i udana.
-3
Kto ogniem wojuje ten w ogniu ginie...
Obrazek użytkownika Anna - .....................................................

Strony