Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 dni temu Cassiu, Kefasie posłuchajcie, ku pokrzepieniu serc. https://www.youtube.com/watch?v=mY70JhrKOhIWam i Ludziom,  podobnie myślącym.Pozdrawiam
1
... i co dalej?
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 tygodnie temu Ej Zawiedziony nie wyrażaj się! Bo wypłoszysz Huskiego. Kontrik, wyluzuj. Ten Huski to porządny Huski.Huski witaj, tylko z kim Ty tu będziesz wojował? Tu sami prawostronni! Zanudzisz się na śmierć.Pozdrawiam
0
Witaj w przewodniku serwisu Niepoprawni.pl!
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 tygodnie temu Kto jest chętny przejąć polskie zadłużenie plus 330 miliardów ? Więc czego tu się bać?  Co jakiś czas straszą nas a to Rosją, a to Niemcami. Czy można podbić podbity kraj? Romualdzie, spokojnie, wyluzuj.
4
Polska jest dla Rosji zbyt okrutna. Mała „zimna wojna” z Polską i Rumunią w tle i straszenie rakietami
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 tygodnie temu A jeśli się mylisz? Jeśli to ani cwaniośc ani głupota, lecz wyrachowanie, no bo jak może myśleć sobie facet siedzący w bamboszkach we w Londynie i myślący o tym z czego zapłacić za czynsz, gdy otrzymuje propozycję zostania ministrem w Bantustanie? Myśli sobie: ale to idioci ci Polacy. Trzeba ich golić krótko przy skórze. No bo co mogą mi zrobić? Donek w eurokołchozie, urodzenie prawidłowe (jak co to antysemityzm!), kraj głupków bogaty, sady w kieszeni.Nic tylko kraść! A jak co do czego to albo kiepska pamięć, albo udawać wariata, albo nie moja ręka. Sprawdzone.
7
Cwaność to, czy głupota?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Verito, nie zasłaniaj się tutaj Matką Boską, i nie mydl oczu. Zadałem Ci kilka konkretnych pytań gdyż od Twego jątrzenia zbiera mi się na chorobę morską, a Ty zamiast spokojnie opowiedzieć się skąd przybywasz, kto Twym fanem i jak macie ułożyć Polskę - opowiadasz jakieś dyrdymały. Jesteś osobą gramotną, potrafisz czytać ze zrozumieniem więc nie każ mi  (a być może wielu innym) zgadywać. Nie twierdzę, że Ci płacą, lub że tzw. oficer prowadzący koryguje Twoją misję na Niepoprawnych. Nie, nie twierdzę, jednakowoż skoro nie po drodze Ci z PIS-ami, ani PO Cię nie bawi, nie po drodze Ci z RN (wbrew pozorom) więc jesteś od czerwonych? OK. Witamy, w naszym kurniku. Zero zdziwienia w przyszłości (jeśli zgadłem), pozostaje tylko zaspokojenie mojej ciekawości jak to ma wyglądać ów "Day after" (był onegdaj taki film o wojnie jądrowej). Opowiedz nam co nas czeka? Jaki sprawicie dobrobyt, jak to będziecie rządzić bez zadłużania kraju, bez za...go 500+ i innych plusów. Chętnie się dowiem. Pozdrawiam cieplutko!
0
"Rząd nie robi nic"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Dziękuję Leopoldzie, za bezcenne przypomnienie zasad gry. Verito, należy rozumieć, iż gdy (jeśli) powtórnie dotrą do władzy Twoi faworyci, to wówczas nastanie ponownie czas "prosperity". Celowo używam cudzysłowu, gdyż dosłownie należałoby napisać złodziejstwa na kosmiczną skalę. Nie będzie podwyżek prądu, gdyż nie będzie prądu ponieważ sprzedadzą elektrownie, jak resztę polskiego majątku. Leopold ma rację przypominając metody totalnej negacji (jak u Ciebie Veritko, od 3 lat: wypisz, wymaluj, gdyż wcześniej było cacy!). Rozumiem, iż tak musisz, ale :Jeśli jestem w błędzie, to przedstaw założenia, jak będzie wyglądał kraj wedle Ciebie! Nie wybrzydzaj i nie obrzydzaj, gdyż to już znane jest na pamięć, lecz przedstaw program: co będzie się działo z polską gospodarką, gdy Twoi faworyci obejmą władzę.Tak na spokojnie. Nawet nie pytam Cię o opcję polityczną jaka Cię nastraja, lecz proszę o konkrety.
3
"Rząd nie robi nic"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 miesiące temu Oto jest pytanie! Żyjemy w czasach gdy nauczyciel, policjant, lekarz, sędzia więc zawody wymagające od sprawujących ich ludzi uczciwości, prawości nieposzlakowanej opinii są: oszustami, krętaczami jednym słowem przestępcami. Jak taki nauczyciel, policjant, sędzia, lekarz może spojrzeć ludziom w oczy. Jak taka k...a może uczyć dzieci, czuwać nad porządkiem, dbać o zdrowie człowieka, rozsądzać bezstronnie sprawy decydujące o losie obywateli? Oto jest pytanie.
1
Jeśli ktoś wyłudza L4 to jest zwykłym oszustem. A "Karta nauczyciela" powinna być zniesiona
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 miesiące temu Gdzie spojrzeć, tam uszczęśliwiacze. Każdy nam robi na rękę. Dopiero co pani ambasador pokazywała nam marchewkę, teraz nasi najlepsi przyjaciele z eurokołchozu chcą nam uchylić drzwi do raju. Sam miód.Ale gdy się nad owym miodem zastanowić, to okazuje się, że jesteśmy traktowani przez Najlepszego Przyjaciela jak wypierdki. Co innego, gdy będzie trzeba "kosy na sztorc", aaaaaaa, wówczas nie opędzimy się od poklepywania po pleckach. Sam miód.
1
KE: będą dalsze prace nad zniesieniem wiz do USA dla Polski i 4 innych krajów UE
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 miesiące temu Dziękujemy Panie Kierowniku! Zdrówka wzajemnie życzymy! Bez urazy. Będzie wesoło.
0
Scenariusze optymistyczne kontra pesymistyczne
Obrazek użytkownika yenom
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 miesiące temu A słyszałeś, aby w gułagu ktoś robił rebelię? Pokój byłby na całej kuli ziemskiej. Jak w ich piosenkach z czasów CCCP.
1
Będziemy jeżdzić bezpieczniej
Obrazek użytkownika amero

Strony