Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
5 dni temu Dlaczego Kim miałby zlikwidować swój arsenał? Bo dostał gwarancje od USA?- Ukraina także dostała takie gwarancje i Rosja sprawdziła ile są warte;Bo się boi, iż go USA zbombi?- już wcześniej Trump obiecywał i co, nic "wycykał się";Bo jest jedynym krajem spoza "układu" ?- Izrael także posiada broń nuklearną i nikt od niego nie żąda aby się pozbył.Moim zdaniem KRLD jako harcownik Chin ma za zadanie zrobić rozeznanie jak bardzo zdeterminowane są Stany w przypadku odsprzedaży technologii i samych głowic na Bliski Wschód np., do Iranu, Iraku i Syrii, a w przyszłości do Niemiec.Komunistyczna Korea to nie Polska, tam niem kogo klepać po pleckach.  
0
Rozmowy Trump - Kim w Singapurze. Czyj sukces?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 tydzień temu Forest Gump: Głupi jest ten co głupio czyni. Te panie nie są głupie . One są zadaniowane, a to jest zupełnie co innego.
1
Dwie głupie panie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 tygodnie temu Miała być ZMIANA a jest ZAMIANA Może to obrzydliwe ale ze wszech miar opłacalne (dla tych którzy korzystają). Ten nieszczęsny PIS obeszły wszelkie szumowiny jak wszy kożuch. Te szumowiny nie mają żadnej ideologi oprócz mamony.Szkoda dobrej zmiany, jak to mówią: żarło, żarło i zdechło, a nam maluczkim jak widać to albo wiatr w oczy albo coś w gdzieś.Pozdrawiam serdecznie.
2
Bajońskie kwoty dla coraz większej rzeszy działaczy PiS w spółkach Skarbu Państwa. Tak właśnie przegrywa się wybory!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Protestuję! Bardziej winni są Eskimosi! Nie dość, że nic nie robili, to jeszcze teraz nie wyślą swoich samolotów przeciwko agresywnemu Iranowi!
0
Eurowizja i australijski obóz zagłady w Auschwitz
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Przez analogię można wyobrazić sobie: Marsz Niewinintek ... zorganizowany przez siedzących w pierdlu; Marsz Dziewic z maszerującymi córami Koryntu; Może kilka innych także by się znalazło, a wszystkie jak ów marsz wolności miałyby wspólny mianownik: obłudę i zakłamanie.
2
Niepodległość, Wolność, Konstytucja
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Widocznie Niemcy jak Ukraińcy: dwa bratanki. Jedni i drudzy mimo, ze mordowali polskich obywateli to nie wyrażają zgody na ich godny pochówek. Taki zwyczaj.
2
Zabrakło symetrii
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Pytanie jest jak długo jeszcze państwo Izrael będzie sobie radzić w tamtym regionie. I co później?Jak wynika z obecnej sytuacji, USA nie podjęły rozwiązania siłowego (mimo zapowiedzi) z KRLD. Skończyło się na potrząsaniu szabelką, a teraz jest czas na gadanie. Oczywiście propaganda uznaje czas gadania jako wielki sukces prezydenta D. Trumpa, ale inne kraje (np., Iran, Niemcy, Rosja, Chiny) wyciągają wnioski z amerykańskiej niemocy.Jeśli przyjąć, iż Iran gra rolę harcownika, to zachodzi pytanie: co mogą zrobić USA? Niewiele. Jakie stąd wnioski: prezydent USA spełnia nic nie znaczące zachcianki Izraela (ustawa 447, wypowiedzenie umowy z Iranem) dla świętego spokoju, zwłaszcza że ryzyko żadne, ale owe życzenia powoli wyczerpują limit i któregoś dnia premier Izraela usłyszy uprzejmą, ale stanowczą odmowę. Jak widać czasy się zmieniają, jeszcze kilka lat temu nieoznakowane bombowce zrzuciłyby małe co nieco na urządzenia irańskie, a dzisiaj już nie i z tego powodu jest kłopocik. 
1
Myślę, że USA nie poradzą sobie z Iranem
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Ktoś te dokumenty Niemcom "sprezentował", jeśli się Niemców postawi przed trybunałem i wskaże, że dokumenty ich zbrodni są w ich posiadaniu, to wszystko odnajdą. Lecz nie bardzo wierzę, iż jest wola z polskiej strony dochodzić odszkodowań za niemieckie zbrodnie. Być może ustawa 447 nada przyspieszenia naszym czynownikom w tej kwestii.Pozdrawiam Gości Drogi, dawno Cię tutaj nie było.
0
Zagarniete dokumenty
Obrazek użytkownika gość z drogi
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Przypadkiem to można w majtki narobić. Polska powinna powołać zespół, który (gdyby się nie udało odebrać dowodów) uwiarygodniłby kopie i posługiwał się kopiami skoro adresat roszczeń zniszczył dowody swej winy.Pytanie jest czy ta cała akcja odszkodowań nie jest jeszcze jednym mydleniem oczu naszych marionetek.
2
Zagarniete dokumenty
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu W każdym działaniu, należy wiedzieć czego się chce, wiedzieć jak to osiągnąć i (niestety ale) mieć cojones. A nasz kieszonkowy Napoleon jak się okazuje tylko myślał, że ma w/w przymioty, a ostał mu się ino sznur. O innych decydentach to nawet lepiej nie wspominać. Szkoda gadać.
1
Prawda was wyzwoli…
Obrazek użytkownika Stahs

Strony