Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
2 godziny temu Słowa mają znaczenie Nie wiem skąd we wszystkich mediach nagła moda na tych "rezydentów" - chyba tylko po to żeby mądrze brzmiało i część ludzi nie siedzących w temacie w ogóle wiedziała o kogo chodzi. Powinno się mówić wprost o niedoświadczonych młodych lekarzach zaraz po studiach i sprawa byłaby dla każdego jasna. Nie rozumiem dlaczego to samo bezmyślnie małpuje TVP bo tam też bez przerwy odmieniają tych "rezydentów" na wszelkie możliwe sposoby i nikt się nie zająknie kto zacz. 
1
Na studiach lekarskich nie uczą etyki. No i mamy strajkujacych kawiorzystów.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu hmm Ciekawe, że wszelkiej maści "wolnościowcy" zawsze domagają się pracy w niedziele nie dla siebie lecz dla innych. 
10
Zakaz handlu w niedziele
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu Zapowiada się nieźle Żeby tylko znowu nie sfałszowali wyborów jak ostatnio. Lewicowi wielbiciele i obrońcy "demokracji" jakoś nie mają przed fałszowaniem żadnych oporów. 
2
Felix Austria?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu Moim zdaniem ci nasi Moim zdaniem ci nasi politykierzy niestety cierpią - i to gremialnie - na bardzo głębokie upośledzenie wyobraźni. Dzisiaj widzą tylko walkę z Rosją, natomiast wydają się całkowicie nie zdawać sobie sprawy co to będzie znaczyć dla Polski w dłuższej perspektywie gdy całe pokolenia u sąsiada zostaną wychowane w kulcie ludobójców UPA. Ani nawet nie przychodzi im do głowy tak oczywista kwestia jak to może zostać kiedyś wykorzystane przez Berlin i Moskwę. A wykorzystane będzie, to więcej niż pewne - tam musieliby rządzić idioci aby z takiej okazji nie skorzystać.No i jeszcze kwestia tych milionów ładowanych w Ukrainę zupełnie bez sensu bo bez żadnej dla nas korzyści. Za te pieniądze można by tam stworzyć jakąś konkretną siłę polityczną propolską bo takiej jak nie było tak nie ma. Wtedy faktycznie byłby po tamtej stronie jakiś partner do współpracy, może jak kiedyś Petlura. Ale naszym też to oczywiście nie przyjdzie do głowy... 
4
Dzień Obrońcy Ukrainy
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu Technicznie to banalnie proste Technicznie to banalnie proste, kwestia drobnej nowelizacji jednej ustawy - ostre cięcie limitów reklamowych połączone z równie zdecydowanym podniesieniem kar za ich łamanie. Sprawa do załatwienia niemal od ręki, potem wystarczy tylko konsekwentnie egzekwować prawo.Z kolei akcyzą na reklamę można załatwić resztę. Do tego pod zgrabnym hasłem, że "nie ma świętych krów i wszyscy muszą płacić podatki". A ludowi ogłaszamy, że zebrane środki zastąpią znienawidzony abonament. Wszyscy szczęśliwi. 
1
Polacy - Niemcy czyli o dzisiejszym "praniu mózgów"
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Bojkot Ja też bojkotuję, ale na nich jakoś nie robi to wrażenia...Poza tym, niestety, spójrzmy prawdzie w oczy - nikogo kto żyje w świecie GW/TVN na żaden bojkot nigdy się nie namówi. Znam takich całkiem sporo. 
1
Polacy - Niemcy czyli o dzisiejszym "praniu mózgów"
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Jestem za Chociaż dużo prościej byłoby, moim zdaniem, po prostu je elegancko zbankrutować.Tak czy siak - rynek medialny w Polsce trzeba zbudować od nowa. Fatalnie, że do tak kluczowej branży kształtującej umysły milionów przykłada się u nas tak mało uwagi. 
1
Polacy - Niemcy czyli o dzisiejszym "praniu mózgów"
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Wściekłe wycie diabelskiego Wściekłe wycie diabelskiego pomiotu na "Różaniec" tylko potwierdza, że to bardzo dobry i właściwy kierunek.Natomiast co "partii prezydenckiej"... czy ktoś jeszcze pamięta pana Tomaszewskiego (tak, tak, był kiedyś taki jegomość w naszej polityce) i traktowane przez wszystkich śmiertelnie poważnie jego groźby o zakładaniu "własnej partii"? Albo panią Kamelę co to też szumnie zakładała swoją partię? Tak się jakoś dzieje, że odpowiednio wysoko postawionym ludziom o słabych głowach bardzo łatwo kompletnie odkleić się od rzeczywistości i zupełnie stracić poczucie realizmu. Mam nadzieję, że prezydent Duda okaże się mądrzejszy od wyżej wymienionych i nie da się na to złapać swoim "doradcom" (nic nie sugerując - kimkolwiek by nie byli). 
10
Mamy awans na Mundial - a "totalni" nadal bełkoczą o "różańcowym ciemnogrodzie" Polaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Zawieszanie obrotu To jest dosyć absurdalna praktyka z tym zawieszaniem - winny jest Zarząd, a karani są drobni akcjonariusze, którzy w spółce nie mają nic do gadania i wskutek zawieszenia zostają z takim papierem na lodzie. 
2
Obrót akcjami sześciu spółek zostanie zawieszony?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu "a dlaczego porównano styczeń "a dlaczego porównano styczeń pewnego roku z innym styczniem?"Zapewne dlatego, że tak się właśnie robi - porównuje odpowiadające sobie okresy.- - -"a co do 'wzrostu populacji staruszków'- owszem , rosnie gwaltownie od 2010.r. ale urodzenia i zgodny zmieniają się w okresach i z tendencjami a nie wyskakują cudownie w jakimś styczniu, w którym ludzie karnie umierają."No właśnie, dlatego tłumaczenie zanotowanego nagłego wzrostu styczniowej śmiertelności nagłym wzrostem ilości staruszków jest, delikatnie mówiąc, mało przekonujące. Dłuższy okres też jest porównany i tu również widać wzrost, choć nie tak spektakularny.- - -"NB niektórzy podejrzewają pewien "styczniowy' mechanizm, że starsi ludzie chcą koniecznie przeżyć ostatnie święta, tak sie nastawiając."I to jest odpowiedź na pierwsze pytanie - aby uniknąć wpływu tego typu efektów to porównuje się ze sobą styczeń do stycznia, a nie np. styczeń do kwietnia bądź marzec do listopada.Natomiast generalnie rzecz biorąc - ewentualny wzrost śmiertelności, gdyby to faktycznie okazała się dłuższa tendencja o takiej skali, to jest za poważna sprawa aby kierować się tu logiką partyjną. I tego od rządzących należy oczekiwać i wymagać. 
2
Porażająca śmiertelność Polaków
Obrazek użytkownika kontrik

Strony