Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
21 godzin temu Ekipy się zmieniają, a zakusy na Lasy Państwowe jak były tak widać są dalej. Warto patrzeć co jest u nas wprowadzane pod osłoną medialnego szumu i cyrku.
1
Utworzenie spółki akcyjnej na bazie Lasów Państwowych ma być początkiem rozbiórki państwowego przedsiębiorstwa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu Ale tu nie ma nic Ale tu nie ma nic diabolicznego, to prawie standardowa technika badania gruntu i jednocześnie podrzucania tematów aby lud się z nimi powoli oswajał. Za folksdojcza Tuska było to "wyrzekanie się polskości" (Palikot), "przyłączanie Polski do Niemiec" (Bolek), dzisiaj są inne sprawy i Kornel. Tak to działa i każda ekipa potrzebuje do tego swojego harcownika.Dużym błędem jest uważanie rządzącego obozu (któregokolwiek) za idiotów, za to im udawanie idiotów jest często bardzo na rękę bo to niezwykle wygodny parawan. Taki Tusk całkiem długo na tym jechał tylko jak się człowiek bliżej przyjrzał to wszystkie te idiotyczne "błędy" i "niedopatrzenia" i "przeoczenia" zawsze z żelazną konsekwencją działały na korzyść Niemiec. Z wielkim rozczarowaniem zauważam, że teraz jest niestety podobnie tylko jakby trochę inne i bardziej rozmyte dla nas maluczkich cele. 
6
Głupkowate ględzenie
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu To nie głupota "Pomijam już głupotę rozumowania Kornela, gdyż możliwość "przerobienia imigrantów na Polaków, jest dokładnie taka sama, jak "przerobienie" ich na Niemców czy Francuzów."- - -Według mnie to wcale nie jest głupota Kornela tylko głupota jaką chcieli wcisnąć Ciemnemu Ludowi. Sprawa przy okazji świetnie pokazuje jaki oni wszyscy mają stosunek do swojego elektoratu i co o nim (o nas) naprawdę myślą i za jakich durniów nas mają. 
8
Głupkowate ględzenie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 dzień temu Żyd "Żyd   ze   względu   swoje   pochodzenie i samą swoją istotę jest całkowicie dobry."To na swój sposób doskonale tłumaczy niemal nieskończoną żydowską podłość i brak jakichkolwiek związanych z nią wyrzutów sumienia - o dziwo nawet wobec swoich ziomków. Dla nas to szokujące, ale taki np. Soros jasno i wprost stwierdził, że nie ma żadnych wyrzutów sumienia w związku ze swoją współpracą z Niemcami, podobnie inni żydowscy kolaboranci bez skrupułów wydający na śmierć nawet innych Żydów (bo o gojach to w ogóle szkoda wspominać). Żydowskie ego jest nadęte do nieskończoności, w zasadzie chyba można powiedzieć, że Żyd czuje się wręcz bogiem, tym samym wszystko co robi jest dobre już z samej definicji. Kto nie rozumie tej żydowskiej mentalności w ogóle nie powinien dopuszczany do jakichkolwiek rozmów i negocjacji z Żydami.Teologicznie jest to jednak problem, mam wątpliwości czy tak prosto da się go objaśnić jak w drugim linku... 
4
Sprzeczności Trumpa
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika misio
2 dni temu . Do tej pory "dobrej zmiany" wyjaśnienie fałszerstw wyborczych jakoś zupełnie nie interesowało (zresztą innych rzeczy również, jak choćby bezpieczniackich prowokacji na MN). Więc bez złudzeń - szanse na to, że ktokolwiek po takiej nitce będzie chciał dochodzić do kłębka i tym samym do operatorów naszej sceny politycznej są realnie żadne.Z góry można przewidzieć, że guzik z tego odkrycia wyniknie. 
1
Policja znalazła w pustostanie tysiące nadpalonych dokumentów, w tym kart do głosowania w wyborach do Sejmu!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
3 dni temu . Teraz, po trzech latach, może wracać bezpiecznie bo w czasie wyborczego maratonu pewnie nie będzie większego problemu aby ją znowu przewekslować na bocznicę. Sprawa jest niestety arcyboleśnie prosta - gdyby ta ustawa faktycznie miała być to już dawno by była.
3
Po naszej publikacji wraca sprawa repolonizacji mediów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
3 dni temu hmm Ktoś tego składu przez trzy lata nie ruszył nawet palcem. Więc można się zadumać czy to faktycznie bunt czy może scenariusz... 
2
Bunt Państwowej Komisji Wyborczej. Szykują się kolejne sfałszowane wybory samorządowe?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Reakcja PiSu... zapewne będzie twarda i stanowcza, jak na "wstawanie z kolan" przystało - twardo i stanowczo będą udawać, że nic nie widzą i nic nie słyszą. 
4
I znowu ci Żydzi!
Obrazek użytkownika ccassiumm7
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Jak zwykle - szumne zapowiedzi i zero konkretnych działań.Bez wsparcia obcych mediów targowica nieuchronnie ląduje na śmietniku i tym samym kompletnie zmienia się nasza scena polityczna. To widać PiSowi nie w smak i interes Polski musi zejść na dalszy plan. A "kelnerom" stojącym za PiSem nie w smak zapewne jeszcze bardziej bo sytuacja mogłaby w ten sposób zupełnie wymknąć się spod kontroli.Że z mediami nic nie zostanie zrobione widać było już w pierwszych miesiącach "dobrej zmiany" bo kroki żeby chociaż mocno uderzyć ich po kieszeni są banalne i do załatwienia od ręki. Wystarczy tylko chcieć.
1
Repolonizacja w zawieszeniu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Taka taktyka, całkiem skuteczna - zły Duda, zły Gliński... I elektorat to kupuje bo mało kto się zastanawia skąd właściwie ci goście się wzięli i kto ich tam powstawiał.Przy okazji [za wiki, M.Gersdordf] - "W 2008 otrzymała z rąk Lecha Kaczyńskiego nominację na sędziego Sądu Najwyższego". I tak to się kręci. 
1
NARODOWCY NIE FAJNI CHŁOPCY.
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem

Strony