Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
2 dni temu Z tym odbiurokratyzowaniem to Z tym odbiurokratyzowaniem to proponuję wrócić do niego dokładnie za rok i sprawdzić co nowy pan premier zdziałał.Obstawiam w ciemno, że nic, albo wręcz odwrotnie, ale zobaczymy... 
0
Powiedzcie ludziom o co tu chodzi
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika misio
4 dni temu Swoją drogą ciekawe skąd ten Swoją drogą ciekawe skąd ten nagły przypływ rozumu.No i przede wszystkim jak to się ma do planów naszego nowego premiera sprowadzania ze wschodu kolejnych milionów Ukraińców. 
1
Jan Parys: Istnienie Ukrainy nie jest warunkiem istnienia wolnej Polski
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
5 dni temu W takim razie zupełnie W takim razie zupełnie inaczej odebrałem intencje Pani wpisu i dobrze, że sprawa się wyjaśniła. Osobiście co prawda nie sądzę aby to akurat Boży plan kazał wymienić premiera, w dodatku w tak paskudnym stylu, ale każdy może tu uważać po swojemu. Czas pokaże co z tego wyniknie. 
5
Bo myśli moje nie są myślami waszymi...
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu A, jak tak to tak Ja bym chętnie usłyszał, np. od naszego głównego podatkowego uszczelniacza, pana Mateusza, jakiż to ważny interes społeczny przemawia za utrzymywaniem zwolnienia podatkowego dla Sorosa. 
5
Joe Chal: - „Ponad 1/3 Parlamentu Europejskiego i OBWE jest na liście sojuszników Sorosa”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu Prezes, jak każdy człowiek, Prezes, jak każdy człowiek, też bywa omylny i popełnia błędy, których wielokrotnie byliśmy świadkami. Pewnie zaraz dostanę pełno minusów, ale moim zdaniem przypisywanie mu cech nieomal Boskich, tak jak to niedwuznacznie sugeruje otwierający cytat, to już jakaś aberracja. Jeśli w otoczeniu JK znajdują się sami tylko klakierzy i wyznawcy wierzący w jego nieomylność to bardzo źle dla nas wszystkich i dla Polski. 
7
Bo myśli moje nie są myślami waszymi...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu sorosy Mam taką nadzieję, że będąca przy władzy w Polsce zjednoczona prawica zdecyduje się  pogonić z naszego kraju pana Sorosa wraz z jego fundacją Batorego, która wspiera jakieś dziwne „projekty” a tak naprawdę czyni wiele złego.-Ja takiej nadziei niestety nie mam. Do czasu wyboru Trumpa jeszcze można było sobie tłumaczyć, że nie ma sprzyjających warunków, teraz sprawa jest jasna bo zostaje tylko jedno - brak politycznej woli.A załatwić sprawę można stosunkowo prosto choćby drogą czysto fiskalną. Tymczasem pod najprzeróżniejszymi pretekstami dusi się podatkami zwykłych ludzi, a całej sfery "fundacji" nikt nie śmie tknąć. No ale skoro w "fundacje" jest umoczona rodzina samego wicepremiera (a licho wie kogo jeszcze, nikt chyba tego nie sprawdzał) to co się dziwić...Przy okazji można też zauważyć, że tak się jakoś "przypadkowo" składa, że akurat resort tegoż pana wicepremiera przoduje w niemrawości i nieporadności w czyszczeniu bolszewickich złogów z podległych mu instytucji. 
5
Joe Chal: - „Ponad 1/3 Parlamentu Europejskiego i OBWE jest na liście sojuszników Sorosa”!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu Kapanie Z tym kapaniem to trochę dziwna sprawa bo bez przerwy w telewizorze mówili, że już cały czas kapie niesamowicie, a wzrost mamy najwyższy w całym kosmosie. A tu się nagle okazuje, że dopiero ma zacząć kapać, hmm... 
1
Koniec "Dobrej Zmiany"
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu Dwa lata "Mam wrażenie, iż PIS-owi starcza paliwa tylko na dwa lata."- - -Po ostatnich wydarzeniach doskonale widać, że te dwa lata to jest sztuczne - starcza na dwa lata bo na tyle ma starczać. A jak się pechowo zdarzy, że by mogło na dłużej to wtedy się brutalnie ingeruje nie bawiąc się nawet zbytnio w ceregiele.Ostatnim razem się mówiło, że nic nie można zrobić bo PiS nie ma sejmowej większości. Teraz miał większość to narracja szybko się zmieniła na bezsilność z powodu braku większości konstytucyjnej. A jak ta konstytucyjna większość, między innymi dzięki pani Beacie, zaczęła groźnie majaczyć na horyzoncie to się robi szybki ruch aby wszystko cofnąć i zaczynać całą zabawę od początku.Rok 2007 można jeszcze było sobie tłumaczyć jakąś fatalną pomyłką i politycznym błędem, dzisiaj jednak widać, że to raczej nie wyjątek tylko reguła. Nie ma co owijać w bawełnę - patriotyczny elektorat jest permanentnie robiony w trąbę i tak to się ciągnie już od niemal 30 lat. 
6
Wymiana premiera? Bardzo zła decyzja PiS-u!
Obrazek użytkownika opornik45
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Argument "z gospodarki" jest Argument "z gospodarki" jest taki sobie bo Morawiecki jako premier będzie miał znacznie mniej czasu na zajmowanie się gospodarką niż obecnie.Co do braku walki natomiast to jak to miałoby wyglądać w praktyce - zaczniemy posłusznie przyjmować muslimów, wprowadzimy gender czy co? 
2
Czuję się rozczarowana - czyżby PiS skapitulowało?
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Przede wszystkim to pani Przede wszystkim to pani Premier powinna dostać mocne i jednoznaczne poparcie zamiast takich głupich gierek. To co się w tej chwili wyrabia to niemal wprost recepta na przerżnięcie wyborów. Albo ktoś tam jest kompletnie oderwany od rzeczywistości, albo o to właśnie chodzi...
1
Czuję się rozczarowana - czyżby PiS skapitulowało?
Obrazek użytkownika RAK

Strony