Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Nikt tak, jak Ty nie umie zbierać informacji, nawet tych ukrytych i rozproszonych ...Zatarty  ślad!Więc, wierzę, że umiesz poskładać nawet strzępy:))
4
Wniosek o naprawę Rzeczpospolitej
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @Weteranie Dziękuję za komentarz."...dlaczego mieszkancom duzych miast nagle zaczyna smierdziec a w wiekszosci pochodza z wiosek,gdzie zawsze smierdziało jak nie gnojem to innymi zapachami które powstawały na wsiach i były nie odłaczne w egzystencji i istnienia wsi"A propos smrodu i polskiej wsi....niebawem znikną. Pozostaną niszczące zdrowie oraz polskich gospodarzy ogromne zagraniczne"fabryko mięsa".Przepraszam, że wspomnę o ostatnim pomyśle UE w sprawie eliminacji "smrodu", metanu czyli specjalnymi dodatkami do pasz - czyli kolejna chemia po GMO.I tak chory, zatruty konsument odetchnie świeżym powietrzem!  
4
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Weteran Polski
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @Romku Serdecznie Ciebie pozdrawiam... wiem, że pragniesz dobra.Ja też. Znam kilka interpelacji poselskich, które nie doczekały się odpowiedzi tj. otrzymali cuś "na okragło", z pieczątkami, licznymi odniesieniami do przepisów ale bez konkretnej odpowiedzi. Bogaty, silny kraj to jasne przepisy, jednoznaczne bez "furtek" to mniejsze podatki, wyższa kwota wolna od podatku (dla rodzin rozliczenia wspólne) zamiast darowanych ++ plusów. Tak myślę...oczywiście niefachowo ale słucham RM; ludzie dzwonią i mówią o przymusowej likwidacji swoich małych firm!Jeszcze coś ważnego, rolnictwo indywidualne - nie niszczyć go przepisami i działaniami -  zabijają zdrowe świnie, dotują Ukrainę !Zasada, którą wyznaję:  Informacja - Formacja - Akcja.Akcja ma sens wtedy, gdy porządnie "uformowany" posiada prawdziwą i wiarygodną informację.A u nas jej brak... 
5
Wniosek o naprawę Rzeczpospolitej
Obrazek użytkownika Romek M
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @zbinie Czy przyjmowanie imigrantów z Azji, Afryki a nawet z Filipin jest procesem wymuszonym czy nie, nie wiem. Chodziło mi o rozbieżność między słowami a faktami - o ukrywanie prawdy, czyli o hipokryzję, po prostu! Przyszłe konsekwencje patrząc na zachód Europy są straszne i widoczne dla wszystkich, tym bardziej dla władzy.Co do Ukraińców, to albo władze nie chcą pamiętać o historii (OUN, UPA) albo bezwolnie chodzą na pasku nieznacznej mniejszości w USA, posiadającej "argumenty" - np. 447. Zapewne jedno i drugie! Jakkolwiek jest, nie można tego nazywać patriotyzmem a im to słowo z ust nie schodzi. Dlatego ta notka zatytułowana - obłuda.  
7
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @apoloniusz "Nie podejrzewam Cię o ruską agenturę, więc się nie indorz."Skoro tak, to wróć do tego i zdecyduj się."Nie cykaj! Wrócisz do CCCP. ....A może na SLD po przepoczwarzeniu? Co Cisza?"Skoro, jak napisałeś żyjesz już dłuuugo, to powinieneś zgromadzić wiele doświadczeń i wiedzieć, że krytyka pewnych działań władz nie oznacza, że się jest "za poprzednią złodziejską ekipą,". To zbyt proste.Pisałam już, że wybieram znane mi osoby. "Bez podtekstów" powiem: z opcji polskich, narodowych.
5
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Pudło! @Apoloniuszu Same pytania. Jakieś przesłuchanie albo głupia zaczepka :((Głosuj sobie człowieku na kogo chcesz. Nic mi do tego.Ja będę głosować, jak zawsze na konkretną osobę, znam kandydatów. Proste?Ciekawy? Ani nie na PO, SLD, totalnych, Psl i inne lewactwo a już na pewno nie na tych, co mają "1" na listach. Ostatnio Pis wystawił u nas jako jedynkę "świeżo malowanego" z PO.Ta notka nie dotyczy wyborów tylko hipokryzji Dobrej Zmiany.Bezczelnie i głupio pytasz - ja nie będę bluzgać ale grzecznie odpowiadam.
11
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Ty, Apolo węszycielu ruskich trolli, zanim się wypowiesz zadaj sobie choć minimum trudu i zajrzyj do moich notek!"Palce lizać i kit z okien wydłubywać" Smacznego!  
9
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @kefas Nie zawsze większość ( tu i w sondażach ) ma rację a szczególnie, gdy ona "wierzy" i traktuje przemawiających jak guru.Nie widzi, że ta władza nie jest już tą, na którą trzy lata temu głosowała. Gdy odkryje ich hipokryzję będą lamenty, że wszyscy kłamią.  I gra zacznie się na nowo. Oby młodzi nie pozwolili się oszukać!
12
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Na to wygląda że podzielimy los tych krajów, którymi władza dziś straszy. Tylko droga do naszego multi-kulti odmienna, mniej oficjalna. Dodatkowo w UE będą nas wytykać, że nie przyjmujemy.... o tempora! Może, gdy nawet ślepcy odczują obecność imigrantów (ich ich rodzin), obudzą się?Hipokryzja władz i totalnych, bo przecież ich kłótnia jest tylko grą, wyjdzie na jaw. 
12
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Lotna
Obrazek użytkownika cisza
1 miesiąc temu prawe wszystkie "teorie" to nic więcej, jak tylko praktyka uchodząca za teorię.Jest trudna do przyjęcia dla wszelkich wyznawców, zarówno PIS jak i PO.To, co oni pokazują publiczności poprzez swoje "występy" zawsze zawiera czytelne i dla nich i dla wielu przytomnych SYMBOLE.Obie strony są ściśle powiązane magdalenkowo, tyle że realizują tę ustawkę i z lewej- i z prawoskrętej strony.Tym samym z sukcesem uchodzą za wrogów.ps. Gen. Sosnkowski wiedział, co robi i uniknął wojny " w dwa ognie"; podobnie postąpił w czasie II WŚ, gdy pozwolił Andersowi puścić wolno koszerną część wojska i nie traktować ich jak dezerterów.  
13
Most Morandiego, Polska Kaczyńskiego i sylogizm gen. Sosnkowskiego, czyli żelbet lub stal
Obrazek użytkownika Rebeliantka

Strony