Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika JSC
1 dzień temu A jak wujek Sam... Dalej go nosi gniew i furia jakich świat nie widział? Czy może nie może odnaleźć kodów?
-1
Dążenia do odbudowy imperiów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
1 dzień temu ... z Polaka taki katolik jak z Wolkskiego satyryk... wystarczy wspomnieć Opole.
-1
Niedzielny handel i głodujący eskulapi
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
1 dzień temu ... (...)Mamy tu do czynienia z tzw. propagancją błędów, które w międzyczasie się rozmnożyły i nie wiadomo, za które chwycić się najpierw.(...) To przecież było zapisane w niebieskiej teczce, chyba że to było kolejny Error 404.
-1
Wkurzająca Kataryna
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
1 tydzień temu Porcja donosów W treści postu (...)Miarka się przebrała, straciłem cierpliwość do lewactwa i będę lobbował za wykorzystaniem wszelkich środków by je przepędzić. Po obejrzeniu ostatniego programu Warto Rozmawiać ukazującego absurdy do jakich prowadzi tolerowanie tych idiotów, a właściwie idiotek, jestem zdania, że należy podjąć radykalne kroki by się pozbyć tych bezmózgów. Teraz zaczynam rozumieć dlaczego cywilizowany Zachód tak długo się opierał przyznaniu kobietom praw wyborczych. Daj małpie brzytwę. Może nie wszystkie kobiety są tak, panie wybaczą, głupie, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że o sprawności grupy decyduje najsłabsze ogniwo. Proponuję więc wprowadzenie Dnia Idiotki, najlepiej 8 marca, poświęconego tłumaczeniu idiotkom pewnych oczywistości. Paniom zaś doradzam tłumaczenie swoim pociechom rodzaju żeńskiego zasad logiki albo bedę lobbował na rzecz odebrania wszystkim kobietom praw wyborczych.(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Yogan12 w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1549790#comment-1549790 (...)Lewaczkom w pierwszej kolejności wyabortowano mózgi...no i jest efekt...(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Równa Babka w komentarzu (...)Myślę, ze kto choć raz słyszał taką osobę na żywo, może być też przez telefon, będzie wiedział o czym mowa. Chodzi tutaj o zaburzenia intonacji, akcentu, iloczasu, modulacja głosu jest nienaturalna, dziwne akcentowanie, ale także mówienie jakby głośnym szeptem. Wszystko to wskazuje na trwałe zaburzenia w sferze psychicznej. I wszystko jasne, nie dziwi nic. Skąd to wiem? Ja też mam swoich ludzi w terenie, którzy rozpracowują zwichrowane pasożytnictwo. (...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Mikołaj w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1549850#comment-1549850 (...)Tymczasem lewactwo idzie "na ilosc" a nie na jakosc - jak zreszta wiekszosc lewackich elit - dla ktorych liczy sie "masa" a nie indywidualne potrzeby czlowieka.(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.
-3
Pasożytnicza natura lewactwa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
1 tydzień temu Porcja donosów W treści posta: (...)Nadzwyczajna kasta tutaj popłynęła i daje podstawę kaczystom do reformy.(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Równa Babka w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1549761#comment-1549761 (...)stara q...a Galanciak (...) Jako obrażliwe określenie podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.
0
Granice obrony koniecznej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
1 tydzień temu Porcja donosów Treść postu: (...)Po-drabinki(...) (...)PO-mafii(...) (...)piekielne wycie lewaków(...) (...) W zgodnym chórze "oburzonych" wyli -Swetru, Janda, Stuhrów dwóch, tęczowa Środa, wygrzebany w śmietniku Palikot, michnikoidy z GWna (z Dominisią na czele), Cimoszewicz, bezmózgie "czarne wdowy" (z towarzyszką Lempart na czele). Czyli lewackie szambo znów wybiło. Zapewne po cichu "oburzonych" wspierają "postępowcy" z PO czy "nowośmiesznych", Biedroń, niedo-rzecznik Bodnar i Kindzia Gajewska w dodatku. Wczoraj wielu uczestników Różańca deklarowało modlitwę i za tych nieszczęśników, odmóżdżonych przez me(n)dia albo kupionych za sorosowe srebrniki. Może choć odrobinę przyzwoitości i rozumu Oddasz im Boże...?(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Orgi w komentarzu: http://niepoprawni.pl/comment/1549872#comment-1549872 (...)od POpapranej rzeczywistości ..... reasumując , zaczerpnę z twojego komentarza - jesteś CHAMEM !(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Misio w komentarzu: http://niepoprawni.pl/comment/1549871#comment-1549871 (...)Wściekłe wycie diabelskiego pomiotu na "Różaniec" tylko potwierdza, że to bardzo dobry i właściwy kierunek.(...) Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK. Jestem jaki jestem w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1549879#comment-1549879 (...)UBewatelu Jastrząb???(...) Jako obrażliwe określenie podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.
-2
Mamy awans na Mundial - a "totalni" nadal bełkoczą o "różańcowym ciemnogrodzie" Polaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
2 tygodnie temu ... (...)No przecież w cywilizacji zachodniej niedziela jest dniem wolnym z natury. I koniec – nie powinno być dyskusji, ale lemingi o tym nie wiedzą.(...) Zdemaskowałeś księży... to lemingi. I przy okazji popełniłeś przestępstwo z 216 art. 2 podpkt. kk. (...)W tzw. III RP naruszono wszelkie standardy, m.in. dopuszczając handel w niedzielę, pod pozorem wolności wyboru. Więc mam pytanie – dlaczego dopuszczono niewolę roboczą w niedzielę, bo tak to trzeba nazwać ?(...) Jeśli to niewola robocza to trzeba zabronić zatrudniania w niedzielę w wogóle... i nie ma to ta tamto. @"Sławomir Tomasz Roch" Jako prawdziwi Polacy-Katolicy mają dyspensę od tego zakazu... A teraz porcja donosów: (...)masońsko-kainowe powstanie Spartakusa(...) Sugeruje, że Spartakus to mason i satanista co stanowi przestępstwo z 216 art. 2 podpkt. kk..
-3
Ile końców ma kij ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
2 tygodnie temu Kolejni... Piotrowicze!
-3
Służyli PZPR-owi, teraz pracują w BBN-ie. Kolejni komuniści u Pawła Solocha
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
2 tygodnie temu Donoszę, że... (...)barbarią(...) To określenie sugeruje, zacofanie osób o poglądów liberalno-lewicowych co stanowi przestępstwo z 216 art. 2 podpkt. kk. A teraz trochę meritum: (...)Zmiany jakie proponuje teraz PiS zmieniają sytuację w kraju i gdy aktualny program zostanie zrealizowany, to pojawi się pytanie, co dalej?(...) Są zmiany... ale w wykonaniu dzierżycielom niebieskiej teczki ostał się ino sznur, a nam bieda.
-4
Między cywilizacją a barbarią
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika JSC
3 tygodnie temu Życzę owocnej współpracy... z Wielkimi Niemcami.
-4
Do kogo będzie teraz donosić Targowica?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony