Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika norwid
3 miesiące temu Wszystko wielka tajemnica Alarmistyczny artykuł o demografii a w tle wszystko wielka tajemnica. Dlaczego Polska wymiera? Odpowiedź jest banalnie prosta - przez ludobójcze ustawy.1. ZUS - czyli podatek od pracy - najbardziej ludobójcza forma opodatkowania - państwo karze aktywnego obywatela za podjęcie ryzyka działalności gospodarczej i to bez możliwości odwołania czy przedawnienia. Za ZUS wszyscy ustawodawcy po 2WŚ powinni być sądzeni jak zbrodniarze hitlerowscy w Norymberdze.2. szczepienia - nie dość że okaleczają dopiero co narodzone dzieci to jeszcze odbierają matce radość macierzyństwa. Zgodnie z założeniami NWO o zrównoważonym rozwoju czy mówiąc inaczej redukcji populacji matka swojego dziecka ma się bać jak traumy wypadku samochodowego. Dziecko ma chorować na okrągło ma sprawiać masę kłopotów i na dodatek rodzic musi mieć ograniczone prawa rodzicielskie.Ergo zarówno ZUS przekonuje każdego rozsądnego człowieka że dziecko to tylko problemy i lepsza jest emeryturka jak i praktyka ludobójców farmaceutycznych pomaga w podjęciu negatywnej decyzji dot. rodzicielstwa.A pisanie w alarmistycznym stylu o efektach ludobójczych praktyk państwa polskiego to pierdu makarony i pic na wodę, fotomontaż.
2
Demograficzny horror?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu jedna zasadnicza korzyść Polska ma jedną zasadniczą korzyść z wrzawy medialnej na temat "polskich obozów zagłady".  Jest nią odwrócenie 50lat polityki historycznej Izraela, Niemiec i USA na które zostało wydanych setki miliardów dolarów. Rugowanie niemieckiego sprawstwa Szoah kosztuje sporo. Rugowanie żydowskiego sprawstwa kosztuje sporo szczególnie w kinematografii. Przekonanie Senatu USA do antypolskich ustaw kosztowało BARDZO WIELE pieniędzy. I co?  Antypolską notę Senatu poparło raptem 8 senatorów. A wydawało się że wszystko stracone i nas zniszczą pospołu Żydzi, Niemcy i Rosjanie.
6
Wielorakie korzyści z konfliktu izraelsko-polskiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu mocno wątpliwe "Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca? - jestem przekonany że nie. Zaczną się medialne mariaże, superprodukcje oraz retorsje dyplomatyczne. Przyznać należy że skubać Polski na "polskie obozy zagłady" już nie będzie można. Ustawy USA do grabienia środkowej Europy ominą Polskę i skupią się na naszych odwiecznych sojusznikach ze wschodu i południa. Będziemy mieli instalacje Judeoukrainy i tym podobne. Ale to bardzo dobrze, będzie pretekst do nowego powstania Chmielnickiego, dziś na Rusi RP już niema.
5
"Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu banalna Duda nie zostałby prezydentem RP.
5
Żydowski dylemat prezydenta Dudy
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu Nic nie zrobi bo się amerykański właściciel skurczy do rozmiarów Monako. Do tego sprowadza sie wysadzenie USmanów z Polski. Robota Putina, Netanjahu i Merkel.
2
Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu Lubie Gadowskiego Mocny materiał i wpełni popieram red. Gadowskiego.https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM
1
Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika norwid
12 miesięcy temu makaron 1 jajeczy Słuszna konstatacja dotycząca polityki Francji. Trudno się dziwić że Niemcy wzywają swojego "partnera" do zwalczania międzymorza skoro grozi im amerykański zarząd powierniczy z terytorium Polski. To dla Niemiec najczarniejszy sen. Jak w naszym kraju będzie sztab USA to żadną siłą radziecka EU nie pozbędzie się amerykańskiego buta. I dobrze a nawet lepiej!Jeśli z międzymorza zostanie kadłubek, szczególnie w początkowej fazie, możemy liczyć na spore zmiany gospodarcze właśnie w Polsce i na Węgrzech. Dlatego niech makaron buntuje, inwestycje będą u sojuszników USA a u buntowników będzie spadać PKB i rosły niepokoje społeczne.Brawo makaron jednojajeczny! brawo! 
2
Emmanuel Macron kontra Trójmorze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 rok temu izmy z komu(cho)tatora witaminy na komusze liberalno-radzieckie wizje świata - KarońNieznany patron UE - ideologia i plan (1) - Krzysztof Karońhttps://www.youtube.com/watch?v=hrC2RwW0HiI
2
Stator i rotor
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 rok temu wielka ściema autor napisał:Takie zainteresowanie instytucji unijnych jest pewnie przykryciem tych wszystkich błędów, czy problemów wewnętrznych, które Unia w tym momencie ma.  I choć to jedynie cytat osoby trzeciej mówi wszystko na temat rzeczywistej przyczyny ataku na Polskę. Światło na problem rzucają wykłady Krzysztofa Karonia. Konieczna lektura przed analizą wyskoków zagranicy. Otóż celowo napisałem w tytule że to jest wielka ściema bo tłumaczenie wiceministra Wosia to bzdury na resorach dla maluczkich.Proszę sobie wyobrazić że reforma sądownictwa usuwa czerwoną zaraze z polskiego wymiaru sprawiedliwości. Odwraca zatem proces sowietyzacji, jest kontrrewolucją w kraju żywego katolicyzmu. Na takie dictum każdy czerwony su. musi zareagować. Cała czerwona hołota na zachodzie się tym sposobem odkrywa a polskie władze nie muszą wydawać pieniędzy na wywiad i kontrwywiad rozpoznając antypolskie środowiska. Nie tylko antypolskie ale i degeneracyjne, żródła nihilizmu Europy i Ameryki. 
3
Czym jest agencja ratingowa Moody’s, która atakuje Polskę za reformę sądownictwa i nieprzyjmowanie uchodźców?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 rok temu zależność Autor napisał:postępy technologii znacznie bardziej zmieniły nasze życie codzienne niż cała polityka razem wzięta. Nalezy być świadomym że to polityka jest żródłem postępu ale wyłacznie takiego który władzy/polityce daje większą kontrolę nad społeczeństwem. Wszedzie tam gdzie technologia szkodzi władzy tam postęp jest radykalnie hamowany. Przykłady: systemy autonomiczne (np domy z własnym zasilaniem i żródłem wody) elektryczne samochody (produkowane już w latach 70tych XXw.) Smartfon jest dobry bo:przeładowanie mózgu informacjami powoduje otępieniemikrofala wywołuje demencje w wieku srednimnatręctwo społecznościowe wywołuje depresjejeszcze kilka innych uzytecznych dla władzy defektów daje ten wspaniały wynalazek.Dla zobrazowania problemu proponuję obejrzeć film "puncture" http://www.filmweb.pl/film/Wk%C5%82ucie-2011-563776Pokazana w nim jest historia strzykawki od szklanej do jednorazówki. Oczywiście najlepsza jest szklana - i właśnie dlatego została zmieniona na plastikową.
0
Zaczipowani?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony