Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika norwid
2 tygodnie temu jedna zasadnicza korzyść Polska ma jedną zasadniczą korzyść z wrzawy medialnej na temat "polskich obozów zagłady".  Jest nią odwrócenie 50lat polityki historycznej Izraela, Niemiec i USA na które zostało wydanych setki miliardów dolarów. Rugowanie niemieckiego sprawstwa Szoah kosztuje sporo. Rugowanie żydowskiego sprawstwa kosztuje sporo szczególnie w kinematografii. Przekonanie Senatu USA do antypolskich ustaw kosztowało BARDZO WIELE pieniędzy. I co?  Antypolską notę Senatu poparło raptem 8 senatorów. A wydawało się że wszystko stracone i nas zniszczą pospołu Żydzi, Niemcy i Rosjanie.
6
Wielorakie korzyści z konfliktu izraelsko-polskiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
2 tygodnie temu mocno wątpliwe "Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca? - jestem przekonany że nie. Zaczną się medialne mariaże, superprodukcje oraz retorsje dyplomatyczne. Przyznać należy że skubać Polski na "polskie obozy zagłady" już nie będzie można. Ustawy USA do grabienia środkowej Europy ominą Polskę i skupią się na naszych odwiecznych sojusznikach ze wschodu i południa. Będziemy mieli instalacje Judeoukrainy i tym podobne. Ale to bardzo dobrze, będzie pretekst do nowego powstania Chmielnickiego, dziś na Rusi RP już niema.
5
"Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
2 tygodnie temu banalna Duda nie zostałby prezydentem RP.
5
Żydowski dylemat prezydenta Dudy
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
3 tygodnie temu Nic nie zrobi bo się amerykański właściciel skurczy do rozmiarów Monako. Do tego sprowadza sie wysadzenie USmanów z Polski. Robota Putina, Netanjahu i Merkel.
2
Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
3 tygodnie temu Lubie Gadowskiego Mocny materiał i wpełni popieram red. Gadowskiego.https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM
1
Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu makaron 1 jajeczy Słuszna konstatacja dotycząca polityki Francji. Trudno się dziwić że Niemcy wzywają swojego "partnera" do zwalczania międzymorza skoro grozi im amerykański zarząd powierniczy z terytorium Polski. To dla Niemiec najczarniejszy sen. Jak w naszym kraju będzie sztab USA to żadną siłą radziecka EU nie pozbędzie się amerykańskiego buta. I dobrze a nawet lepiej!Jeśli z międzymorza zostanie kadłubek, szczególnie w początkowej fazie, możemy liczyć na spore zmiany gospodarcze właśnie w Polsce i na Węgrzech. Dlatego niech makaron buntuje, inwestycje będą u sojuszników USA a u buntowników będzie spadać PKB i rosły niepokoje społeczne.Brawo makaron jednojajeczny! brawo! 
2
Emmanuel Macron kontra Trójmorze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu izmy z komu(cho)tatora witaminy na komusze liberalno-radzieckie wizje świata - KarońNieznany patron UE - ideologia i plan (1) - Krzysztof Karońhttps://www.youtube.com/watch?v=hrC2RwW0HiI
2
Stator i rotor
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu wielka ściema autor napisał:Takie zainteresowanie instytucji unijnych jest pewnie przykryciem tych wszystkich błędów, czy problemów wewnętrznych, które Unia w tym momencie ma.  I choć to jedynie cytat osoby trzeciej mówi wszystko na temat rzeczywistej przyczyny ataku na Polskę. Światło na problem rzucają wykłady Krzysztofa Karonia. Konieczna lektura przed analizą wyskoków zagranicy. Otóż celowo napisałem w tytule że to jest wielka ściema bo tłumaczenie wiceministra Wosia to bzdury na resorach dla maluczkich.Proszę sobie wyobrazić że reforma sądownictwa usuwa czerwoną zaraze z polskiego wymiaru sprawiedliwości. Odwraca zatem proces sowietyzacji, jest kontrrewolucją w kraju żywego katolicyzmu. Na takie dictum każdy czerwony su. musi zareagować. Cała czerwona hołota na zachodzie się tym sposobem odkrywa a polskie władze nie muszą wydawać pieniędzy na wywiad i kontrwywiad rozpoznając antypolskie środowiska. Nie tylko antypolskie ale i degeneracyjne, żródła nihilizmu Europy i Ameryki. 
3
Czym jest agencja ratingowa Moody’s, która atakuje Polskę za reformę sądownictwa i nieprzyjmowanie uchodźców?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu zależność Autor napisał:postępy technologii znacznie bardziej zmieniły nasze życie codzienne niż cała polityka razem wzięta. Nalezy być świadomym że to polityka jest żródłem postępu ale wyłacznie takiego który władzy/polityce daje większą kontrolę nad społeczeństwem. Wszedzie tam gdzie technologia szkodzi władzy tam postęp jest radykalnie hamowany. Przykłady: systemy autonomiczne (np domy z własnym zasilaniem i żródłem wody) elektryczne samochody (produkowane już w latach 70tych XXw.) Smartfon jest dobry bo:przeładowanie mózgu informacjami powoduje otępieniemikrofala wywołuje demencje w wieku srednimnatręctwo społecznościowe wywołuje depresjejeszcze kilka innych uzytecznych dla władzy defektów daje ten wspaniały wynalazek.Dla zobrazowania problemu proponuję obejrzeć film "puncture" http://www.filmweb.pl/film/Wk%C5%82ucie-2011-563776Pokazana w nim jest historia strzykawki od szklanej do jednorazówki. Oczywiście najlepsza jest szklana - i właśnie dlatego została zmieniona na plastikową.
0
Zaczipowani?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
6 miesięcy temu z poza drzew nie widać lasu Tak to już bywa że z poza drzew nie widać lasu. Trawersując ta maksyme nalezy stwierdzić że jeśli ktoś za bardzo skupi sie na pojedyńczym problemie nie dostrzega całości zagadnienia. Tyczy się to nie tylko polityków ale i blogerów. Zróbmy więc perspektywiczną symulacje. Co się stanie z reelekcją Dudy.1. Jest zgoda w obozie prawicowym. Duda jest kandydatem zjednoczonej prawicy. Kontrkandydatem zostaje Donald T. mocno promowany przez totalną opozycje i SBeckie media. Obecność Ziobry i Macierewicza w rządzie Szydło staje się argumentem przeciw Dudzie - bo OSZUKALI!!! przed wyborami 2015 ich ukryli. Duda przegrywa z szaloną nagonką ulicy i zagranicy.2. Jest niezgoda w obozie prawicy. (teoretycznie) Duda zostaje wyautowany jako kandydat prawicowy a jego miejsce zajmuje Ziobro/Macierewicz lub ktoś medialny z PIS. Duda z automatu zostaje kandydatem centrum, umiarkowanej opozycji. Kandydat totalnej opozycji traci podstawę bytu. Tak oto wybory są ustawione miedzy Dudą a kimś z PIS. Totalna opozycja przegrywa totalnie.Właśnie dlatego Jarosław Kaczyński jest geniuszem strategii a nie jakiś tam Donald T który jedzie na merkelowych ochłapach.
2
Nastroje nadal gorące
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony