Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika norwid
12 godzin temu hehe, racja stara zagadka była:co to jest szare, długie i do dupy? - papier toaletowy ;Da w latach dziewięćdziesiątych reklamowany papier toaletowy "velved" stał się "miekki jak aksamit"takie jaja! dokładnie jak we współczesnej polityce, to co do dupy jest miękkie jak aksamit ;Dkilka przydatnych linków z wczoraj i dziś, a od publikacji minął dzień z okładem.https://fakty.interia.pl/polska/news-premier-morawiecki-nie-poleci-na-szczyt-v4-do-izraela,nId,2840935Premier Morawiecki nie poleci na szczyt V4 do Izraelahttps://fakty.interia.pl/polska/news-zamieszanie-wokol-slow-premiera-izraela-morawiecki-zabral-gl,nId,2840875Zamieszanie wokół słów premiera Izraela. Morawiecki zabrał głosJak widać premier czyta norwida i twoje komentarze też szanowny zawiedziowny.pozdrawiam
0
Sukces Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie 2019
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
3 dni temu ? Tekst fajny ale zupełnie nieprawdziwy.O perypetiach K-Tower znacznie więcej można wywnioskować z mojego tekstu "Jakiego Cud nad Wisłą"fragment:"Polska ma tą niestety przypadłość że ludzka zawiść i pazerność urzędasów nie zna granic. Właśnie dlatego duże firmy często powiązane kapitałowo z naszym zachodnim sąsiadem aby uniknąć kontroli skarbowych paraliżujących działalność gospodarczą otwierają swoje odziały w Warszawie. Opłacają lokal, zatrudniają pracownika i meldują prezesów na adres warszawskiej „siedziby głównej”. To nic że 99% majątku firmy znajduje się na przykład w Katowicach, że całe obroty firmy są realizowane z podmiotami śląskimi bo przecież księgowość znajduje się pod warszawskim adresem. W taki oto sposób państwo Polskie zabezpiecza sobie interes narodowy ale jednocześnie wystawia się na zagrożenie germanizacji stolicy. Warszawa zyskuje olbrzymie nienależne jej dochody tytułem podatków wypracowywanych w innych rejonach Polski. Rodzi się warszawska patologia nuworyszy, rugowanie konserwatywnych autochtonów i promowanie politpoprawnego postępu. Wraz z pieniędzmi do Warszawy przychodzą wysokie koszta życia które dodatkowo wyprowadzają mniej zamożnych mieszkańców poza granice ekonomicznego zdzierstwa." PO po prostu nie pozwoliła PISowi zarobić na jawnym okradaniu Polski przez jej stolicę. Kraść może tylko kamaryla PO. Zgodnie zaś z tezami Karonia - Kaczyński w procederze przenoszenia siedziby głównej do Warszawy nie dostrzega złodziejstwa. Mógłbym o tym napisać do piwnicy sążnisty artykuł tylko że to strata czasu. Ci co mają wiedzieć i tak wiedzą co i jak. A Ci co nie wiedzą epatują się judeopolonią - idealnie pasującej do antysemickiego stereotypu Polaka. 
-2
Marzenia ściętej głowy, czyli walka kogutów i polski duopol mocy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 tydzień temu ;D "Oczywiście "Wiosna" jest śmiertelnym zagrożeniem dla PO (PO-KO)"terefere
7
"Wiosna" - kolejny lewacki mutant polityczny...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 tydzień temu upss Jestem zawiedziony ;p pańską oceną sytuacji. Mniemam, jako docent mniemanologii stosowanej że pedalska tęcza posiadająca kolorów 6 (a liczba jego to liczba człowieka....) jest na złość biblijnej symbolice Boga który na znak pokoju z ludźmi dał znak tęczy (kolorów 7, liczba doskonałości). Nie inaczej ma się sprawa partii Biedronia co dobitnie podkreślił Ziemkiewicz:"Chyba, że ktoś się nazywa Biedroń i jest pieszczochem tzw. środowiska. Wtedy sobie zakłada partię "Wiosna", i, mimo że stowarzyszenie o dokładnie takiej właśnie nazwie istnieje, działa i nawet jest o nim głośno, choć zapewne nie z tych powodów, o które twórcom "szlachetnej paczki" chodziło - z punktu rejestrację dostaje."Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-praworzadnosc-na-oko,nId,2825467#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxTo jak u Gombrowicza "Ferdydurke" - jedni palec wznoszą w boskim uwielbieniu inni zaś ten palec maczają w popielniczce, grzebią w nosie i tyłku a potem go sobie z rozkoszą oblizują.Ot taka nasza współczesna poezja medialna Habermasa.    
1
Wiosna Biedronia
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
1 tydzień temu oftopic „Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalinpiękne słowa!muszę.."Kamerdyner" wspaniały film o Stalinie, kto zgadnie dlaczego?
3
Polska jest dla Rosji zbyt okrutna. Mała „zimna wojna” z Polską i Rumunią w tle i straszenie rakietami
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika norwid
1 tydzień temu + Samuraju bez pana - popieram co napisałeś.
4
Polska jest dla Rosji zbyt okrutna. Mała „zimna wojna” z Polską i Rumunią w tle i straszenie rakietami
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika norwid
1 tydzień temu dziecinada Strasznie infantylny artykuł. PIS dobrze robi urządzając konferencje bliskowschodnią, itd..Polecam posłuchać 10 godzin wykładów Bartosiaka przed kolejnym pisaniem.
4
Polska jest dla Rosji zbyt okrutna. Mała „zimna wojna” z Polską i Rumunią w tle i straszenie rakietami
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 miesiąc temu + Świetny komentarz. Ale z Puckiem bym nie przesadzał, stawiam na knajpę w Pół-Tusku o nazwie "U Stefana i Donalda"
12
PO ma swojego Cybę, dlaczego PiS ma nie mieć?...
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika norwid
1 miesiąc temu Brawo Sakiewicz Skoro jest jak autor pisze to red Sakiewicz ma ode mnie plusa. W notce "ruskie agentki to fajne dziewczyny" oraz w wielu komentarzach pisałem że PIS niema sposobu na ruskie onuce ze sputnika. Wygląda na to że Sakiewicz taki dość radykalny sposób wdrożył za co należy mu się pochwała.Ostatnio czytałem mase bzdur na temat chińskiego agenta:https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-szpiegowska-prof-goralczyk-to-nie-pierwszy-tego-typu-przypadek/98f75ddhttps://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-co-szpiegowac-w-kraju-w-ktorym-i-tak-od-dawna-nie-ma-tajemnic-analiza/m6f3mdzhttps://nczas.com/2019/01/12/robert-lewandowski-to-ambasador-huawei-a-kuba-wojewodzki-ciagle-ja-reklamuje-polscy-celebryci-na-uslugach-firmy-oskarzanej-o-szpiegowanie/https://niezalezna.pl/254009-to-nie-koniec-sprawy-szpiegostwa-na-szkode-polski-beda-kolejne-zatrzymaniahttps://niezalezna.pl/254028-nowa-definicja-szpiegostwa-to-posiedzenie-komisji-ds-sluzb-specjalnych-bedzie-nadzwyczajnehttps://wpolityce.pl/polityka/429168-kim-jest-zatrzymany-przez-abw-piotr-dhttps://www.salon24.pl/u/jozefbrynkus/925142,aresztowanie-dyrektora-huawei-w-polsce-jest-tylko-wierzcholkiem-gory-lodowejhttp://niepoprawni.pl/blog/elig/triumf-abw-ale-co-z-poprzednim-chinskim-szpiegiemhttps://fakty.interia.pl/polska/news-chinski-dziennik-polska-musi-zaplacic-za-zniewage,nId,2781031 i nigdzie ani słowa o przyczynach aresztowania, czyste lanie wody.jeden raptem przedstawiciel defence24.pl w radio wnet krążył wokół problemu, w sedno jednak nie trafił, może mu kazano, tak samo jak ruskim onucom srać na Polskę czy wypalonym żurnalistom wypisywać banialuki. JA wyrychlać się nie będę, szukajcie a znajdziecie. Dokładnie ten sam problem jest na blogach Sakiewicza.
1
Obok Naszych Blogów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
1 miesiąc temu douczyć no proszę pana mówił dziad do obrazu... ps. plusa dałem za słowo "skiepścić" po staropolsku kiepski znaczyło tyle co dziś choojowy.
4
Kukizowi całkowicie odj***ło
Obrazek użytkownika kontrik

Strony