Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika norwid
2 dni temu celna obserwacja interwału czasowego Szanowna autorka celnie zauważyła jaki musi być zachowany porządek w działaniach politycznych. Jaki bowiem miałoby sens wypruwanie sobie flaków, zaciąganie kredytów, organizowanie setek wyborczych spotkań skoro pospołem wszystkie polskojęzyczne media nie pozostawiłyby na kandydatach suchej nitki? Pierwsze należy mieć tubę propagandową. Zgodnie zresztą z norwidowskim twierdzeniem: "nie ten gniazdo swoje kala co je kala, ale ten co mówić o tym nie pozwala" razwiedka nawijała Polakom makaron na uszy nachalnie i brutalnie. Wyłom uczyniły media Ojca Tadeusza Rydzyka. Internet cienkimi głosikami próbował się przebić do świadomości narodowej. A w 2018 Kaczyński mógł w końcu ruszyć z porządną kampanią wyborczą.
1
Wybory samorządowe wczoraj i dziś
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
2 dni temu Hehe "sodomitów w pakiecie" - takie casy panie, takie casy. Pocieszać się można że w Lublinie rządzi zupełnie inna praktyka polityczna i to w wykonaniu prezydenta z PO i podobno apolitycznych, niezawisłych sądów.Janecki w 38 minucie https://www.youtube.com/watch?v=z4EEnsB6RNw (link is external)
4
Jakiego Cud nad Wisłą.
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika norwid
2 dni temu widzę inne uzasadnienie "Trzaskowski (...) to nic nie zrobi.." wcale nie dlatego ze pochodzi z partii oszustów i tak dalej. On nic nie zrobi bo takie ma wyznaczone zadanie przez Berlin i naszą kochaną razwiedkę która dobrze wie gdzie trzeba się nadstawić aby się dobrze żyło.Świetnie to tłumaczy Jacek Bartosiak w poniższym materiale video. (o Berlinie od 14 minuty)https://www.youtube.com/watch?v=avWbkW-LKn4 
4
Jakiego Cud nad Wisłą.
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika norwid
2 dni temu no nie jestem przekonany "...a nikt tego nie chce!"Cała mniejszość niemiecka tego jednak chce - żeby było tak jak było, właśnie po to inwestują w polskojęzyczne media, dotują polityków pruskiej ofensywy.Ale zgadzam się ze stwierdzeniem że siedzenie w domu w tym krytycznym dniu przysporzy Polsce jedynie zgryzoty i problemów.
6
Jakiego Cud nad Wisłą.
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika norwid
2 dni temu polemicznie o politykach Gratuluję pięknej sentencji w stopce i intrygującego gifa w ikonce. W kwestiach politycznych obawiam się jednak że nie docenia pan kalkulacji potencjału politycznego jakiej każdy polityk musi dokonywać aby utrzymać się na powierzchni. Jeśli przyrównać człowieka do komputera to polityk zalicza się do serwerów - czyli maszyn o dużej mocy obliczeniowej i niezawodności działania. Cena takiego komputera to kilka rzędów wielkości w stosunku do komputera osobistego/domowego.Z tego porównania wynika pewna właściwość. Otóż warto się wsłuchiwać w wypowiedzi polityków bo oni po prostu wiedzą co w trawie piszczy. To czego nie potrafi wyliczyć mój osobisty komputer przelicza serwer i podaje wynik. Sumę kontrolną możemy sprawdzić na innym serwerze czyli skonfrontować polityków między sobą. Suma kontrolna oczywiście jest potrzebna do weryfikacji pliku i możliwa przez komputer osobisty, niemniej jednak trawersując do świata ożywionego każdy wyborca może wygłaszane tezy polityczne porównać z posiadaną wiedzą.Dlaczego odwołuję się w pierwszym zdaniu do pańskiej stopki: „Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin Otóż jest to biblijna perspektywa binarnego świata. "niech wasze słowa będą tak-tak, nie-nie" czyli niech człowiek jak komputer zero uznaje za zero a jeden za jeden. Taka postawa jest w pełni zrozumiała i prowadzi do utrzymania równowagi psychicznej.Jak powiedział napoleoński dowódca do swoich dragonów wjeżdżając do salonu pacyfikowanego włoskiego pałacyku: "no panowie tu zaczynają się schody". Tak właśnie dzieje się z politykami. Gdzie zero-jedynkowa chrześcijańska moralność jest akceptowalna przez przeciętnego obywatela  to u polityków "moralność politykuje razem z nimi". Dlatego szanowny pan kontr-ik występuje w kontrze do działań Patryka Jakiego na temat szczepień. Już pomijając oczywistą oczywistość że taka postawa to szkoła teorii krytycznej której celem jest atomizacja społeczeństwa, należy stwierdzić że brak jej chłodnej kalkulacji. Kalkulacja jest zaś następująca: wyborcy Warszawy w zdecydowanej większości popierają szczepienia. Ten polityczny oportunizm pięknie podsumował redaktor Janecki w 38 minucie na zupełnie innym przykładzie. Polecam się przysłuchać ciekawej dyskusji. https://www.youtube.com/watch?v=z4EEnsB6RNwZagadkaZagadka pozostaje, czemu to jego wystawiono do wyborów w Warszawie?Tym razem nie wdając się w szerokie rozważania odpowiem krótko. Ponieważ ma największe szanse pomimo że nie należał do PIS tylko do koalicji prawicowej. Odpadły 2 kandydatury Kaczyńskiego - pisowskie, bo sondaże nie dawały im żadnych szans. Jaki wypłyną na komisji reprywatyzacyjnej Warszawy. Wykazał się pracowitością, sumiennością, umiejętnością wyrażania myśli...Na tym poprzestanę aby nie posądzono mnie o agitację wyborczą w strefie ciszy.pozdrawiam niepoprawnie 
6
Jakiego Cud nad Wisłą.
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika norwid
3 dni temu na neonie napisałem tak: "Sputnik rulezŚpieszę z tłumaczeniem powyższej informacji dla polskojęzycznych irokezów.Pan prezydent Rosji stwierdza że gaz amerykański skraplany a potem regazyfikowany, transportowany oceanem za pomocą gazowców jest droższy jedynie o 30% w stosunku do gazu rosyjskiego transportowanego rurociągami budowanymi głównie za Rosji Sowieckiej. Ominięcie terytorium Polski, Białorusi i Ukrainy podyktowane jest bezpieczeństwem tranzytu do odbiorcy końcowego ---- NIEMIEC.ERGO - dystrybutorem rosyjskiego gazu ma zostać operator niemiecki.W taki sposób buduje się monopol gazowy na terytorium EU.Konsekwencją monopolizacji rynku jest wycięcie drobnych konkurentów i windowanie ceny za surowiec.Tandem Berlin-Moskwa tym sposobem będzie narzucać politykę gospodarczą wszystkim podmiotom gospodarczym w Europie. Dominacja na rynku energii będzie skutkowała pogorszeniem konkurencyjności podmiotów gospodarczych z poza Niemiec. Jedynie podmioty kooperujące będą mogły liczyć na umowy specjalne. Polityka energetyczna Niemiec zatem domyka projekt mitteleuropy. To z kolei jest działaniem wybitnie antyamerykańskim i antypolskim.Tylko polski debil będzie klaskał na tak jasne i klarowne twierdzenia Putina.Ruskie trole zapraszam do ujadania." (//zygumntbalas.neon24.pl/post/145791,wladimir-putin-o-north-stream-04-10-2018#comment_1491769) No i dostałem bana za działanie na szkodę "polskiej racji stanu" na portalu który wyciera sobie mordę wolnością słowa.Powyższy komentarz tłumaczy kto personalnie jest odpowiedzialny za podwyżkę cen prądu w Polsce. To proste Putin z Merkel. Dokładnie pisząc ich polityka "europeizacji europy" czyli powrót do koncepcji koncertu mocarstw.ps.Czasem wydaje mi się że jedynym wyjściem z sytuacji jest poddanie się ponieważ to zbliży wielkich przyjaciół Rosję i Niemcy. To zaś doprowadzi do kolejnej wojny i zagłady przynajmniej jednego z naszych odwiecznych "przyjaciół". 
4
Kto personalnie odpowiada za wzrost ceny energii elektrycznej?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika norwid
3 tygodnie temu Pełna zgoda. Jeszcze zaświeci słoneczko.I jest to w nie naszym interesie ale amerykanskim i żydowskim. Choćby i wypili całą śmietanę i tak mleko będzie nasze.
1
CPK
Obrazek użytkownika Weteran Polski
Obrazek użytkownika norwid
3 tygodnie temu ;D Milion samochodów elektrycznych to dumnie brzmi. Merkel mówiła o tej samej liczbie. I co, wielkie Niemcy co nawet potrafią kasę doić z Chin a USA doją bez oporu zrobili raptem 180k+Przesunęli prognozy na 2022. W prognozach uznali że hybryda to też elektryk ;DWracając na nasze podwórko - temat elektryka wielce ciekawy. Mamy już największą w Europie fabrykę baterii  LI-IO. co prawda marki LG ale jest.Przypomina mi się również historia CD-projektu. Niby bryndza w pierwszych latach swojej kopiarskiej i tłumaczeniowej robocie programistycznej a jednak po latach wydał "Wiedźmina" tytuł znany przez każdego gracza komputerowego na świecie. Z CPK ja się boję czegoś innego. Boję się jego sukcesu - bo on jak wiadomo ma wielu ojców a nic tak nie gorszy jak ich walka o prymat.
1
CPK
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika norwid
3 tygodnie temu Pamiętam łupkowy szał naczytałem się nawet na temat polskich zasobów. Wszystko fajnie i właśnie do tego o czym pani pisze odwoływał się szef CPK na wielu swoich wykładach z geopolityki. Polecam posłuchać a argument sam zostanie obalony przez panią. Pozdrawiam niepoprawnie.
1
CPK
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika norwid
1 miesiąc temu Warto przeczytać. Będzie wiadomo dlaczego w latach 90tych to nie było możliwe.http://stan35.neon24.pl/post/143725,centralny-port-komunikacyjny-cele-strategiczne
9
CPK
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony