Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
4 godziny temu Polskim problemem jest pewnie w ... ... dużym stopniu Rosja . Teraz może tasują się karty i układają "sojusze" do miejmy nadzieję, tylko potencjalnej 3WŚ . Warto przypomninać sobie jak to było w 2WŚ z ZSSR . Najpierw układ z Hitlerem przeciw zachodowi ,później z zachodem przeciw III Rzeszy ,a następnie żelazna kuryna . Więc może nie ma co się zbyt przyzwyczajać do jakiejś stałej sytuacji na tej szachownicy .A może nowy "reset" bliżej niż myślimy ... ???https://wpolityce.pl/swiat/447096-wiekszosc-panstw-za-pozostaniem-rosji-w-radzie-europyhttps://wpolityce.pl/polityka/447042-czaputowicz-i-lawrow-zgodni-ws-wraku,a reszta to mgła mniej ,lub bardziej sztuczna.Poza tym , to może warto przypominać ,co zdaje się, mawiał tawariszcz Lenin do sałdatów ."Sprawdzajcie miękkość przeciwnika bagnetem , jak wchodzi ,to pchajcie dalej , jak natraficie na opór ,to cofnijcie się"  . To pewnie nie jest tylko specyficznie "sowiecka" przypadłość ,czy nawet rosyjska ,a bardziej uniwersalny "mechanizm" ... A z Winstona Churchill-a to np."Mam tylko jeden cel – zniszczenie Hitlera – i to znacznie upraszcza mi życie. Gdyby Hitler napadł na piekło, Izba Gmin usłyszałaby ode mnie pochwałę szatana.""Armie Rosyjskie stoją obecnie u wrót Warszawy. Przynoszą one oswobodzenie Polski, oferują Polakom wolność, niepodległość i suwerenność. Domagają się, aby Polska w przyszłości była przyjazna wobec Rosji. Wydaje się to uzasadnione gdy widzi się jak wiele ucierpiała Rosja ze strony Niemiec maszerujących poprzez Polskę do zaatakowania jej." (Opis: w Izbie Gmin, 2 sierpnia 1944 o powstaniu warszawskim i Armii Czerwonej.) za https://pl.wikiquote.org/wiki/Winston_ChurchillMożliwe ,że wraz ze wzrostem siły ChrL anglosasi wrócą w stare koleiny ... :-( .Albo coś na kształt schematu <RESET> , Ruskie biorą to co zostało zapisane w tajnym protokole do umowy resetowej i jeszcze więcej poza umową . Oburzenie zachodu , "kwarantanna na Rosje" , ChrL pęcznieje , kolejny <RESET> itd. itp. etc. . W efekcie realizowanie planu Dugina,ale po kawałku ,tak bagnetem metodą salami .Więc ruskie myślenie to (+/-) Dugin ,a zachodnie to (Uncle Joe , Vlad  czasami może przesadza ,ale w głębi serca to demokrata itd. ) "I żadnych złudzeń panowie"
3
Aleksandr Dugin: Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma
Obrazek użytkownika zwykły polak
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 dzień temu Tylko ... ... USA - światowy hegemon ,a challenger to raczej ChrL ,a nie Rosja obecnie (szczególnie po tym jak USA stały się eksporterem gazu i ropy naftowej sic! ) .A Polska może za 30 lat przejdzie z kategorii junior-junior partner do junior partner. Natomiast niestety wydaje się ,że partnerem USA w rozgrywce z  ChrL może być ... Rosja sic! .Warto także rozważać  takie wydające się może mało realne scenariusze na razie  . A nuż a widelec i co wtedy ?I może tego nie zmienić nawet jak w podskokach sprzedamy lasy , zaciągniemy pożyczki i spłacimy w dwójnasób 447 .
0
Aleksandr Dugin: Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma
Obrazek użytkownika zwykły polak
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 dni temu No ale właśnie ... ... w ustalaniu prawdy o przestępcach ,trudno oczekiwać dobrej ,czy nawet jakiejś "neutralnej" woli. Raczej trzeba z góry zakładać złą wolę . Co uznać za bezspornie dowiedziony fakt ? ... . Ale nawet mając pełną i niepodważalną  (w sensie praktyczne absolutnym ,żaden tam chaos deterministyczny :-) ) wiedzę o czymś  , czasami nie da się rozstrzygnąć(automatycznie - "proceduralnie") pewnych "własności" ,co ilustrował ten paradoks :-) . A te własności istnieją i są dobrze zdefiniowane .Tylko i nic więcej  taka "szydera" :-) ,może mało zgrabna , z kolejnej generacji "światopoglądu naukowego" próbującego zawłaszczyć "prawdę" . 
3
Szkocka ballada jako przyczynek do sprawy pedofilii
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 dni temu Oj , to dobrze ... ... , to może jakaś "procedura" ,by podzielić na dwie grupy takie dosyć proste problemy :https://pl.wikipedia.org/wiki/Problem_stopuBez "fejkbook" "artificial intelligence" , nie rozbieriosz .:-)Jak robicie to od stuleci , to tylko zastosować "wypracowane metody" . Nawet przesłuchiwać ludzi nie trzeba , dane są na tacy .
1
Szkocka ballada jako przyczynek do sprawy pedofilii
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 dni temu Wiara w ... ... magiczną moc formułek prawnych coś ostatnio "święci triumfy" . A szczególnie w tak delikatnej materii to dużo większe znaczenie pewnie powinna mieć kultura, tradycja , zwyczaj - "soft-power" . No ale te sfery są cynicznie niszczone i celowo zatruwane przez "określone kręgi" ,więc co pozostaje  ? ... paragrafy ??? Jak nie ma innego wyjścia w tej wojnie , może trzeba ,szczególnie w przypadkach dość oczywistych  . Jeszcze trochę i propozycja Grzegorza Brauna ,by batożyć homosiów , może będzie nieunikniona . :-)Tylko co robić z "orientacją" masochistów ... :-)PS.A tak "naciągając" analogie , to może z tymi regulacjami prawnymi jest trochę jak z   https://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_o_sumie_sta%C5%82ej . Zaostrzając przepisy zmiejszy się "występowanie zjawiska" ,a nasili się ekstremalność przypadków tj. "Trynkiewicz" .  Nie wiem , tylko "głośno myślę" . "Cuś a'la"  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekoherencja_kwantowa ("Pero , preo-o bilans musi wyjść na zero") (Czy całka po przestrzeni możliwości musi się równać 1 :-) . A może to błędna analogia  ...
1
Szkocka ballada jako przyczynek do sprawy pedofilii
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 dni temu Rosja pewnie jest ... ... wilkiem w tej dezinformacyjnej "zabawie" . A ale może nie jedynym . Natomiast ulubionym zajęciem wilków są krzyki "uwaga na wilka" i "jeśli nie przyłączycie się do jakiejś watahy to was wilki zjedzą" . Trudne czasy dla kogoś kto ma uczulenie i awersje do wilczej natury :-) . Poza tym czy to są prawdziwe wilki ,czy może już takie http://youtu.be/5LYBXeFowkc ??? :-)Stada , sfory ,watahy ... brrrrrr :-)
2
Ekspert ds. służb specjalnych dla "GPC": Rosjanie hakują fakty i rozum przeciwnika
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 dni temu Także warto ... ... pamiętać o innych "operacjach symbolicznych" :https://www.fronda.pl/a/podziekowanie-za-swiat-chrystusa-prof-roszkowskiego,83578.htmlhttp://kontrrewolucja.net/historia/wyprawa-po-zloto-czyli-obelisk-antychrystaZapewne autentycznych .Czy np.http://youtu.be/JXOmyMeV-Z0
0
Holocaust był wydarzeniem okultystycznym
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
4 dni temu Czy ... "NAD ODRODZENIEM SIĘ PAŃSTWA POLSKIEGO PO 123 LATACH NIEWOLI CZUWAŁ BÓG?"To może trzeba przypominać :  Np.https://pl.aleteia.org/2017/11/13/jak-pilsudski-kochal-niepokalana-co-sw-maksymilian-kolbe-myslal-o-marszalku/A jeśli wierzyć w relacje bolszewików ,tohttps://dzieckonmp.wordpress.com/2010/08/13/cud-nad-wisla-jako-cudowna-interwencja-maryji-ks-dr-jozef-maria-bartnik/A żydowske apokryfy co do np. wojny sześciododniowej itd. chyba są dosyć "analogiczne" :-) . Więc może stąd neonaczelnik państwa czerpie inspiracje ...
3
Karabiny, kot i królewskie szaty z pajęczej nici, czyli sytuacja jest poważniejsza, niż się zdaje...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 tydzień temu Ojojoj(1,wers 5) ... "Matka Boska" z sodomicka vel masońska tęczą .... .  Grzesznicy zamiast w pokorze i na kolanach błagać o przebaczenie , w pysze(2,wers 8) i zakłamaniu urządzają prowokacje i szyderstwa . ... Dobrze to skończyć się nie może ... :-(Cóż nam katolikom zostaje ?"Stawiać nieśmiertelność duszyW zakład z własnym nieistnieniem." (3,wers  55) ?(1,wers 5) http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/ballada-o-istotkach/(2,wers 8) http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/zrodlo-wszelkiego-zla/(3,wers 55) ibid.(4) http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/piec-glosow-z-kraju-modlitwa/
1
Matka Boska Sodomicka przed europejskimi wyborami.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 tydzień temu No ale ... ... mimo wszystko ,to jednak wymaga pewnej "odwagi" ,by z takim nazwiskiem ,być "ultrasem" demokracji. Jak jakiś demagog ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Demagogia ) krzyknie "wygnać (K/k)róla" ,to raczej nie ma złudzeń ,że w "dobie ćwiterowej mediokracji" lud będzie się zastanawiał nad niuansami i subtelnościami semantycznymi :-) .
1
Dla politruków z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW – Kościół jest wrogiem demokracji.
Obrazek użytkownika Andy-aandy

Strony