Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu kim jest daniels https://www.salon24.pl/u/bugajski/885320,jonny-daniels-wilk-przebrany-za-dyzme https://www.salon24.pl/u/bugajski/896084,kto-odcial-prad-jonny-emu-danielsowi-chojecki-w-walce-z-antysemityzmem http://lukasz.bugajski.net/kjd.html
2
Pytanie o Danny'ego Jonielsa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
5 dni temu świetne! choć nawet jeszcze świetne! choć nawet jeszcze nie dorwałem shota z inspiracją za to słyszałem o tym
2
Pytanie o Danny'ego Jonielsa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
3 tygodnie temu dziś nieraz gminy fundują dziś nieraz gminy fundują weterynarzom karabiny pneumatyczne ze środkiem usypiającym, łazi potem taki po błotach z policjantem i słabo to wychodzi. dać zabawkę chłopcom z sił specjalnym, niechże i oni mają trochę uciechy. na polowanie może i drona przydzielą, mieliśmy ich nakupować, że lepsze antykacapsko niż sokoły. jakbyś pan, Panie ZJ, się wybierał na taką ekspedycję, to niezawodnie powiadom z wyprzedzeniem, manierkę się napełni, kiełbasek spakuje. wilkowi-zbereźnikowi łeb się ogoli, pomaluje odblaskowo a może i z logo partii, to ze wstydu i strachu sam nawieje w odludzie, tylko to cichcem trzeba, bo światowy kongres może zechce przejąć za antysemityzm całej wilczej rasy.
3
Wilcza histeria
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
3 tygodnie temu wiadomo, akcja przeciw wiadomo, akcja przeciw patriarchalnym świniom (męskim) podczas gdy najgłośniej wymachujący seksem jakoś dziwnie mają najlepszy kontakt ze środowiskami rozpusty. i ani slowa o homo i związkach z pedo a tym bardziej nadużyciom ze strony i samych kobiet (odkąd feministka zgwałciła homosia, niewiele już mnie zdziwi). cały feminizm jest zakłamany, to ideologia szczucia w marksistowskiej taktyce konfliktu.co by to było, jakby zamiast celebryckich akcji powstała taka w związku z innokulturowymi przybyszami. jakoś wielkich kar nie dostają. a statystycznie kobiety dostają niższe wyroki niż mężczyźni, tu walki o parytet też jakoś nie ma
3
A kaktusiki od Meetoo wymachują #
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
3 tygodnie temu odkąd ekologistyni postawili odkąd ekologistyni postawili się nowej władzy, to ruszyła przeciw nim prymitywna nagonka.na wszystko znajdą się nieuczciwe chwyty, np. w odpowiedzi "what about...".absurd tego aż poraża. dlaczego są tu a nie tam a dlaczego nie ma ich tam i w ogóle to płatna zagraniczna agentura, jakiś zlowrogi jednolity acz niedookreślony zbiór. pewnie grupa genialnych karłów siedzi w piwnicy i planuje ogólnioświatowo, gdzie posyłać a gdzie nie setki bojowców na akcje. no i nie protestowali przed zamkiem, jakby protestowali to też źle, bo budowano niby na legalu, więc w sumie cokolwiek zrobią, to musi być źle.to, czym się zajmują i jak to wychodzi to jedno ale że przeszkadzają wszelkim a i ludzie dają się poszczuć, to drugie.
3
Poszło dziecko do lasu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
3 tygodnie temu naprawdę jacykolwiek naprawdę jacykolwiek krzykacze muszą mieć koniecznie suflera w ramach spisku, nie mogą wydurniać się z własnych powodów?naprawdę służby specjalne spiskują filmowo nad jakąś zagraniczną ostoją arystokracji?no raczej to nie tamtejsi są januszami i grażynami i to z wyidealizowanej wizji Polski, chyba że chodzi o cebulactwo i kombinactwo, nieobce żadnej sferze. symboliczni janusze i grażyny nie są przecież "polskimi panami" ani spiskiem z odwróceniem pojęć.zdaje się, że i sam pogardzałeś Polakami ze względu na pochodzenie, imputując ludziom chamskie chłopstwo rodem z czworaków itp., choć w tym dążeniu na załapanie się do elity jakoś nie należysz tam nawet z pochodzenia. co gorsza, tak to komuniści bezwględnie walczyli z reakcyjną kulturą, szydząc z zaściankowości i ciemnego chłopstwa, niszcząc też małe ojczyzny. bezsensowne i fałszywe jest przeciwstawiać jakieś wyśnione salony z dziwnych bajek, gdzie pełno niespecjalnie wzorcowych historii, za to sród międzynarodowych bogaczy i trendsetterów z filantropią.
1
My, ciemna masa, my Janusze i Grażyny
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
3 tygodnie temu tak wygląda polska polityka tak wygląda polska polityka wschodnia. ukrywa się prawdę, że pod płaszczykiem poprawnych relacji jesteśmy skonfliktowani a przez nieudolne działania, gdzie przecież silniejsza Polska ma możliwość projekcji interesów, trwa bałagan z krzywdą dla ludności. problem sam nie zniknie, gdy sie go oleje.w Niemczech mamy złe traktowanie Polaków i ich historii, Litwa rzuca się nie tylko do Rosji ale i Polski, o kwestiach historycznych nie wspominając, z Białorusią zaś też wiele nas różni. ani nie ma oparcia na prawdziwej historii ani oddziaływania Polski jako lidera regionu. wiele z tego bierze się z zakłamań historii, skoro pozwala się na traktowanie Polaków jako obcego żywiołu. Sumień czystych nie mają, Litwini mordowali Polaków, Białorusinom też się zdarzało co jakoś umyka wobec wiekszych zbrodni sąsiednich narodów oraz ich własnego cierpienia.podobnie projekt Międzymorza stoi w miejscu a wydaje się być torpedowany, w miejsce należne Polsce wchodzą Niemcy.
5
Petycja w sprawie odwołania Ambasador Polski w Wilnie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu czyli za komuny było lepiej. czyli za komuny było lepiej. żadnych minusów. aha.a jak tam rabunkowa gospodarka sowiecka i całego bloku?a jak złe są strefy ekonomiczne, czy może i Polska powinna obejść się bez własnej na Bałtyku?i czy to "obecna ekipa z Trójmiasta" odpowiada za obecny zmierzch rybołóstwa, nie aby prawo, nie ministerstwo, nie rynek.za transformacji też tak sobie wzięli i rozwalili prosperitę, problemów żadnych nie było a łowili pewnie bez umów gdzie chcieli. pytanie,czy wpis związany jest z szykującym się działaniem PiSu czy tylko niezamierzenie może być kpiną z ich działań.zdaje się, że może wyjść tak jak z ogłaszanym ponownym otwieraniem kopalni (no co, jakiś szyb otwarto,sukces odtrąbiono). a słyszał kto, jak to rząd rozruszał przemysł stoczniowy i okrętowy z portami i jak to marynarkę uzdrowiono? a i promy miały być. teraz na tuska już nie zwalą, ustawy mogą przegłosować, ministra swojego mają, tu o weto i sądy nie muszą się bać.
1
Nostalgia smakosza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu no. do dziś sie dziwię no. do dziś sie dziwię rządowi polskiemu
0
UWAGA! Ważny temat dla kierowców! Kto chroni Volkswagena w Polsce?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu kiepsko. kiepsko.istnieje cywilna kontrola nad armią a cywilny minister jest jak najbardziej na miejscu. starczy, jeśli jest pracowity i ma jakiś z ogólnych talentów- np. organizacja, charyzma czy nawet kontakty. od roboty specjalistycznej są inni, liczy się dobra ekipa i wolna ręka. antek dostał miejsce za zasługi, po wyborach, by nie drażnić elektoratu, zajął się tym, co potrafi czyli kontrolą i wymiataniem więc można powiedzieć, że jako i tak "spalony" u lemingów poszedł odwalić czarną robotę. krytyki pod jego adresem są na tyle żenadne, że szkoda je zwalczać. żenadą była tez postawa szeremietiewa, który w starczej frustracji co drugą wypowiedzią staral sie pojechać, to już była obsesja. trzeba widziec skrajne formy, nawet na poziomie, by poznać mechanizmy- całą kalkę zarzutów, metod, środków.WOT to nie żadna strata pieniędzy ani bojówki Macierewicza, to rozwiązanie znane z innych krajów, częsciowo zaś nawet i z historii Polski. za kilka procent nakładów na wojska operacyjne można mieć pełnowartościowe wsparcie. powiedz amerykanom a zwłaszcza brytyjczykom, że są idiotami i tracą kasę. nsr lepsze a może mikra i żenadna rezerwa? w naszej sytuacji to nie tylko konieczność ale i najtańszy sposób na zwiększenie liczebności armii, na zmodernizowanie a tym bardziej znaczące zwiększenie nas chwilowo nie stać. wzrost ze 105 na 150 tys. w 2-3 lata to nie w pytę dmuchał. krytykujesz tuska, że armia niepotrzebna, no to jaką masz alternatywę? co do efektywności w stos. do nakładów to dokładnie odwrotnie- wspólczynnik dla WOT jest najbardziej korzystny. jest to również efektywne zagospodarowanie rezerwy.WOT nie jest na żadnym piatym miejscu ważności, tylko jest równorzędnym rodzajem wojsk. aby były gotowe, należy zainwestować i ćwiczyć. jeśli brakuje czegokolwiek, to tym bardziej nie może zabraknąć przeszkolonych ludzi. a dopóki nie są gotowe, nalezy zadbać, by jak najskuteczniej się rozwinęły, więc nawet priorytet nie byłby grzechem. przypomnę znany truizm, że wojsko nigdy nie jest w pełni gotowe, modernizacja i ćwiczenia to stały, normalny proces. nawet intensywne zbrojenia są wieloletnie, to normalne, sam adolf przy niesamowitych nakładach miał niegotową armię. a czy broń i cały szpej kupowany dla WOT nie jest czasem częscią stanu całej armii? może więc kupując im, wzmacniamy całą armię. tłumaczenie było kiedyś takie, że WOT robimy za odpowiednik 10% nakładow na modernizację, co i tak stanowi jakieś bodaj 2,4%? a za parę lat będzie to 3-4%. w zeszłym roku na WOT poszło około tego, o ile zwiększono budżet MON. nie poszło więc z żadnych zaplanowanych wydatków na innych! są też koszty, których się nie przeskoczy, jak utrzymanie, ubezpieczenie, nawet uposażenie, które stanowią wiekszość kosztu wszelkich ćwiczeń- czy rezerwy czy WOTu, no chyba że rezerwy tez się nie opłaca szkolić. WOT ma istotną przewage nad rezerwą (z której równiez korzysta), bo zajmuje sie szkoleniem podstawowym i tzw. wyrównawczym, skądś te kadry i rezerwy trzeba brać.  
4
Wojsko- sprawa narodowa
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony