Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
18 godzin temu nagonka i prześladowanie jest nagonka i prześladowanie jest, jak było dokładnie w tym przypadku, nie wiadomo. trochę za mało przykładów i z jednej strony, że chciała sobie radzić sama ale z drugiej, że starała się załatwić po instytucjach. nawet jeśli przesadza, ma prawo czuć się subiektywnie, że żyje w zagrożeniu i mieć dosyć takiego otoczenia.oczywiście, pobicie dziecka (są ślady-obdukcja) i grożby karalne powinny sie spotkać z natychmiastową interwencją. policjanta nie winię, zna lepiej sprawę, widział takie przypadki a i wie, że musi dbać o swój tyłek, więc parę zdań porady od niego nie powinno byc podstawą do oburzenia. poseł nie jest tak głupią osobą, by nie naciskać i nie kierować sprawy formalnie dalej.ale i tego, co mówi, wystarczy. przecież wiadomo, że bezkarność ataków stwarza zagrożenie a agresywne świry przyczepiają się do PiSowców. są na to różne sposoby ale osoby na świeczniku nieraz polegają tylko na instytucjach państwa.
0
To nie bydło,
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
18 godzin temu właśnie przerzuciłem wzrokiem właśnie przerzuciłem wzrokiem wywiad z nim w tvn, prócz innych ciekawostek wyszlo, że jego ojciec- oficer LWP dostawal od niemców rentę kilkaset marek miesięcznie za rany pod stalingradem! w czasach komuny, przed Marcem '68.
0
Brytyjscy posłowie Partii Pracy chcą dyskusji o nowelizacji ustawy o IPN
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu srogie! choć kryptoreklama srogie! choć kryptoreklama zawsze miła.coś czuję, że będzie notka polemiczna Zetjota, zakamuflowana jako środek dydaktyczny.ogólnie to ZJ ma rację. newsy są gdzie indziej, obróbka bieżączki mało wnosi, liczy sie zrozumienie procesów. taki corrylus nazywa innych różnie, pewnie idiotami też, dorabia swoje teorie a czasem i bieżączkę wrzuci. za to podejście Zetjota ma być "marksistowskie", to okreslenie ze zbitką z marksem bawi niezmiernie, naprawdę nie łapię skojarzenia. widać sam kiedyś pracowałem jako zawodowy komunista. czyżby cała nauka była komusza a zapoczątkował ją bredzący marks? jest spora różnica między wszystkotłumaczącymi sprzecznymi ogólnikami marksa a podejściem analitycznym.blogowanie może wyrastać z różnych motywów ale i w nim jest widzenie świata przez pryzmat swych zainteresowań czy poruszanych spraw. np. blogerka Elig nieraz wraca do swoich dawnych notek, łączy opinie, fakty i prognozy, dawne z obecnymi, nie relacjonuje tylko, kto kogo nazwał idiotą w sieci. przypadki na świecie też podlegają regułom, na pewno zaś warto móc filtrowac rzeczy nieistotne i właściwie umieszczac oraz kojarzyć zdarzenia w kontekście. niektórzy nazywają to myśleniem.
-1
Karol Marks i bloger Zetjot. O czym mają pisać blogerzy?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu właśnie się zastanawiam, czy właśnie się zastanawiam, czy mam się cieszyć z tego, że nie wiem o co chodzi, czy nie.
0
Brejzowisko czyli przygody cwanej zmiany
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu dobry znak. och, gdybyż tak dobry znak. och, gdybyż tak sprawdzano wszystkich urzędników, nie tylko funkcjonariuszy, gdybyż tak był działający mechanizm kontroli i surowe kary...
1
Seria zatrzymań przez CBA! W rękach służb także byli dyrektorzy Biura - wiemy już, jakie zarzuty usłyszą
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu a czego tu się obawiać, jaka a czego tu się obawiać, jaka to odwaga. raczej każdy tu wie, jak ta mniejszość jest używana politycznie, ich lewicowi aktywiści nawet nie są głosem tego towarzystwa. tolerować każdy normalny potrafi, gorzej że to politycy uginają się i powstaje mechanizm "od rzemyczka do koniczka", lewackim środowiskom nie chodzi o żadną wolność tylko nowego człowieka i przywileje, do tego z silnym rysem antykatolickim. metodą jest narzucanie i zmuszanie do akceptacji a wszelkie dyskusje są już na Zachodzie faszyzmem. niech sobie edukują swoich czerwonych i nachodźców, wbrew pozorom to środowiska lewicowe dokonują więcej przestępstw z nienawiści
3
Europa chce być pedalska
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu wydaje mi się, że są wydaje mi się, że są poważniejsze rzeczy, za które należy rozliczać PiS. cała, panie, geopolityka, jakie tam układy wypracowali, do tego tzw. wzrost gospodarczy a i czy zarobić łatwiej. jakoś wygodnie huncwotom, że- a to prezydent nie pozwala a to z unią skończyli udry a to że bronią nas tak, że pakują się w konflikt, by dostać po łapkach. ludzie swoje widzą i tak, każdy przez swoje klapki, za dużo propagandy we wszystkim a za mało realizmu w jakiejś skali wartości. mamy choćby protest opiekunów niepełnosprawnych, który powinien być poważną, społeczną sprawą, na pewno bardziej niż jakies marsze KOD-u. tylko w propagandzie mamy, że niewdzięczni nie chcą przychylenia nieba przez rząd a wgl to jakieś pazerne, szemrane ludzie. no sporo racji ale liczy się rozwiązanie sporu jako swoisty sukces a nie walenie kompromatami, choćby wszyscy się cieszyli. z innymi sprawami podobnie, na papierze tj. w mediach prorządowych jedno a konkretny sukces w realu to jakby drugie. konkret ma być, co jest jasnym sukcesem a co nie i jaka jest tego waga dla kraju.
7
Lewica niepodległościowa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu na mieście mówią, że PAD na mieście mówią, że PAD uważa, iż ma poparcie usa, więc czuje się mocniejszy a Żydów nie ruszy. konstytucję chce zmieniać, o ile po wyborach byłem optymistą, bo myślałem, że może PiS szokowo, z grubej rury- od razu- walnie pakiet ustaw, to teraz obawiam się, że będzie bałagan, spory i rozmamłanie ogólne.
2
Wiara w PAD gaśnie jak dopalająca się świeca.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu trump związał się z trump związał się z generalicją i jastrzębiami, w polityce amerykańskiej to nie dziwi, tam pod innymi hasłami dochodza do władzy a dalej dzieje się inaczej. już nawet słynny przedwojenny izolacjonizm tak naprawdę nim nie był.ładnie napisane i niezłe porównanie z tymi Żydami. ciekawość, ile wybuliliby za politykę okupacyjną wobec Palestyńczyków przed sprawiedliwym sądem. tyle było krzyku, jak Rosja blokowała RB ONZ, dziś robi to USA dla swojego bezcennego Izraela. na własny rząd dziś kiepsko liczyć, wszelkie nagonki to uświadamiają dobitnie. może jeszcze nie trzeba udawać, że jest się z "Holland", ale i to wcale niegłupi patent, wiem że to figura ale juz w realu zdarzyło mi sie udawac ruska, przy takich to brzydkich rzeczy nie wygadują :)
2
Żar z polsko-żydowskiego kotła…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu za czasów poprzedniego za czasów poprzedniego prezydenta usłyszelibyśmy, że nieczystości mają to do siebie, że płyną i spływają do Bałtyku. obecny widać nie wygłosi orędzia za to nie zdziwię się, jak opozycja pokrzyczy, że sprawa ma charakter polityczny
0
Jak pokonać miłość szejka
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony