Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Traczew
1 dzień temu O Tuseku w tekście....... "Arcyłotra" - jakże trafnie!
4
Islamski terroryzm ustępuje tylko przed siłą...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
3 dni temu Yagon 12 Ostatni akapit szczególnie ważny. Może go ktoś przeczyta z KPrez. To konieczne !!
5
Święto 15 sierpnia i wrzask "totalnych" lewaków...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
6 dni temu Tylko tylu? Autor w swym bardzo dobrym tekście napisał o wysokiej liczbie degeneratów w społeczeństwie niemieckim. Pełna zgoda. Chyba jednak w tym społeczeństwie jest wielokroć więcej niż 100 000 degeneratów. 100 tys zoofilów to tylko mały %. Germańska degeneracja to zjawisko znacznie szersze. Genetyczne, obejmujące szereg innych kategorii, spośród których przeświadczenie o "wyższeści moralnej" Niemców nad "resztą" populacji naszej matki Ziemi dowodzi degeneracji psychologicznej i obejmuje przynajmniej 80% tego "narodu panów". 
2
Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili – antropologia polityczna homo politicus
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
1 tydzień temu Właśnie to ! Właśnie o to zdjęcie chodziło. Józio, wielkie dzięki.Pozdrawiam
4
Fuck the Tiger
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Traczew
1 tydzień temu Reklamiarze Pomysł "fuck'owania" Tigera - bardzo dobry. Trzeba pisać na ich stronie no i dokopać reklamiarzom. Oni nie potrafią działać bez szokowania odbiorców. Pamietamy jak reklamowali wódkę zdjęciem ludzi niosącego zabitego przez milicję górnika z Lubina. A dawniejsze sprawki. "Zimny Lech" na budynku hotelu Forum w Krakowia. Ogromna plansza powieszona w maju 2010. A jak pojawiły się protesty, to zastąpili ją nową "reklamą": (o)żyj i zwyciężaj. Hasło bojkotu reklamowanego produktu rzucone w sieci czasem stawia to bydło do pionu. Dla mnie piwa Kompanii Piwowarskiej nie istnieją od 2010 roku (Lech, Żubr, Tyskie, Książęce, Dębowe i in.) Nie ma i koniec.
3
Fuck the Tiger
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
2 tygodnie temu Sądy Gdyby prześwietlić wszystkie sądy Okręgowe i Apelacyjne w kraju to nie wiadomo ile takich kwiatków by odkryto. Przysłowie mówi "Najciemniej pod latarnią" - zgadza się w zupełności.
1
NIK: Ponad 1,6 mln zł zostało wydane w 2016 r. przez Sądu Apelacyjny we Wrocławiu z naruszeniem prawa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
2 tygodnie temu HGW Usadzenie HGW obok Prezydenta to protokół. Uroczystości odbywają się w Warszawie, więc prezydent (niestety jeszcze) Warszawy zajmuje miejsce obok Głowy Państwa. Gdyby uroczystości odbywały się w Radomiu (np. rocznica wydarzeń 1976 r) z udziałem PAD, to obok Niego siedziałby prezydent Radomia. A HGW, gdyby była obecna na tych uroczystościach zajmowałyby miejsce w trzecim rządzie. Zgadzam się jednak, ze fatalnie to wyglądało. Obok PAD złodziejka? Okropny widok.
2
Gregor podparł Budkę w Kołobrzegu czyli czy leci z nami lekarz...?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
2 tygodnie temu misio Uwaga o złogach w KPrez bardzo trafna.
3
Partia prezydencka i ponure proroctwa @wrzucam na Twitterze
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika Traczew
2 tygodnie temu Max Kolonko Przesłuchałem tę audycję Maxa i faktycznie, stwierdzam, że coś się z Nim porobiło. Może sponsor zmarszczył brwi, jak przesłychał wcześniejsze audycje? Tak to wygląda. ZObaczymy co będzie w następnych. A już te gadanie że sędziów trzeba wybierać i o JOWach to bezsens. Konstytucja stanowi inaczej i w tej kadencji nic nie da się zrobić. Zrozum to Max.
3
Mariusz Max Kolonko twierdzi, że rewolucja nadchodzi. I staje po stronie zła. Czy to zemsta za brak stanowiska prezesa TVP Panie Redaktorze?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Traczew
3 tygodnie temu Bardzo dobra! Bardzo dobra ocena i proponowana recepta. Zabrakło w niej jednak istotnej spraw, którą wawel24 zapewne uważa za oczywistą dla odniesienia sukcesu. Otóż szefostwo PiSu i rządu MUSI ujednolicić przekaz. W zaistniałej sytuacji, która nosi znamiona pewnego kryzysu, konieczne jest wykluczenie paplania ze strony pisowskiej. A już są mądrale, które wprawdzie w formie żartów, przeiwdują przyszłość polityczną prezydenta (II kadencja). Dobrotliwie memłał coś pod nosem Suski (ps. Wazelina), żartował czy może on wystartuje w 2020 roku. To niby żarty, ale nie na czasie, bo sytuacja nie jest łatwa. Oczywiście zagdakał coś Cymański, który swoim zwyczajem pęta się po studiach radiowych i telewizyjnych i opowiada bzdury. Jak go zobaczę w TV to wyłączam dzwięk, bo ten "przedni wesołek" mnie wnerwia. Cymański (ps. Grzechotka) jest właśnie przykładem tego jak nie powinno się działać w zaistniałej sytuacji. Mądrala Łapński (rzecznik PAD) też coś tłumaczył opinii publicznej, że PiS nie powinien się tak prężyć, bo bez zwycięstwa Dudy w maju, sukces PiSu w październiku nie byłby możliwy. Może to i trochę prawda, ale Łapiński niepotrzebnie grzeje sprawę, a totalniacy się cieszą, a powinien wiedzieć, że bez poparcia PiSu Duda nie zostałby prezydentem. I nie zostanie po 2020.. PiS powinien zakneblowa swoich głupków i czekać na propozycje prezydenta. Winien wziąć udział w pracach kancelarii PAD w pracach nad nowymi wersjami ustaw - należy się dowiedzieć w jakim kierunku biegną przygotowania. Przygotować ewentualną kontrę. Absolutnie nie polemizować z ośrodkiem prezydenckim teraz, ale poufnie wyraźnie dać do zrozumienia, że próby budowy nowego BBWR oznaczają koniec współpracy politycznej. No i organizować presję ze strony społecznej - bez agresji ale stanowczą (tak jak np. AKO). Konieczne opanowanie, cierpliwość, stanowczość i dobre pomysły.
3
Co ma robić teraz PIS?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony