Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
4 tygodnie temu "czy inspiratorzy tego "czy inspiratorzy tego zamieszania chcieli pomóc imigrantom, czy raczej może chcieli politycznie pomóc sami sobie sprowadzając do Europy tanią, jak mniemali, siłę roboczą""System potrzebuje migrantow by rozwiązać swoje problemy demograficzne, a "pomoc uchodźcom" to zasłona dymna. Demoliberałowie sądzą, że w ten sposób rozwiążą swoje problemy i uda się im zachować status quo i utrzymać władzę. " Wielki Europejski Brat nie ma problemów demograficznych, czego dowodzi totalne podżeganie do aborcji, przymusowe szczepienia dziewczynek wirusem HPV powodującym bezpłodność i ważna pozycja depopulacji w doktrynie. Nadmiar kosztownych dla ekonomii superpaństwa starców rozwiąże się przy pomocy eutanazji.Islamiści idealnie nadają się na policjantów dyscyplinujących terrorem tłumy niewiernych i na wojska specjalne do tłumienia lokalnych buntów i powstań ludności tubylczej. Kiedy powstałe w Europie superpaństwo uzyska własną armie i policję islamscy bracia będą jak dar Allacha dla naszych umiłowanych przywódców (Junckerów, Makrel i Mikronów)
5
Zastanawiające stanowisko księdza profesora w/s imigracji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu przemyśl to raz jeszcze Albo nie :) Szkoda czasu. Zajmij się czymś pożytecznym na co masz wpływ. 
0
NIEPODLEGŁOŚĆ DZISIAJ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Chodzę na wywiadówki i widzę Większość rodziców jest na tak niskim poziomie intelektualnym, że praktycznie dla ich dzieci istnieje tylko jedna nadzieja że wyjdą na ludzi: NAUCZYCIEL! Ale nauczycieli już prawie nie ma. Pewien mądry klecha powiedział mi kiedyś że prawdziwi nauczyciele to Ci którzy pamiętają wojnę. Reszta to...  I chyba miał rację... Nie powiedział "przeżyli" powiedział "pamiętają" 
1
Jaki jest rzeczywisty bilans czasowy ucznia ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Społeczeństwo spedofilizowane http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/i-ty-mozesz-zostac-pedofilem-i-kastaPedofilia jest naganna tylko wśród kleru Kościoła KatolickiegoWszelkie inne przejawy pedofili będą zalegalizowane prędzej czy później.Pedofilia instytucjonalna już jest legalna i nawet jest przedstawiana jako cnota godna najwyższego szacunku. 
5
I ty zostaniesz pedofilem
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Świetny blog dzięki za link Do "Nieznany: Świetny blog dzięki za link http://krajscytyjski.blogspot.com/2018/08/wojskowosc-pruska-i-litewska.htmlPolacy wmówili sobie obraz Litwinów pod Grunwaldem w skórach. Archeologia i źródła pisane przeczą mu. Już w X wieku Litwini, Łotysze i Estowie mieli sztukę jubilerską rozwiniętą tak, że w porównaniu z zachodnią można ją zwać magiczną. Ozdabiała ona również doskonałe miecze litewskie, łotewskie i estyjskie.
4
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika Nieznany
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Tak czy siak na Niemców trzeba uważać i patrzeć im na ręce. Spróbuj pan mości Zagłobo sprzedać im Niderlandy jak to tylko Ty potrafisz :)
3
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Kryształowa teoria wszystkiego Ireneusza Ćwirko wymaga stworzeni Kryształowa teoria wszystkiego Ireneusza Ćwirko wymaga zastosowania jakiegoś nowego rodzaju matematyki. Póki co jest niematematyczna czyli nieweryfikowalna. Za to jego pomysłowość w odczytywaniu pisma Etrusków i innych ludów Słowiańskich budzi podziw a nawet nadzieję. http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2018/07/
5
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu :) Cieszę się że byłem użyteczny Znamy już rolę haplogrupy R1a1 dziedziczonej po linii ojcowskiej, w obrazie historii migracji naszych przodków Prasłowian, zwanych Indoeuropejczykami albo Ariami. A tu bardzo ważny temat dotyczący genów dziedziczonych po linii matki.https://www.salon24.pl/u/lusatia/742127,mija-1610-lat"Najnowsze badania genetyczne współczesnej ludności Polski dokonane przez naukowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: dr Anny Juras, prof. Janusza Piontka, dr. Jakuba Z. Kosickiego i dr Mirosławy Dabert oraz badaczy z Danii, Szwecji i Estonii wskazują na ciągłość genetyczną w przypadku niektórych linii, jednocześnie autorzy badań stwierdzają: " Nasze dane pokazują, że współcześni Zachodni Słowianie, wśród analizowanych Europejczyków, mają profil mtDNA, który jest najbardziej podobny do występującego u dawnych mieszkańców Europy Środkowej. Ta obserwacja wydaje się być w zgodzie z hipotezą autochtoniczną". Czy po reformie oswiaty znajda się najnowsze ustalenia odnośnie pochodzenia Polaków w podrecznikach do nauki historii? Własnie mija 1610 lat kiedy Wandalowie pokonujac germanskich Franków i rzymskie legiony przekroczyły zamarznięty Ren a następnie poprzez Galie i Hiszpanie w 429 r. załozyli w płn Afryce swoje królestwo, w 455 zdobyli Rzym, by ulec bizantynskiej armii Justyniana pod wodzą Belizariusza w 533/534 r. Od tego czasu Slowianie zwani wczesniej Wandalami zajmują ogromne obszary cesarstwa Wschodnio-rzymskiego, budując na jego gruzach swoje królestwa."  https://m.salon24.pl/wandalowie-nr-2-83100db339ab919e,750,0,0,0.jpg  
5
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika mary
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Hmmm... Nie lubię kiedy ktoś mi zadaje robótki które sam może zr Hmmm... Nie lubię kiedy ktoś mi zadaje robótki które sam może odwalić, tzn przeprowadzić sobie kwerendę w internecie.No ale dobra :) Postaram się być oryginalnym :)Na początek mogę polecić trzy fajne blogi:1. Blog pt: "Łużyce" - bardzo rzetelny i uczciwy  https://www.salon24.pl/u/lusatia/ 2. "Kryształowy Wszechświat" - Blog Ireneusza Ćwirko - Faceta który rozkodował pismo Etrusków. Dość kontrowersyjny, ale spójny logicznie i lubiący to co tygrysy lubią najbardziej czyli jazdę bez trzymanki :) http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/4. No i blog Stalagmita - faceta którego w powyższym felietonie trochę zbeształem. Świetnie posługuje się internetową maczugą i kneblem, ale to raczej wina obyczajów, które wprowadził właściciel portalu na którym on się udziela. Dobrze pisze i ma dużą wiedzę, szkoda że wykorzystuje ją czasem w niecny sposób. Ale myślę że jak weźmiesz poprawkę na "turbogermanizm" to się sporo od niego możesz dowiedzieć http://stalagmit.szkolanawigatorow.pl/
6
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika mary
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu . .
3
Telewizję ZDF założył Adolf Hitler w 1944 roku, i co mi zrobicie
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony