Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
23 minuty temu PO + PiS = POPiS. W terminologii LWP na szczeblu plutonu w określonych warunkach organizowany był nieetatowy Posterunek Obserwacji Powietrznej i Skażeń. Wyposażenie posterunku składało się z przyrządu optycznego (np. lornetki), rakietnicy, syreny sygnałowej, dozymetru, przyrządu rozpoznania chemicznego: PCHR-54M, etc. oraz tabliczki z napisem POPiS.W 2002 r. w wyborach samorządowych powstał wspólny komitet PO i PiS. Wówczas  pierwsza użyłam w Internecie określenia POPiS."POPiS" w 2005 r. zaczął używać redaktor Lis w okresie prowadzonych  negocjacji przedstawicieli obu ugrupowań zmierzających do utworzenia wspólnego rządu.Dwa razy w postach zwróciłam Lisowi uwagę, że mnie cytuje... Od 2010 r. nie było w zasadzie okoliczności na POPiS.Widać czas goi rany i POPiS jest kontynuowany, jak celnie zauważyłeś, poprzez wspólne dmuchanie w jedną trąbkę?Trąbki są różne... i jeszcze zagrają jezuitom:http://www.wojsko-polskie.pl/f/galleries/files/2016/5/01_hymn_panstwowy_rzeczypospolitej_polskiej.mp3Stara trąbka klawiszowa potrafi skutecznie obudzić i poprowadzić w bój!Franciszek Bajcer "Sanowski"N.S.Z. - to my!(...) "Zagrzmiały salwy, broni szczękI huk granatów grzmi;Rażonych wrogów słychać jęk,Do szturmu trąbka brzmi.Idzie jak burza polska brać,Idzie śmiertelnych wrogów prać.Walczą szalone, wściekłe lwy, To N.S.Z. - to my! (...)"Rok 1944, słowa Franciszek Bajcer "Sanowski", melodia "Gdy szedłem raz od warty...". Przedruk z "Ogniwa" nr 33, Paryż, wrzesień 1952, s. 5.https://www.youtube.com/watch?v=bv7sV19BeucPSPOPiS wpisano do Wikipedii bez podania autora.
0
Głupota Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 godziny temu Bilet z Warszawy do Tel Aviv'u tylko 298 PLN... Kneset, czyli izraelski parlament ma bardzo mocne uprawnienia. Nie tylko uchwala prawo, ale także nadzoruje rząd, może usunąć premiera i rząd a nawet prezydenta. I oczywiście ogłosić wcześniejsze wybory. Dyktuje tez ustawodawstwo Polski? Składa się (zdroworozsądkowo!) tylko z jeden izby (nie ma czegoś takiego jak senat). Zasiada w nim tylko!!! 120 osób wybieranych co cztery lata.https://wiadomosci.wp.pl/izraelskie-media-polskie-ministerstwo-zamraza-ustawe-o-ipn-6223884243757185aPSPrzykrywka dla łyskacza:https://www.fromthedepths.org/
1
NIECH BRUDNYCH RĄK O POLSKĘ KŁAMCA NIE WYCIERA..!
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika ccassiumm7
5 godzin temu Metoda na wyrwę ... ksero aktu własności w ręku np. Duńczyka... Każdy rodzaj majątku, w tym  pozostałego po żydach, wymaga opracowania operatu szacunkowego, którego efektem końcowym będzie  wycena danej nieruchomości, etc.Nie zagłębiając się w szczegóły stawiam tezę, że do zdecydowanej większości majątków zarówno tych, które spłacono spadkobiercom, jak i tych obecnie, które spadkobierców nie posiadają plemię żydowskie powinno dopłacić. Udowodni to każdy biegły  rzeczoznawca!PSPrzykład:Budynek o powierzchni 12 000 m2 został zburzony w II WŚ.W czasach PRL ruinę odbudowano i przeznaczono na budynek użyteczności publicznej.Od 1945 r. do 1989 r. przeprowadzono kilka remontów bieżących i jeden remont kapitalny.W 2014 r. budynek poddano kolejnemu remontowi kapitalnemu i wymieniono:- 100 % konstrukcji nośnej dachu + krokwie, łaty, kontrłaty;- warstwę wstępnego krycia, izolację cieplną, paroizolację;- 100 % dachówek i gąsiorów;- instalację odgromową;- orynnowanie z blachy tytanowej;-100 % elewacji;- 100 % drzwi i okien;- 75 % instalacji sanitarnej;- 100 % podłóg;- 100 % schodów sprowadzono z Taborka;- drenaż opaskowy, odwodnienie liniowe i izolacje fundamentów;- wprowadzono ogrzewanie elektryczne z kaloryferami marmurowymi;Pomalowano cały budynek.Zagospodarowano teren otaczający posesję z nasadzeniami włącznie, ogrodzono parkanem stalowym kutym z bramami przesuwanymi i założono monitoring;- etc., etc., etc., Kiedy gmina zakończyła remont inwestycji pojawił się np. Duńczyk, który nabył prawa spadkowe i przedstawił kserokopie aktu własności. Oryginału nie ma, ale dziwnym trafem jest niepoświadczone ksero...Pytanie?Ile powinien Duńczyk czy inny hochsztapler dopłacić do nieruchomości by ją formalnie przejąć?Pozdrawiam.   
4
312 679
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika ccassiumm7
7 godzin temu Wg dnych GUS... W 2016 roku powierzchnia użytków rolnych w gospodarstwach rolnych wyniosła 1 4376 tys. ha, tj. 89,5% obszaru ogólnego gospodarstw rolnych.PShttp://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/srednie-ceny-gruntow-wg-gus.htmlPozdrawiam.
3
312 679
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika ccassiumm7
7 godzin temu Literówka... Stefan Paweł Rowecki, ps. „Grot”, „Rakoń”, „Grabica”, „Inżynier”, „Jan”, „Kalina”, „Tur”...Pozdrawiam serdecznie.
1
Polacy prawdy się nie boją, ale Żydzi strach przed nią czują.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika ccassiumm7
7 godzin temu Ostudzi blogerów, niepokornych Legionistów? Rozum.    (wiersz klasyka)Ewa LipskaBezbłędny w myleniu poglądów w niezbitych dowodach które sobie przeczą. W zbitych z tropu taktach Coraz mniej w tobie leukocytów światła Już cię nic nie oświeci Może jeszcze ciemność.
5
Głupota Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika ccassiumm7
8 godzin temu Stoimy w rozkroku lub ... pląsamy w ich rytm? cyt. " Rozgrywają nas jak chcą."(...) "Gawrosze kiwają,Do jednej bramki (...)" ~ cytat własny.Rozgrywają jak chcą kiwając nas...Bo nadszedł już  ten niegodziwy czasGdy niewiele może niebożęNa kacerstwo we dworze!..."„trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.Ustawy: S. 447 (Senat) i HR 1226 (Izba Reprezentantów) są wręcz bandyckie dla Polski!  Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić...Tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.Póki co to żydzi w Izraelu rozgrywają karty. Karta jest mocna tym samym  bardzo niebezpieczna bo ma duży wpływ na politykę polską i amerykańską. Idzie to w miarę składnie bo naród polski drzemie. Drzemka zostanie przerwana, gdy nacja zobaczy prawdziwego przeciwnika. Muszą też obudzić się politycy  (jeżeli dobro Polski mają za cel najwyższy?) ponieważ zostali rozegrani jak trampkarze! Do tego dostali nie tylko z łokcia, ale z otwartej dłoni w twarz! To wstyd i hańba!Ilość komentarzy pod Pana, panie wawel24, esejem świadczy, że  nie tylko władza, ale także NP  stanęli w rozkroku!!!PShttp://www.bibula.com/?p=23891https://sites.google.com/view/jewishdeathcamps/strona-g%C5%82%C3%B3wnaPozdrawiam.
2
Lewantyński handel wiązany, czyli Rodzina Rudych legenduje Jonny`ego & Co
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 dzień temu @ Ronin Szanowny samuraju!TY -  człowiek_fala toczysz się tam, dokąd wieje wiatr (dokąd powiedzie Cię los).Dlatego, być może, przeoczyłeś istotę strategii...Otóż "myślenie" mają "włączone" i to na bardzo wysokie obroty.I wcale nie kombinują jak koń pod górę.To jest gra... kolejna partia szachów z Narodem rozgrywana wg przemyślanego planu.Czas zauważyć, że minęły dwa lata i figa z wielu przyrzeczeń, a zwłaszcza figa w zakresie oczekiwanej z wielkim utęsknieniem  SPP* . Oczekiwanej przez Ciebie Ronin, i przez Jjj, i przez casium,  tudzież wielu znanych i nieznanych NP oddanych całym sercem sprawie.* SPP - Suwerenna  Praworządna Polska.PSJaś nie doczekał i wielu z nas ze względu na podeszły wiek też nie doczeka aby Polska była Polską!Bolesna prawda, ale prawda!Pozdrawiam.
1
CO MOŻE URODZIĆ TCHÓRZLIWA PÓŁPRAWDA..?
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 dzień temu Jjj - Z Bogiem na ustach... „Pisk czy inna wydra to ta sama stajnia …”W stajni AugiaszaGawrosze kiwają,Do jednej bramkiBanieczki wsadzają.Stepany, dojczeGrajki sorosowe,Faulują RestplenŁokciem w żebra, w głowę!Kibic suwerenBez krwi i bez kości,Dał się zaskoczyćLisiej przebiegłości.Trener z drużynąZaś niepokonaną,Sprzedał JankielomMacierz ukochaną.Z Bogiem na ustach,Ale bez wartości,Oddając PolinKibiców rozłościł.Morał pożyczamZ cezara Juljusza:Nóż w plecy wbijaZnów ręka Brutusa!
2
CO MOŻE URODZIĆ TCHÓRZLIWA PÓŁPRAWDA..?
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 dni temu Jjj Zakładam, że umowa była i niewiele brakowało by stała się ciałem.Szli na wydrę, a udziały procentowe określono precyzyjnie.Nie przewidzieli :-1. Golony sprzymierzył się z batiuszką.- 2. Batiuszkę wq*a próba zmiany strefy wpływu.- 3. Batiuszka, koneser prowokacji, skorzystał z okazji by:a.) - zakręcić w tyglu chazarskim w trzech strategicznych strefach;b.) - wykorzystać/wesprzeć pobudzonych mantyków;c.) - urządzić zasadzkę, do której oślepieni łatwym łupem, wlecieli jak muchy do gnoju!4. Sztynks się zrobił taki, że póki co 64 diabli wzięli i łatwo nie popuszczą!Wniosek.Dożyłam czasów, w których skopiec stał się Polakowi Mecenasem, a byle gopnik Ojcem Chrzestnym.PSBrakuje instrumentów na uczciwe przejęcie odszkodowania i 100 % zagospodarowania li tylko dla Polski i dla Polaków.Bonanza jest rozwojowa i dlatego  tu widzę zielone światełko w czarnej dziurze!Pozdrawiam.
6
Nie oczekujcie od Żydów wzajemności
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem

Strony